Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 57

Téma: Dynavix mobile 2005 - recenze navigačního software

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zatim se mi to s TomTomem nikdy nestalo - je pravda, ze nekde jsou spatne znaceny jednosmerky (ostatne stejne spatne jako v Dynavixu), ale to je chyba mapovych podkladu TeleAtlasu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ne, ne - to jsem se spatne vyjadril - jednosmerka je v map.podkladech spravne, ale GPSka posle udaj, ze stojim cumakem do protismeru - pak me TT rekne (logicky), ze v protismeru se nejezdi a nahlasi, ze neumi najit trasu

EDIT - tohle se mi obcas stane, kdyz prijdu do auta a zapnu GPSku. Musim kousek popojet a pak je to uz samozrejme OK

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Zatim zadna. Ale nelamal jsem to pres koleno, kdyz jsem ziskal jiny soft. Osobne bych stejne rad mel napred zrecenzovane ceske produkty a teprve pak sel na zahranicni. TomTom ale urcite bude (ono se preci jen s vyrobci jedna lepe, kdyz jim mame co ukazat - myslim jiz existujici recenze, nez kdyz se jim napise jen o tom, co BUDE).
    Tak to by se hodila "mega"recenze nejaky verze Pocket Kima

Nováček
    Registrace
    May 2006

Vcera vecer - v noci jsem coby spolujezdec pokousel Dynavixe, nebot jsem handicapovan neforemnou hroudou sadry na pravé dolni koncetine, zcela mi na nasledujicich par tydnu znemoznujici ridit motorove vozidlo....
    Tak jsem si kontroloval, jak a kde se pozice drzi na vozovce jak odpovida aktualni pozice na obrazovce realne ve skutecnosti....vse O.K. plus minus nepodstatne odchylky vzhledem k aktualnim prelozkam s ohledem na budovani dalnice v oblasti meho bydliste. O tom zadna.
    Ceho jsem si ale konecne stihnul vsimnout...ve 3D pohledu se blizim k obci, v ni je nekolik bodu zajmu typu cerpaci stanice, postovni prepazka, bankomat...
    proste parada....ale NEVIM, JAK SE TA P........A VESNICE JMENUJE .

I hloubam nyni v menu nastaveni Dynavixa a oproti TomTomu, kde lze tuto informaci zapnout/vypnout to v menu nastaveni Dynavixe ne a ne a ne najit....Je to tam, nebo to tam neni? Vite nekdo, pls?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

"I hloubam nyni v menu nastaveni Dynavixa a oproti TomTomu, kde lze tuto informaci zapnout/vypnout to v menu nastaveni Dynavixe ne a ne a ne najit....Je to tam, nebo to tam neni? Vite nekdo, pls?"

Není, taky mě to vadí. Jediná šance je mít na nějakém tlačítku přepínání 2D/3D a pokud chci vědět, kde jsem, přepnout na 2D.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Přepínání mezi 3D a 2D je přímo na obrazovce v levým sloupci.......zkusím v recenzi naít nějakej obrázek kde to je :-) (přepínán se v pořadí: 3D ve dne, 3D v noci, 2D ve dne, 2d v noci)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Ale jak tak koukám na tu recenzi.........bylo to nejsíš individuální přispůsobení........ale v recenzi je obrázek kde jsou přímo tlačítka na přepnutí deního/nočního režimu a pak tlačítko na přepnutí mezi 2D/3D pohledem :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Mad_Mat
    Ale jak tak koukám na tu recenzi.........bylo to nejsíš individuální přispůsobení........ale v recenzi je obrázek kde jsou přímo tlačítka na přepnutí deního/nočního režimu a pak tlačítko na přepnutí mezi 2D/3D pohledem :-)
    Ano, to je také možnost, jenom pokud člověk sedí za volantem jaksi nepohodlná. Již jsem z Dynavixem najezdil hodně km a zvykl jsem si přiřadit různé akce potřebné při jízdě různým tlačítkům.

Jinak můj příspěvek byl reakcí na dotaz, zda existuje nějaké možnost zobrazení názvů obcí a ulic v režimu 3D. Jelikož není chtěl jsem navést na způsob, jak to dělám já abych tento nedostatek Dynavixu obešel.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mno jo, ale prepinat za jizdy mezi 2D/3D pohledem abych zjistil, co je to na obzoru za douru, mi pripadne dosti riskantni....
    V TomTomu uvidim defaultne v 3D pohledu, ze se ritim do Lhotky nad Labem....a jinam
    Takze, jedno drobne nevyznamne minus Dynavixu ve 3D pohledu, ktery je, ruku na srdce, dost zadany a zadouci, nebot jest navykovy.
    Ale mam kamosa s TomTomem, ktery s nim jezdi zasadne ve 2D modu a vyhovuje mu vice....inu de gustibus atd.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

nevie niekto prosím ako je na tom Dynavix s detailnosťou Slovenska?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Slovensko je zde:
    http://www.dynavix.com/Europe/Slovakia.png

Ostatni staty:
    http://www.dynavix.com/index.php?id=31332

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Grachus
    Slovensko je zde:
    http://www.dynavix.com/Europe/Slovakia.png

Ostatni staty:
    http://www.dynavix.com/index.php?id=31332
    vďaka za odpoveď, aj keď ma trochu sklamala.
    Je nejaký navigačný soft aj detailnou mapou aspoň krajských miest SK?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

proč nepoužíváš pro SL iGO? Je to pro SL asi nejlepší.
    http://www.i-go.com/

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Název by se měl objevit samozřejmě i ve 3D! Jinak je to nedostatek...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Džank
    proč nepoužíváš pro SL iGO? Je to pro SL asi nejlepší.
    http://www.i-go.com/
    ja zatiaľ nepoužívam nič, som v pocket pc gps navigácii úplný začiatočník a prišiel som sem načerpať nejaké info. na úvodnej stránke bola recenzia na Dynavix, tak som zatiaľ skončil tu. Idem si preštudovať diskuzie v sekcii "GPS a Navigace", hádam budem z toho múdrejší. Chystám sa cez leto cestovať po západnej a strednej európe a hľadám riešenie, ktoré by malo aj spracované aspoň väčšie SK mestá do úrovne ulíc.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. iGO 2006 - Recenze navigačního software
    Od aladar_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 107
    Poslední příspěvek: 13-09-2007, 20:27
  2. Dynavix Mobile 2005 po roce
    Od bergmann v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 131
    Poslední příspěvek: 23-05-2007, 06:10
  3. be-on-road - recenze navigačního software