Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 87

Téma: Úvod do programování pro Windows Mobile 2002 a 2003 - Vývojové nástroje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Pokusil jsem se do Forward Passu narvat ten ActiveX. No, ale někde to skřípe, protože v příslušném "add" dialogu se nevylistujou žádné ActiveX, i když je PocketTools zřetelně detekují (dokonce jsem jeden nainstaloval, abych měl jistotu). Dialog se tváří mrtvě. Ani nevím, co se tam má zadat, jestli jméno nebo path nebo klíč z registru. To by chtělo, aby to prověřil někdo zkušenej.
    Jinak vše ostatní funguje dle očekávání, takže spíš očekávám nějakou vlastní chybu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Nezalozime pro ForwardPass vlastni tema? Jinak uz jsem se taky dival, celkem cool...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    No .NET a jeho C# je vlastně paskvil mezi C++ a Javou ... aspoň mně to tak připadá
    To neni pravda, to ze jsou si jazyky syntakticky podobne, neznamena, ze jde o nejakeho krizence. Psal jsem v C++ i Jave a v C# se mi pise nejlip. Bylo by to asi na delsi diskuzi, ale opravdu bych se nenechal mylit povrchnim pohledem na syntaxi.
    Uznavam ale, ze muj pohled neni zcela objektivni.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od RStein
    Uznavam ale, ze muj pohled neni zcela objektivni.
    No však můj taky ne Jen jsem vyjádřil svůj názor ... osobně proti C# stejně jako proti C(++) či Javě nemám vůbec nic...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    Citace Původně odesláno od Wuffi
    Hm a neni tam nejaka variace na VB?
    Jo VB.NET existuje taky a je součástí toho jejich Visual Studia .NET ... který, jak jsem zjistil, se jako trial už dá pouze objednat a oni ti ho pošlou na CD nebo DVD ... Bleeee
    Zkuste cesky Microsoft. DVD s trial verzi VS.NET je prilozeno takrka ke kazde knize z nakladatelstvi MS Press o .NET Frameworku. Pokud byste trial VS.NET nemohl sehnat, domluvil bych se pripadne s MS, ze Vam DVD poskytnu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Aha, tak proto jsem ho nemohl najit... Mno kdybys to Visual Studio .NET nasel, rad bych ten trial zkusil... Mno jinak vysledkem je klasicky .exe nebo jak...?
    Ne neni, vysledkem kompilace je takzvany Intermediate Language (IL), ktery je nekdy popisovan jako "objektove orientovany assembler". Pri spusteni takoveho exe (assembly) je provedena Just In Time (JIT) kompilace do nativniho kodu. Vyhodou je, ze jedna assembly muze byt bez jakekoli rekompilace pouzita na vice platformach - na kazde platforme je jen specializovany prekladac IL do nativniho kodu. Vykonnostni rozdil oproti aplikacim psanym napriklad v C++ je vetsinou zanedbatelny.
    Je to ale na delsi clanek, ne jen na jeden prispevek

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Již několikrát jsem odpovídal na dotaz ohledně licenčního čísla, které chce instalace eVC++ a proto tuto odpověď napíšu i sem, aby byla všeobecně známá. Instalace sice vyžaduje licenční číslo, ale tohle je nabídnuto a zobrazeno před samotným stažením vývojového nástroje na stránkách MS... Pokud se vám tedy podařilo stáhnout si nástroj bez tohoto čísla, pak se musíte prokousat procesem znovu a číslo si nechat zobrazit (samozřejmě už nemusíte stahovat nástroj celý )

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem úspěšně nainstaloval eMV C++ 4.0 a při zpuštění mi to nahlásí jakousi chybu. MST eMV C++ has discovered no CE platform SDK instaled on the desktop. Překladu rozumím ale co to po mně chce.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Dr.Colombo
    Tak jsem úspěšně nainstaloval eMV C++ 4.0 a při zpuštění mi to nahlásí jakousi chybu. MST eMV C++ has discovered no CE platform SDK instaled on the desktop. Překladu rozumím ale co to po mně chce.
    No chybí mu ještě PocketPC 2003 SDK K nlezení na stejném místě u MS...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Čau všem!Pokud si stahujete eMbedded Visual C++ 4.0 a taky Vám nechce jet bez čísla tak tady http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=1dacdb3d-50d1-41b2-a107-fa75ae960856&languageid=f49e8428-7071-4979-8a67-3cffcb0c2524&displaylang=en úplně dole je tohle číslo. Pro jistotu ho dávám i sem do tohoto příspěvku TRT7H-KD36T-FRH8D-6QH8P-VFJHQ Třeba to pomůže někomu dalšímu,aby už nemusel hledat

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

A zkousel uz nekdo z vas programovat pomoci VS.NET 2003?
    Ma se tam objevit novy project Smart aplication, ale me to porad nabizi akorat Windows aplication. Nahral jsem tam uz kde co a porad nic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od DaBa
    A zkousel uz nekdo z vas programovat pomoci VS.NET 2003?
    Ma se tam objevit novy project Smart aplication, ale me to porad nabizi akorat Windows aplication. Nahral jsem tam uz kde co a porad nic.
    Jo, normálně, právě pracuji na 3 aplikacích pro PPC v C#...
    Na firemní mašině mám nainstalované W2K, .NET 1.1 FW, VS2003 a mám v ní všechno... Hm... Možná bude nutné nainstalovat SDK pro PPC. Už si však nepamatuji, jestli jsem to tam instaloval já (což má větší pravděpodobnost, protože pro PPC normálně nevyvíjíme) nebo to už to tam bylo...

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Ahoj všichni...
    Zkoušel jsem doma instalovat jak eMbedded Visual C++ 4.0, tak eMbedded Visual Tools 3.0 a oboje mi hned při instalaci skončí chybou "unhandled exception". Přitom v práci instalace proběhne bez problému. Už jsem povypínal různé paskvily jako antivir a spol., ale pořád to padá. Nesetkal se někdo z vás s tímhle problémem?
    Na zahraničním fóru tenhle problém už kdosi taky řešil, ale odpovědi se nedočkal (
    Help pliiiiiiiiiiiz.

Nováček
    Registrace
    May 2006

a co mas za system? ...

Nováček
    Registrace
    May 2006

a co mas za system? ...