Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nahrávání hovorů

sikula05 (272)|10.7.2007 17:03
U mě teda nahrává automaticky tak jak má...tedy obě strany...ale zase děsně potichu:no: Nevíte někdo,kde by se dala ta hlasitost ovlivnit?Jo a jen se mě nepovedlo rozchodit ty klávesové zkratky na nahrávání...sice je vyedituji jak chci,ale nefungují...:no:
Mechy (19)|11.7.2007 10:16
Matrix: ano na TyTn, WM6 3.24,0,4
Škoda celkem bych to využil třeba v autě kdy mě někdo něco diktuje...
Rado Buransky (48)|11.7.2007 13:51
Caute vsetci,
Dnes sme dali von fixnutu verziu, ktora by uz mohla fungovat pri nahravani hovoru. S HTC-ckami su vzdy nejake zahadne problemy. Nahravanie oboch stran hovoru je standardnou cestou technicky (asi) nemozne. Cez standardny interface to nejde. Cize hlupe, ale aspon trocha fungujuce riesenie, je, ze si zapnete hlasity odposluch, a tak mikrofon zachyti obe strany hovoru. Mame nejake napady ako by sa mohli dat nahrat obe strany, ale zatial to je len teoria a nie je to moc elegantne.

Tak si prosim vas stiahnite najnosiu verziu z nasho servera a poskusajte co to robi. Za kazdy koment som vdacny.
http://www.resco.net/pocketpc/audiorecorder/downloads.asp
Matrix44 (134)|11.7.2007 14:17
Je to az nepochopitelne ked na obycojnom mobile (teda bez OS) to nie je ziaden problem a nahravka je v fantastickej kvalite a bez akehokolvek obmedzenia (dlzka, zvukova signalizacia). Na SmartPhonoch s WM to funguje tiez, ale ked sa dostaneme do najvyssej triedy PPC (MDA), tak je problem :(

Matrix44
Lobo_ce4you (514)|11.7.2007 14:37
Mně pořád zlobí přiřazení jména kontaktu ke jménu souboru. Když nahrávám hovor na eurotel linku - pojmenovaný kontakt Eurotel - tak se mi soubor pojmenuje Antonio. To je úplně jiný kontakt! Takže zatím odinstal.
sikula05 (272)|11.7.2007 15:25
S HTC-ckami su vzdy nejake zahadne problemy. Nahravanie oboch stran hovoru je standardnou cestou technicky (asi) nemozne. Cez standardny interface to nejde.

No já nevím koho zastupujete...ale mě to na tom"HTCčku funguje i přes "standartný interface":D Není chybka někde jinde?Docela mě napadá i ona známá cesta mezi klávesnicí a židlí;)
TheMelin (1642)|11.7.2007 18:19
Rado B. je programator toho programu, takze asi zastupuje firmu Resco ;)
sikula05 (272)|11.7.2007 18:23
Tak to nezávidím té firmě...takové názory odborníků,mě dovedou spolehlivě vytočit...a kdyby to byla pravda co psal...tak si za takovej produkt účtujou peníze???:no:
TheMelin (1642)|11.7.2007 19:18
asi jsi pochopil spatne jeho odpoved. Rado urcite bude lepe vedet jak tento program funguje na ruznych zarizenich. Urcite ma report od spousty uzivatelu a to i mimo CR. ;)
sikula05 (272)|11.7.2007 23:08
No čtu to už asi po třetí,ale furt tam vidím,že na HTC ne jde nahrávání obou stran současně-a to je prostě plk.A hlavně by se tím popřel celý smysl aplikace:mad:
Matrix44 (134)|12.7.2007 07:40
urcite robia co mozu aby im to fungovalo, ved s 100% funkcnym programom na nahravanie hovorov by im urcite stupla predajnost, a o tom to je. Spokojny zakaznik = spokojny predajca.
Takze drzim palce, nech sa im to podari ;)

Matrix44
Rado Buransky (48)|12.7.2007 12:45
sikulka: Ach jaj. Zase je niekto odbornik. A prave preto je Audio Recorder najpredavanejsi program na nahravanie zvuku pre Pocket PC na svete (vid najvacsi reselleri Handago, Pocket Gear, Pocket Land, ...). Vsak ked sa ti nepaci, nepouzivaj. Ked ti ide nahravanie, tak ok, bud rad. A kupil si si uz vobec nas program?
sikula05 (272)|12.7.2007 13:00
Aj jaj,zas někdo neumí číst...já tu aplikaci spíš chválil...jen jsem zpochybnil Váš názor,že neumí na HTC nahrát zároveň hovor obou telefonujících.A za tím si stojím...
Rado Buransky (48)|12.7.2007 13:08
Trocha viac slusnosti by to chcelo a neutocit stylom "odbornik", "chcu za to peniaze" a "problem medzi zidli a monitorem". Audio Recorder mam na svedomi od jeho samotneho zaciatku v roku 2001 a nejake tie skusenosti teda asi mam. Koniec koncov jedine co chcem povedat je, ze niekde to ide a niekde nie. Robim vsetko preto, aby som nasiel sposob ako to vyriesit. To je vsetko.
TheMelin (1642)|12.7.2007 13:57
Ikdyz to sem moc nepatri, nechtel jsem kvuli tomu zakladat nove vlakno.
Rado, planujete verzi i pro Smartphone? Presel jsem z Pocket PC na Smartphone a v soucasne dobe neni recorder, ktery by mi vyhovoval. jediny obstojny je od Vito Tech. ale ten v soucasne verzi nepodporuje Samsung i600.
Jestli se Vam portace na smartphone vyplati, ci nikoliv netusim, ale pokud se rozhodnes ze jo, urcite rad se budu podilet na beta testovani ;)
sikula05 (272)|12.7.2007 14:04
Koniec koncov jedine co chcem povedat je, ze niekde to ide a niekde nie.

Ale jako odborník jste povedal,že na HTCčkách to nejde vůbec...a to moc odborné opravdu nebylo.A jinak je to moje poslední replika, k této /podle Vašich reakcí/-zbytečné diskuzi:no:
Rado Buransky (48)|12.7.2007 14:05
Na verzii pre Smartphone som uz zacal pracovat. Predpokladam, ze niekedy v auguste by mala byt prva verzia. Tesim sa na vycerpavajuce testy.
TheMelin (1642)|12.7.2007 14:15
Perfektní zpráva, díky :yes: :yes:
Dad_ce4you (17)|13.7.2007 09:42
Ahoj všicky :-) Nahrál jsem do TyTNa Resco Audio Recorder a chová se trochu záhadně. Že nahraje při telefonim hovoru obě strany, ale hrozně slabě přes mikrofon, tomu bych i rozuměl. Po úpravách se to dá i poslouchat. ALE přes Bluetooth sluchátko je hovor někdy zaznamenán oboustraně a někdy ne! to mě překvapilo. Hovory jsem nahrával celý den a někde protistrana je a někde ne! Vše je stejně mizerně slyšet i přes nastavení NEJ kvality záznamu. Takže hezkej soft, ale ne pro TyTN . Oproti funkčnosti na Qtek 8300 absolutně nesrovnatelné a nepoužitelné.:((
Rado Buransky (48)|13.7.2007 09:50
No to su presne tie zahady, na ktore treba prist, ze preco sa to takto sprava. Zatial ale bohuzial nemam ziadnu uzitocnu radu.
Matrix44 (134)|13.7.2007 11:37
ale aspon som rad ze sa na tom pracuje. Myslim si ze vsetci uzivatelia TyTN-ov to budu radi testovat, az to nakoniec pojde :)
Bude potom aj CZ verzia ? (mozno uz je, ale nemam moznost vyskusat nakolko moj milacik je v servise :? )

Dakujem,
Matrix44
sikula05 (272)|7.8.2007 10:57
Co je opraveno ve verzi 4.01???