Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přetaktování procesoru Omap TI850

overgrounder (176)|6.4.2006 22:36
[QUOTE="Raider"]Pokud nechcete používat smartskey a chcete mít trvale přetaktováno,třeba proto,že nemáte Vario a nepotřebujete mapovat kávesy,tak doporučuju návod z xda-developers.com
Zhruba uprostřed stránky.Mě to funguje skvěle.[/QUOTE]

muzu taktez doporucit. pouzivam smartskey ale omapclock jsem nemohl jeho prostrednictvim prinutit k udrzeni frekvence po SR; on/off.
Tak tedy:
tem, kdoz ani trochu nerozumeji navodu, pridavam zjednoduseny preklad:
1: v pruzkumniku si vytvorite zastupce omapclocku (muze to byt klidne i ten, co uz mate nakopirovany ve slozce smartskey) a umistite jej do nabidky start.
2: spustite ActiveSync a nakopirujete toho zastupce ze start menu do pc, kde jej otevrete v notepadu a upravite viz navod. (pokud tam pred uvozovkami uvidite krizek a cisla, nevsimejte si toho)- misto uvedenych 216 si dejte kolik chcete :-) Doporucuji max 252 :)
3: takto upraveneho zastupce nakopirujete zpatky do start menu a prepisete.
4: otevrete Memaid a kroky 6,7... udelate presne podle screenshotu...
(no tak dobre :-)
5: Memaid, druha zalozka zleva, pridate toho zastupce a do "event" vyberete "woke up" (je to uplne posledni moznost)
6: pak otevrete ctvrtou zalozku start up a pridate tam zastupce.
7: restart, hotovo...
:yes: :yes: :yes:
good luck, snad to bude fungovat nam vsem i nadale...
overgrounder (176)|7.4.2006 16:07
tak jsem se v tom vychvalovani ponekud unahlil. frekvence se sice nahodi hned po restartu/zapnuti, ale nevydrzi ani pul hodiny, spadne temer okamzite, pokud tedy nepustim film... zajimalo by mne, jak to jde Raiderovi?????
Michal Štrunc (4)|7.4.2006 16:32
Takže to nemá cenu ani dělat??? Skutečně to padá??
overgrounder (176)|7.4.2006 16:44
[QUOTE="Michal Štrunc"]Takže to nemá cenu ani dělat??? Skutečně to padá??[/QUOTE]

zatim to pada, ale rozhodne najdeme zpusob, jak to vychytat. ;)
sorX (120)|7.4.2006 19:39
Ja teda nevim, ale me funguje a celkem vyhovuje zpusob se SmartsKey. Co se Vam na tom nelibi? Sice neni mozny hned vypnout a zapnout zarizeni, ale pokud se chvili pocka tak zadnej problem.
overgrounder (176)|7.4.2006 23:19
takze se nasla ona chybicka...
zastupce v notifikaci zkratka zmizel, cili se tam jen opet prida a jak se zda, tentokrat uz to drzi (dva SR) na pretaktu 252mhz.
uvidime dale, ale s nejvetsi pravdepodobnosti to pojede;)
Raider (82)|8.4.2006 20:31
Mě to drželo takt na 240 stále,ale mám jiný problém,múj MDAc II tuhle frekvenci bohužel dlouho neudrží a samovolně se restartuje.Jó asi nemá můj milášek zrovna echt procesor.
cabadaj (51)|13.4.2006 13:18
:oops:
cabadaj (51)|14.4.2006 08:59
V originále je , že OmapClock.exe má být přímo ve Windows.Je to tak nebo jak píšeš ty ve složce Smartskey?
overgrounder (176)|14.4.2006 10:55
podle mne je to fuk, ja ho mam ve slozce smartskey, ale v zasade muze byt kdekoli. dulezite je mit editovaneho zastupce ve start menu a nastavene notifikace.
vario (441)|14.4.2006 20:26
plácáš, jestli chceš spouštět Omap přes normálního zástupce, pak je jedno, kde bude, ale jestli ho chceš spouštět přes aplikaci Smartskey, pak musí být v té samé složce se Smartskey.exe a jeho ini ...
Pehof (21)|16.4.2006 23:45
Vlastním MDA Vario. Mohli byste mi poradit jak nastavit zástupce přetaktovávacího programu OmapClock, aby mi nastavil procesor na 264 MHz při spuštění programu Skype a po ukončení Skype se rychlost procesoru vrátila zpět.
Studoval jsem celou diskusi. Zkoušel jsem vše možné, ale nepodařilo se mi to nastavit.
Asi bych potřeboval polopatičtější výklad.
Díky.
vario (441)|17.4.2006 00:10
výňatek z návodu, obsaženého v zipu programu !
1. Created a shortcut to the omapclock (it is in my \Program Files\), simply click and hold then copy and go to \Windows\Start Menu\Programs\ and click and hold "paste shortcut"
2. Then used a rather crude method, copied to my pc and opened with notepad (can't open directly) eg opened notepad, then used file--> open and browsed to the link that copied to my pc, changed files of type to any, and opened the omapclock.lnk
3. Edited
from: 30#"\Program Files\OmapClock.exe"
to: 30#"\Program Files\OmapClock.exe" -clock 240 -launch "\Program Files\Skype for Pocket PC\skype.exe" -restore
4. Saved as "file type any" skype240.lnk
5. Then copied it back to the \Windows\Start Menu\Programs\
JecminekMaselnik (464)|17.4.2006 14:27
nebo pouzit aplikaci smartskey, ktera umi notifikaci pro omapclock vytvorit.
vario (441)|17.4.2006 20:16
no, on to chtěl jen pro spuštění SKYPE
JecminekMaselnik (464)|18.4.2006 08:24
2vario: to jsem nějak přehlédl, nicméně s ohledem na to, že přetaktovaný procesor prakticky nemá vliv na spotřebu, mám přetaktováno stále, což mi příjde jednodušší, než upravovat shortcuty.
Pehof (21)|18.4.2006 11:59
Díky za radu. Podařilo se mi vytvořit zástupce, které současně přetaktuje Vario na 264 MHz a spustí Skype. ¨
Mohli byste mi ještě poradit, jak to doplnit, aby se jedním zástupcem spustilo také wifi? Tzn. nejen přetaktování, Skype, ale i wifi.
Pokud to jde, díky za radu.
macula_ce4you (691)|18.4.2006 12:09
K tomu slouží utilita OzBTWF. Zapíná při spuštění libovolného programu jak bluetooth tak i wi-fi. Bohužel nevím jestli funguje na WM5 (Vario není uvedeno mezi podporovanými MDA).

Odkaz na HomePage
Další info zde a zde
jarecek_ce4you (161)|20.4.2006 08:18
tak mi to nakonec nedalo a prubnul jsem to .. a jako omapclock + smartskey = fakt dobra prasarnicka, to konfiguracni inicko je fakt pro blbce, pdf manual ani nebyl treba .. wizzie @ 264 mhz rlz :)
vario (441)|20.4.2006 21:40
[QUOTE="jarecek"]omapclock + smartskey = fakt dobra prasarnicka[/QUOTE]
bez Omapclock + Smartskey je Vario poloviční
jarecek_ce4you (161)|21.4.2006 11:51
mimochodem, kdyz jsme u te kombinace omapclock+smartskey .. pri pretaktnuti na 264 mhz se mi neustale stava, ze prave tlacitko nad displejem po case (nekdy pul hodiny, nekdy pet) prestane fungovat na prirazeny program (zkousel jsem ruzne .. opera, wm5torage, tcmd, wmp) a bud se zacne chovat jako closeapp=1 nebo nedela nic).

pokud omapclock v inicku smarstkey zaremuji strednikem, tak vsechno funguje korektne. pri pretaktovani se namapovani bocnich tlacitek a leveho horniho nijak nemeni. postihuje to jen to prave horni. funkce praveho horniho tlacitka se taky nemeni v pripade, ze jsou na nem nastaveny veci jako < toady >. < ok/close > apod. dela to jen, kdyz se na nej priradi nejake rychle spusteni aplikace. ma nekdo podobnou zkusenost? ne ze by to vadilo. resim to prehozenim namapovani hornich tlacitek (program vlevo, today vpravo). ale je to zvlastni. nejaky presny duvod stale nejsem schopny vysledovat. budu testovat cely vikend.

nevedel jsem, jestli to hodit sem nebo do smartskey .. jsou to spojene nadoby. tak snad mi nikdo hlavu neutrhne.

-----------

druha cast prispevku ciste jen k omapclock

zajimavej bench-like vysledek jsem zaregistroval pri hrani duke 3d v landscape full screen s hw klavesnici:

195 mhz = 20-30 fps
264 mhz = 30-50 fps
195 mhz s bt stereo sluchatky = doplnim
264 mhz s bt stereo sluchatky = 20-35 fps

cili je krasne videt, ze ten vykon leze minimalne o 50 procent nahoru .. jeste o vikendu testnu d3d s bt sluchatky bez omapclocku .. ocekavam tak 10-20 fps, ta sluchatka cpu fakt pekne huli :) proto se obavam, ze v oficialni rom asi a2dp nikdy nebude, omap na to fakt bez o.c. nema .. ale to uz je do jinyho threadu
overgrounder (176)|25.4.2006 18:09
Lidicky, muzete mi nekdo poradit???
Jsem cerstve po HR, jen s nainstalovanym Memmaidem a Resco Ex, tedy vsim potrebnym k rozchozeni OC. Ale nastal problem, pred HR mi to vsechno behalo jak melo, ale ted, at uz podle navodu na str. 3 tohoto tematu nebo jineho, zkratka mi nastavena frekvence spadne po uvedeni Varia do sleep modu. Po restartu normalne jde, ale jakmile chci Vario uspat, frekvence spadne. vedel byste nekdo, co s tim??? trapil jsem se s tim dneska cely den, ale bohuzel bezvysledne. diky vsem.
RiKy_ce4you (28)|25.4.2006 20:21
Já nevím jestli je to možný, ale taky mě to po uspání padalo a vysledoval sem že to dělá jen když nechám Omap běžet na pozadí. Když ho ukončím tak je tam zvolená frekvence i po probuzení.
overgrounder (176)|26.4.2006 05:43
[QUOTE="RiKy"]Já nevím jestli je to možný, ale taky mě to po uspání padalo a vysledoval sem že to dělá jen když nechám Omap běžet na pozadí. Když ho ukončím tak je tam zvolená frekvence i po probuzení.[/QUOTE]

To mne uz take napadlo, ale s ohledem na fakt, ze pouzivam Pocket+ a v nem mam nastaveny zavirani aplikaci krizkem, stejne tak jako pokazde ukoncuji OC z nabidky "EXIT", tak tenhle problem s tim u me nesouvisi. :((
jarecek_ce4you (161)|26.4.2006 06:43
zajimavy .. od te doby, co jsem tady zminoval ten problem s neposlusnym hornim pravym tlacitkem, tak uz k nicemu takovemu behem overclocku (permanentniho) nedoslo - mam na nem operu .. tak nevim. asi jsem mel nejakou haluz :)
defuckto (13)|2.5.2006 16:52
[QUOTE="jarecek"]zajimavy .. od te doby, co jsem tady zminoval ten problem s neposlusnym hornim pravym tlacitkem, tak uz k nicemu takovemu behem overclocku (permanentniho) nedoslo - mam na nem operu .. tak nevim. asi jsem mel nejakou haluz :)[/QUOTE]


mozna vim cim to je, me taky obcas nefunguje a je to tim, ze mam prilis zahlcenou RAMku, tak to delam tak, ze jdu do pameti a tam u vseho zrusim akci a uz zase funguje.. :D
99rk_ce4you (164)|4.5.2006 00:17
Po uspani se vraci do normalu . Jen po startu tam mam vysi hodnoty (do prvniho uspani) , kontroluji to v TCMPT. Neni nejaka finta aby to drzelo 240 PORAD bez externich programu jako Smartesky a pod. nebo jen pro nektere programy jak jsem si precetl vyse uvedene. to: 30#"\Program Files\OmapClock.exe" -clock 240 -launch "\Program Files\Skype for Pocket PC\skype.exe" -restore
Diky za jakoukoli odpoved.
overgrounder (176)|4.5.2006 06:29
[QUOTE="99rk"]Po uspani se vraci do normalu . Jen po startu tam mam vysi hodnoty (do prvniho uspani) , kontroluji to v TCMPT. Neni nejaka finta aby to drzelo 240 PORAD bez externich programu jako Smartesky a pod. nebo jen pro nektere programy jak jsem si precetl vyse uvedene. to: 30#"\Program Files\OmapClock.exe" -clock 240 -launch "\Program Files\Skype for Pocket PC\skype.exe" -restore
Diky za jakoukoli odpoved.[/QUOTE]

Hmmm, jsem na tom uplne stejne, do prvniho uspani bez potizi, pak uz musim jedine SR, kdyz chci vyssi nastavenou frekvenci. Nepodarilo se mi to vyresit :(
jarecek_ce4you (161)|4.5.2006 08:16
uz se rozebiralo tisickrat, ze jinak nez v kombinaci omapclock + dalsi utilita se taktit omap neda. tak nespekulujte nad tim, jak to udelat bez utilit. kdo chce, at sahne po omapclock + smartskey, kdo chce, muze zkusit omapclock + memmaid.

