Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nahrávání hovorů

Mashe (622)|5.10.2006 10:49
[QUOTE="macula"]Tak už by to Vito AudioNotes 1.2 mohl zvládnout.

Citace:
"záznam telefonního hovoru u komunikátorů"
[/QUOTE]

todle zvladla uz verze 1.11 (predchozi jsem nezkousel)
TheMelin (1642)|5.10.2006 10:51
Podle mne by to "Calls autorecord" melo znamenat, ze pokud to mas zaskrtle a spusteny VITO AudioNotes a nekdo ti zavola, nemusis mackat zadny button a nahravani se spusti samo, ale nezkousel jsem to.
Mashe (622)|5.10.2006 11:24
presne jak pravi themelin .. tak to funguje :)
macula_ce4you (691)|5.10.2006 12:00
[QUOTE="TheMelin"]Podle mne by to "Calls autorecord" melo znamenat, ze pokud to mas zaskrtle a spusteny VITO AudioNotes a nekdo ti zavola, nemusis mackat zadny button a nahravani se spusti samo, ale nezkousel jsem to.[/QUOTE]


No jo, já myslel, že to má nastarosti ten zástupce ve StartUp a ono to musí ještě být spuštěný. Jdu do toho. :yes:
JOYSTICK (150)|9.10.2006 22:11
jojo,ten ve startupu zajisti automaticke spusteni po SR jakoby na pozadi,coz je super,ale mam jeden problem,ve verzi 1.2 mi to nahraje jenom prvnich par vterin a pak nic,sice to jakoby nahrava ale nenarusta velikost souboru a tak se nic nenahraje,zkousel jsem ruzna nastaveni a porad stejny,po pr vterinach nic......
vyreseno:mel jsem spatne nastaveny VAS
macula_ce4you (691)|10.10.2006 07:01
Máte někdo problém s volbou ukládání do "Storage Card"? Po SR se mi vždy nastaví "Main memory". Mám pocit, že to způsobuje právě ten zástupce, který při startu nenajde paměťovou kartu a změní tím pádem umístění ukládání.
JOYSTICK (150)|10.10.2006 09:31
tak s tim problem nemam,nastaveni mi to drzi i po SR uz nekolik dni
Dad_ce4you (17)|14.10.2006 18:40
Ahoj,
prošel jsem si celou diskuzi, chtěl jsem "donutit" MDAIII nahrávat hovory.
Bohužel funguje to skvěle až na to že neslyším protistranu. Neznáte někdo prosím ještě nějaký trik? Díky Dad
Dad_ce4you (17)|19.10.2006 16:29
Ahoj,
půjčil jsem si Vario, a bohužel byl výsledek stejný. :(( Nenahrává protistranu.
dellman (4)|24.10.2006 17:12
Tak mě protistranu nahrává, ale výrazně slaběji :-(
Dad_ce4you (17)|24.10.2006 17:56
Ano, to sedí je slabě slyšet protože nahrává z repráčku.Přes "zuba" ani náznak. Akorát mě napadlo zda by nebylo řešení někde v registrech, protože pokud používáte smartphone tak je nahrána i protistrana. Pokud PDA, tak ne. Nevíte jaký je rozdíl, zda by při instalaci někde nestačilo "něco" přepsat aby se PDAčko tvářilo jako smart???
Dík Dad
JOYSTICK (150)|25.10.2006 07:22
mě taky slaběji ale pořád velmi srozumitelně a když to dáš na hlasitý,pak je to jak normálně,nehledě k tomu,že v PC se to dá krásně upravit.....
výhoda je,že to nepípá a protistrana neví že je nahrávána a to je asi i ten důvod proč to takto nahrává,museli by tam totiž ze zákona to pípání dát.....
konečně je tu technologie zpravodajských služeb a vy na to ještě nadáváte..
sirandrew (210)|12.11.2006 10:05
Dnes se u konkurecnce objevil funkcni nahravaci program: LivePVR

