Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartMaps + WM5

petr22_ce4you (454)|11.1.2006 15:37
Aha, takze ne kazda mapa zvlast :-)

Takze budou kompletne nova instalacni CD, a kazde instalacni CD uz nebude obsahovat vsecky mapy jako doted ? Protoze ted z jakehokoliv instalacniho CD lze nainstalovat vsecky turisticke mapy podle zadaneho cislo, protoze instalacni soubor je na vsech mapach stejny.

Obavam se ale, ze to zpusobi stejnou sutuaci jako ta demoverze.

Ted koukam na turisticke mapy pro Palm? To ta turisticka mapa je vzdycky ten malickaty kousek uzemi ? Mozna by bylo dobre, kdyby aplikace pro Windows i Palm byly stejne i stejne mapy. Turisticke mapy pro Windows jsou perfektni, a ty Palmovske vypadaji jako naskenovana mapa v OZI, jenze je to drazsi nez papirova mapa.
PLANstudio (171)|11.1.2006 16:38
[QUOTE="petr22"]Ted koukam na turisticke mapy pro Palm? To ta turisticka mapa je vzdycky ten malickaty kousek uzemi ? Mozna by bylo dobre, kdyby aplikace pro Windows i Palm byly stejne i stejne mapy. Turisticke mapy pro Windows jsou perfektni, a ty Palmovske vypadaji jako naskenovana mapa v OZI, jenze je to drazsi nez papirova mapa.[/QUOTE]

U Palmu je zatim v nabidce jen meritko 1:25000.

Na sjednoceni samozrejme pracujeme, cilovy stav je mit vse stejne. Nicmene ne vzdy se vse dari jak by si clovek predstavoval....

pekro (346)|11.1.2006 17:56
Mapy mam od vas aktivovany. Ale ted jsem chtel zadat hledani cesty a chce to po mne zase aktivaci. Kod na mapy na to ale nefunguje.
maximum (15)|15.1.2006 18:17
Mno, další háček... kdo by hledal posledni verzi na www.smartmaps, nic by nenašel, páč je tam poslední verze 2.5.2 Aktualizace 2.6 bude pravděpodobně na serveru www.pdamapy.cz. Bohužel, na serveru www.smartmaps.cz není nikde zmíňka o tom, že Apponia už produkt jaxi nevyvíjí... spíš mi to přijde, že se firmy Apponia a PLANstudio nerozešli v dobrém, a dělají si naschvály, nebo se rozešli v dobrém (a dále vyvíjejí konkurenční produkty...?) a kašlou na zákaníky... Zde jsem našel takovou dost podivnou tiskovou zprávu: http://www.pdamapy.cz/down/TS-SmartMaps.doc Přijde mo dost divné, že jako registrovanému a platícímu zákazníkovi mi "někdo" nedal o celkem takto závažném faktu vědět mailem, když už jsem registrován k odběru novinek. Ono tedy nikdy mi snad vlastně nepřišla jediná informace o aktualizaci, pamatuji-li si to dobře...

Nicméně tedy můj supporter ;) bude nadále asi PLANstudio (www.pdamapy.cz) a jejich samoobsluha. Bohužel login je jiný než login pro smartmaps.cz, takže jsem si udělal nový, což ještě není tak tragické jako to, že nejedou zaregistrovat mé dva produkty - Autoatlas+Praha hlásí, že se jedná o špatné s/n, a cykloatlas není v nabídce pro jistotu vůbec.

Ještě k tiskové zprávě: píše se tam o odklonu fy. Apponia ke firemní klientele... Já firemní klientela jsem, a předpokládám že i značná část, ne-li většina uživatelů Smartmaps. Takto se ale s firemní klientelou IMHO nejedná... A ještě k jejicj novému, asi nějak zásadně firemnímu produktu be-on-road: nechápu, proč bych si měl kupovat navigaci ČR za 3150 Kč, když si můžu pořídit špičkový TomTom 5 za 4290 Kč a to s pokrytím celé Evropy! (mapové podklady mají oba výrobci od TeleAtlasu).
PLANstudio (171)|16.1.2006 08:30
[QUOTE="maximum"]Mno, další háček... [/QUOTE]

Jen pro upřesnění:
poslední oficiální verze je stále 2.5.2, verze 2.6 je určena pouze pro majitele WM5 a PPC2002. Všem, kteří se sami ozvali díky informacím na tomto foru nebo kontaktovali Aponii jsem zaslali návod a mapy zprovoznili.
Služba je stále poskytována na [EMAIL=pda@planstudio.cz]pda@planstudio.cz[/EMAIL]
(problém je ještě u turistikých, kde přeregistrace zatím nefunguje, ale během tohoto týdne ji dorešíme. Pokud někdo má problémy s ostatními mapami, je zbytečné to psát sem, ale doporučuji napsat na výše zmíněný mail. Drtivá většina uživatelů je s naší reakcí a přístupem k problémům spokojena...)

Jak píšeme v tiskové zprávě, podpora Aponie končí až koncem ledna. Do té doby bude rozeslán informační mail s výzvou k přeregistraci na www.pdamapy.cz.
Registrátor se ještě dokončuje, je potřeba do systému doplnit prodaná licenční čísla.

Poslední věcí je způsob rozchodu, který byl po vzájemné dohodě a "v dobrém". O žádných naschválech nevím...
Tisková zpráva byla připravena společně a momentálně je podpora poskytována na obou stranách (desítky telefonátů a mailů týdně).

Pravdu máte v rozesílání mailů, kde jsou velké rezervy a což je jedna z věcí, kterou bychom chtěli napravit.
petr22_ce4you (454)|16.1.2006 10:08
Mno ja bych osobne nedavat ten 2.6 exe soubor volne ke stazeni........

Stejny problem jako s trial verzi
PLANstudio (171)|18.1.2006 15:08
Dovoluji si upozornit, že registrace turistických map je již opravena.

Je potřeba stáhnout novou verzi apliakce:
www.pdamapy.cz/down/sm2/smartnav26.zip

ID zařízení a lic. číslo tur. map zasílejte prosím na pda@planstudio.cz
petr22_ce4you (454)|18.1.2006 22:36
Hmmm nic moc, radsi si pockam na slibenou verzi s nejakou inteligentnejsi a jednodussi registraci (tzn jedno cislo jako predtim). Tohle proste nejde aktivovat - at tam cpu co chci, vzdycky "nenalezeno vhodne cislo". S pomlckama, bez, malejma, velkejma, to co mam koupene je tam dokocne 4x ruzne pojmenovane, registrovat to proste nejde...... nicmene spustit na WM5 to jde. Co se to tam ma vlastne zadat ? Davam tam to 20 mistne registracni cislo, nicmene at vyberu cokoliv, registrovat nelze.


Doporucuji nedavat ke stazeni volne ten exe soubor, ale jen registrovanym uzivatelum.

Tak me napada - co vlastne znamena sjednoceni se SmartMaps pro Palm ? Doufam ze to neznamena ze Pocket PC verze SM bude mit to priserne graficky rozhrani co jsem videl na Palmu.
MMM_ce4you (42)|21.2.2006 12:13
cele to reseni mi prijde jako uzivateli/zakaznikovi trosku otravne, ale s tim se uz neda nic delat. co me ale zajima je proc to vlastne nefunguje?? S474Novi to slape a nevi proc a me to po pravde az do ted taky slapalo...vubec si nepamatuju co a jak jsem delal jinak nez ted, ale vysledek je, ze uz jsem to znovu nerozchodil. Tenkrat (neni to tak davno) jsem to nainstaloval na kartu a mapy nikde, po par dalsich preinstalacich se najednou objevily a vse fungovalo tak jak ma....pak probehl nejaky ten HR ale i po nem to fungovalo. Ted jsem nainstaloval flash update pro N500 ze stranek siemensu a najednou to nemuzu rozchodit..ok vyresi to verze 2.6.2 , ale me zajima proc to za nejakych (nevim bohuzel jakych) okolnosti funguje...
S474N (660)|21.2.2006 21:17
Jeste ze me vsechno funguje a nemam proc delat ten upgrade :D :D :D
MMM_ce4you (42)|21.2.2006 21:53
porusil jsem pravidlo, ze kdyz vsechno funguje jak ma, zbytecne neupgradeovat...jenomze me vzdycky ty nove verze tak lakaji :D :D :D
S474N (660)|22.2.2006 07:56
MMM: me lakaji tez, ale u tehle neni zas tak jasne, co vsechno resi. Navic kdyz si vezmu, ze bych stravil 5 hodin preinstalaci, tak na to rovnou kaslu :D
MMM_ce4you (42)|22.2.2006 09:33
hodne jsem vahal a nakonec podlehl... no apson mam opet co resit :-)))

MMM, kdyz odpovidam na posledni prispevek, neni potreba citovat. beecher
BTGPS (3)|24.2.2006 13:49
Funguje již bez problému WM5 a Smartmaps ?
MMM_ce4you (42)|24.2.2006 20:29
btgps : 100% funguje pri pouziti verze 2.6.2, ale je to zbytecne krkolomna cesta...


beecher : uz se to nebude opakovat :)
S474N (660)|25.2.2006 10:06
Registroval jsem se do Samoobsluhy a vubec nemam moznost stahnout si Geocache body zajmu.
Vlastislav Šťastný (275)|25.2.2006 10:55
To MMM - mohl bys popsat tu "krkolomnou cestu"? Já jsem se jeden čas pokoušel zprovoznit turistickou mapu na WM 5. Nahrazoval jsem jeden soubor v adresáři jiným, staženým ze stránek Aponie. Pak jsem mailoval ID zařízení, poslali mi registrční klíč, nicméně po zahlášení úspěšné registrace a následném výběru map jsem zkončil u černé obrazovky. Problém jsem opět APONII popsal a oni mi sdělili, že na jeho odstranění usilovně pracují a budu vyrozumněn. A od té doby čekám, jak "porodní bába":D a stále nic.
Čekám takle na dvě pouzdra ze SUNNYSOFTU už od listopadu 2005, takže jsem si zvykl. Nicméně bych ty mapy rád používal. Díky.
MMM_ce4you (42)|25.2.2006 13:27
Vlastislav Šťastný : v tom pripade se omlouvam za svuj predchozi vyrok o 100% funkcnosti pri pouziti verze 2.6.2 ... me to puvodne slapalo i u verze 2.4, ale po updateovani flashe uz jsem to znovu nerozchodil. Tou "krkolomnou cestou" jsem myslel prechod na 2.6.2 a reseni nove registrace a v pripade problemu dokazovani legalnosti apod. Nicmene asi jsem mel stesti, ale vsechny produkty SM co mam mi ted funguji 100% ...
khooca (133)|7.3.2006 16:20
Možná jsem slepej, ale nenašel jsem nikde demo verzi....existuje vůbec?
Kája_oldd (759)|10.4.2006 01:08
Předem se chci omluvit, tenhle dotaz už určitě musel padnout, ale v hledání nic a po chvilce listování jsem snahu vzdal
Chci se zeptat, jestli už podoporuje, či kdy, popřípadě zdali se plánuje podpora VGA u mapových podkladů. Poslední verze co jsem viděl měli mapu rozpixelovanou. Teď, i když je to možná jedno, myslím standartní smartmaps, ne navigator. Děkuji za odpověď:)
basic_ce4you (66)|10.4.2006 08:08
No na HP 4700 se mi mapa jevila v poradku nebyl nahodou zapnut mod zmena rozliseni. Jinak by s VGA nemel byt nejmensi problem.
frogale (447)|2.5.2006 23:37
Podarilo se mi pomoci Emulatoru WM5 a Resco Registry Exploreru vyexportovat registry ze zarizeni s nainstalovanou Smartmapou a s cistym zarizenim.. Obycejnym porovnanim mi jako vysledek vypadl maly reg soubor, ktery kdyz naimportuji do PDAcka, tak Smartmapa funguje i pod WM5 (najde mapy).
Vlastislav Šťastný (275)|3.5.2006 08:32
To je naprosto geniální. Mně se turistické mapy nepodařilo rozjet na WM 5 ani po konzultacích s výrobcem. Obdržel jsem sice registrační kódy ale mapy se mi nenačetly. O ten soubor bych opravdu stál, nešel by zde vystavit? Díky!
beecher (9270)|3.5.2006 11:04
PLANstudio (171)|5.5.2006 00:19
Vážený pane Aleši Příhodo (alias frogale),

asi jste si spletl web, ce4you snad ještě není warez...

Žádám Vás tímto o smazání zveřejněných kódů a respektování pravidel.

Pro jistotu zopakuji, že funkčnost SmartMaps na WM5 je bez nejmenšího problému a pro legální uživatele jsou aktualizace zdarma, stejně jako podpora při řešení jakýchkoliv problémů.

libor_m (1026)|5.5.2006 01:30
Prosím přispěvatele frogale a Pepa7, aby respektovali pravidla tohoto diskuzního fóra!

Registrační kódy smazány.
frogale (447)|5.5.2006 06:02
Hmm tak to se omlouvam za nedorozumeni.. tohle ale nejsou registracni kody... Pro instalaci Smartmap je potreba originalni klic, ktere tyto kody nezastupovaly. Chtel jsem pomoct tem, kteri sem psali, ze jim to nejede ani v nove verzi.. Jeste jednou sorry
Jirka K._ce4you (189)|20.5.2006 14:20
Hm,taky jsem si pěkně naběhl.Mám to přímo od Sunnysoftu,verzi 2.4.0.Kdyby alespoň napsali co je to za verzi nebo na čem to poběží.Ach jo,jdu zase hledat ...
beecher (9270)|20.5.2006 15:45
Se zaregistruj na samoobluze PlanStudia a stahni si aktualizace. S 2.6.x ti to na WM5 bude chodit bez problemu.
Petr Šinagl (25)|21.5.2006 17:20
NEBUDE.

Mám Acer n311 s WM5, na PC Win-XP prof CZ (SP2), propojeno USB do kolébky a "Turistické mapy ČR" nelze nainstalovat.
Instalační program se spustí, vyžádá si registrační číslo, rozbalí archivy do Tempu v PC, zeptá se kam v PDA chci instalovat a při započetí instalace do PDA vyhodí změť chybových hlášek s červenými kříži, načež se soubory z Tempu v PC vymažou a v PDA instalátor zanechá adresář "Program Files\Aponia Software\SmartMaps" kde je soubor smartnav.exe o velikosti 0 kb.
Když zavčasu před smazáním instalátorem zkopíruji smartnav.exe z tempu PC jinam, tak je to veze 2.6.3 - jenže to je bez dat v PDA tak akorát na ...
Petr Šinagl (25)|21.5.2006 22:58
Tak jsem s radou (radou, nikoli crackem:) ) dobrého člověka konečně nainstaloval "Turistické mapy ČR komplet" ručním vykopáním z instalačního CD instalátoru doslova navzdory, upgradoval jsem na verzi 2.6.7 (na 2.8 to bez instalátoru nejde, přičemž instalátor místo instalace maže již nainstalované, zaregistrované, aktivované a zaplacené) a nestačím zírat - jednotlivé mapy jsou bez zcela bez přesahů, takže při pohybu na jedné straně baráku musím navolit "Jižní Čechy" (přičemž na druhé straně baráku je bílá pustina) a na druhé straně zase musím navolit "Českou Kanadu", přičemž je zase bílá pustina na té první půlce okolí.
To bych rád věděl, jaké IQ má individuum, schopné rozseknout území města (J.Hradec) mezi dvě mapy bez přesahu a bez propojení.
karlic (707)|22.5.2006 07:16
Koukam, ze Plan studio chce nasrat vsechny sve klienty, touto silenou registraci a instalaci. Toto je asi posledni hrebicek do rakvicky Smartmaps. Sam jsem legalnim majitelem Smartmaps a stravil jsem 3 hodiny s instalaci. Chapu, ze se sw krade, ale to neznamena, ze se ma udelat registrace a instalace tak slozita, ze to normalni clovek nezvladne. Dale Plan studio vubec nemysli na to, ze spousta lidi, ktera ma Smartmaps, jsou lidi bez PC a internetu. Koupili si PDA jen pro navigaci a vic jiz nepotrebuji. Daji si to jednou nainstalovat a tim to konci. Kdo jim to ma ovsem instalovat, kdyz je cela instalace tak debilni? Doposud jsem byl zastance turistickych map a kazdemu jsem ji doporucoval ke koupi. V tento okamzik jim ovsem budu doporucovat OziExplorer, protoze to co Planstudio provadite neni normalni.
Vyjadrete se inteligenti z Plan studia
- kdo zaplati klientum cas straveny s instalaci?
- jak si maji klienti bez internetu produkt nainstalovat?
- je mozne, abyste vas produkt zdarma instalovali primo vy?
- myslite si, ze vam krok, ktery jste provedli s registracema zvysi nebo snizi prodejnost Smartmaps?
Otakar_ce4you (7)|27.5.2006 10:53
Ač fandím snaze Plan Studia hlavně v oblasti turistických map a cyklomap (myslím že klasická autonavigace má jasné favority zcela jiného kalibru), přidám se ke konstruktivní kritice a upozorním zájemce na některé informace, které jsem při "průzkumu trhu" zjistil (zatím žádnou SmartMapu i vzhledem ke zmiňovaným problemům s instalaci ve WM5 nevlastním) Informoval jsem se na některé funkce, které považuji pro cyklo/turisickou naivgaci za důležité přímo u "výrobce" a zatím bych stav produktů označil za polotovar. Např. není možná vzájemná komunikace (prohlížení, plánování, záznam tras atd.) mezi PC a PDA. Chápu že pro autonavigaci stači zadat dva body což jde na PDA snadno, plánování turistické trasy nebo cyklotrasy vyžaduje podle mého názoru mnohem víc práce a velkou obrazovku s následným přenesením do PDA. Cyklomapy neobsahují turistické značení, které se velmi hodí na kole jako pomocné plánovací/orientační. To je až ve verzi turistických map, nicméně cena za ČR skoro 10.000,- mi přijde naprosto "úchylná", nejen v porovnání s cykloatlasem za rozumných cca 2.000,- Kč ale take třeba s TOPO50. Dále pry zatím nejsou v softwaru k dispozici žádné základní funkce cyklocomputeru, zaznam projeté trasy atd. Takže, ač nejsem domácí kutil přesvědčený o tom, že všechno zbastlím doma lépe,učím se pracovat s Ozim a čekám na výrazný posun ve funkčnosti a kvalitě SmartMap.
PLANstudio (171)|29.5.2006 15:28
[QUOTE="karlic"]Vyjadrete se inteligenti z Plan studia
- kdo zaplati klientum cas straveny s instalaci?
- jak si maji klienti bez internetu produkt nainstalovat?
- je mozne, abyste vas produkt zdarma instalovali primo vy?
- myslite si, ze vam krok, ktery jste provedli s registracema zvysi nebo snizi prodejnost Smartmaps?[/QUOTE]

Ve většině případů je instalace bez problémů, v podobnými problémy, jako se řešil výše, se setkáváme opravdu vyjímečně. V takových případech chyba nemusí být přímo v našem instalátoru.

Podporu provádíme mailem či telefonicky, a vždy problém vyřešíme.

Pokud má uživatel zájem, nainstalujeme a zaregistrujeme mapy zdarma v naší kanceláři.

V současnosti se rozšiřuje instalátor o možnost instalace přímo na kartu bez kopírování přes PDA.

Registrace jsme neměnili kvůli zvýšení či snížení prodejnosti, ale z důvodu podpory WM5 a zjednodušení aktivace - reg. klíč můžeme lidem bez internetu sdělit i telefonicky.

V případě dalších dotazů jsme plně k dispozici, opravdu máme zájem na spokojených zakáznících. Dle našich zkušeností je drtivá většina uživatelů opravdu spokojena - nainstalovala a používá mapy bez problémů.
karlic (707)|29.5.2006 17:45
Za normalnich okolnosti bych nereagoval, ale na mirne receno nepravdive udaje musim reagovat.

- Ve většině případů je instalace bez problémů

Kouknete se do konference a pak jeste Googlujte a zjistite, ze jste rekl blabol.


- Pokud má uživatel zájem, nainstalujeme a zaregistrujeme mapy zdarma v naší kanceláři

Super, jak mate otevreno?


- Registrace jsme neměnili kvůli snížení či snížení prodejnosti, ale z důvodu podpory WM5 a zjednodušení aktivace

To si asi delate legraci. Co je jednodussiho? Driv stacilo na kazdou mapu zadat cislo a ted musim udelat to same a navic ho zaregistrovat na internetu, pak tam dat dalsi cislo zarizeni pak generovat a pak jeste zadat do PDA. Jak citite slovo "jednodussi" je pro me zahadou :(
Dale tvrzeni, ze se musi slozite registrovat kvuli WM5 je ciry nesmysl.


- Dle našich zkušeností je drtivá většina uživatelů opravdu spokojena

Jak muzete dolozit toto tvrzeni? Ja to ve svem okoli vnimam presne naopak. Kazdy ze rostiluje, ze zaplatil hrozne prachy za krasne mapy a porad musi provadet spoustu aktualizaci, protoze jste praci zpocatku odflakli. Mrknete do konference, co se delo od samotnych pocatku a jak se tento produkt rodil. Byla to opravdu pro uzivatele fuska :(

Zaverem chci rict, ze vase mapove podklady jsou opravdu perfektni a je velka skoda, ze temto mapovym podkladum dela problemy aplikace. Poohlednete se kolem, co dnes mapove sw poskytuji a pokud pochopite o co jde, tak to bude prima. Pokud ne, tak vam napovim. Sila vasich map je v turistice a cyklistice a tam by taky mela smerovat aplikace s funkcemi jako nabizi napr. Oziexplorer. Velmi napr. postradam, abych si na PC naklikal trasu a tu si nejak prenesl do Smartmaps.
Drzim palce, at je nova verze lepsi, levnejsi a uzivatelsky privetivejsi.
frogale (447)|29.5.2006 18:33
No nerekl bych to tak ostre, ale tak trochu souhlasim s predchozim prispevkem..

Trochu mne prekvapuje, ze jste doted nezverejnili jakoukoliv moznost importovani seznam vlastnich bodu zajmu.. Jinak mapove podklady jsou opravdu super, na Geocaching naprosto idealni (az na ty body zajmu) :(

Ale veril bych, ze vetsina uzivatelu je spokojena.. ja zatim slysel problemy jen malo. A vetsina lidi jsou "lamky".
PLANstudio (171)|29.5.2006 20:18
[QUOTE="karlic"]
Super, jak mate otevreno?

Sila vasich map je v turistice a cyklistice a tam by taky mela smerovat aplikace s funkcemi jako nabizi napr. Oziexplorer. Velmi napr. postradam, abych si na PC naklikal trasu a tu si nejak prenesl do Smartmaps.
[/QUOTE]

Otevírací dobu máme zde: http://www.pdamapy.cz/info/kontakt/, stavit se lze ale v podstatě kdykoliv - jsme v kanceláři celý den mimo oběd.

Na turistiku a cykloturistiku se zaměřujeme, jsou to naše priority. Stejně tak připravujeme další funkce ala Ozi - jen jde bohužel vše pomaleji než bychom chtěli.... Příští týden už by mohl být import vlastních bodů. Další bude postupně následovat.

Každopádně v případě problémů doporučuji napsat či zavolat rovnou k nám, vše se snažíme vyřešit co nejrychleji ke spokojenosti všech.
wisp_ce4you (200)|1.6.2006 14:51
Moje instalace na vario naprosto bez problemu.
Kato_ce4you (970)|1.6.2006 15:16
Mno - muzu rict, ze se mi konecne podarilo rozbehat po hooodne dlouhe dobe SM na MDA II s WM5. A to i prehistoricke verze 2.2.6, 2.2.0, 2.0.0 ci dokonece i 1.8 :yes: :cool:
Takze celkove vzato - spokojenost (ale stejne posilhavam po OziExporeruCE)
karlic (707)|30.6.2006 14:11
Tato níže uvedená licence je i na Cykoatlas 1:75000 nebo nikoliv?

SmartMaps 2 Navigator: START CZ Cykloatlas + Autoatlas + Praha (PPC)
PLANstudio (171)|30.6.2006 14:19
[QUOTE="karlic"]Tato níže uvedená licence je i na Cykoatlas 1:75000 nebo nikoliv?

SmartMaps 2 Navigator: START CZ Cykloatlas + Autoatlas + Praha (PPC)[/QUOTE]

Ano, v balíčku je Cykloatlas 1:75 000, Autoatlas 1:100 000 až 1:3 mil. a přehledová mapa Evropy 1:4 mil. až 1:30 mil. + Praha
NMavigační data jsou po ČR a SR. Slovensko je možné dokoupit kdykoliv později.
karlic (707)|30.6.2006 15:15
Kde můžu oficiálně sosnout Smartmaps, když jsem někde potratil :) média?
milda2000_ce4you (11)|3.7.2006 23:05
[QUOTE="karlic"]Kde můžu oficiálně sosnout Smartmaps, když jsem někde potratil :) média?[/QUOTE]

Zkus se oficialne obratit na vyrobce, tedy PlanStudio.

Milda
karlic (707)|14.7.2006 11:02
Tak jsem včera v 10:46 hod. poslal oficiální mail do PlanStudia s požadavkem na instalačku a zatím je po 24 hodinách mrtvo. Asi mají všichni dovolenou nebo porouchaný mail server :(.
Vůbec totiž nepředpokládám, že by se náhodou nechtěli bavit s legálním uživatelem :?
selskyrozum (49)|4.8.2006 23:34
Tak jsem si vše zde přečetl, produkt jsem viděl, líbil se mi a chtěl jsem si ho koupit právě z důvodu podpory, díky této diskusi si připadám jako v době socialismu když jsem si koupil nábytek. Divím se, že v tržní ekonomice je něco takového možné. No nic, zařídím se podle toho...
PLANstudio (171)|6.8.2006 15:06
Drtivá většina zákazníků je s naší podporou spokojena.

Jedna diskuze Vám určitě nemůže dát skutečný obraz, naší snahou je opravdu spokojený zákazník.
alx_ce4you (45)|5.3.2007 14:37
Ma se aplikace smartmaps objevovat v s seznamu aplikaci? Pokud ano a me se neobjevuje, kde muze byt problem? Vysledkem je, ze nejsou v aplikaci videt zadne mapy. Pred hardresetem na stejnem zarizeni vse fungovalo.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|5.3.2007 15:06
Pokud jsi registrován na pdamapy.cz, tak to není problém. V samoobsluze si najdi program SmartMaps Tools, nainstaluj do PDA. Pokud máš mapy a navigaci instalované na kartě, tak SM Tools umí po HR opravit zástupce SM v programech, umí zkontrolovat instalaci atd. Po HR a po provedené kontrole instalace budeš muset v SM znovu aktivovat mapy i návigaci, čísla najdeš opět v samoobsluze, pokud je nemáš někde poznamenané…
Pa.el (14)|25.6.2007 07:41
Smart maps 2.5.x a nizsi neni problem nainstalovat na Windows Mobile 5.0. Staci pouze odemknout zarizeni. Pomoci prilozeneho (doufam) registry editoru.





Vzhledem k tomu, ze tyto klice se nijak nevazi k SmartMaps ani jinemu SW - doufam ze tento prispevek nebude cenzurovan.

Pavel

ps. diky frogale za pomoc

Pa.el (14)|25.6.2007 21:36
Proc byly smazany klice, ktere je potreba opravit??

To uz se zde nesmi uvadet legalni veci ??

Co takhle neco napsat kdyz to smazu ??

Pavel