Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wish list aneb co by se mi líbilo ...

Telematix Software (289)|1.8.2006 10:24
Diky za vsechny napady.

Jen mala poznamka k soucasne simulaci (bude se samozrejme zlepsovat): i nyni je moznost pri ceste z Brna do Prahy rychle preskocit jizdu po dalnici, jen to musite udelat nepohodlne rucne - zobrazite si celou trasu, kliknete priblizne na misto kde uz je to pro vas zase zajimave, prizoomujete a misto upresnite, aby bylo na trase a date: presunout start. Simulace pojede dal po trase, jako byste usek projeli. Neni to elegantni, ale je to funkcni. A je celkem uzitecne to vedet.
landys_ce4you (119)|1.8.2006 11:36
Nebo že se blíží obec, abych vyhodil kvalt a začal zpomalovat na 50 :-)
MIlan Kvasnica (88)|1.8.2006 11:42
Hlášení o chybné hlasové navigaci:

Když už umíme přesouva start trasy, tak naplánujte trasu z Havířova do Karviné, spusťte simulaci a poté přesuňte start na

49°47'58.13"N,18°27'59.18"E

(mírně vpravo, poté rovně)

Když jste už v křižovatce, tak slyšíte "nyní vlevo."

Podobná situace, kdy se musí 3x odbočit za sebou nebude ojedinělá a nejdůležitější je ten poslední manévr.
pslany (130)|1.8.2006 11:47
Ja stale cekam na moznost automaticky optimalizovat trasu z bodu v itinerari tak at to jako obchodnik co nejrychleji objedu, to znamena automaticky je seradit. Snad jsem se vyjadril aspon trochu srozumitelne.

PS to bylo prvni cemu se muj sef na sluzebce divil, ze to neumi
Yankee.106 (231)|13.8.2006 13:46
Líbilo by se mi několik věcí:
1. mnohem větší grafické rozlišení VYP/ZAP režimu auto. Současné je nevýrazné.
2. čas x vzdálenost do cíle, který je zobrazovaný v horní status liště bych bral přepínací na kliknutí.

3. když vypisuji adresu pomocí tlačítek, dost mi chybí zvuk, který je v celém Dynavixu jinak na jakoukoliv akci. Dost často se stane, že tlačítko nestiknu a pak mi chybí část názvu.
4. stále mi chybí možnost za jízdy přepočet trasy nejrychlejší x nejkratší, byl jsem na to u PocketKima zvyklý a celkem jsem to využíval.
5. 3D pohled se nedá prakticky použít, cuká se, a když jej zapnu tak ani nevidím kam vlastně jedu :( chybí jakékoliv popisy ulic či objektů
paja_1 (15)|13.8.2006 20:33
Můžete mi někdo prosím poradit. Mám Dynavix 14 dní a nevím jak nastavit silnice zahrnuté v trasách. Co jsou například lokální silnice ať důležité nebo nevýznamné? To jsou 3 třídy? Jak to máte nastavené, ať mě to netahá na cesty mezi paneláky, nebo na štěrkové cestičky, kde se nedá projet ani na kole. Dík

Omlouvám se, sem to nepatří.
Yankee.106 (231)|13.8.2006 20:46
[QUOTE="paja_1"]Můžete mi někdo prosím poradit. Mám Dynavix 14 dní a nevím jak nastavit silnice zahrnuté v trasách. Co jsou například lokální silnice ať důležité nebo nevýznamné? To jsou 3 třídy? Jak to máte nastavené, ať mě to netahá na cesty mezi paneláky, nebo na štěrkové cestičky, kde se nedá projet ani na kole. Dík[/QUOTE]
No abych nejezdil přes JZD (což se mi stalo 2x ;) ) tak mám nastaveno 0-7, více asi nedoporučím, protože pak to občas nejde spočítat. Asi by chtělo vyjádření výrobce, jak je myšleno co jaká hodnota znamená.
paja_1 (15)|13.8.2006 21:12
Yankee.106: Dík, zítra to zkusím, kam mě to zavede. :)
Telematix Software (289)|13.8.2006 21:26
[QUOTE="Yankee.106"]
No abych nejezdil přes JZD (což se mi stalo 2x ;) ) tak mám nastaveno 0-7, více asi nedoporučím, protože pak to občas nejde spočítat. Asi by chtělo vyjádření výrobce, jak je myšleno co jaká hodnota znamená.[/QUOTE]

Nastaveni 0-7 je pro bezne jezdeni autem nejvhodnejsi. Cele toto nastavovani ma smysl hlavne pri pouziti navigace mimo automobil, tj. omezeni treba 3-8 pro jizdu na kole, kdy clovek nechce jezdit po rychlostnich komunikacich, apod...

Ciselne hodnoty odrazeji tridy silnic dle vyrobce mapy a nejsou vzdy v korespondenci s rychlostnimi tridami v CR (tj. dalnice, rychlostni komunikace, I.,II.,III. tridy a mistni komunikace apod.). Jsou odliseny vizualne v mape sirkou a barvou.

Obecne prilis nedoporucuji s temito hodnotami pracovat, pokud nechcete nasimulovat nejake specialni chovani - algoritmus hledani tras se sam snazi jet "nejrychleji", coz obsahuje postihy silnic nizsich trid... Zmenou hodnot v tomto dialogu tyto postihy zvysite na absolutni uroven, tj. program tyto silnice ignoruje, dokud muze.
P800 (66)|23.8.2006 10:49
Příspěvek přesunut..
Méďa (69)|6.6.2007 15:20
Otázka pro Telematix: Plánujete začlenění některých nápadů do příštího update?