Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 62

Téma: Odpojovani Bluetooth u Acer n50 Premium

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ahoj. Mam problem s odpojovanim Bluetooth u Acer n50 Premium. Rekl bych, ze tento problem je globalni. Hlavne ho pozoruji u pozivani PDA s BT GPS. Vse bezi ok, ale po nejake dobe, ktera je ruzne douha, se jako by GPS odpoji. COM port zustane obsazeny a pomuze bud reset nebo odpojit a zapojit BT. Zalezi hodne i na programu. Nektere vydrzi nekolik hodin (TomTom), ale treba iGo se odpoji do minuty. Stejny problem jsem zaznamenal pri brouzdani na netu pres BT a BT mobil. Pokud jen brouzdam tak v pohode. Ale pokud zaroven brouzdam a zaroven pouzivam ICQ, tak se spojeni rozpadne. Pomuze to same jako u GPS. Nejedna se o chybny kus PDA, mame ve firme tri stejne a chovaji se uplne stejne. Neexistuje nejaka aktualizace BT manageru? Nebo co s tim delat ? Diky za info. Jo a GPS mam Leadtek 9553.

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Mám stejný problém. Nestává se mi to ani u Tom Toma ani při připojení k mobilu, ale stává se to dost často, když browsím připojen přes bluetooth ActiveSync. Po nějakém čase se spojení ukončí.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Hm a co s tim? Nezkousel jsi hledat na netu nejaky update ovladacu pro BT? Ja jo a zatim nula bodu :-(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Je to problem v ROM. Treba urobit upgrade. Stiahnite si ho z tejto stranky a bude po probleme.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Na verzi 1.018 už mám upgradováno hned co vyšla a dělá mi to i s ní, takže tam ten problém asi nebude.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Marian Veselý
    Na verzi 1.018 už mám upgradováno hned co vyšla a dělá mi to i s ní, takže tam ten problém asi nebude.
    No kamarat mal to iste a ked dal tu 1.018 tak bolo po probleme.Iny upgrade asi nie je.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Divné, mě to dělá opravdu jen u surfování na netu přes bluetooth ActiveSync. Ostatní aplikace a spojení pře BT fungujou normalne...

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Jo ja jsem to s 1.018 uz koupil. Nema nekdo prosim jiny napad? Ma nekdo n50ku a slape mu to s GPS napr v programu iGo bez problemu ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Mám n50 a bluetooth mi s gps ani klávesnicí nepadá.Pokud dám v průzkumníku win odeslat nějaký větší soubor na BT,proběhne transport bez problémů,ale běda jak ho posílám přes AS,připojení většinou spadne a musím restartovat PC jinak PDA znovu nepřipojím.Při surfování to padá také,ale už sem se s tím tak nějak smířil :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Tak jsem dnes ještě zjistil, že to dělá i při připojení k internetu přes bluetooth gprs s mobilním telefonem. Tváří se to jako připojené, ale není...

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

No ano to je presne ono! Tvari se to jako pripojene a neni. Pomuze jen restart PDA anebo vyp/zap BT. Karm pls jakou mas GPS? Myslite ze ma cenu psat mail ACERum ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Mám Navilock BT-338.Mail můžeme zkusit napsat,jde jen o to jestli je to opravdu v PDA,protože mě jinak BT funguje bez problémů,jen ten AS....Ale pokud se ti BT odpojuje neustále,zkusil bych povypínat veškeré běžící programy (i vypnout lokalizaci),nebo jetě lépe udělat HardReset, a jeslti by to dělalo pořád,asi bych kontaktoval servis.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Já mám Adapt AD-300 (Chip Nemerix) a je to stabilní. Hard reset nepomůže. Bohužel to už mám za sebou. Pokud budeš kontaktovat Acer, dej vědět jak jsi dopadl.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Tak mail sem poslal (vcera) tak uvidime jaka bude reakce. Karm: jaky program na GPS pouzivas? Zkousel jsi iGo? Ono to totiz nedela ve vsech programech, ale jak bych rekl jen v tech "narocnejsich". A je to stejne i u ostatnich aktivit vcetne brouzdani pres BT na netu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Mám vyzkoušenej TomTom,Visual,GPSDASH a v poho.Spojení nepaddne pokud pošlu dejme tomu 100MB soubor přes průzkumníka v PC,ale vetšinou se hryzne když to posílám přes AS.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 227
    Poslední příspěvek: 11-02-2009, 11:15
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-10-2007, 22:46
  3. Bluetooth GPS a Acer n50 premium
    Od deyv v sekci Acer
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 23-07-2006, 10:15
  4. Bluetooth GPS a Acer n50 premium