Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Map of DE, AT, CH, PL and CZ - prosinec 2005

P.L._ce4you (23)|9.12.2005 14:22
[QUOTE="tortoise"]Jsem ponekud rozladen z tech popisnych cisel. V Praze jsem zkousel namatkou pet, co znam, z toho jedno vubec nezna, ... [/QUOTE]

Není problém v tom, že čísla v TT jsou orientační a ne popisná?
tortoise (546)|9.12.2005 17:13
[QUOTE="tortoise"]Není problém v tom, že čísla v TT jsou orientační a ne popisná?[/QUOTE]

To je věc druhá, že když už dávali orientační, mohli dát popisná. Já zkoušel samozřejmě zadávat orientační. Ostatně mám takový dojem, že soudruzi z Holandska tam ta čísla měli už v předchozí verzi. Pokud jste si totiž dali hledat adresu vč. popisného čísla z kontaktů, tak to házelo na stejně chybná místa, jako teď.
ms.nomi (117)|9.12.2005 20:58
Ahojky, mozna se ptam na neco co uz bylo zodpovezeno, ale nenasel jsem.

Da se nejak trvale vytvorit jednosmerky nebo treba "uzavrit" cesty?


P.S. Jinak bych rekl ze hlavne na Morave je v tech mapach velky posun k lepsimu.
Kocir (836)|9.12.2005 21:44
To bohuzel nejde
ms.nomi (117)|9.12.2005 22:29
[QUOTE="Kocir"]To bohuzel nejde[/QUOTE]


Skoda :(
Lipizzaner (60)|10.12.2005 00:05
1) Rozchodill někdo tuto mapu na Acer N35, ať už s TT5.1 nebo TT5.2 ?
2) Pamatuje si TT5.2 při zadávání cíle poslední platnou pozici na mapě nebo stále vrací původní místo na mapě (např. domovská adresa) a znovu se musí najíždět na cíl?
Dík za info..... (L)
Dave.K (63)|10.12.2005 02:30
[QUOTE="Lipizzaner"]1) Rozchodill někdo tuto mapu na Acer N35, ať už s TT5.1 nebo TT5.2 ?
2) Pamatuje si TT5.2 při zadávání cíle poslední platnou pozici na mapě nebo stále vrací původní místo na mapě (např. domovská adresa) a znovu se musí najíždět na cíl?
Dík za info..... (L)[/QUOTE]

1) jasne, ze jo, pouzivam 5.21 a uplne v poho
2) vzdycky nabizi jako novy cil posledni cilove misto, na ktere jsi dal navigovat...
Lipizzaner (60)|10.12.2005 10:48
1) Měl jsem na mysli tu skutečnost, zda se ve verzi 5.2 pohybuje mapa i na pozadí (ta mapa, kterou získám když: Hl. nabídka -> 2 z 4 -> Prohlížet mapu) současně s pozicí, jak se pohybuješ ty. Pokud jsem někde daleko a vyberu tuto volbu, tak mapa ukazuje poslední pozici, odkud jsem vyjel a ne tu, kde právě jsem. Ve verzi 5.1 se to takhle hloupě chovalo, tak by mě zajímalo, zda je to ve verzi 5.2 už opravené.
2) Na tom Aceru N35 s TT5.2 máš plnou zakoupenou verzi?
Kocir (836)|10.12.2005 11:09
[QUOTE="Lipizzaner"]1) Měl jsem na mysli tu skutečnost, zda se ve verzi 5.2 pohybuje mapa i na pozadí (ta mapa, kterou získám když: Hl. nabídka -> 2 z 4 -> Prohlížet mapu) současně s pozicí, jak se pohybuješ ty. Pokud jsem někde daleko a vyberu tuto volbu, tak mapa ukazuje poslední pozici, odkud jsem vyjel a ne tu, kde právě jsem. Ve verzi 5.1 se to takhle hloupě chovalo, tak by mě zajímalo, zda je to ve verzi 5.2 už opravené.
2) Na tom Aceru N35 s TT5.2 máš plnou zakoupenou verzi?[/QUOTE]

Ta mapa vzdy ukazuje posledni pozici kde jste se na ni dival a ne pozici GPS.
Pokud chcete pozici GPS zobrazit, tak je to ta ikonka sipky vpravo nahore nad posuvnikem.
elit (168)|10.12.2005 11:23
Myslim, ze ta nova mapa zaznamenala jisty posun k lepsimu. Alespon v okoli Ostravy, kde jsem treba nemohl vubec najit Frydek Mistek a v nove mape uz je :)
ms.nomi (117)|10.12.2005 11:59
[QUOTE="elit"]Myslim, ze ta nova mapa zaznamenala jisty posun k lepsimu. Alespon v okoli Ostravy, kde jsem treba nemohl vubec najit Frydek Mistek a v nove mape uz je :)[/QUOTE]


Taky v okoli Uh. Hradiste. Navic jsou tam uz i ulice, i "novy" obchvat centra atd...

Tady na JV moravy je ten pokrok "obrovsky"
da se rict ze je to v teto oblasti konecne pouzitelna a dobra navigace.
velitel (58)|10.12.2005 14:04
Nelze nez s kolegou o prispevek vyse souhlasit. Co se tyka silnicni site, tak uz je na morave zakreslena skoro kazda vesnicka, zatim jsem nasel par vyjimek, ale mozna pozdeji. Ale jak nekdo napsal o par stranek vyse, ted je mapa, co se tyka procentualniho pokryti nadhodnocena. A to celkem dost. Porad nejsou ve vetsine mensich mest ulice,cisla popisna nevyjimaje.
Dave.K (63)|10.12.2005 14:51
[QUOTE="velitel"]...ted je mapa, co se tyka procentualniho pokryti nadhodnocena. A to celkem dost. Porad nejsou ve vetsine mensich mest ulice,cisla popisna nevyjimaje. [/QUOTE]

Ne ze bych se zastaval TomToma,ale musim s Vama nesouhlasit...nevim proc porad remcate o nejake cisla popisne, atd...jeli jste uz nekdy s autonavigaci zabudovanou original v aute?Ja jo...muzu Vam rict, ze tam take neni vsechno...ted cerstve vysla na DVD (pro autonavigaci) nova mapa pro ceskou republiku, kde jsou i cisla popisne, ale zaplatte si 50 000 za navigaci a dalsi desitky za mapove podklady TomTomovi a uvidite, ze taky budou za chvili vsechny ulicky i cisla popisne v kazde pr..li. Ja jsem rad za to co je, vim, ze kdyz si pockam, tak to TomTom stejne dodela, jak vsechny nazvy ulic, tak cisla popisne...Sahnete si do svedomi a reknete kdo z Vas ma zakoupenou licenci TomToma a vemte si kolik lidi v CR pouziva PDA k navigaci a ma zakoupenou licenci TomToma a porovnejte kolik lidi ma v aute original navigaci...myslim, ze se to srovnat neda!Chci jen rict, ze az TomTom bude v CR vydelavat tolik co v jinych zemich (napriklad v Nemecku, tam jsou i cisla popisne i nazvy ulic v kazde pr..li), tak i u Nas budou mapove podklady pro TomToma stejne kvalitni...

PS: Podle me je TomTom na navigaci nej program co jsem kdy videl a do budoucna se mame na co tesit...kdybych na to mel, tak si kupuju licenci bez vahani, abych podporil jejich praci...

omlouvam se, ze jsem pouzil prispevek od "velitele", jen ho napsal posledni, jinak to je smerovano ke vsem, co nemuzou zit bez cisel popisnych a nazvu ulic v kazde pr..li

podle me, cislo 99% neni nadhodnoceno vubec...vzdyt co Vam dela nejvice na mape???Prece samotne mapove podklady a TY tam JSOU...vzdyt tady kde ziju je 300 obyvatel a je zde znazornena kazda slepa ulicka, coz je neuveritelne!A ty chybejici nazvy ulic a Vase cisla popisne prave delaji to jedno zbyvajici procento...jinak stoprocentni to nebude nikdy ponevadz, jak uz tady zaznelo, u Nas se stale neco deje!
ms.nomi (117)|10.12.2005 15:01
[QUOTE="Dave.K"][QUOTE="velitel"]...ted je mapa, co se tyka procentualniho pokryti nadhodnocena. A to celkem dost. Porad nejsou ve vetsine mensich mest ulice,cisla popisna nevyjimaje. [/QUOTE]

Ne ze bych se zastaval TomToma,ale musim s Vama nesouhlasit...nevim proc porad remcate o nejake cisla popisne, atd...jeli jste uz nekdy s autonavigaci zabudovanou original v aute?Ja jo...muzu Vam rict, ze tam take neni vsechno...ted cerstve vysla na DVD (pro autonavigaci) nova mapa pro ceskou republiku, kde jsou i cisla popisne, ale zaplatte si 50 000 za navigaci a dalsi desitky za mapove podklady TomTomovi a uvidite, ze taky budou za chvili vsechny ulicky i cisla popisne v kazde pr..li. Ja jsem rad za to co je, vim, ze kdyz si pockam, tak to TomTom stejne dodela, jak vsechny nazvy ulic, tak cisla popisne...Sahnete si do svedomi a reknete kdo z Vas ma zakoupenou licenci TomToma a vemte si kolik lidi v CR pouziva PDA k navigaci a ma zakoupenou licenci TomToma a porovnejte kolik lidi ma v aute original navigaci...myslim, ze se to srovnat neda!Chci jen rict, ze az TomTom bude v CR vydelavat tolik co v jinych zemich (napriklad v Nemecku, tam jsou i cisla popisne i nazvy ulic v kazde pr..li), tak i u Nas budou mapove podklady pro TomToma stejne kvalitni...

PS: Podle me je TomTom na navigaci nej program co jsem kdy videl a do budoucna se mame na co tesit...kdybych na to mel, tak si kupuju licenci bez vahani, abych podporil jejich praci...

omlouvam se, ze jsem pouzil prispevek od "velitele", jen ho napsal posledni, jinak to je smerovano ke vsem, co nemuzou zit bez cisel popisnych a nazvu ulic v kazde pr..li

podle me, cislo 99% neni nadhodnoceno vubec...vzdyt co Vam dela nejvice na mape???Prece samotne mapove podklady a TY tam JSOU...vzdyt tady kde ziju je 300 obyvatel a je zde znazornena kazda slepa ulicka, coz je neuveritelne!A ty chybejici nazvy ulic a Vase cisla popisne prave delaji to jedno zbyvajici procento...jinak stoprocentni to nebude nikdy ponevadz, jak uz tady zaznelo, u Nas se stale neco deje![/QUOTE]


Ja souhlasim, nejak mi cisla popisne nechybi. Pokud mne navigace dovede do ulice do ktere chci tak ruku na srdce - kolik je u nas tak "strasne dlouhych a velkych" ulic asbych tam to cislo s pomalu jedouciho (mame snad 50km/h limit ne?) nenasel.

Zkratka receno osobne mi cisla popisne vubec nechybi.
tortoise (546)|10.12.2005 16:57
[QUOTE="ms.nomi"]dovede do ulice do ktere chci tak ruku na srdce - kolik je u nas tak "strasne dlouhych a velkych" ulic asbych tam to cislo s pomalu jedouciho (mame snad 50km/h limit ne?) nenasel.[/QUOTE]

Uvedl jsem v jiné diskuzi konkrétní případ - ulici Náchodskou v Praze. Protože TT5 čísla neumí (resp. v té době neuměl), tak jsem si bod, kde je dané popisné číslo, našel přes mapy.centrum.cz, pak jsem to přejel a jak blbec to pak hledal a mrznul jsem (protože jsem neměl bundu). Trocha ironie byla, že když jsem tam jel jindy, tak jsem se na navigaci nespoléhal a dával jsem pozor na cedule u cesty a samozřejmě tam ta firma měla směrovky. Jenže když jedu z navigací, tak právě na vše kolem zapomínám a většinou jedu, jak mi to řekne.

To byl jeden konkrétní případ. Druhý konkrétní případ - Ječná taky v Praze. To je jednosměrka, takže to znamená dávat bedlivej pozor, kde co přesně je, protože když to číslo přejedu, tak musím znovu na začátek ulice a hledat znovu. Netvrdím, že bez popisných čísel navigace nemá smysl, ale rozhodně je to jedině plus. Obzvlášť v USA jsem to ocenil velmi, když mě to dovedlo přímo před budovu, kam jsem potřeboval, a nemusel jsem jezdit tam a zpět několik mil dlouhou ulicí.
Džanek (194)|10.12.2005 17:04
Je to přesně tak jak píšete ! Je to ještě nedávno, kdy by nam stačilo alespon uplne pokryti CR, tim myslim zbytek Moravy. Ted kdyz je to na velmi dobre urovni, tak uz zase zacinaji chybet cisla popisna. Nevim, ale pokud nejsem např. dopravce některé zásilkové služby, tak se bez toho dá bez problémů jezdit.
Můžeme být rádi, že mají tvůrci TomToma vůbec snahu zabývat se ČR. Vemte si takové Slovensko, tam teprve došel PocketKim a to ještě jen do par měst.
Navíc tato aktuální mapa je minimálně na stejné úrovni, jako používá Dynavix. Ten však sází na ony čísla popisné, které stále doplňuje.
mlok2_ce4you (24)|10.12.2005 17:23
Několik let jsem jezdil podle Tom Tom Routeplanneru a teď jsem přešel na Navigatora (GO 700).Ten rozdíl je nepopsatelnej a jestli někde není číslo popisné mi nějak extra nevadí. Nehledě na to, že když jsem před lety investoval do první verze, tak s tím, že žádné doplňování map nebude a že jsou již pár let staré. Na druhou stranu ale je vynikající, pokud si například v Praze zadám Technické muzeum a o ono mě to navede přesně před vchod. Toto jsem využil minulou neděli a byl jsem nadšen. A pak si ještě kamoš vzpomněl, že potřebuje něco v OBI a Tom opět nezklamal ;). Vezl jsem se teď v autě, které mělo takjy navigaci - Balaupunkt, navifgace přes displej. To je absolutně nesrovnatelné a nekomfortní! Uvědomte si, že s Tomem dostatnete celou Evropu za pár kaček s možností update map za babku. Je to nesrovnatelně levné oproti origo autonavicím, a přitom funkční!

P.S.: Pro případné zájemnce právě dotazuji u Toma možnost dohrát nové mapy do GO 700. jakmile mi odpoví, dám se echo :) .
Dave.K (63)|10.12.2005 17:36
[QUOTE="tortoise"][QUOTE="ms.nomi"]dovede do ulice do ktere chci tak ruku na srdce - kolik je u nas tak "strasne dlouhych a velkych" ulic asbych tam to cislo s pomalu jedouciho (mame snad 50km/h limit ne?) nenasel.[/QUOTE]

Uvedl jsem v jiné diskuzi konkrétní případ - ulici Náchodskou v Praze...samozřejmě tam ta firma měla směrovky. Jenže když jedu z navigací, tak právě na vše kolem zapomínám...
Druhý konkrétní případ - Ječná taky v Praze. To je jednosměrka, takže to znamená dávat bedlivej pozor, kde co přesně je, protože když to číslo přejedu, tak musím znovu na začátek ulice...[/QUOTE]

Zadna navigace a to opakuji ZADNA navigace neni takova jak si predstavujes a u zadne se nevyhnes temto chybam, ktere jsis (promin ze to tak reknu) zavinil sam!Protoze pri instalaci napr. TomToma a prvnim spusteni Ti jasne pise, ze se mas pri navigaci plne venovat rizeni!Mozna si reknes, takze to ji vlastne ani nepotrebuju, ale nemas pravdu...vem si treba jen kolik zmen prednosti v jizde a jednosmerek se ve mestech rocne upravuje, myslis, ze by nejaka firma stihala zanaset toto do svych map a nasledne ihned vydavat aktualizace?Nikoli...proto vsude kam jedete, se samozrejme nechte vezt navigaci,ale divejte se pritom na cestu!!

PS: jako nejaky American. Zaloval firmu co mu prodala auto, ze jel po dalnici, zapnul si tempomat, zacal cist noviny a ejhle! ono to auto sjelo do prikopy a malem ho to stalo zivot...podival se do navodu a zaloval tu firmu proto, ze v tom navodu nebylo napsano, ze pri zapnutem tempomatu se musi ridic plne venovat rizeni a mit ruce stale na volantu...jenze on to pri blbosti Americanu nakonec ten soud vyhral a ziskal penize, vam tady v cesku daji max pres hubu...
elit (168)|10.12.2005 18:52
[QUOTE="tortoise"][QUOTE="ms.nomi"]dovede do ulice do ktere chci tak ruku na srdce - kolik je u nas tak "strasne dlouhych a velkych" ulic asbych tam to cislo s pomalu jedouciho (mame snad 50km/h limit ne?) nenasel.[/QUOTE]

Uvedl jsem v jiné diskuzi konkrétní případ - ulici Náchodskou v Praze. Protože TT5 čísla neumí (resp. v té době neuměl), tak jsem si bod, kde je dané popisné číslo, našel přes mapy.centrum.cz, pak jsem to přejel a jak blbec to pak hledal a mrznul jsem (protože jsem neměl bundu). Trocha ironie byla, že když jsem tam jel jindy, tak jsem se na navigaci nespoléhal a dával jsem pozor na cedule u cesty a samozřejmě tam ta firma měla směrovky. Jenže když jedu z navigací, tak právě na vše kolem zapomínám a většinou jedu, jak mi to řekne.

