Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 61

Téma: Wish list aneb co by se mi líbilo ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Chapu, ze nejsem zakaznikem Telematixu a ze do vaseho produktu dost ryju, tak asi nejsem tak dulezity, ale pokud bych si DNVX zakoupil a tohle by se mi na obrazovce objevilo, meli byste to 5 minut na to na stole zpatky a chtel bych penize zpet...
    Neprijde mi ze prilis ryjete, spis nas upozornujete na veci, ktere se vam nelibi, coz muzeme dale zapracovavat. Jste pro nas dulezity stejne jako zakaznici - jste pro nas totiz potencionalni zakaznik

Co se tyce priskoku ve 3D, tak chapu, ze proti plynulemu pohybu to vypada hure, pokud mate zarizeni vedle sebe (coz obvykle nemate). Planujeme prekreslovani casteji nez pri pozicich z GPS (tj. odhadovani dalsiho pohybu), ale protoze 3D je mlade a tento problem je tedy take mlady, tak jeste hotovy neni (ve 2D to esteticky tak nevadi) Navic toto chceme spojit s pokracovanim "jizdy" pri ztrate signalu z GPS - napr. pri vjezdu do tunelu... Na produktu proste stale pracujeme a upravujeme jej dle prani, ktera se k nam dostanou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

OK. Jeste budete muset zapracovat na systemu map (to, co mate ted, bych rekl, ze je az trestuhodne - viz zde) a pak budu zvazovat.
    Dekuji za info.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Zdravim panove, prave jsem se vratil z Cebitu a z navstev nekolika nasich partneru v Nemecku, primlouval bych se k male uprave pri vyhledvani POI. Dost mi chybela moznost (obsazena mimo jine i v infomape) pridat do vyhledavani POI mimo casti nazvu, mesta a typu a razeni dle vzdalenosti i zadani vzdalenosti v okruhu napr. xx km. Osobne jsem se potrapil pri vyhledavani ubytovani, kdy jsem nevedel nazev hotelu (hledal jsem ho), musel jsem zkouset vypisovat vzdy nazev nejakeho mestecka nebo vesnice pobliz dle mapy a vybrat kategorii, pokud mi to napsalo, ze nenaslo tak uvest znova jine misto, vybrat kategorii a tak stale dokola, nez jsem neco nasel, pokud jsem misto neuved tak me to vykoplo, ze je mnoho cilu (mozna by to slo resit i omezenim napriklad zobrazenim urciteho poctu nejblizsich objektu). To cele v kombinaci s papirovou mapou, prosim zvazte zapracovani.

No a opet apeluju na automaticke prepinani map, pohyboval jsem na rozmezi zapadniho a vychodniho bloku a dost jsem se s planovanim tras natrapil.

Jinak jen sama chvala, perfektni a presne.

Slany

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

To přepínání map je opravdu žalostné. Už to ale neřeším, používám konkurenční navigace, které to mají v mnoha směrech dokonale zvládnuty. V tomto je Dynavix například pro řidiče ,,seniory,, naprosto nepřehledný s komplikovaným ovládáním!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

pslany:
    POI vyhledavani - planujeme zapracovat vyhledavani do x km podel trasy, takze s tim zapracujeme i omezeni hledani dle vzdalenosti od aktualni polohy.

Jinak vykopnuti s mnoha cili - pokud byste znovu zmackl hledat, pak by to sice dlouho radilo, ale vyhledane cile by vam to zobrazilo. Zkousel jste tuto moznost nebo se vam nechtelo cekat na vysledek nebo jste se o teto moznosti nedovedel a mame prepracovat napovedu vypisovanou pri nalezeni mnnoha cilu?

Co se tyce prepinani map, tak si nepohodlnost tohoto reseni uvedomujeme, a budeme se samozrejme snazit situaci vyresit.

Za chvalu dekujeme.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Džank
    To přepínání map je opravdu žalostné. Už to ale neřeším, používám konkurenční navigace, které to mají v mnoha směrech dokonale zvládnuty. V tomto je Dynavix například pro řidiče ,,seniory,, naprosto nepřehledný s komplikovaným ovládáním!
    To nas velice mrzi. Mohu se zeptat, cim bychom Vas krome zmeny v prepinani map, prilakaly zpet k Dynavixu? Nebo je zpusob manualniho prepinani map jedinym duvodem, kvuli ktereho jste zacal pouzivat konkurencni programy?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ze muzu znova stisknout vyhledat mi nejak uniklo a nenapadlo mne to potvrdit znovu.

S pozdravem Slany

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Telematix Software
    Citace Původně odesláno od Džank
    To nas velice mrzi. Mohu se zeptat, cim bychom Vas krome zmeny v prepinani map, prilakaly zpet k Dynavixu? Nebo je zpusob manualniho prepinani map jedinym duvodem, kvuli ktereho jste zacal pouzivat konkurencni programy?
    Těch důvodů je víc. Je to i k vůli velmi drobnému písmu v informačním řádku o době příjezdu apod. Například při navigaci by tam vůbec nemusely být ty ikony - vlaječka a ostatní - a místo nich by při navigaci mohly být čitelnější informace o stavu jízdy. Přece když si jednou zadám inventář mé trasy, tak to tam už nepotřebuji. Třeba TomTom to má opravdu přehledné - tím nechci říct, aby jste šli v jeho kolejích ale zkuste si dát na palubní desku TomToma a vedle něj Dynavix. Myslím, že k tomu neni co říct co se týče přehlednosti a hlavně čitelnosti udájů. Je toho ještě víc, ale to už se tady probírá.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Musím říci, že se mne rovněž přepínání map v rámci jednoho státu (Itálie, Francie atd.) nelíbí, snižuje to opravdu ovládání programu velkým způsobem.
    Ale co jsem minulý týden postrádal za funkci (je překvapivé, že jsem na to přišel až teď) Jel jsem z Vysokého Mýta a potřeboval jsem do Mělníka, Jablonce nad Nisou, Nymburka a zpět domů do Mýta a bylo mne jedno v jakém pořadí a v jaký čas do jednotlivých měst přijedu. A teď by se hodila funkce (tlačítko), které by nebralo pořadí mnou zadaných měst v "Bodech na trase" v potaz, ale po zmáčknutí příslušného tlačítka, aby program vypočítal trasu nejvýhodnější z pohledu počtu km, abych zbytečně nenajížděl více km než musím a kolikrát si člověk ani neuvědomí bez pohledu na velkou mapu, které město má zadat jako první, které druhé atd. Snad jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně a chápete, co mne to vlastně za funkci chybí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Presne toto mi vycital kolega, ze to nejsem schopen seradit a naplanovat automaticky podle cesty aniz bych to udelal manualne. Nekdy holt potrebuji jed podle adres dla zadaneho poradi, jindy se zbozim je pro mne lepsi to objet co nejefektivneji bez ohledu na poradi.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

mohlo by to tak umet objizdky...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Pavel Stejskal
    Musím říci, že se mne rovněž přepínání map v rámci jednoho státu (Itálie, Francie atd.) nelíbí, snižuje to opravdu ovládání programu velkým způsobem.
    Ale co jsem minulý týden postrádal za funkci (je překvapivé, že jsem na to přišel až teď) Jel jsem z Vysokého Mýta a potřeboval jsem do Mělníka, Jablonce nad Nisou, Nymburka a zpět domů do Mýta a bylo mne jedno v jakém pořadí a v jaký čas do jednotlivých měst přijedu. A teď by se hodila funkce (tlačítko), které by nebralo pořadí mnou zadaných měst v "Bodech na trase" v potaz, ale po zmáčknutí příslušného tlačítka, aby program vypočítal trasu nejvýhodnější z pohledu počtu km, abych zbytečně nenajížděl více km než musím a kolikrát si člověk ani neuvědomí bez pohledu na velkou mapu, které město má zadat jako první, které druhé atd. Snad jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně a chápete, co mne to vlastně za funkci chybí.
    Ano, chapu. Tento problem ma v nasem oboru dokonce svuj nazev a to "problem obchodniho cestujiciho". Jde o priklad ze skupiny algoritmu, ktere jsou vypocetne velice slozite (tj. neni lepsi optimalni algoritmus nez projit vsechny moznosti serazeni cilu). Pozadavek na zacleneni tohoto algoritmu se objevil nove, presto jsme o teto moznosti kdysi premysleli, ale byla z navrhu prozatim vyloucena. Znovuotevru diskusi. Jeji zaver ale nechci predjimat (je pravdepodobne, ze tuto funkcnost nepridame drive nez nektere z pozadovanych rozsireni smerem k firemnimu sektoru - tj. kniha jizd apod., nebot patri do pozadavku stejne cilove skupiny, ale vyuzije se mene casto).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Peta
    mohlo by to tak umet objizdky...
    Je v planu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

doufam, ze brzy

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Telematix Software
    Ano, chapu. Tento problem ma v nasem oboru dokonce svuj nazev a to "problem obchodniho cestujiciho". Jde o priklad ze skupiny algoritmu, ktere jsou vypocetne velice slozite (tj. neni lepsi optimalni algoritmus nez projit vsechny moznosti serazeni cilu). Pozadavek na zacleneni tohoto algoritmu se objevil nove, presto jsme o teto moznosti kdysi premysleli, ale byla z navrhu prozatim vyloucena. Znovuotevru diskusi. Jeji zaver ale nechci predjimat (je pravdepodobne, ze tuto funkcnost nepridame drive nez nektere z pozadovanych rozsireni smerem k firemnimu sektoru - tj. kniha jizd apod., nebot patri do pozadavku stejne cilove skupiny, ale vyuzije se mene casto).
    Na reseni jsou algoritmy: algoritmus logického rozhodovacího stromu ci algoritmus maximálních úspor, jsou i genetické algoritmy.

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Záruční list HTC
    Od RiKy_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-01-2008, 11:45
  2. Profily + White list
    Od Jameson_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 25-09-2007, 09:20
  3. HTC P3300 aneb Compact III aneb HTC Artemis aneb XDA Orbit