Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 113

Téma: 1. plzeňský sraz ce4you :: Plzeň - Lochotín, 4. března 2006, Bar a Restaurace Merlin

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Po spolupraci s kolegou Gattominem je sraz tedy pevne stanoven,vse potrebne domluveno a tedy nic uz nebrani setkani nas WM momentalne postizenych

Takže Sobota 4.3.2006 Plzeň-Lochotín Bar a Restaurace Merlin od 17.00h Tramvaj číslo 4 a zastávky Sokolovská a nebo Severka

Predbezni zajemci:
    Moje malickost
    Milos Strouhal
    Zdenek Malinsky?
    Elsoft
    gattomino
    Kavy
    duhovej_vil
    peak+1

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Já bych se třeba zajel podívat. Pokud budu mít volno, jsem limitován pouze odjezdem posledního Prndolína z hlavního (dříve Gottwaldowa) nádraží 19:00.
    Doufám, že tam čepují to skvělé jihoafrické pivo (dříve japonské a ještě dřívěji české ). Můžeš dát odkaz na web restaurece nebo alespoň adresu? A jak to bude s Wi-Fi a rychlým netem? Co jsem se ptal i koukal po netu není v Plzni žádný free hot spot.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

V Plzni jsem se uz hodne dlouho nekoupal...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Já bych se třeba zajel podívat. Pokud budu mít volno, jsem limitován pouze odjezdem posledního Prndolína z hlavního (dříve Gottwaldowa) nádraží 19:00.
    Doufám, že tam čepují to skvělé jihoafrické pivo (dříve japonské a ještě dřívěji české ). Můžeš dát odkaz na web restaurece nebo alespoň adresu? A jak to bude s Wi-Fi a rychlým netem? Co jsem se ptal i koukal po netu není v Plzni žádný free hot spot.
    Tak bohuzel jsem nasel jen TOHLE a to je asi jen info o non-stop baru,ktery je k tomu pridruzenej....wi-fi je v plzni dost,jen ma malou chybu,nejni FREE!Jen jestli by nas nechal nekdo pripichnout na net pod svim loginem a to asi neeee:no: ( ...jede tu asi jen EDGE!.Ale i te potesim...svetle jihoafricke je porad hodne COOL(cti jak v klidu,tak i chladne )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    V Plzni jsem se uz hodne dlouho nekoupal...
    beechere,jestli se rad koupes,tak bych to tam mohl i zaridit.... :yes:

Edit:spis asi jen vycachtat nozky v lavoru

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

jeste me napadla jedna vec...Elsoft je v Plzni na skole,to znamena,ze by se to dalo udelat i na parkovisti pred jeho skolou...je tam wi-fi az by vam vsem,z ni bylo spatne,ale zase potrebujeme dobre duse,ktere nam odpipnou cipovkou pristup.....a hlavne chce to teplo,protoze parkoviste je venkovni a tepla tam ted asi moc nejni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od duffioso
    beechere,jestli se rad koupes...
    Ale ne, ja jenom si pamatuju, ze asi tak 10 let nazad jsem se koupal v Berounce uplne na plech...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    jsem se koupal v Berounce
    Bylo to vůbec v Plzni? :?
    K VŠ - pokud mají ve škole nabo na koleji free wifi, třeba by se to dalo udělat v nějaké hospůdce, pokud tam nějakou mají.

Ono když nic nebude, tak se také nic nestane. Třeba se přihlásí a přijde někdo s CDMA a AP, jako na pražském srazu Karlic.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jasne ze se nic nestane...jde o to sejit se,pokecat,pomoc a poradit,pokud to pujde,pojist,popit a hlavne skouknout a osahat si treba nase nove a budouci masinky!!!Ten net by se hodil,ale kdyz nebude,tak taky dobre,aspon se bude vic kecat,debatovat,pit a ne jen NETit ostosest:yes:

PS:nevim nevim,kde se beecher presne koupal,ale je to dost mozny,protoze Radbuza se meni v Berounku za Pivovarem,takze to koupani ve stavu ne prilis koser,se tim vysvetluje

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Tak já se hlásím,
    Co se týče připojení na Borech(ne věznice) tak je i strava, máme pokrytou kantýnu kde mají dobrou sekačku, párek v rohlíku a čepují i Gčko, bohužel pohodlí nic moc..
    Osobně bych dal přednost, někde v klidu posedět a hlavně popít, takže klidně Merlin, doufám že tam není rambajz jak v Nejistotě, no zřejmě zajdu někdy na inspekci.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Já bych se taky připojil BTW jestli někdo znáte takovej bar Jeckyl Hyde, tak tam je wi-fi připojení, nevím jaká rychlost ale je to free... Kdyby někdo nevěděl, je to na Americké, na stranš pomníku... Hned u něj =) Točí tam to plzeňský pivo (moc dobrý pivo) a je to tam v pohodě

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

hele to cumim jak kanystr z bahna nevedel jsem ze uz mame nekde v Plzni free spot nekde v baru...kde myslis,ze je ten bar?Primo u pomniku?Neni to ve sklepe,jak byla hospoda u Stromu?A obsluhuje Dr.Jekyl,nebo pan Hyde?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Neni to jedno (ostatne je to jedna osoba)? Hlavne kdyz bude rychlej, pac zizen je velika...
    Ale kdyby to pivo roznasela nejaka fesna 90-60-90 blond servirka, bylo by to lepsi... :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

a nejsi zbytecne skromnej...me tech 90 nejak nestaci......nemyslim boky

Edit:nejak to nemuzu nikde najit...navim jak ten nazev baru napsat...a vyhledavac hospod a baru mi na americke,nasel jen Mc Donalda,Alfu,Plzenskou,nejakou cinu,ta by mela byt nekde pobliz(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, pokud by mela tak 100-60-90 tak asi neodolam a prijedu taky.. BTW, alespon bych si pripomnel stare casy vojny kdy jsem slouzil kousek od Plzne a dojizdel tam trenovat, chlastat a balit holky.. :yes:

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 30-05-2012, 10:30
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 12:57
  3. Reakcí: 96
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 23:56
  4. Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 07-04-2006, 11:46
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 10:04