Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 64

Téma: MMS na MDA

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

..jak jsi do Dataphonu dostal WM 2003 ???
    Pokud potrebujes ROM 4.00.11 (s WM2003), tak ji uz uvarenou vcetne TotalCommandera, nPOP klienta a dalsich utilit najdes na xda.m1web.cz ve verzi pro flash pomoci SD karty (.nb1). Ten 16MB soubor nahrajes pomoci ctecky na kartu programem XDArit spolu s bootloaderem (nejlepe 5.15, ma koncovku .nb0) a pak staci dat kartu do XDAcka a udelat reset. XDA samo pozna ze na karte je nova flash a po stisku akčního tlačítka se začne flashovat.
    Ale do tohoto tématu to nepatří, pokud potrebujes poradit více, pak se ozvi soukromě. Zde je místo pro MMS zprávy ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj všem,

tak se mi konečně s MMS u Oskara a EzWAP částečně zadařilo. Odesílat jde v pohodě, přijímat jde taky, akorát u MMS co posílá Oskar se mi stahují jen prázdné hlavičky. Při příchozí MMS se automaticky aktivuje EzWAP a objeví se zpráva podobná jako u SMS, s dotazem jestli se má stáhnout MMS hned nebo později. Akorát nevím, jak se mi to povedlo rozchodit, ale asi to bude romkou - udělal jsem upgrade (neplánovaný, přestalo mi fungovat podsvícení a telefon) na verzi 3.17.03 (předtím jsem měl XDA-developers SER 1.2). Další možností je, že jsem deaktivoval a znovu aktivoval MMS u Oskara, ale časově se to krylo s upgradem, tak nevím...
    Jinak po upgrade jsem nainstaloval lokalizaci od T-Mobile, se kterou se nainstalovalo i veškeré T-Mobile nastavení. Žádné další GPRS nastavení jsem nepřidával ani neměnil, nainstaloval jsem EzWAP 2.5 a za nějakou dobu se mi ten EzWAP automaticky aktivoval a objevila se bublina s informací o MMS (Oskarova MMSka zdarma v rámci aktivace) a dotazem na stažení - takže push očividně fungoval i s nastavení pro T-Mobile a s výchozím nastavením EzWAP. Pak jsem nastavení GPRS i EzWAP upravil pro Oskar (úplně stejně, jak jsem to popisoval ve svém dřívějším příspěvku) a dostal jsem se do stavu, který jsem popsal na začátku - chodí to, až na Oskarův MMS Magazín, ten je bez obsahu.
    Takže zprovoznit to jde, ale těžko se to dá zobecnit na nějakou radu pro všechny... ještě zkusím, jak to funguje s Anny Way MMS.

Mějte se,

Aleš

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj lidi. Správce mě přesměroval zde. I když jsem si to tady přečetl, nenašel jsem zde odpověď ...
    Mám T-Mobile MDA a upgrade ROM od XDA-Developers. V T-Mobile aktivováno MMS a PocketPC 2002. Horko těžko jsem nastavil , že mi MMS připojuje a dělá že přijímá/odesílá, ale zatím se mi nic nepovedlo přijat ani odeslat ... Kdo poradí ? Dík !

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

TiborXDA: Podle mě to je právě tou ROM od XDA-developers, viz můj předchozí příspěvek. Zaboha jsem na ní MMS nemohl zprovoznit a když jsem si tam nahrál oficiální upgrade od O2, tak to fungovalo hned... můžete to někdo potvrdit, fungují někomu MMS s XDA-developers SER 1.2?

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Já jsem myslel, že ROM od O2 je stejný jako Developers, jenom tam přidali freeware ... :-( Můžu přehrát ROM nebo musím vracet původní ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

TiborXDA: No abych řekl pravdu, tak nevím, jestli tam mám přímo upgrade od O2, ROM jsem si vytvořil a stáhnul na http://cuba.calyx.nl/~jsummers/ROMkitchen, můžeš si tam taky přidat aplikace přímo do ROMky. Ten základ je tam ve verzi
    3.17.03 ENG - nevím, jestli je to to samé co O2 resp. SER 1.2, každopádně s touhle verzí mi MMS funguje (u Oskara).

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

perspective: Myslíš, že to bude fungovat i u T-Mobile ? Asi to stojí za pokus ...

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

TiborXDA: Ja myslim, ze by v tom nemel byt problem, akorat je jine nastaveni. Me to na Oskaru dokonce castecne fungovalo i s nastavenim pro T-Mobile - dorazilo mi upozorneni na novou mms...

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Citace Původně odesláno od perspective
    .....
    3.17.03 ENG - nevím, jestli je to to samé co O2 resp. SER 1.2, každopádně s touhle verzí mi MMS funguje (u Oskara).
    ...už jsi tedy definitivně zjistit a pochopil, jak a co vůči Oskarovi nastavit, aby to šlo ?????? Jestli ano, poděl se. Mne se to připojí celkem bez problémů, ale nic se nechce stahovat - přijímat, ani odeslat ...

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Už jsem to tu všechno popsal, nastavení je podle Oskarových stránek, stačí to jen upravit pro MDA a EzWAP - viz můj druhý příspěvek v tomto tématu. Problém u mě byl v té ROMce, nastavení mám stále stejné a teď už mi v pohodě funguje odesílání i příjem mms.

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Je možné že s 3.17.03 to šlape. Ale co třeba s 4.00.11? Mě to prostě nechodí. Po tvrdém resetu mi vyskočila bublina jestli chci MMS stáhnout hned nebo později. A to jsem prosím neměl nastavené ani GPRS ne tak MMS. Ale po konfiguraci se připojím k MMS a stáhne mi to hlavičky, ale jinak nic. Odeslat nebo přijmout MMS se mi zatím nepodařilo. A co vy ostatní? Funguje to někomu na 4.00.11?

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od xda_oskar
    ...Ale po konfiguraci se připojím k MMS a stáhne mi to hlavičky, ale jinak nic...
    Co se týká těch hlaviček, měl jsem s tím problém taky. MMS od Oskara mi chodily prázdné, jenom hlavičky, ale když mi někdo poslal MMS z MDA nebo jsem jí poslal sám sobě, byla v pořádku. Pak jsem zjistil, že MMS od Oskara obsahují obrázky ve formátu GIF, kdežto ty, co se mi zobrazovaly korektně byly ve formátu JPEG. Takže to vypadalo na nějakou chybu v EzWAP nebo nějakou špatnou verzi - sehnal jsem si teda jinou, přeinstaloval a už je to v pohodě, zobrazují se i MMS od Oskara s GIFy...

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

perspective : Poraď, stáhnul jsem si podle tvého odkazu ROMkitchen jako EXE ale nejde mi to nahrát :-( Spustí se, DOS okno s chybama že nelze najít soubor, pak Programme_A a po druhém kroku vyhodí chybu :-(

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

TiborXDA: Tak to nevim, z toho dosoveho okna by se mel sam spustit klasicky windows pruvodce...ja jsem pres to EXE zkousel upgradovat na WM2003, ale po par procentech mi spadlo spojeni s ActiveSync, takze uz pak nenabehnul systeml. Koupil jsem si teda ctecku na SD karty, upgrade rom pres ni nahraju na kartu a upgrade nahravam z karty pres bootloader. Timhle zpusobem to je bez problemu...Takze s upgrade pres EXE a ActiveSync ti moc neporadim, se spustenim upgrade jako takovym jsem problemy nemel.

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Jasně... A když už to mám i na SD kartě ? Stáhnul jsem si i NK. Bootloader se startuje ON/OFF+RESET a dál ? jaký je postup ???

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední