Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dynavix mobile 2005 - recenze navigačního software

kopacek (466)|14.4.2006 13:26
Před startem Dynavixu mívám volných 25MB paměti pro programy a cca 8MB pro data. Po startu Dynavixu je volných 8MB pro programy, paměť pro data se nijak nezmenší. Znamená to tedy, že Dynavix v poslední verzi na VGA zařízení a pouze s mapou ČR pro spuštění potřebuje 25-8 = cca 17 MB paměti pro program. Takže spuštění Dynavixu na Vašem PDA by neměl být žádný problém.
Jirka007 (161)|14.4.2006 13:47
[QUOTE="kopacek"]Před startem Dynavixu mívám volných 25MB paměti pro programy a cca 8MB pro data. Po startu Dynavixu je volných 8MB pro programy, paměť pro data se nijak nezmenší. Znamená to tedy, že Dynavix v poslední verzi na VGA zařízení a pouze s mapou ČR pro spuštění potřebuje 25-8 = cca 17 MB paměti pro program. Takže spuštění Dynavixu na Vašem PDA by neměl být žádný problém.[/QUOTE]

Mockrát děkuji za informace.
MIlan Kvasnica (88)|14.4.2006 14:06
[QUOTE="Telematix Software"]
Jinak se nerozpakujte, nesetrete nas a hezky kritizujte, co byste chteli jinak, lepe,... [/QUOTE]

Feature request:

1. před kruhovým objezdem sice uslyším, že mám sjet třetím výjezdem, ale občas bývá problém rozpoznat, co je výjezd. Chybím mi tedy povel "sjeďte nyní".

2. možnost zvolit ukecanost a to v obou směrech. Někdy mi vadí, že neustále je opakováno "pokračujte rovně", někdy bych byl rád, kdybych po správném odbočení uslyšel "výborně".

3. automatické přepínání denního a nočního režimu. Znáte čas, znáte kdy se ve kterém měsíci stmívá. Po zapnutí programu by se tedy mělo vyhodnotit, zda nastavit denní nebo noční režim.

Bug report:

při cestě Ostrava-Brno mi na jedné z megakřižovatek u Olomouce (kritické místo má souřadnice 172176379:495681982) navigace říká, že se mám "držet vpravo". Následně ale již neřekne, že mám držet vlevo. Protože se "držím vpravo", tak jedu zpět do centra Olomouce.
kutak_ce4you (66)|20.4.2006 23:31
[QUOTE]Jinak se nerozpakujte, nesetrete nas a hezky kritizujte, co byste chteli jinak, lepe,... Pokud to bude prinosne pro vice uzivatelu, pak vase pripominky radi zapracujeme. [/QUOTE]


Chtěl bych poprosit aby v nové verzi Dynavixu bylo hlasové upozornění na zapomenuté nebo chybné odbočení !!! Třeba i jako volitelná věc v nastavení... Příjde mi to jako dost velká chyba, pokud chybně odbočím, tak se to vůbec nemusím dozvědět a pojedu jinou délší neplánovanou trasou a ani o tom nevim.... :(

Napište prosim někdo, jestli něco víte o tomhle problému...
Telematix Software (289)|27.4.2006 10:21
[QUOTE="MIlan Kvasnica"][QUOTE="Telematix Software"]
Jinak se nerozpakujte, nesetrete nas a hezky kritizujte, co byste chteli jinak, lepe,... [/QUOTE]

Feature request:

1. před kruhovým objezdem sice uslyším, že mám sjet třetím výjezdem, ale občas bývá problém rozpoznat, co je výjezd. Chybím mi tedy povel "sjeďte nyní".

2. možnost zvolit ukecanost a to v obou směrech. Někdy mi vadí, že neustále je opakováno "pokračujte rovně", někdy bych byl rád, kdybych po správném odbočení uslyšel "výborně".

3. automatické přepínání denního a nočního režimu. Znáte čas, znáte kdy se ve kterém měsíci stmívá. Po zapnutí programu by se tedy mělo vyhodnotit, zda nastavit denní nebo noční režim.

Bug report:

při cestě Ostrava-Brno mi na jedné z megakřižovatek u Olomouce (kritické místo má souřadnice 172176379:495681982) navigace říká, že se mám "držet vpravo". Následně ale již neřekne, že mám držet vlevo. Protože se "držím vpravo", tak jedu zpět do centra Olomouce.[/QUOTE]

1] sjedte nyni u kruhovych objezdu rikame, ale pouze, pokud to stihneme, tj. u velkych kruhovych objezdu. U malych vzhledem k nepresnosti GPS a tomu, ze nemuzeme rici sjedte nyni, kdyz jste pred/vedle jineho vyjezdu to vetsinou nevyjde...

2,3] oboje je v jiz nejakou dobu v seznamu planovanych rozsireni

Za bug report dekujeme
Telematix Software (289)|27.4.2006 10:22
[QUOTE="kutak"][QUOTE]Jinak se nerozpakujte, nesetrete nas a hezky kritizujte, co byste chteli jinak, lepe,... Pokud to bude prinosne pro vice uzivatelu, pak vase pripominky radi zapracujeme. [/QUOTE]


Chtěl bych poprosit aby v nové verzi Dynavixu bylo hlasové upozornění na zapomenuté nebo chybné odbočení !!! Třeba i jako volitelná věc v nastavení... Příjde mi to jako dost velká chyba, pokud chybně odbočím, tak se to vůbec nemusím dozvědět a pojedu jinou délší neplánovanou trasou a ani o tom nevim.... :(

Napište prosim někdo, jestli něco víte o tomhle problému...[/QUOTE]

V planu je mj. volitelne oznameni o prepocteni trasy, coz by melo vyresit vas problem.
kutak_ce4you (66)|27.4.2006 12:17
Víte někdo kdy vyjde novej Dynavix 2006 ? aspon období