Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WebIS FlexMail 2007 - beta verze

freewall_ce4you (476)|5.8.2006 11:58
Diky dobraku :D, snazim se to vzdycky co nejvice oddalit, protoze to vsechno tam zase nahrnout.... to je utrpeni, ale souhlasim, ze cas od casu je to asi nutne zlo
beecher (9270)|5.8.2006 12:07
Kdyz si neumis veci zautomatizovat, tak se nediv, no... :D
beecher (9270)|8.8.2006 13:26
Vidim, ze tady spime... :D

3.8. byl vydan build 916. http://download.pocketinformant.com/FTF/FM2007/
freewall_ce4you (476)|8.8.2006 13:55
Nespime...... odpocivame :).... dik :). Posledni verze mi davala hlasku o crash programu, kdyz jsem menil nejake nastaveni u FM, tak snad uz to bude lepsi
freewall_ce4you (476)|8.8.2006 14:20
Tak se vracim k predchazejici verzi - crash byl jen pri zmenach v nastaveni (ktere se ale ulozilo), ted mi to hlasi zhrouceni programu pri pokusu o pripojeni k uctum - "FlexMail 2007 at 14:16:39 had an internal crash. Now closing program" :(
v.koutensky (97)|9.8.2006 11:56
Mam pocit ze se to tu nekde resilo, ale z odpovedi nejsem uplne moudry. Potreboval bych dosahnout nasledujiciho:

Mam nainstalovany Pocket Breeze a Flexmail. Ve flexmailu mam synchronizovanou obchodni postu s outlookem (cca 2000 mailu, plus minus 80 slozek) Hodne by se mi libilo, kdybych se pres pocket Breeze dostal do nabidky Flexmailu.

Kdyz v pocket breeze otevru "Dorucenou postu" nezobrazuje mi nic nez policko "Active Sync" s poznamkou "Zadne dostupne polozky"

Kdyz jsem v nastaveni PB pridal zalozku "posta" odkazuje me zalozka nikoliv do flexmailu, ale do Pocket outlooku. Netusite jak to udelat aby me posilala do Flexmailu? Flexmail mam nastaveny jako vychozi postovni program.Myslim ze je chyba nekde mezi klavesnici a zidli, ale nemuzu ji najit.

A otazka druha, umi flexmail skladovat synchronizovane maily i jinde nez v hlavnim ulozisti? Karta by byla idealni, ale neprisel jsem na to jak to nastavit.

Diky moc
freewall_ce4you (476)|9.8.2006 12:25
Asi znam odpoved na 2.otázku - pri vytvareni mail.uctu, nekdy v zaverecnich krocich ti nabehne "Store the mail messages received with this account in Local Folder" a kouka na tebe zafajfkly checkbox. Tak jej "vyfajfknes", tapnes "next" a nabehne ti jakysi prohlizec souboru tveho "milacka"a v dolni casti vidis tlacitko "Create new Folder" - vyberes na karte kde ho chces, nazves ho,.... "next"..
freewall_ce4you (476)|9.8.2006 12:28
[QUOTE="beecher"]Kdyz si neumis veci zautomatizovat, tak se nediv, no... :D[/QUOTE]


Jak to mas zautomatizovane ty ? Porad, prosim - mozna SZ, at to tu nezatezujeme :)
v.koutensky (97)|9.8.2006 13:19
[QUOTE="freewall"]Asi znam odpoved na 2.otázku - pri vytvareni mail.uctu, nekdy v zaverecnich krocich ti nabehne "Store the mail messages received with this account in Local Folder" a kouka na tebe zafajfkly checkbox. Tak jej "vyfajfknes", tapnes "next" a nabehne ti jakysi prohlizec souboru tveho "milacka"a v dolni casti vidis tlacitko "Create new Folder" - vyberes na karte kde ho chces, nazves ho,.... "next"..[/QUOTE]

Dik za radu, ale ja bzch to potreboval pro "Activesync ucet" a tam to takhle nejde...
freewall_ce4you (476)|9.8.2006 14:10
A nainstalovani Flexu na kartu nestaci ?
beecher (9270)|9.8.2006 15:11
Na podpore FlexMailu v PB se pracuje. PB zatim umi spolupracovat pouze s internim Outlookem...
v.koutensky (97)|11.8.2006 18:38
[QUOTE="freewall"]A nainstalovani Flexu na kartu nestaci ?[/QUOTE]
Tak to chvili trvalo, ale nakonec to ani nebolelo (teda kdyz nepocitam 2 HR, po uplnym dodrbani registru :-))

Resenim se ukazala uprava registru tak aby se zmenilo uloziste pro MAPI, pokud to nekoho zajima, kouknete na http://www.aximsite.com/boards/showthread.php?t=132446

Jeste musim prijit na to, proc se mi synchronizuji slozky jen castecne - datum blbe nastaveny neni, spis to vypada ze to do kazdy slozky nakopiruje jen urcity pocet mailu. Sem z toho docela jelen, ale nevzdavam se :-))

Kazdopadne pouceni z techto pokusu je zalohovat, zalohovat a ve volnych chvilich zalohovat :-) Tak me napada jestli to spis nepatri nekam do ActiveSyncu...
MilanSu (823)|11.8.2006 21:46
Ja tda nevim jestli to chapu spravne, ale mam taky PB a flexmail, pokud kliknu na postu, zobrazi se zadne neprectene zpravy, pokud na ne kliknu jsem ve Flaxmailu. je fakt ze synchronizaci s PC pres Activesync nepouzivam
v.koutensky (97)|12.8.2006 09:58
Asi jsme se do toho zamotali, v zasade jsem se snazil o dve ruzne veci:

1) Prinutit Flexmail aby data z Activesync uctu ukladal na kartu - to se podarilo upravou registru a reseni vlastne s Flexmailem nesouvisi, protoze se jedna o obecne nastaveni MAPI uctu
2) Skamaradit PB a Flexmail, to se mi nepodarilo a dle Beechera to ani nejde. Vlastne se mi ani nedari dosahnout toho co popisujes ty, po tapnuti na postu se mi furt spousti Pocket Outlook
beecher (9270)|12.8.2006 11:59
Ne, myslel jsem to tak, ze PB nedokaze precist dalsi postovni ucty jako POP3 a IMAP, ktere jsou nastaveny primo ve FlexMailu... Ty si FM uklada do vlastni databaze a s ni PB jeste nedokaze pracovat, tak aby na Today vytahl informace...
Samozrejmosti je, ze si v PB muzete nastavit, aby se spoustel FlexMail, ale to jakykoliv mail klient...

Toz tak...
v.koutensky (97)|13.8.2006 21:58
Jj, to sem pochopil, myslim ze az na asi sest milionu komunikacnich sumu si rozumime :-)))
beecher (9270)|14.8.2006 09:53
Ja jsem to vysvetloval obecne, aby tomu lidi (treba MilanSu ;) ) rozumneli, proc to nejde...

Nic osobniho...
necry_ce4you (118)|17.8.2006 11:38
poradte mi prosim, co delam spatne, ze se mi straci accounty. spustim flexmail, mam 7 accountu, jeden chybi. pridam ho, vypnu, zapnu a mam najednou jen dva...
beecher (9270)|18.8.2006 00:16
Neinstalovat program na kartu.
freewall_ce4you (476)|24.8.2006 17:09
Uvolnena oficialne full verze 2007:)