Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejpilnější přispěvatel.

CommanderZ (1798)|11.8.2006 22:56
Neprehanej to, jen se ti pos*aly cookies ci tak neco, me se to stava taky ;)
atomion (1159)|11.8.2006 23:14
[QUOTE]Microsoft VBScript runtime
error '800a000d'
Type mismatch: '[object]'
/personalize/login.asp, line 117[/QUOTE]
Tohle jsou pos***é cookies??
flashman (1366)|13.8.2006 10:12
taky je tu možnost si to vyridit po starem.. muzete dat treba na ferovku:D :D :D . Třeba byste aj pak vydelaly na sázkách.
OT: jinak se na to teda v zari pridu podivat ;) sem na vás zvědav
Marty-McFly (384)|13.8.2006 12:24
OFFTOPIC
2Johnnnnnnnnnny:
S tou férovkou, nemohla by se sem dát jak fotka atomiona tak někoho proti němu? ne všichni je známe osobně a určitě nechcu vsázet naslepo :)
flashman (1366)|13.8.2006 13:09
OT: To by asi bylo na nich.. (Atomion a nějaký ten "zasedlý" moderátor)
flashman (1366)|13.8.2006 16:19
tady nekdo mazal? ze mi to napsalo novy prispevek a pritom tu mam poslední já
CommanderZ (1798)|13.8.2006 19:58
[QUOTE="atomion"][QUOTE]Microsoft VBScript runtime
error '800a000d'
Type mismatch: '[object]'
/personalize/login.asp, line 117[/QUOTE]
Tohle jsou pos***é cookies??[/QUOTE]

Co pouzivas za prohlizec? Napadlo te vyzkouset nejaky jiny? Videl jsi nekdy ban?
atomion (1159)|13.8.2006 21:36
Neviděl.. :D Ne, samo,Jže viděl.. Stránka se ani nenačetla. V opeře je to OK. Sorry :oops:
Pavel Koza (4761)|14.8.2006 12:19
1. Ban nema nikdo (zatim)
2. Chovejte se prosim slusne a klidnete vasne... Dik:)
3. Ta chyba je chybou skriptu, zkusim najit a opravit problem.
atomion (1159)|15.8.2006 22:07
Je možno to opravit?? Už mi to blbne i v Opeře..
Proooosííííím ;) :D
flashman (1366)|9.9.2006 20:46
nemyslim to zle, ale beecher by neměl moc co řikat o OT :D
[QUOTE="beecher"]Hodinky s vodotryskem? To by se mi taky libilo...
Pokud neco takove vznikne, tak k tomu budou muset dodavat malou prirucni atomovou elektrarnu... ;)[/QUOTE]
CommanderZ (1798)|10.9.2006 19:55
Vzdyt beecher naprosto nepopiratelne Nejpilnější přispěvatel je :D
Jirpos (32)|12.9.2006 11:26
Johnnnnnnnnnny jestli jsi to nezjistil, tak se dají jednotlivé příspěvky i EDITOVAT. Takže není potřeba mít pod sebou 5 vlastních příspěvků. Ty se v jednom ptáš a hned v dalším si odpovídáš.

Jinak Ty Tvé příspěvky jsou jak z první třídy pomocné školy.

Ty se vem za ruku s "atomion" a běžte spolu třeba na pískoviště. Protože Vy dva se velice dobře doplňujete. A jestli se "atomin" poslední doubou polepšil, tak Ty ses hodně ZHORŠIL.
Zdenek Malinsky (9781)|12.9.2006 13:46
Už se stalo :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|12.9.2006 16:39
[QUOTE="Jirpos"] A jestli se "atomin" poslední doubou polepšil.....[/QUOTE]

Nevím jak to myslíš, ale dnes založil dvě diskuze a obě mají jen jeden link na jeho stránky, kde jsou napsány 3 - 4 věty.

Doslovná kopie z jeho stránek :
Požadavky hry nejsou zrovna malé. Na slabších sroječkách (ohledně RAM) si můžeme o této hře nechat asi zdát. Nainstalovaná Syberia zabírá v PocketPC (respektivě na paměťové kartě) 280 MB a abysme mohli hrát tak si hra vyžaduje 24 MB RAM! Ale nic asi nezměníme na tom, že vypadá skvostně!

A jsou tam ještě připojeny 3 malé obrázky.

Jinými slovy si dělá z ce4you odrazový můstek na Své stránky. :D

Neřeknu kdyby to byli třeba jeho vlastní recenze nebo zkušenosti, ale informace o tom kolik hra zabírá místa je zcela mimo mísu.
Miloš Strouhal (3997)|12.9.2006 16:48
No ja myslim ze citace rozhovoru z jejich ShoutBoardu je take celkem skvostna.. :O :D :yes:
CommanderZ (1798)|12.9.2006 17:55
Zda se ze nejinteligentneji se tam chovaji uzivatele hmm a hovno :D

Ale to nechte byt, ja uz taky narazil na par clenu sirsi elity (pokud se vam ten vyraz nelibi tak sorry, me nic jineho nenapadlo :oops: ) ce4you v dosti zajimavych souvislostech...i kdyz se nechovali jako dva cerstvi pubertaci co se prave naucili nove sproste slovo :))

EDIT: lol, tohle uz je fakt sila, tohle ve foru nehodlam nechavat. Nemam ve zvyku mazat topicy (jako uplne), ale tady jsem se neubranil (timto to atomionovi oznamuju - tady na to je skoda psat sz). Kouknete se, obsah celeho prispevku

[QUOTE]Další graficky velmi vyvedená hra! Myslím, že na silnějších strojích není problém! Opravdu stojí za shlédnutí a dle mého názoru i za zahrání! [/QUOTE]

To Atomion: Rozhledni se po sekci her - vetsina prispevku uvadejicich nejakou hru obsahuje alespon popis hry a link na stranky autora/na stazeni, casto i informace o cene, screenshoty a podobne. Zkus z nich vzit priklad. Myslim ze by stacilo, kdyby jsi tu svoji "recenzi" (nevim jak to mam nazvat) zkopiroval i do toho prispevku a na ty sve stranky uvedl odkaz nekde na zaver. Doufam ze se tu neobjevi dalsi podobny prispevek a ze nebudu nucen zmenit svuj postoj k tobe - az do ted byl neutralni, dal je to jen na tobe :?
flashman (1366)|13.9.2006 21:25
Abych řek pravdu, tak sem čekal, kdy něco takovýho napíšete.
Jinak, tu reklamu chápu (z vaší strany)
o Editování samozřejmě vím.
Možná že se i do budoucnosti budu snažit polepšit.
P.S. To ste všechno psaly jenom kvůli tomu, že sem si trochu rejpnul do beechera?
atomion (1159)|13.9.2006 22:07
[QUOTE="CommanderZ"][QUOTE]Další graficky velmi vyvedená hra! Myslím, že na silnějších strojích není problém! Opravdu stojí za shlédnutí a dle mého názoru i za zahrání! [/QUOTE]

To Atomion: Rozhledni se po sekci her - vetsina prispevku uvadejicich nejakou hru obsahuje alespon popis hry a link na stranky autora/na stazeni, casto i informace o cene, screenshoty a podobne. Zkus z nich vzit priklad. Myslim ze by stacilo, kdyby jsi tu svoji "recenzi" (nevim jak to mam nazvat) zkopiroval i do toho prispevku a na ty sve stranky uvedl odkaz nekde na zaver. Doufam ze se tu neobjevi dalsi podobny prispevek a ze nebudu nucen zmenit svuj postoj k tobe - az do ted byl neutralni, dal je to jen na tobe :? [/QUOTE]

Děkuji za upozornění a radu jak na to ;) Estli budu příště něco zakládat tak takto! :yes:
flashman (1366)|13.9.2006 22:27
jo a ten link je tak trochu nepřesnej ;)
Jirpos (32)|14.9.2006 12:01
[QUOTE="atomion"].. Estli budu příště něco zakládat tak takto! [/QUOTE]

Ty snad radši už ani nic nezakládej.

[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]jo a ten link je tak trochu nepřesnej ;) [/QUOTE]

Je nepřesnej, protože ONA diskuze byla celá smazána. Viz.: Nemam ve zvyku mazat topicy (jako uplne), ale tady jsem se neubranil..


Vy dva ( atomion a Johnnnnnnnnnny ) radši odejděte diskutovat na ten Svůj web a nám se tu uleví.

Jinak pro silné povahy doporučuji aspoň jednou navštívit to diskuzní fórum na jejich webu. Kde vlastně ve většině diskuzi se jeden z nich ptá a druhý mu odpovídá a v jiné diskuzi je to zas naopak. :D Pokud si tazatel hned neodpoví sám.
flashman (1366)|14.9.2006 14:56
to jirpos: Víš to je tak, když nejsou lidi. Na ce4you jich taky první rok moc nebylo.
tak když už umim EDIT, tak ho užívám. neboli EDIT:[QUOTE="Jirpos"]Jinak Ty Tvé příspěvky jsou jak z první třídy pomocné školy.[/QUOTE]
Tak z padesáti % ses trefil :?
PatrikL (383)|14.9.2006 15:05
ehm, ale ce4you v tedy nemalo tak dobre zabehnutú konkurenciu
CommanderZ (1798)|14.9.2006 16:56
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]jo a ten link je tak trochu nepřesnej ;) [/QUOTE]

Ehm...nebude to treba tim ze jsem jako link dal krizek (#) ? :sarcastic:

Jinak ten odkaz puvodne neodkazoval na ten topic ale na tu rozsahlou recenzi te hry. Tak jsem ho tam neaval.

Btw...jeden kamarad si jednou zalozil WoW server a diskuzni forum k nemu. Po mesici byli ve hre 3 GM a na foru 3 admini. A ani jeden hrac :D
flashman (1366)|14.9.2006 17:12
[QUOTE="CommanderZ"]Ehm...nebude to treba tim ze jsem jako link dal krizek (#) ? [/QUOTE]
ten křížek moc nechápu
ad2: Po mesici byli ve hre 3 GM a na foru 3 admini.
My bysme to přece jenom eště zkusili, jestli dovolíš
CommanderZ (1798)|14.9.2006 17:39
Krizek do adresy se vetsinou pouziva, kdyz potrebujes udelat, aby odkaz nikam nevedl, treba kdyz chces odkaz dale osetrit JavaScriptem a podobne :sarcastic:

[QUOTE]ad2: Po mesici byli ve hre 3 GM a na foru 3 admini.
My bysme to přece jenom eště zkusili, jestli dovolíš[/QUOTE]

Sorry jestli te t nejak urazi, ale takovou reakci jsem necekal :? To byla jen takova poznamka - proste mi to pripomnelo tuhle situaci.
atomion (1159)|15.9.2006 14:33
[QUOTE="Jirpos"]Vy dva ( atomion a Johnnnnnnnnnny ) radši odejděte diskutovat na ten Svůj web a nám se tu uleví.[/QUOTE]
Nebaví mě to pořád opakovat a když si přečteš celý vlákno tak zjistíš mojí odpověď na tohle..

BTW Na tomto (amatérském) webu jsou uveřejňovány hlavně články (novinky) a to forum je podřadné!! Tže když diskutuji tak tady. ;)
beecher (9270)|26.9.2006 11:47
Atomione, ale kdyz uz od nekud na ten svuj blog ukradnes obrazky, tak by bylo take dobre uvest zdroj jak obrazku, tak zdroj textu.
A pokud je to z blogu, ktery podporuje TrackBack/PingBack, tak to take pouzit...
A chtelo by to udelat neco s designem, vypada to priserne...

Ad # v URL: To se pouziva na odkaz na "zalozku" na strance. Vice zde.

Johnny: Vis, kdyz je pomer OT ku normalnim a uzitecnym prispevkum 10:90, tak je to v pohode, ale kdyz jich ma nekdo 90:10, tak to je pruser...
flashman (1366)|26.9.2006 12:55
to beecher: jasný, já řikal, že máš nejvíc OT a ne, že máš nejhorší poměr.
Tvoje rady mě do začátku dost nakoply za což ti děkuju a teď se už začnu zase v tom OT omezovat, i když doufám, že už sem ho trochu omezil..:sarcastic: :?

BTW Poměr 10:90 je hezkej ale co takhle 7192:1985 :D
atomion (1159)|26.9.2006 21:40
[QUOTE="beecher"]Atomione, ale kdyz uz od nekud na ten svuj blog ukradnes obrazky, tak by bylo take dobre uvest zdroj jak obrazku, tak zdroj textu.
A pokud je to z blogu, ktery podporuje TrackBack/PingBack, tak to take pouzit...[/QUOTE]
Tak buď jsou tam oficiální obrázky nebo je na nich watermark, takže nevidím důvod tam vypisovat weby odkud ty obrázky mám.
A ty si jako představuješ že ten text je doslovně přeloženej z jednoho webu?? Můžu tě ujistit, že ve většině případů tomu tak neni!! :evil: A to tam mám vypisovat adresy třeba 5 vebů?? Ale prosimtě.. :sarcastic:

Myslim, že ty si asi ten poslední co tady může mlít o OT.. :no: Jestli já mám poměr OT ku užitečné 90:10 tak ty o nic jiný.. :sarcastic:
beecher (9270)|26.9.2006 22:00
Nerikam, ze je prelozeny z jednoho webu, ale urcite ti ty informace nepadaji shury, takze je proste odnekud prebiras. Chces o tom snad polemizovat?

A safra, a ty za ty sve OT dostavas dekovne SZ pripadne ICQ zpravy pripadne primo podekovani v diskuzi? Nejak jsem si nevsim...

BTW Ach ten cestin, ach ten cestin... :sarcastic: Uz jsem ti to psal do komentaru na tom vasem pamfletu, ale jsi proste nepolepsitelny... Napr. tva posledni veta teda vyznam vubec nedava... :oops:
atomion (1159)|26.9.2006 22:10
Překládám vždy z několika webů.

Za OT ne a ty?? :D

Njn.. splácat větu není sranda.. Zvlášť ne když myslím rychleji než píšu.. :D A BTW jsem nevěděl, že děláš korektru. Píšu snad na stánky učebnic českého jazyka??
beecher (9270)|27.9.2006 14:19
No a co, ze prekladas informace z nekolika webu? Stale je jenom kopirujes, preklad ti nedava autorska prava!

Ty asi vazne nechapes, ze mas proste daleko vice OT (proc je asi o tom cela tato diskuze?), nez uzitecnych prispevku, ze? :? :sarcastic: :evil:
A ja si tady budu o OT mlit, protoze jsem narozdil od tebe nejmene nekolika desitkam lidem zde na foru pomohl. Muzes s tim nesouhlasit, ale je to nezvratitelny fakt...

A nedelam korekturu, ale proste napsat "mlyt", to je fakt prisernost... A co jsi chtel rict timto: ...tak ty o nic jiný..., to uz mi vazne hlava nebere...
Bohuzel to neni k smichu, to je k placi, ze se neumis vyjadrovat, natoz spravne cesky...
atomion (1159)|27.9.2006 15:29
Jó jó jó.. Kecy kecy..

Chtěl jsem tím říct, že ty nemáš poměr o nic lepší než já. A klidně si mysli, že jsem nikomu nepomohl. Já vím své a co si myslíš ty je mi naprosto u prd..e :sarcastic:
"Promiň", že jsem se spletl ve slově "mlít" :D Ty taky napíšeš "timti" a mě za překlepy něco říkáš.. :?
beecher (9270)|28.9.2006 17:56
[QUOTE="atomion"]Chtěl jsem tím říct, že ty nemáš poměr o nic lepší než já.[/QUOTE]:D :D :D

A napsat "mlit", to neni preklep...
kocourek Damián (6)|2.10.2006 13:47
Známý český psychiatr Cyril Höschl se kdysi zabýval diskusemi na internetu a snažil se definovat, proč vypadají tak, jak vypadají, a takto popsal diskutující: "Mají v sobě naštosovanou bezmeznou žlučovitou závist vůči vzdělanějším, chytřejším, úspěšnějším a bohatším. Mají vztek na ty, kdož jsou spokojeni. Nejraději by je roztrhali na kusy. A protože jinak nedokážou, vyřizují si to s nimi v otevřených, neřízených anonymních diskusích…"

Tak od té doby chápu chování některých puberťáků (všech věkových kategorií = 12-150 let). Oni jsou vlastně nemocní.


PS:
A vstanou noví bojovníci. Klube se tu Atomion II, Pinochio III - sejra - "fšecko zná, fšude byl a tam kde nebyl, tam je to vošklivý".
atomion (1159)|2.10.2006 15:56
Jestli je to narážka na mě tak já nikoho nenapadal. Já nikomu nezávidím :D Takže nechápu proč to sem píšeš.. :?:
flashman (1366)|2.10.2006 19:39
takovejch jako "sejra" je tu 5000 :D
CommanderZ (1798)|2.10.2006 22:33
[QUOTE]
A vstanou noví bojovníci. Klube se tu Atomion II, Pinochio III - sejra - "fšecko zná, fšude byl a tam kde nebyl, tam je to vošklivý".[/QUOTE]

To nechapu, vzdyt ma chudak trinact prispevku, jak z toho muzete neco hodnotit?
kocourek Damián (6)|4.10.2006 19:52
Co takto zakázat teenagerům internet?[QUOTE]Nazývám tyto lidi „teenagery“ bez ohledu na jejich skutečný věk, protože věřím, že jejich naprostý nedostatek znalostí, sebekontroly, sebereflexe a poznání, obrovská závist a nenávist, a nezměrná vulgarita je jen nedílnou součástí přebujelého množství hormonů v jejich těle a špatné či nedostatečné výchovy rodičů, a ne stav setrvalý. Prostě doufám, že z toho jednoho dne vyrostou. [/QUOTE]Nepřipomíná vám to někoho zde na fóru?
flashman (1366)|4.10.2006 20:31
hmm to je kruté a bezcitné.. co bysme pak my chudáci teenageři doma celej den dělali?
Zdenek Malinsky (9781)|4.10.2006 21:15
[QUOTE="kocourek Damián"]Nepřipomíná vám to někoho zde na fóru? [/QUOTE]Já nebo beecher? :O

:D :D :D
kocourek Damián (6)|4.10.2006 22:15
Zdeňku, to jsi tak nedůvtipný? Myslím ty dva z www.wm4you.cz (pro naznalé trapný pokus o kopírování ce4you) = atomion a Johnnnnnnnnnny. Zaplevelují vám tu diskuze a v půlce jejich příspěvků je odkaz na ten jejich blog (něco jako bezplatná reklama). Nechápu, že jim to Pavel i ty trpíte. Začíná to tu být jako na mobilmanii, živě a pod. Všiml jsem si , že počet moderátorů vzrostl, ale na výsledku to není vidět :( spíše se mi zdá, že to tu "udržujete v tom chátrání" jen vy dva s beecherm.

PS:
Ti dva chlapci (a nejen oni) by se měli spíše věnovat škole. Mají dosti podstatné problémy s češtinou, zjevně mezery ze základní školy. Ještě že už se z ní nematuruje, to by asi museli přijet před komisi na praseti a odstrkovat se husama. :D :D No uznejte sami, udělat v jedné větě tolik chyb, to musí dát hodně práce.
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]hmm to je kruté a bezcitné.. co bysme pak my chudáci teenageři doma celej den dělali?[/QUOTE]Co? Učyly se českému pravopysu, abijste psaly bes pravopysních chip.
flashman (1366)|4.10.2006 22:27
ach jo.. už zase flame.. tak jo řekli ste si vo to. Vod teďka začnu "psát" normálně. (viz Pár pařmenů určený pro teenagery)
S tou reklamou to na mě prosímvás neházejte, já jsem v tom nevinně, pokud ovšem nemyslte moje stránky, které jsou ohromnou konkurencí pro ce4you. Už sem i Atomionovy psal, že to přehání a měl by brzdit. A to věnování se škole asi opravdu budu muset uskutečnit. Díky za rady a mějte se dobře.
atomion (1159)|4.10.2006 22:33
4kocourek Damián: Tak to co jste tady napsal je dost ubohé!
[QUOTE="kocourek Damián"]trapný pokus o kopírování ce4you[/QUOTE]Je to uplně o něčem jiném, tak jaké kopírování?? Ce4you je o fóru a o radách. WM4You je o novinkách ve světě Windows Mobile! (to forum co tam je bylo druhotné!)

[QUOTE="kocourek Damián"]Zaplevelují vám tu diskuze[/QUOTE]Čím poslední dobou "zapleveluji" diskuse??

[QUOTE="kocourek Damián"]Mají dosti podstatné problémy s češtinou[/QUOTE]Vím o jediné chybě a ta sem tam ulítne každému! Jinak jde o překlepy a jelikož jsem administrativu ve škole neměl, ani mít nebudu tak "neumím psát"!

[QUOTE="kocourek Damián"]Ještě že už se z ní nematuruje[/QUOTE]A tohle jste slyšel kde?? Váš všeobecný rozhled je opravdu .. hodně malý! Z českého jazyka se povině maturuje a asi vždycky maturovat bude!

[QUOTE="kocourek Damián"]to by asi museli přijet před komisi na praseti a odstrkovat se husama[/QUOTE]Asi máte osobní zkušenosti, co??
atomion (1159)|4.10.2006 22:34
[QUOTE="kocourek Damián"]a v půlce jejich příspěvků je odkaz na ten jejich blog (něco jako bezplatná reklama) [/QUOTE]A ještě k tomuhle. Třeba jako poslední jsem přidal odkaz na česky přeloženou recenzi. Každý uživatel tady na na ce4you neumí anglicky jako (možná) Vy! Zvláště starší a mladší ročníky! Kdyby lidi nechtěli číst tu recenzi tak by to za posledni asi 3 hodiny nečetlo přes 150 lidí! Jaká reklama? Copak je ten web vydělávající? Copak něco prodává? Dostává něco za každý klik? :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|4.10.2006 22:47
[QUOTE="kocourek Damián"]Zdeňku, to jsi tak nedůvtipný? [/QUOTE]Jo :oops: a nejen to.

K tvému příspěvku: pláčeš hezky, ale na špatném hrobě, jak říká pan Holzmann. Svojí stížnost jsi měl napsat sem, do sekce k tomu určené. Nebo napiš přímo Pavlovi, já jsem tu jen "námezdní síla". Mazat ty příspěvky bych sice mohl, ale nemám tak velkou gumu ;) , den má jen 24 hodin a já tu nejsem zaměstanec na plný úvazek. Také si připadám, že jsem tu na všechny diskuze sám. :oops:

S tvým příspěvkem naprosto souhlasím a pomalu, ale jistě, tedy spíše rychle a rychleji mě přestává bavit se s některými uživateli dohodovat, neustále něco vysvětlovat, opakovat 1000x napsané.... Lidi nejsou schopni nebo ochotni si něco vyhledat a když už se ptají, tak ani nejsou schopni formulovat svůj dotaz, aby to ostatní pochopili. Když nedostanou odpověď ihned, tak jsou hrubí, zlí a nepříjemní, jako kdyby tu byla poradna za peníze.
kocourek Damián (6)|5.10.2006 00:07
[QUOTE="atomion"]Třeba jako poslední jsem přidal odkaz na česky přeloženou recenzi. [/QUOTE]Neříká se tomu parazitování? :sarcastic: A souhlas od msmobiles k publikování a překladu máš?
[QUOTE="atomion"]Čím poslední dobou "zaleveluji" diskuse??[/QUOTE]Nejen psát, ale ani číst neumí. Psal jsem zaplevelují. To je trošku rozdíl: je třeba rozlišovat level-plevel, pojem-průjem....
[QUOTE="atomion"]WM4You je o novinkách ve světě Windows Mobile![/QUOTE]Jako by tu bylo málo českých webů, které publikuji překlady článků zahraničních webů. Jmenovat je snad nemusím.
atomion (1159)|5.10.2006 08:36
4kocourek Damián: Ach Bože!! Ty si uplně mimo!

[QUOTE="kocourek Damián"]Neříká se tomu parazitování? :sarcastic: A souhlas od msmobiles k publikování a překladu máš?[/QUOTE]Já si to nepřekládám pro sebe ale pro lidi, kteří tam chodí i z ce4you tak jsem na to upozornil i ostatní zde na ce4you. Vypadá to jako vyhrožování .. že by "komunistické bonzování"??
[QUOTE="kocourek Damián"]Nejen psát, ale ani číst neumí. Psal jsem zaplevelují. To je trošku rozdíl: je třeba rozlišovat level-plevel, pojem-průjem....[/QUOTE]Už je to blbý, ale opět překlep :?
Karm (365)|5.10.2006 10:29
[QUOTE="atomion"]
Tak buď jsou tam oficiální obrázky nebo je na nich watermark, takže nevidím důvod tam vypisovat weby odkud ty obrázky mám.
A ty si jako představuješ že ten text je doslovně přeloženej z jednoho webu?? Můžu tě ujistit, že ve většině případů tomu tak neni!! :evil: A to tam mám vypisovat adresy třeba 5 vebů?? Ale prosimtě.. :sarcastic:
[/QUOTE]
Ano,máš.Pokud už na něčem stavím,tak bylo sakra dobře uvést aspoň autora publikace,ze které sem čerpal(v tvém případě webu).A pokud už překládáš něčí článek,bylo by v rámci slušnosti aspoň dobré,požádat autora o svolení.Věřím že ve většině případů ti ho dá.
Přečti si nějakou odbornou publikaci,a nalistuj konec.Většinou tam bývá uvedeno z čeho autor čerpal-a tak by to mělo být.

Edit:
No tak jsem na ten tvůj web koukal.Předem nutno říct že snaha se cení.Ale ty články.Co jsem viděl,tak o fotkách dost pochybuju,že jsou tvé autorské dílo,takže by se docela hodilo UVÉST ZDROJ odkud si je okopíroval.Ctrl+c ctrl+v umí každé dítě,ovšem čloěk by měl mít i respekt k vlastnictví druhých,jež pořízení fotografie stálo kolikrát velké úsilí.Jinak fajn forum,tolik "aktivnich" uzivatelu se jen tak nevidi.Ale celkově-když tě to baví proč ne.Až na ta autorská práva :sarcastic: