Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazené výsledky: 136 až 142 z 142

Téma: Pocket Loox N560

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

to Milhaus. ..jo na webu maj nejaky veci pro N500 ..ale moc horky to neni! takze kdyz se tam kouknes jednou za pul roku tak se nic nedeje..a mozna tam i neco najdes )

Jinak mam informaci ohledne TMC prijimace pro FSC...ptal jsem se sice primo na N560 ale konektor je pro vice typu stejny.
    Takze jak mi na FSC odpovedeli..... TMC prijimac v N560 neni, ale bude moznost si jej dokoupit ve forme CL nabijece do auta ( v kabelu bude antena).
    Pro neznale tematu TMC prijimac..je TMC/RDS radiovy signal ktery tvemu GPS software umozni dostavat informace o dopravni situaci (kolony, objizdky, nehody).
    Dostupnost cca zacatek prazdnin 2006!!:yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrá zpráva, jak bude k mání určitě si ho vezmu. Doufám že Navigon 6 nebo TT 6 už bude mít tabulky i pro ČR. V zahraničí to funguje svěle.

oly750_ce4you
    Guest

Prosím Vás ti kteří již máte N560, napište podrobněji jaké jsou vaše zkušenosti s interní GPSkou - jde mě hlavně o citlivost, síla signálu, atd.
    Jak se chová zařízení v autě, nebo třeba za chůze??

Vážně přemýšlím na koupí tohoto PDáčka, doposud jsem měl Acer n35, který mě v podstatě stačil, ale chci už něco co má VGA rozlišení.

Předem díky za odpovědi.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ta GPSka je jedno velke zklamani.. je o hodne slabsi a asi i mene citlivejsi nez externi Navilock BT-338.. v pokoji kde mi navilock nastartoval a zameril 7 druzic mi integrovana ani nezameri a kdyz zamerim a prenesu do pokoje, tak 6 druzic jen opravdu vyjimecne.. spis ty 4
    Dnes jsem s tim jel v aute.. prcnich par minut gpska beznadejne skakala sem a tam v okruhu kilometru.. pak se to ustalilo na polovine signalu co hlasi tomtom (nekoukal jsem kolik je to satelitu) a fungovala celkem v poradku.. jak se to ale bude chovat v ulicich si netroufam odhadovat, asi to bude pekne mizerny.. da se nekde sehnat externi antena? Dnes mi v sunnysoftu rekli, ze jedine originalni od FSC a uz je mi jasny ted, ze to nebude levny..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Kurna a proc si nezalozis tema napr:" LOOX N 560 - zkusenosti s gps" pokud vase prispevky a dotazy budete vsichni psat do jednoho tematu - budou tyto dotazy zaznivat stale dokola protoze : je nikdo ve 14 strankove diskuzi o dojmech pojmech a pocatecni euforii nenajde - protoze ty co to vi nebavi stale odpovidat na to same ze?
    Jinak v aute chodi spolehlive - za chuze nemohu hodnotit, ale myslim ze tam to bude bez nejake aplikace treti strany slabsi - lze vsak resit diskuze N520 o gps kde to je ti nejsem schopen rici jelikoz se tam prispivalo podobnym zpusobem jako tady - hledej a potom pochopis. .
    Jinak mam informaci ohledne TMC prijimace pro FSC...ptal jsem se sice primo na N560 ale konektor je pro vice typu stejny.
    Take - nezasluhuje tato informace novou diskuzi? Uz to tady prosim ukoncete a zacnete diskutovat tak jak se to na ce4you obvykle dela nebo ma delat. Spousta informaci je ve forech o N520 tyto zarizeni jsou do ovladani a funkcnosti temer totozna.

oly750_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od Šeba
    Kurna a proc si nezalozis tema napr:" LOOX N 560 - zkusenosti s gps" pokud vase prispevky a dotazy budete vsichni psat do jednoho tematu - budou tyto dotazy zaznivat stale dokola protoze : je nikdo ve 14 strankove diskuzi o dojmech pojmech a pocatecni euforii nenajde - protoze ty co to vi nebavi stale odpovidat na to same ze?
    Jinak v aute chodi spolehlive - za chuze nemohu hodnotit, ale myslim ze tam to bude bez nejake aplikace treti strany slabsi - lze vsak resit diskuze N520 o gps kde to je ti nejsem schopen rici jelikoz se tam prispivalo podobnym zpusobem jako tady - hledej a potom pochopis. .
    Take - nezasluhuje tato informace novou diskuzi? Uz to tady prosim ukoncete a zacnete diskutovat tak jak se to na ce4you obvykle dela nebo ma delat. Spousta informaci je ve forech o N520 tyto zarizeni jsou do ovladani a funkcnosti temer totozna.
    Ok, naprostý souhlas, omlouvám se :-(
    Diskuze na téma "LOOX N 560 - zkusenosti s gps" přesunuta sem: http://www.ce4you.cz/forums/view_top...t=14768&fi=0#1

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zamykam tuto chaotickou diskuzi a zakladejte temata dle pravidel a komkretnich problemu.

Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910

Podobná témata

1. Pocket Loox N560 - prasklý display
    Od Apfik v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 21:12
  2. Velkou kartu pro Pocket Loox N560
    Od vasekv_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-07-2007, 23:03
  3. FSC Pocket Loox N560 nebo MIO P550 GPS
    Od Martin75_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2007, 10:15
  4. ActiveSync a Pocket Loox N560
    Od Bulldog_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 17:13
  5. FSC Pocket Loox N560 - specifikace
    Od beecher v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-04-2006, 12:51