ja mam prvni variantu a jsem nadmiru spokojen. obcas se sice wizard kousne nebo resne (tak jednou denne, driv to vubec nedelal), ale to holt beru jako dan za pretoceni o 70 mhz (nechapu lidi, co si stezuji na zaseky nebo resety a pritom maji ocecknutej proc).
JecminekMaselnik (464)|4.5.2006 11:01
pokud budes umet rucne pridat do notifikacni databaze zaznam, ktery bude omapclock po navratu ze stanby rucne, nepotrebujes zadnou externi utilitu.
BTW kupovat pouze za timto ucelem memmaid mi prijde zbytecne. Smartskey se daji nastavit jenom tak, ze zadaji notifikaci pro omapclock a potom uz se nemusi spoustet vubec.
jarecek_ce4you (161)|4.5.2006 13:01
no, ja mel na mysli reseni pro 60 procent beznych uzivatelu (to nemluvim o tech 35 procentech, co zakladaji dokola ty samy thready a neumi hledat - at uz tady nebo v google). jinak zastavam stejnej nazor, ze memmaid je, pokud jde pouze o omapclock, zbytecnej. smartskey rlz :)
overgrounder (176)|6.5.2006 09:53
Lidicky, vim, ze s tim porad dokola otravuji, ale jsem zoufaly ze skutecnosti, ze mi to pretaktovani proste nejede, at delam, co delam. Zajimave je, ze mi to celou dobu slo, a najednou z cista jasna NIC!:O Za boha to nemuzu rozchodit. Pouzival jsem alternativu pres Memmaid, ale po 14 dnech zkouseni jsem to vzdal. Zkusil jsem tedy druhou, jednodussi moznost, pouzit smarsteky, zel se stejnym vysledkem. Ale pro to, ze clovek je tvor omylny, chci se vas zeptat, jestli mnou nize popsany trivialni postup je spravny, a zda s timto postupem vam vsem ostatnim pretakt jede:
OC nakopcim do slozky Smartskey, jehoz .ini upravim v desktopovym notepadu a v unicode tak, ze vepisu prikaz OMAPCLOCK=228 (pokud je dulezite umisteni tohoto prikazu, nevim, ale ja ho dal nad REMOVEDUPSDDAEMON=0) a stejen tak jako u vsech ostatnich pred nej vlozim strednik. dam ulozit a prepisu ten puvodni .ini ve smartskey.
Jak jsem s iprecetl a pochopil, melo by to jet stale a bez problemu,ale mne to jde jen po SR do prvniho uspani. pak konec:mad:
Chci se zeptat jeste na jednu vec, ktera mne napadla, jestli se prave neustalym zkousenim pretaktovat zkratka neco hardwerove neblokne, kdyz se to prezene (coz jsem neudelal), jestli se zkratka nevytvori nejaka ochrana. muj kolega v praci mel stejny problem, ale vyresil ho tim, ze nechal Vario cely den zapnuty (bez sleepu) a ono to pomohlo a ted mu to jde. ja to zkousel taky, ale nic.
jeste podotykam, ze zadnym programem to neni, pac sem kvuli tomu delal HR i flashoval jinou ROMku a prave pretakt jsem delal jako uplne prvni vec, jen s Resco EX a memmaidem a smarstkeyem.
Kdyby nekoho z vas neco napadlo, budu vdecny, jinak me ocekavejte na nadchazejicim srazu, kde to nekdo z vas schopnych "odnese" :D :D :D
Losos_ce4you (1147)|6.5.2006 10:05
Chodi to vsude,musi to chodit i tobe pokud nedelas neco blbe :-) Pouzival jsem jen metodu pres MemMaid .... trivialni postup , aplikaci omapclock nakopiruj do slozky windows , z aplikace udelej zastupce ktereho vlozis do windows/startup , toho zastupce upravis (treba v Rescu - properties zastupce takze bude vypadat "windows\omapclock.exe" -clock 252 , 252 samozrejme upravis dle vlastnich predstav (240,252,264 atd...) vlezes do Memmaid do notificaion queue , das add , priradis toho zastuoce ze startupu a event priradis The device woke up. To je vse a tohle proste kdyz udelas tak to funguje .
David_ce4you (199)|6.5.2006 10:07
[QUOTE="overgrounder"]...a stejen tak jako u vsech ostatnich pred nej vlozim strednik.[/QUOTE]
Tady by mohl být problém. Středník zakomnetuje řádek, tj. nepoužije se!
overgrounder (176)|6.5.2006 10:38
[QUOTE="Losos"]Chodi to vsude,musi to chodit i tobe pokud nedelas neco blbe :-) Pouzival jsem jen metodu pres MemMaid .... trivialni postup , aplikaci omapclock nakopiruj do slozky windows , z aplikace udelej zastupce ktereho vlozis do windows/startup , toho zastupce upravis (treba v Rescu - properties zastupce takze bude vypadat "windows\omapclock.exe" -clock 252 , 252 samozrejme upravis dle vlastnich predstav (240,252,264 atd...) vlezes do Memmaid do notificaion queue , das add , priradis toho zastuoce ze startupu a event priradis The device woke up. To je vse a tohle proste kdyz udelas tak to funguje .[/QUOTE]

Tohle jsem delal milionkrat, fakt, funguje to celou dobu, ale jen do prvniho uspani a pred tim mi presne podle tohoto navodu fungovalo normalne, vzdyt jsem ho sem sam prekladal z xda:sarcastic:
imaster (53)|6.5.2006 11:07
Taky jsem si všimnul, že po uspání tam mám zpět základní takt. Ale taky jsem si všimnul, že po dvou až třech minutách je Vario zase přetaktované. On totiž smartkeys bězí v paměti na pozadí a pravděpodobně po nějakém čase to zase přetaktuje. Mám na ploše vyhozen zástupce omapclock a sem tam na něj kliknu a ověřím frakvenci.
jindrapro (81)|7.5.2006 10:08
Taky jsem s tim bojoval a vyhral. Takze ja to mam takto: V cihle mam vytvoren adresar, ktery jsem nazval Klavesy, v nem mam nahrany soubory smartskey.exe, omapclock.exe a smartskey.ini. Ve slozce Windows/Po spusteni mam nahran soubor smartskey (zastupce). Vse zkusim prilozit sem. Dulezite je, ze soubor smartskey.ini se musi otevrit ve stolnim pocitaci v notepadu(poznamkovy blok) a tam kde je radek OMAPCLOC=240 V Y M A Z A T strednik a prepsat cislici na cislici taktu, kterou chceme mit. Hlavne ten strednik na zacatku radku vymazat!!!!!!!!!!!!! a ulozit a nahrat do cihly do adresare "Klavesy". Ten soubor co zde prikladam je nastaven na takt 240. Vario jede bez problemu, baterie drzi a jednou za ctrnact dni zjistim, ze treba jedu na takt 180, ale po soft resetu se to zase spravi. Prilozil jsem soubor s priponou . ini (ten patri do slozky klavesy) a pak soubor .ink (ten patri do slozky Windows/po spusteni) Doporucuji pri pouziti tohoto zastupce pouzit nazev slozky "klavesy". Az to bute mit tak udelejte soft reset a pak spuste omapclock, takt by mel byt na 240. (pokud v souboru .ini nenastavite jinou frekvenci. Snad jsem to napsal polopaticky).:))
overgrounder (176)|7.5.2006 13:14
jj, tohle normalne funguje, smartskey musi byt spolecne s OC ve stejne slozce, prikaz OMAPCLOCK=240 (napr.) je na zacatku bez stredniku a po sr to musi chodit. to je jasny. v nastaveni problem nebude, at uz touhle metodou, nebo metodou pres memmaid. jde o to, ze po probuzeni uz se frekvence nezvedne, ani po trech, deseti a vyse minutach. ale budu to schvalne sledovat, diky za tip...;)
jindrapro (81)|7.5.2006 13:20
Ty jsi psal vyse a "vlozim pred to strednik". Ten tam nesmi byt!!!!!!!! Neumim anglicky, takze mi dlouho trvalo prijit na to jak se aktivuje ta funkce. Aktivuje se to tim, ze se vymaze ten strednik pred radkem "Omapclock=240" a od te doby to jede. Schvalne zkus ten mu ini soubor. Jen jednou za tyden, nedela to pravidelne si vsimnu ze po dlouhem spanku to nenabehne, ale po SR to je zase OK, ale jak pisu, nedela to pravidelne. Uz si ani nepamatuji, kdy se to stalo naposled.
jindrapro (81)|7.5.2006 13:22
Ty jsi psal vyse a "vlozim pred to strednik". Ten tam nesmi byt!!!!!!!! Neumim anglicky, takze mi dlouho trvalo prijit na to jak se aktivuje ta funkce. Aktivuje se to tim, ze se vymaze ten strednik pred radkem "Omapclock=240" a od te doby to jede. Schvalne zkus ten muj ini soubor. Jen jednou za tyden, nedela to pravidelne si vsimnu ze po dlouhem spanku to nenabehne, ale po SR to je zase OK, ale jak pisu, nedela to pravidelne. Uz si ani nepamatuji, kdy se to stalo naposled. Jeste bych dodal, ze mam ROM original T-mobile 1.6.2atd
overgrounder (176)|7.5.2006 18:42
jj, psal jsem, "vlozim pred strednik", ale pak nekdo psal, ze strednik pred prikazem zamkne radek, cili jsem jej smazal. ale znovu rikam, pretakt funguje do prvniho uspani. jinak romku jsem mel pred tim tmo1.6.2.3 a delalo to taky. dneska flashnu imate, tak uvidime...
tazz1 (680)|7.5.2006 19:02
Tak jsem se dneska taky rozhodl pretaktovat a slape mi to jak ma. Diky souborum, ktere jsem si tu stahl.

