Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

1. plzeňský sraz ce4you :: Plzeň - Lochotín, 4. března 2006, Bar a Restaurace Merlin

Kavy (374)|5.3.2006 08:43
Asi včera někde řádil šotek,protože se mi nedařilo připojit z MPX.
Jinak bych to tady z hospody taky trochu ZAPREJTOVAL (čti zaspamoval):)
Všichni měli tak krásný stroje,že mi bylo skoro líto že už nemám veterána MDA1:? Ale on se Miloš jistě za čas bude chtít zbavit tý svý krabice Universal a bude ještě rád,když mu za to dám 3litry:)
Jinak ho tedy obdivuju.Jet po dálnici bez nálepky a ještě přitom psát do diskuze na MDA.Klobouk dolů.
duffioso (537)|5.3.2006 09:17
jojo Milos je silenec,ale jsem rad ze prijel!doufam,ze priste prijde a prijede vic lidi....a taky doufam,ze priste uz nas nebudou rusit ti prestarli Deep Purple:D
Kavy (374)|5.3.2006 09:56
Asi jsem zjistil proč se mi nedařilo se připojit.Trochu jsem se navezl do Beechra a Pavla.
[QUOTE="Kavy"]Škoda že nedorazíš.Takhle nebudu vědět,koho hledat.Jsi totiž asi jediný ,kdo má v avataru fotku.Tedy mimo guru Pavla Kozy :D [/QUOTE]
Dělám si samozřejmě srandu :) :!:
gattomino (32)|5.3.2006 20:20
A co příští sraz?

Mám ho zamluvit asi někde kde nám dají šťávu a wifinu, co vy na to. mám už tip. Prozradím, až ho prověřím. Takže mi dejte čas a bude to lepší. Jinak fotka Miloše je jak dělaná na puštění po netu:D
Kavy (374)|5.3.2006 21:29
Určitě někdy repete.Ale opatrně.Mám dojem,že srazů přibývá.A ne každému se pak chce chodit každý týden na nějaký.Nemyslím to zle,ale trochu mě vyděsilo vaše vyprávění o Radotínu.
A kde to má být příště?Netutlej to.Já jsem přišel s Motorkou spíš jen očumovat a Wifina je taky mimo mě,ale rád přijdu zas něco omrknout.
Milošovo fotka je super.Já doma nežeru nad klávesnicí za 300kč a on se klidně láduje nad takovýma pokladama :)
gattomino (32)|5.3.2006 21:35
Souhlasím s tebou, že by jsme to neměli dělat moc brzo po sobě. na druhou stranu to zase vypadá, že to lidi chytlo. No a tajim to a tajit budu:D, protože nevím, jestli to vyjde. Tak vydržte:cool:
gattomino (32)|25.3.2006 15:20
Vážení

Co takhle uspořádat příští sraz v hotelu Gondola - bývalé rosso. Mám pár poznatků:

+ je tam zdarma wifi po celé restauraci
+ jsou scohpný zařídit přísun štávy (220v):D

- mají otevřeno do 23.00
- nemají otevřeno v sobotu a v neděli

? neznám ceny

tak to zvažte
ElSoft (1244)|25.3.2006 16:45
zde jsou stránky hotelu a je tam i jídelák
Docent (1234)|26.3.2006 11:14
Řekl bych, že ceny nápadně připomínají drahotu...:evil: .
duffioso (537)|26.3.2006 11:59
Ceny si na nic nehrajou,ceny proste jsou a budou porad stejne vysoky!Ten net zdarma je zaplacen nekolikrat,na ostatnich polozkach!Uvidime jeste
gattomino (32)|27.3.2006 10:38
no, je to drahý, asi na to kašleme
ipf (2136)|27.3.2006 22:48
Historicky první Plzeňský sraz je za námi, o dalším diskutujme v jiné diskuzi. Kdo se toho ujme nechávám na vás.
Zdenek Malinsky (9781)|30.5.2012 10:30
[h]Výzva - prosba[/h]
Společně s Velvet jsme vytvořili facebookovou stránku ke srazům ce4you link zde. Máte-li nějaké fotky, které tam chybí, můžete mi je, prosím, poslat? Buď mailem nebo je-li toho víc je naloudujte na nějaké úložiště a dejte mi o tom vědět = pošlete mi soukromou zprávu (SZ) nebo mail na zdenek . malinsky AT ce4you . cz
Děkuji.