info zde:
[CODE]http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=761[/CODE]
Mashe (622)|13.11.2006 10:05
a testoval jsi to?
Dad_ce4you (17)|13.11.2006 13:17
Ahoj ,
někde dělám asi něco špatně, ale nenahrává a nenahrává a nebo někam kde to nemohu najít :mad: dále je tam časově omezená délka nahrávky na 45sec. Což je taky k .... :? Takže bohužel.
Neříkejte mi ,že nikdo na MDA nepotřebuje nahrávat hovory, přece ho neprodám a nekoupim Smarfona :D
Mechy (19)|24.11.2006 17:34
Hm, tak napřed mě to fungovalo alespoň tak že to nahrávalo slabě, teď mě to dělá jen soubory o velikosti 0 :?
Dad_ce4you (17)|29.11.2006 13:22
Tak jsem vyskoušel MDAčko "flešnout" na starší verze a pokusit se nainstalovat AudioNotes, PMRecorder a nic. Pak jsem si hrál s registrama a když MDAčko přestalo fungovat, jsem nahrál jinou ROMku. Výsledek je že jsem zpátky na WM5 BlueAnge, hovory dále bohužel nenahrávám! :((
Pokud to jde na Smartech, tak musí existovat trik jak to rozjet na MDA.
Mashe (622)|29.11.2006 14:14
rekl bych ze jde o to ze ten trik zatim nikdo nenasel ... treba Tvurci AudioNotes tvrdi ze to nejde a ze testli vse ... a rekl bych ze jejich zpusob zaznamu je asi dost nozouva varianta ...
pekro (346)|29.11.2006 14:35
Mám HP iPAQ rw6815 Audionotes 1.2 používám už asi 14 dní a vše ok. Normálně nahrává každý hovor.
Jen mně vadí, že pokud používám HF bluetooth tak je nahráno "ticho" ale pokud používám klasický MDA jako telefon tak je záznam OK. I hlasitost obou stran je v pořádku.
Sidon_ce4you (142)|4.1.2007 13:56
[QUOTE="macula"]Máte někdo problém s volbou ukládání do "Storage Card"? Po SR se mi vždy nastaví "Main memory". Mám pocit, že to způsobuje právě ten zástupce, který při startu nenajde paměťovou kartu a změní tím pádem umístění ukládání.[/QUOTE]

Mám ten samej problém. Po SR/zapnutí PDA mě to dělá to samé. Mám poslední verzi (Audio Notes 1.25). Pokud by měl někdo nápad jak se toho zbavit, nebo jak to řešit, byl bych taky rád. Já to prozatím řeším tak že do složky "po spuštění" ve které je ten zástupce pro automatické nahrávání hovorů, tak jsem si tam manuálně přidal i zástupce pro samotné spuštění programu a holt po každém SR/zapnutí PDA mě naběhne program a já si tam v případě špatně načteného nastavení nastavím dobře a potom program nevypnu ale pošlu ho na pozadí.
pepitoCZ (24)|4.1.2007 17:38
MNo já nevím jak vám, ale verze AN 1.25 mi nahrává obě strany i při volání přes BT (Jobra)....
Losos_ce4you (1147)|4.1.2007 19:13
No tak to jsi machr,funguje ti neco co je technicky nemozne a jeste nikomu na svete se to nepodarilo vyresit a dokazat u techhle zarizeni s WM 5 nahrat hlas druhe strany (tedy jinak nezli chabou ozvenou s reproduktorku telefonu na mikrofon :-D
pepitoCZ (24)|4.1.2007 21:48
Hlas protistrany je samozřejmě slabší, nejde ale o nesrozumitelnou ozvěnu.
Podle mne je to záznam mikrofonu na BT ze sluchátka a odražený boltcem nebo je přenášen skeletem sluchátka. . V každém případě je to záznam slyšitelný a zpracovatelný. Nevěřícím mohu někam pověsit záznam.
Losos_ce4you (1147)|4.1.2007 21:54
Zjednodusene receno to proste nejde a v beznych podminkach je to stale nepouzitelne.....
vpe (148)|30.1.2007 19:53
[QUOTE="sirandrew"]Dnes se u konkurecnce objevil funkcni nahravaci program: LivePVR

info zde:
[CODE]http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=761[/CODE][/QUOTE]

vyrobce pise toto:

Note:- Due to hardware limitation, when using LivePVR for phone call recording, the call must be made in speaker mode on some Windows Mobile Pocket PC devices for LivePVR to record the voice at theother end. Otherwise, the voice of the party at the other end may not be clear in the recorded file. Please check the trial version before making a purchase if this is not acceptable to you.

Phone call recording will not work on Palm treo 700w and 750v
Docent (1234)|30.1.2007 20:47
OFF TOPIC for vpe:
Ona byla někde vyhlášená soutěž o nejdelší podpis, nebo se ti nepodařilo umístit ty údaje na délku?
kmozis_ce4you (117)|30.1.2007 22:20
[QUOTE="Losos"]No tak to jsi machr,funguje ti neco co je technicky nemozne a jeste nikomu na svete se to nepodarilo vyresit a dokazat u techhle zarizeni s WM 5 nahrat hlas druhe strany (tedy jinak nezli chabou ozvenou s reproduktorku telefonu na mikrofon :-D[/QUOTE]

To není problém WM5, to je problém PDAček od HTC. Mám O2 XDA Stealth (od Gigabyte), které nahrává normálně. Navíc je na něm skvělá aplikace Answering Machine, která dokáže fungovat jako opravdový záznamník a telefony nahrává přímo do paměti. Nemusím pak volat na nějakou nesmyslnou hlasovou schránku a ještě za to platit. A to, aby to fungovalo, samozřejmě vyžaduje schopnost zařízení nahrávat hovor protistrany...
JOYSTICK (150)|30.1.2007 22:56
no ja mam vario a audionotes nahrava perfektne,dokonce v posledni verzi 1.25 drzi i nastaveni nahravani na kartu po resetu,no a kdyz upravim tweak na GAINu pro zvyseni citlivosti mikrofonu tak je z toho super stenice.Jenze tu je problem,mam nahrany uplatky uredniku a dalsi zajimave hovor a je mi to k nicemu,protoze to nikoho nezajima.Jde o to,ze PCR i BIS takovych hovoru maji velke mnozstvi,ovsem jak sami rikaji tak uz nyni jsou veznice preplnene....
osch (1330)|30.1.2007 23:01
[QUOTE="konvertor"]...no a kdyz upravim tweak na GAINu pro zvyseni citlivosti mikrofonu tak je z toho super stenice....[/QUOTE]Co přesně máš tím upravením na mysli? Rozveď to pls.
JOYSTICK (150)|30.1.2007 23:02
HKLM\Software\HTC\AUDIOGAIN(x)\RECEIVE_UPLINK_VOLUME = x (DWORD hexadecimálně)
HKLM\Software\HTC\AUDIOGAIN(x)\EARPHONE_UPLINK_VOLUME = x (DWORD hexadecimálně)
x = CC (nejvíc), AA (pokud CC zlobí)
osch (1330)|30.1.2007 23:13
Dík, ale postup platný nejspíš jen na WM 05. Já to tak na 03SE nemám. Bohužel.
Musím se ale přidat se zkušeností. Na MDA II VITO Audio Notes funguje. Používám.
Matrix44 (134)|31.1.2007 14:24
pozeral som sa po nejakom programe na nahravanie hovorov pre HTC TyTN s WM5, ale spominany program VITO AudioNotes 1.25 ma jednu neprijemnu poznamku od vyrobcu : record phone calls (only on WM 5.0 Smartphones). Ma vobec zmysel ho skusat instalovat ?

Dik,
Matrix44
Lobo_ce4you (514)|31.1.2007 15:10
Nevím ja na TyTN, ale mě na P525 funguje bez problémů. Nahrává obě dvě strany.
Matrix44 (134)|31.1.2007 19:06
tak ja ho skusim.
Inac ten Ausus co mas, musim povedat ze vyzera pekne ;)

Matrix44
pdainz (7)|3.2.2007 11:37
Chtěl bych se jen zeptat,zda vám nějaky program na nahrávání hovoru jede na HTC TyTN? Dík. Já zkousel AN a nejede, teda nenahrává protistranu. Dík.

Poznámku o WM5 a nefungovaní na některých zařízení jsem četl.Jen se pro jistotu ptám,zda třeba nedělám něco špatně.
Martin Říha (17)|11.4.2007 08:22
Mám MDAIII a PMRecorder - nahrávání funguje bezproblémově a to obou stran. Rád bych hovory archivoval a přehrával na PC - nahrávka je ale *.RCWV - nemáte někdo typ, jak na to? Díky
Lobo_ce4you (514)|11.4.2007 12:12
Tady najdeš odpověď:
[CODE]https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12282&fi=0[/CODE]
Dad_ce4you (17)|12.4.2007 15:48
Tak to mi teda někdo vysvětlete, na MDA III s WM5 jsem nerozchodil nic co by nahrávalo rozhovor obou dvou stran. Zkoušel jsem i různé verze ROMek a nic. Dokonce na VITU píšou, že to snad ani technologie MDAček neumožnuje. Díky tomu jsem si i koupil "Qtek 8300" Takže by mě opravdu zajímalo, komu všemu MDAčka nahrávaj hovory. Teď bych chtěl pořídit HTC TyNT a opravdu bych chtěl vědět ,zda někdo na něm nahrává rozhovory obou dvou stran. Díky a přeji všem krásný den!

PS: Udělejme anketu kdo na čem nahrává hovory obou dvou stran. :D
Lutri_ce4you (143)|12.4.2007 19:00
Ahoj všem!!! Tak já mám Artemise stále s originál ROM a již jsem vyzkoušel snad všechny možný programy pro nahrávání hovorů. Většina se spolehlivě sepne, dokonce i pojmenuje kdo volal, ale kurňa.......... žádný mi nenahraje druhou stranu ve stejné hlasitosti, jako se nahraji sám. Vždy je to jen takové kuňkání :(( Pokud někdo máte nějakou radu, prosím, sem s ní. Naposled jsem zkoušel novou verzi Resco audio recorder a zas nic :? Jediné, co jde, tak uskutečnit hlasitý hovor a ten to pak nahraje good, ale k tomu nemusí být žádný program, to zvládne i aplikace pro nahrávání poznámek. Tak nevím??? Prosím,poraďte ;)
PetrB01 (30)|12.4.2007 23:05
Nevím, jestli jste pozorně četli nabízené odkazy, ale píše se tam, že díky hardverovému omezení nemohou PDA korektně nahrávat hovory (nebo tak nějak). Takže žádná obezlička prostě není. Také mne to mrzí, ale to je asi tak to jediné, co můžu dělat.
vpe (148)|12.4.2007 23:20
Kuňká to protože to nahrává vlastně jen MIKROFON a to jsou vibrace, které sebere mikrofon ze sluchátka.

Většinou se doporučuje pustit hlasitý odposlech pak tomu je i rozumět.

Jestli je to opravdu HW (jak se vymlouvají výrobci), anebo nějaký blok, či jen neznalost přístupového API, netuším.
Dad_ce4you (17)|12.4.2007 23:33
Ahojky,
Martin píše:

[QUOTE="Martin Říha"]Mám MDAIII a PMRecorder - nahrávání funguje bezproblémově a to obou stran. Rád bych hovory archivoval a přehrával na PC - nahrávka je ale *.RCWV - nemáte někdo typ, jak na to? Díky[/QUOTE]

Mě to nešlo a dalším 100 lidem co to testovali to taky nenahrávalo. Takže by bylo skvělé pokud by Martin napsal že používá třeba ve svém MDAčku WM2003 a že nic neupravila atd... A že třeba tu druhou stranu skoro neslyší ...

Jinak už jsem někdy před časem psal, že jsem zkoušel i Vario (protože někdo napsal že mu nahrává) a bohužel NIC !!!!
:(( :mad: :evil: :dead: :no:
denitex (101)|7.5.2007 23:56
tak rozchodil někdo to nahrávání hovorů na Tytnu?????
Dad_ce4you (17)|13.5.2007 23:17
Mám vyzkoušeno že na MDA III a HTC TyTN NELZE nahrávat rozhovor obou dvou stran. A tak mám ještě Qtek 8300 kde to funguje skvěle!
htcjirka (1875)|13.5.2007 23:40
U HTC universal se take nedari nahravat hovory z obou stran
Pimoss (53)|15.5.2007 10:27
Pro M.Říhu : pokud si chce stahovat nahrávky hovorů pořízené PMR, pak si na netu naji free PMRecorderCall_Sync, který Ti z PDA stáhne hovory do PC a současně je konverguje do formátu waw, který už je lépe přehratelný.
Matrix44 (134)|9.7.2007 15:04
Je tu novy program, a ten by mal nahravat aj telefonne hovory. Na obrazku je dokonca zariadenie od HTC (Touch). Tak verim ze to uz konecne pojde !

Resco Audio Recorder v4.0

Home page:
[CODE]http://www.resco.net/pocketpc/audiorecorder/default.asp[/CODE]

Screenshots:
[CODE]http://www.resco.net/pocketpc/audiorecorder/screenshots.asp[/CODE]

Requirements:
Windows Mobile PocketPC 6.0, 5.0, 2003, 2000

Overview:
Much beyond mp3 audio recorder and music player! It records and plays music, speech, or phone calls, supports numerous formats, has scheduler, filters, equalizer and much more!

The best audio recorder ever!
- One button recording
- MP3, Ogg Vorbis, Speex, WAV and RAF support
- Equalizer, Real VAS, Noise filter, Gain control
- Automated phone call recording
- Simple player
- Powerful file manager
- Clear design
- One hand control
- Instant startup
- Many actions for HW buttons
- Scheduled recording or playback
- Bookmarks
- Sleep timer
- Command line


Majte sa,
Matrix44
Mechy (19)|10.7.2007 12:21
Funguje vám ten soft od Resco někomu? Mě bohužel ne :(
Matrix44 (134)|10.7.2007 12:47
Skusal si to TyTN-e ? Aky mas WM ?

Matrix44
urys (402)|10.7.2007 14:16
Zkusím otestovat, ale jsem spíše skeptik "Both sides recording is hardware dependent. If your recording contains voice of one side only, it is not due to the program's failure."

EDIT:
testováno na viz podpis

nahrávání - audiorecord - funguje hezky, nahrává to zvuky z mikrofonu, jak jinak že ;) no a přehrávat to umí taky, při hovoru se mi to samo nespustilo i když to nastavené mám, ale je mi to nějak celkem jedno, nahrávat si hovory nechci. Spustil jsem tedy nahrávání ručně a zavolal jsem ... no a při hovoru se ten mikrák asi vypne, neb ho používá telefon a nenahrává se vůbec nic ...

výsledek - NEFUNGUJE

uninstall ....