To byl jeden konkrétní případ. Druhý konkrétní případ - Ječná taky v Praze. To je jednosměrka, takže to znamená dávat bedlivej pozor, kde co přesně je, protože když to číslo přejedu, tak musím znovu na začátek ulice a hledat znovu. Netvrdím, že bez popisných čísel navigace nemá smysl, ale rozhodně je to jedině plus. Obzvlášť v USA jsem to ocenil velmi, když mě to dovedlo přímo před budovu, kam jsem potřeboval, a nemusel jsem jezdit tam a zpět několik mil dlouhou ulicí.[/QUOTE]


Vim o cem mluvis:) V jecne jsem ted nedavno taky hledal barak a samozrejme jsem ho minul. Tam je docela tezky je 20 podel chodniku a koukat :)
Gurun_ce4you (72)|10.12.2005 19:04
Ba ba
Chce to prostě i trochu přemýšlet, když jsem v létě začal tak jsem jak to pako jel jak Mirek říkal. Takže křižovatka na ní ukazatel doleva, ale já nesleduji páč jsem si pořídil navigaci a zaslepen pýchou jedu rovně .... Pak následuje nádherná uzká asfalka lesem a na konci zamčená závora přes cestu a tak tedy couvata zpět. Následuje pokyn sjet na polní cestu kde jsou zřetelně vyjeté koleje ca 20cm hluboké, pochopitelně neodbočím ale brblám, brblám a brblám

A teď - jezdím dál podle dopravních ukazatelů, ale okamžiky kdy jsem na vesnické křižovatce hledal v mapě jestli teď doleva nebo doprava protože to ten můj cíl cesty nenabízi skončily, protože " Odbočte vlevo ".

A VO TOM TOMTOM JE !!

pak už následují jen samá pozitiva, nemusíš nikoho desetkrát volat, aby ti vysvětlil jak k němu dojet. jen zavoláš, že už jsi u nich v ulici ať ti vysvětli, který je to barák :cool: protože průměrně inteligentní středoevropan nasliní prst, vztyčí ruku a dojede do kterékoliv díry :D
MilanSu (823)|11.12.2005 00:28
BA BA posledni prispevky mne jdou "od srdce". Navigace je dulezita, ze vim, ze mne stoprocentne zavede k cili. Nemusi vzdy nejkratsi a nejlepsi, ale nejak.
Jezdim vetsinou sam, takze treba jet na "nezname" misto v Praze znamenalo dopredu nastudovat mapu a v Praze obcas zastavit a podivat se kdeze to vubec jsem, ale to jsme zazili asi vsichni. A to mluvim jenom o Praze. Nedej boze, aby silnice, kterou jsem si naplanoval jet byla prekopana. S TT to neresim, jedu jinudy a on si poradi. A jestli ujedu o 10 km navic ...., ale v klidu..
elit (168)|11.12.2005 08:07
[QUOTE="MilanSu"]BA BA posledni prispevky mne jdou "od srdce". Navigace je dulezita, ze vim, ze mne stoprocentne zavede k cili. Nemusi vzdy nejkratsi a nejlepsi, ale nejak.
Jezdim vetsinou sam, takze treba jet na "nezname" misto v Praze znamenalo dopredu nastudovat mapu a v Praze obcas zastavit a podivat se kdeze to vubec jsem, ale to jsme zazili asi vsichni. A to mluvim jenom o Praze. Nedej boze, aby silnice, kterou jsem si naplanoval jet byla prekopana. S TT to neresim, jedu jinudy a on si poradi. A jestli ujedu o 10 km navic ...., ale v klidu..[/QUOTE]


Presne tak, takhle by se na vec mel divat kazdy
Dave.K (63)|11.12.2005 13:06
[QUOTE="MilanSu"]BA BA posledni prispevky mne jdou "od srdce". Navigace je dulezita, ze vim, ze mne stoprocentne zavede k cili. Nemusi vzdy nejkratsi a nejlepsi, ale nejak.
Jezdim vetsinou sam, takze treba jet na "nezname" misto v Praze znamenalo dopredu nastudovat mapu a v Praze obcas zastavit a podivat se kdeze to vubec jsem, ale to jsme zazili asi vsichni. A to mluvim jenom o Praze. Nedej boze, aby silnice, kterou jsem si naplanoval jet byla prekopana. S TT to neresim, jedu jinudy a on si poradi. A jestli ujedu o 10 km navic ...., ale v klidu..[/QUOTE]

