Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejpilnější přispěvatel.

CommanderZ (1798)|5.10.2006 16:48
[QUOTE="Kocourek damián"]Zdeňku, to jsi tak nedůvtipný? Myslím ty dva z www.wm4you.cz[/QUOTE]

Nevim kdo je tady neduvtipny? Zkus se podivat sem. A to s tim chatranim me taky urazi :)
Jirpos (32)|29.10.2006 12:16

"atomion" běž už s těma Tvejma odkazama na ten Tvůj server do PRDELE.

Musíš zde vytvářet diskuze a v nich neustále dávat odkazy na ten Svůj server ?

Ta Tvoje rádoby dnešní recenze na ARTEMIS ( na Tvém serveru ) to je fakt počteníčko. Slovo "pravděpodobně", "zřejmě" nebo neměl jsem možnost vyzkoušet GPS z nedostatku signálu to je fakt síla.

A to nemluvím o tom Tvém podpisu. To v něm musíš mít tolik odkazů na ten Tvůj server :?: :?:

:!: Ty tento server Svýma příspěvkama časem zcela zahubíš.:!:
osch (1330)|30.10.2006 14:49
Teda ne že bych se Atomiona zastával, ale ty sprostý slova sem určitě nepatří. viz. zde.
atomion (1159)|30.10.2006 15:06
[QUOTE="Jirpos"]Musíš zde vytvářet diskuze a v nich neustále dávat odkazy na ten Svůj server ?[/QUOTE]Ty sis snad ten článek nepřečetl? ;)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|13.3.2007 12:01
[QUOTE="Jirpos"]
"atomion" běž už s těma Tvejma odkazama na ten Tvůj server do PRDELE.


:!: Ty tento server Svýma příspěvkama časem zcela zahubíš.:!:
[/QUOTE]

Ve všem s Tebou souhlasím :!:

Už mne taky přestávají bavit příspěvky uživatele "Atomin". Místo slova "bavit" bych použil velmi sprosté slovo, ale nechci porušovat pravidla.

A velmi se divím Pavlovi i Zdenkovi, že Ti to pořád trpí.

Pro mne osobně, jsi KRÁL KAZISVĚT, který pomalu, ale jistě tento server zničíš :!:
Miloš Strouhal (3997)|13.3.2007 12:49
No comment, viz priloha.. :sarcastic:
atomion (1159)|14.3.2007 15:38
Klídeček pánové, už jsem si to s Pavlem vyjasnil, ale jak je psáno v "počteníčku" (zní to .. mno ehm ... radši nic :D ) vy se ochudíte o novinky.. já jsem to kvůli sobě nedělal, ale na to byste museli asi přemýšlet a do toho vás nikdo nutit nemůže, že? :sarcastic: :no:
Miloš Strouhal (3997)|14.3.2007 16:37
No ja bych spis rekl, ze si to vyjasnil on s tebou.. :D :yes:
A o zadne novinky se neochudime, vime kam za nima chodit i bez "tve ochotne pomoci" presmerovavat nas neustale na tvuj web.. ;)
[QUOTE="atomion"]já jsem to kvůli sobě nedělal, ale na to byste museli asi přemýšlet a do toho vás nikdo nutit nemůže, že? :sarcastic: :no: [/QUOTE]To je snad nejvetsi lez co z tebe na tomhle serveru kdy vypadla.. :evil: Na koho tohle zkousis.. :sarcastic:
atomion (1159)|14.3.2007 16:38
:D Mno jasný... špatná formulace :cool:
Karm (365)|14.3.2007 17:46
Ochudíte o novinky... Já myslím,že kdo tam chodil,ten tam chodit bude.A koho to nezajímá,ten ušetří čas strávený neustálým přelouskáváním tvých novinek nacpaných v podpisu.
Osobně nečtu tvůj web od té chvíle,co jsi naspal,že vypisovat zdrojové weby je kravina.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|14.3.2007 18:36
[QUOTE="atomion"]Klídeček pánové, už jsem si to s Pavlem vyjasnil, .. [/QUOTE]

Silná slova.
Pokud vím, tak jsi dostal výstrahu, že pokud nepřestaneš s odkazy na ten Svůj server, že Ti bude účet zablokován.

Chtělo by to trochu pokory. Jestli tedy víš co to je.
atomion (1159)|14.3.2007 19:55
[QUOTE="Karm"]...co jsi naspal,že vypisovat zdrojové weby je kravina.[/QUOTE]To bych chtěl vědět, kde jsem to napsal, protože mektáš nesmysly...na webu PDAmobile.cz jsem to NIKDY nenapsal! :sarcastic: :no:


4JP: Vždyť jsem psal, že to je špatně formulovaný, ale kdybych změnil původní příspěvek, milošův příspěvek nemá smysl.[QUOTE="Jiří Pospíšil"]...Chtělo by to trochu pokory. Jestli tedy víš co to je.[/QUOTE]Nápodobně, ty asi nevíš co to je :no: Jestli myslíš moji pokoru před Pavlem, tak v tom případě nevíš o čem mluvíš. Že nemám pokoru před tebou - to se nemůžeš divit, prostě nesnáším idioty a namyšlence a proto nemám pokoru před tebou :!:
Karm (365)|15.3.2007 11:49
[QUOTE="atomion"]To bych chtěl vědět, kde jsem to napsal, protože mektáš nesmysly...na webu PDAmobile.cz jsem to NIKDY nenapsal! :sarcastic: :no:
[/QUOTE]

Tak dobře,tak mektám nesmysly.Takže následující příspěvek ze dne 26.9 (strana 8 téhle diskuze) vznikl zřejmě působením černé díry.

[QUOTE="atomion"]
A ty si jako představuješ že ten text je doslovně přeloženej z jednoho webu?? Můžu tě ujistit, že ve většině případů tomu tak neni!! :evil: A to tam mám vypisovat adresy třeba 5 vebů?? Ale prosimtě.. :sarcastic:
[/QUOTE]

Takže se všichni přesvěčte,že jak "mektám" nesmysly....
Zdenek Malinsky (9781)|15.3.2007 12:04
[QUOTE="atomion"]Nápodobně, ty asi nevíš co to je :no: Jestli myslíš moji pokoru před Pavlem, tak v tom případě nevíš o čem mluvíš. Že nemám pokoru před tebou - to se nemůžeš divit, prostě nesnáším idioty a namyšlence a proto nemám pokoru před tebou :!: [/QUOTE]Pokud se nemýlím, tak Jirka plánoval účast na březnovém pražském srazu, takže si to tam můžete vyříkat z očí do očí. Ale raději ho moc neprovokuj a neurážej, spíše se omluv. Jirka je bývalý zápasník (teď nevím zda řecko-římský nebo volnostylař).

A příště prosím bez urážek a slušně.

Děkuji
Pavel Koza (4761)|15.3.2007 14:01
Lidicky, mohl bych vas vsechny PROSIM pozadat o ukonceni teto debaty? Vzhledem k situaci nemam cas to ted resit, ale az se za tyden vratim, zkusim neco vymyslet. Prosim...
atomion (1159)|15.3.2007 21:19
Ano, ale web PDAmobile.cz funguje tak od začátku února 2007 a s tím se mnoho věcí změnilo! Sice přiznávám, že dávám zdroje jen opravdu zřídka, ale pokud čerpám z jednoho, tak ho vždy uvedu a i jindy. Nepíšu sice [zdroj dvojtečka] ale uvádím "...na webu MSmobile.com se objevilo...". Takže vedle.

Omlouvám se Pavlovi, ale na tohle jsem reagovat musel.
Miloš Strouhal (3997)|15.3.2007 21:23
Jj, smazat! Ale ani ne tak diskuzi, jako spis naseho mileho kolegu na prazskem srazu.. :D :yes: Ne, delam si srandu.. ;) Ale tuhle diskuzi bych rozhodne nemazal, ani nezamykal. Neverim totiz tomu, ze si nas kolega Atomion da rict a prestane pouzivat ce4you jako reklamni poutac pro svuj vlastni web.. :sarcastic: A byl by pak nesmysl zakladat diskuzi novou..
atomion (1159)|15.3.2007 22:30
Jestli máš namysli podpis, tak ten měnit nebudu, ale jinak odkazy už sem dávat nebudu, je pravda, že kdo chce, tak si novinky na mém webu najde a ostatní to nezajímá, takže je to fakt. ;)
tyroler (20)|18.3.2007 11:22
Ajajjaj!!!
Vsechno vypnout!
Provetrat!
Ven na slunicko,na vzduch!
Hybaj!
flashman (1366)|18.3.2007 14:41
nemůžu si pomoct, ale zdá se mi, že tahle diskuse má už 12 stránek a je v ní pořád to samé.

1) atomion -> spam

2) Ce4you :mad: atomion

3) atomion :mad: ce4you

4) atomion -> "budu už hodnej"

5) odmlka

6) atomion -> spam

7, 8, 9) a furt dokola

Tady není žádné rady ani pomoci.. řek bych, že se to tu stane takovou tradicí
atomion (1159)|18.3.2007 19:03
Nn, už to všechno skončilo flashmene. Ten tvůj příspěvek opravdu již nedává smysl ;)
kapu_ce4you (268)|1.4.2007 19:42
Myslim že v nejvice přízpěvků je tady kral pan beecher 10 000přízpěvků tomu nemuže nikdo konkurovat :yes: