Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 142

Téma: Pocket Loox N560

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No tedka se da vybirat mezi C550 a N560, ale co jsem tak ruzne procital N500 vlakna, tak lidi si dost stezuji na funkci gpsky pri pomalem pohybu.. v aute pry pohoda, ale pesourem to prej stoji za nic..
    Taky me napada otazka ohledne vykonu, mezi obema modely je rozdil 100mhz coz by mohlo (mohlo?) vyrovnat tu hodne malou vykonnost ve vsech benchmarcich..
    Jsou to spekulace k nicemu, ale co jineho se ted da probirat?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od frogale
    tak lidi si dost stezuji na funkci gpsky pri pomalem pohybu.. v aute pry pohoda, ale pesourem to prej stoji za nic..
    Tahle záležitost už je přece vyřešena

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak N560 za 5 dnu v Cybexu 11.400 bez DPH a 13.560 s DPH

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

poradíte mi někdo jakou (a kde) si koupit fólii na display? Hodlám si ho příští týden koupit a nerad bych ho hned poškrábal...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Sunnysoft nebo AHmobile v Praze, nebo kdekoliv jinde kde prodavaji PDA..

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ahoj,
    taky bych rad vedel co s tou folii, ale predevsim bych potreboval poradit jakou koupit, display ma velikost 3.5" (8.9cm). Mam ho objednany v TSBohemce za 13 376,-, tak uz se nemuzu dockat. A jake by jste doporucili pouzdro? Diky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

..Sakra..a to jsem myslel ze Cybex to ma nejlevnejsi) Mas to kamo o cca 200 levnejsi. Jak na to koukam...cim dal od Prahy..tim levnejsi! Jinak pouzdro by nejake melo byt v baleni. Taky na 560 cekam a cca v patek bych ji uz mohl mit, dam vedet, jestli ho budu mit driv jak ty) A folii?..to neporadim)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Trochu OT, ale co jsem slysel reference o tsbohemce, tak bych tam nekoupil ani cdcko Prej pri reklamaci pred tebou vezmou sroubovak a rozrejou ti reklamovanou desku, aby to nemuseli reklamovat.. atd Mimochodem jaky maj web? Nikde jsem odkaz nenasel.

Pouzdro Looxe 420 je stejne a me staci, ma jednu stranu tvrdsi aby se nepromackl display a pri trose zrucnosti lzde pdacko i v kapse vysunout a ovladat si treba MP3.

Folii koupis v jakemkoliv obchode s PDA, 3.5 palce je standardni velikost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

to Frogale:
    TS Bohemia ma web
    No uvidime jake bude pripadne jednani s CYBEXem...ale doufam ze N560 poslape a nebudu se muset otravovat s reklamaci
    Kdytz jsem u toho tak ja vlastne jednou u nich v TS Bohemce byl...ve Zline..a mam to i asociovano s tim ze jsou tam siroko daleko nejlevnejsi. Ovsem chovani reklamacnich? To je casto bezna praxe, sam jsem IT co delal v par kramech po Praze,takze vim jak to chodi. Ovsem pred zakaznikem bych urcite treba nelechtal motherboard odizolovanym PC zdrojem :!: To pak obleti po ruznych diskuzich celou ČR..dost blba reklama!

Pouzdro ...doufam ze bude taky kvalitni (v baleni), ze nebudu muset dokupovat.

Folii jsou plne weby. Nebudu delat reklamu nasemu shopu, ale prodavame folie na MIO a pasujou bez problemu i na ostatni PDA a MDA.
    Ted zalezi na tom jak moc se vyplati si koupit tu folii. Sam PDA zatim nevlastnim..cekma na N560..bude koncem tejdne!!!YES:!:
    Jen testuju ostatni PDA co mame v kramu, takze o dlouhodbem pouzivani nemuze byt rec.Takze ma smysl kupovat folii nebo ne?nullnull

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

..Sakra..a to jsem myslel ze Cybex to ma nejlevnejsi) Mas to kamo o cca 200 levnejsi.
    No v cybexu ho meli levnejsi, ale v patek sem do TSBohemky napsal do te jejich ankety "pokud nekde najdete levnejsi cenu tak nam napiste ...", tak mi typek do 15 minut odepsal, ze uz to slevnili). Jinak s tim pouzdrem tedy pockam co bude v baleni a tu folii nejakou kaufnu. Dikec

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

) Tak se modli at to nemusis reklamovat....tedy spise at se neprokaze to co tvrdi "frogale" o reklamacnim oddeleni TS Bohemie..good luck mén

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ono je to v tomhle pripade jedno, protoze Looxe budes reklamovat stejne u specializovanyho prodejce.. tedz hlavy nedam jak se ta firma jmenuje..

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Getronics
    U nákladového nádraží 10
    130 00 Praha 3
    Tel.: 296 760 111

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ted mi bylo receno ze dostupnost N560 pro CR je 18.4., tak sem zvedavy. Jinak co se tyce tech reklamaci v TSBohmence, tak zatim nemuzu nastesti posoudit, vse mi bezi jak ma. Ale kdyz porovnam chovani v pobocce ve Znojme a v Brne, tak v Brne naprosto namysleni typci, co si mysli ze sezrali svet, teda byl sem tam naposled tak pred rokem tak se to mozna uz zlepsilo, ale pochybuju. Zatimco ve Znojme vyborny pristup ... "zakaznik nas pan".

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

njn...tak je musis v Brne aspon prebit informacema) Potrebujou asi lekci)
    Jinak ja uz mam na webu Cybexu svoji N560 oznacenou "Expedice za 3 dny"...jenze problem je v tom ze ty "3dny" tam sviti uz tyden Tak doufam ze uz mi brzo dorazi do Praglu Jinak Cybex je pri komunikaci taky v pohode, v klidu se me ujal nejakej jejich produkt manager (honosny to titul nejakeho kancelarskeho typka)...ktery mi pomoh a poradil se vsim co potrebuji, takze spokojenost :yes: Jinak ten autorizovanej dealer Getronics je taky v pohode, uz jsem tam taky parkrat sluzebne byl a dokazali mi pomoct i bez dlouhych poradniku...to jsem ale musel obejit vsechny jejich procedury a jit rovnou k technikum) A hlavne, mam Getronics kousek od baraku Snad jejich sluzeb nebudu potrebovat:!:

Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Loox N560 - prasklý display
    Od Apfik v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 20:12
  2. Velkou kartu pro Pocket Loox N560
    Od vasekv_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-07-2007, 22:03
  3. FSC Pocket Loox N560 nebo MIO P550 GPS
    Od Martin75_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2007, 09:15
  4. ActiveSync a Pocket Loox N560
    Od Bulldog_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 16:13
  5. FSC Pocket Loox N560 - specifikace
    Od beecher v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-04-2006, 11:51