Kratke, vystizne a na vybornou!
Mefisto (231)|11.12.2005 15:46
To bude asi tim ze jak na TT poda prst my chcem jak ten american cist knizku a TT at si jede kam uzna :)
tortoise (546)|11.12.2005 19:32
[QUOTE="Dave.K"]Zadna navigace a to opakuji ZADNA navigace neni takova jak si predstavujes a u zadne se nevyhnes temto chybam, ktere jsis (promin ze to tak reknu) zavinil sam!Protoze pri instalaci napr. TomToma a prvnim spusteni Ti jasne pise, ze se mas pri navigaci plne venovat rizeni![/QUOTE]
Sorry, ale tohle plácáš nesmysly. Věnovat se řízení znamená sledovat dopravní situaci a ne koukat po reklamních cedulích se jmény firmy či dokonce čísly domu (protože jedině tohodle se můj příspěvek týkal). Navíc všichni dobře víme, že určitá tvrzení firem jsou navýsost alibistická (tím nechci říkat, že je to nutně tento případ) - viz balení s dudlíkem a u něj upozornění, že je to pro děti OD tří let a to jen proto, aby dudlík nemusel splňovat bezpečnostní předpisy platné pro zboží určené kojencům.

Já chápu to, že žádná navigace není (a z principu neustálého časově náročeného ckylu změna v reálu - aktualizace mapy u výrobce - nákup mapy výrobcem navigace - distribuce aktualizované mapy) a nemůže dokonalá. Když mi TT říká, abych jel doleva a vidím tam cestu, po který bych se neodvážil ani z Landcruiserem, tak tam logicky nepojedu. Jenže to, co jsem popisoval, byl zcela jiný případ. A hlavně - byl to argument, PROČ bych uvítal čísla popisná v navigaci. Můžeš uvést své vlastní argumenty, proč NE.
tortoise (546)|11.12.2005 19:39
[QUOTE="Mefisto"]To bude asi tim ze jak na TT poda prst my chcem jak ten american cist knizku a TT at si jede kam uzna :)[/QUOTE]
Vůbec ne, padlo tady, že můžeme být rádi, že je vůbec nějaké dostatečné pokrytí ČR, na co prý čísla popisná. Tak jsem ze své vlastní praxe uvedl dva případy, proč si myslím, že je to rozhodně plus a to nezanedbatelné. To, že mě navigace dovede přímo až před barák srovnávat s nějakým amíkem, co si myslí, že cruise znamená autopilot, je trochu od věci.
TT5 ve stavu, jak je, je velmi dobře použitelný i v ČR, o tom žádná (zvlášť s poslední aktualizací s lepší Moravou). Znamená to však, že by člověk nemohl chtít ještě víc? Tím víc myslím nikoliv neomylnou bezchybnou navigaci, ale třeba ta čísla popisná nebo další vlastnosti. Co mi chybí - např. možnost trvale zapnutých neprůjezdních bodů. Bude se teď několik měsíců opravovat silnice "Nad teplárnou", tak si jí zadám do seznamu a dokud tam bude, navigace bude toto místo brát stejně, jako bych dal "Vypočítat alternativu" a "Vyhnout se části trasy" a "Nad teplárnou". Nebo je taky špatně chtít vylepšit program, který je už takhle velmi dobrý jen proto, že "můžeme být aspoň rádi"?
pepa_ce4you (105)|11.12.2005 19:51
[QUOTE="tortoiseCo mi chybí - např. možnost trvale zapnutých neprůjezdních bodů. Bude se teď několik měsíců opravovat silnice "Nad teplárnou", tak si jí zadám do seznamu a dokud tam bude, navigace bude toto místo brát stejně, jako bych dal "Vypočítat alternativu" a "Vyhnout se části trasy" a "Nad teplárnou". Nebo je taky špatně chtít vylepšit program, který je už takhle velmi dobrý jen proto, že "můžeme být aspoň rádi"?[/QUOTE]

To v TT existuje v rubrice Traffic - zatím bohužel ne v ČR :( ale snad se dočkáme ...
Crusader_ce4you (624)|11.12.2005 20:42
No nic Vážení, tato diskuze už se ubírá úplně jiným směrem, než pro jaký byla založena. Proto zamykám a následné problémy, výtky a jiné postřehy z navigace samotné řešte buď založením nového tématu, příslušejícího k dannému problému, nebo použijte některé z odpovídajících stávajících témat. Díky.