Takze diky panove :)
jarecek_ce4you (161)|9.5.2006 09:32
strednik je v ini a podobnych souborech standardne znak, kterej vyrazuje radek, takze kdyz si potom dana aplikace procita inicko, tak ignoruje radky zacinajici stredniky. kdyz to nekdo nevi, tak je to pak tezky.

.. za dob ms dos se to mu rikalo funkce rem, pokud me pamet neklame
Melvin_ce4you (12)|11.5.2006 10:47
Lidičky, jestli se nechcete zlobit se SmartsKey nebo chcete pouštět při různých událostech nejen OmapClock, měli byste vyzkoušet zcela zásadní aplikaci - WakeApp. Také umí pouště aplikaci v nastavený datum a čas. Nastavené (i systémové) spouštění aplikací v závislosti na událostech lze také mazat (ale opatrně). Stahujte zde.
Užijte si to :)
linuxsoft (225)|30.5.2006 19:48
Je tady nekde nejakej navod na to pretaktovani?
imaster (53)|30.5.2006 20:18
Je , právě tady.
linuxsoft (225)|31.5.2006 17:18
[QUOTE="imaster"]Je , právě tady.[/QUOTE]

To me taky napadlo a le ja ho tady nenasel....muses mi to pls ukazat?
jindrapro (81)|31.5.2006 17:39
[QUOTE="jindrapro"]Taky jsem s tim bojoval a vyhral. Takze ja to mam takto: V cihle mam vytvoren adresar, ktery jsem nazval Klavesy, v nem mam nahrany soubory smartskey.exe, omapclock.exe a smartskey.ini. Ve slozce Windows/Po spusteni mam nahran soubor smartskey (zastupce). Vse zkusim prilozit sem. Dulezite je, ze soubor smartskey.ini se musi otevrit ve stolnim pocitaci v notepadu(poznamkovy blok) a tam kde je radek OMAPCLOC=240 V Y M A Z A T strednik a prepsat cislici na cislici taktu, kterou chceme mit. Hlavne ten strednik na zacatku radku vymazat!!!!!!!!!!!!! a ulozit a nahrat do cihly do adresare "Klavesy". Ten soubor co zde prikladam je nastaven na takt 240. Vario jede bez problemu, baterie drzi a jednou za ctrnact dni zjistim, ze treba jedu na takt 180, ale po soft resetu se to zase spravi. Prilozil jsem soubor s priponou . ini (ten patri do slozky klavesy) a pak soubor .ink (ten patri do slozky Windows/po spusteni) Doporucuji pri pouziti tohoto zastupce pouzit nazev slozky "klavesy". Az to bute mit tak udelejte soft reset a pak spuste omapclock, takt by mel byt na 240. (pokud v souboru .ini nenastavite jinou frekvenci. Snad jsem to napsal polopaticky).:)) [/QUOTE] Tohle je o stranku zpet. Ty aplikace tu najdes, staci napsat nazev do vyhledavani. Co na tom nechapes?
linuxsoft (225)|3.6.2006 13:15
jakej ma QTEK 9000 procik?
Surgical (2364)|3.6.2006 14:37
AMD...nebo Intel?;)