Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 92

Téma: GPS receiver NOKIA LD-3W mate nekdo?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Chci se optat zda nekdo ma tohle zarizeni (popr s telefonem Nokia 6681. chci ho ted kupovat a nechci koupit zajice v pytli )
    Diky moc..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Aa, Plha se hlasi....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

mám a používám, ale s N70, což by neměl být zásadní rozdíl a absolutní spokojenost jak s funkčností tak s výdrží

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Sám jej nemám ani jsem neměl, ale četl jsem na toto zařízení jen chválu. Prý drží výborně signál i v extrémně špatných podmínkách (střední konzole mezi sedačkami, apod.) Odkazů na síti je více. Jen na málo GPS nejsou prakticky žádné negativní ohlasy. Tahle k nim patří.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dekuju...
    uz pro nej bezim )
    BTW: kupoval jste to nekdo u toho eurotelu za tech 2295 ci co?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

2 nebo 3 lidi urcite to myslim uz tady na foru udelali...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

jo už 2x a vždy byl skladem, Eurotel se nějak probral ze své letargie :-))

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

jj. Já mám LD3W a jsem s ní spokojen. Nemá externí anténu. Nejprve mi to vadilo, ale i v bytě mám 3-5 satelitů. Používám ji s mobilem Nokia 6630.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Používám LD3W i BT338, oboje stejně dokonalé. Používám s hx4700, N70 a N9300i zcela bez problémů.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak mam taktez LD-3W a kdyz to zkousim s nokii 6630,uplne super to funguje, i v mistnosti fajne signal,mam TT M5,ale kdyz bych to chtel na MDA VArio,ne a ne rozchodit, TT N5 jede v pohode,i BTnajde zarizeni GPS,ale v aplikaci TTN5 to nejak nedetekujet?? je problem v zarizeni? nebo v rukach?? pokud to druhe budu stastnej,ale pokud HW tak to bude zle.
    Nebo doporucte co pouzivate s MDA Varie za externi BT GPSku??

diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od kopacek
    Používám LD3W i BT338, oboje stejně dokonalé. Používám s hx4700, N70 a N9300i zcela bez problémů.
    Takže LD-3W i BT-338 mají na stejném místě stejný signál, třeba v autě pod střechou? Slyšel jsem zvěsti, že LD-3W je "tupější", než bývá u SIRF III GPS obvyklé, tak jestli to byla zkušenost s nějakým nepovedeným kusem, nebo je to "noumání"...? Když máš možnost srovnat, je mezi nimi nějaký rozdíl? Je to jedna z GPS, které mám vyhlédnuté, nevypadá zle, a i cenově vychází výborně, ale nerad bych se spálil. ops: Také by mě zajímalo, zda u ní lze vypnout Static navigation a zapnout WAAS/EGNOS.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Zrovna včera jsem si dělal malý soukromý test. hx4700 běžel s BT-338 a LD-3W spolupracovala s N9300i. Na obou sestavách jsem použil poslední verzi TomToma s mapou CZ 645. GPSky ležely na palubní desce pod předním sklem (s vyhříváním) asi 30 cm vedle sebe. Během navigace cca 130 km (město i hustý les) jsem nezjistil vůbec žádný rozdíl nejenom v zobrazované síle přijímaného signálu ale (co mě obzvláště překvapilo) obě "železa" stíhaly naprosto stejně rychle vydávat hlasové povely a překreslovat mapu (!!!). Přitom rozdíl např. ve výkonu procesorů je papírově značný. Takže z mého pohledu se jeví obě GPSky jako naprosto identické, rozdíl je v obalu...
    Asi by se daly nějakým seriozním měřením zjišťovat nějaké rozdíly, ale v praktické navigaci je prostě nevidím.
    Statická navigace lze vypnout stejně jako u BT-338, s WAAS nemám zkušenost, vůbec nikdy jsem to nepotřeboval použít.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jen tak pro zajímavost, pokud budete mít čas, skuste je srovnat ve VisualGPSce, kde by to mělo být průkaznější. Jinak ovšem na navigaci nokia stačí v pohodě. V tomtomu má skoro neustále maximální signál i moje postarší CF gps (o sirfu III apod. si může akurát nechat zdát)

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zenzui/Zumobi mate nekdo?
    Od Hafan_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-12-2007, 00:11
  2. P735 - máte někdo?
    Od vengo v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 21:52
  3. mate nekdo mda III a rom1.40 ?