Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 113

Téma: 1. plzeňský sraz ce4you :: Plzeň - Lochotín, 4. března 2006, Bar a Restaurace Merlin

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Richarde skoda,tak snad na nejakem dalsim srazu,kdy uz snad bude pocasi i na to koupani vBerounce,nebo v jine Plzni protekajici rece!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Asi takto, ted byl pravidelny sraz v Praze a tento vikend je velky ofiko. A dalsi tyden byt v trapu? To mne pritelka zabije...
    Proc nedojedete na ten ofiko do Radotina?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jasne,tohle chapu,pritelky nemaj takovy pochopeni pro uchylky,ktere kradou pritele kazdy vikend!Na ten ofiko,bych moc rad,jenze nevim jak to bude s financema a sef plati jak chce,dostal jsem jen zalohu a doplatek bude as pristi tyden!A nevim jestli by to me auticko zvladlo...moje milovane Mondeo mi rozstrelila bejvalka a tak jezdim ve stare vrazde

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

lidicky tak se hlaste...aby nas nebylo tak malo,ze by se to muselo rusit....to je tu tak malo lidi z plzenska?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Kdy a od kolika to bude? V prvním příspěvku to není, ani z dalších diskuzních příspěvků to není jasné.

Pokud to bude 3. nebo 4. tak jsem v práci, i když ještě nevím, jak přesně budu mít směny.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

no opravim to a doplnim!skoda ze mas praci....ale snad to nejak vyjde...

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

no já bych asi mohl

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Potvrzuji ůčast:!:
    Merlin je fajn.Nehraje tam zrovna toho 4.3. nějaká kapela?To tam pak bývá rušno.Ale do těch osmi to je v pohodě.A vlastně i při živé hudbě je to tam fajn.Merlin je totiž taková "lepší hospoda-bar".Tak se tam nevyskytujou asociální živli.Mimo nás

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

jojo mas pravdu,ze je to tam fajn a je to kousek od MHD!moc radi te uvidime,ikdyz uz nemas cihlu....planujes neco poridit,nebo zustanes u Motoroly?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jo jo,tramvaj staví asi 30m od Merlina.To se dobelhá snad každej!
    Třeba si na srazu něco vyberu.Od toho snad srazy jsou Přemýšlel jsem o MDA2.Cena se pohybuje již kolem 6t.Compact se mi zdá diplejem příliš malý.Ale třeba až ho dostanu do ruky...
    Líbil by mi se mi UNIVERSAL.Ale to je hudba budoucnosti.Počkám si,až manažery přestane bavit nosit takovou krabici a koupím opět použitý a LEVNÝ.
    MDA1 na začátku stálo taky 25t a já ho koupil za 2600kč v super stavu i 256 kartou.Nebyl to sice výkřik techniky,ale zas takový rozdíl oproti MDA2 tam není.Zvlášť po flashi na WM2003SE.Až na cenu.Ta je mnohem nišší.Koupil jsem ho od chlápka od T-Mobilu,občas sem prý také zabrousí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

jojo Compacta poskytnu k osahani,to je v pohode,jestli se stavi i Milos Strouhal,tak bych taky moc rad videl ten notebook kterym se da i volat:-)))

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Když bude-skvělé.Rád se podívám.
    A když nebude-dáme si do trumpety bez něj a na něj

Ještě mě napadl Fénix na náměstí.Ale zavíraj nekompromisně v 23.00.A vzadu jsou boxy vždy jen pro 4lidi(
    Nebo Šenk,taky na náměstí.Ovšem stoly bez ubrusů:sarcastic: Ale jsou tam lavice a stoly pro 10lidí.
    Večer se dá parkovat přímo na náměstí.
    Zatím tedy počítám s Merlinem.Další nápady případně zašlu SZ.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

v pohode,gattomino se dnes v Merlinu stavi a vyzjisti co a jak!jak jsem rekl,v krajnim pripade to jde u nas v Nyranech a to by bylo uplne v pohode...po domluve do rana,ja bych klidne nepil a delal odvoz,v tom nevidim problem:yes: )

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

merlin je zamluvený na 17.00 hod na 4.3.2006

no problem

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Super.Dík za rezervačku.
    OT: Nevíš kdy tam bude zase Víla análka?

Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 30-05-2012, 09:30
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 11:57
  3. Reakcí: 96
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 22:56
  4. Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 07-04-2006, 10:46
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 09:04