Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 83

Téma: Neoficiální minisrazík, úterý 22.11.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Ahoj, pravidelný sraz jsem opět prošvihla, neb jsem byla na horách, ale v prosinci to snad konečně klapne
    Nicméně mám návrh pro ty, co mají čas teď v úterý od 18:00 a chtěli by přijít na malý srazík "PDAčkařů".

Prozatím o účast projevili zájem tito místní:
    Karlic, Pinochio, Kasei, Beecher, Res+1, Michall, Šeba (?), Miloš Strouhal (?)
    (a k tomu X dalších PDA fandů odjinud, salonek asi bude praskat ve švech)

Užitečné info souhrnem:
    Místo: Restaurace Záležitost
    Mapa zde
    Čas: od 18:00
    Stůl je rezervovaný na "jméno" Manus
    Jak tam: pokud pojedete MHD, tak nejbližší stanice jsou Biskupcova a Ohrada.
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Velvet
    ...mám návrh pro ty, co mají čas ...přijít na malý srazík "PDAčkařů"..... Je to třetí minisrazík, první jsem vymyslela a zařídila já...
    Jááák VYMYSLELA JÁ???
    A tohle je co?

Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od ipf
    Jááák VYMYSLELA JÁ???
    A tohle je co?
    Fakticky jde o minisraz lidí z PalmaSoftu, tam to byl můj počin Hlavně to bylo tak trochu myšlené jako opozice proti oficiálním srazům
    (A přišla tam sice menší, zato ale lepší společnost...) Teď už je to spíš sraz PDA fandů, než sraz konkrétního serveru...

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od ipf
    Jááák VYMYSLELA JÁ???
    A tohle je co?
    Fakticky jde o minisraz lidí z PalmaSoftu, tam to byl můj počin Hlavně to bylo tak trochu myšlené jako opozice proti oficiálním srazům
    (A přišla tam sice menší, zato ale lepší společnost...) Teď už je to spíš sraz PDA fandů, než sraz konkrétního serveru...
    Co je to lepší společnost? Kteří vyvolení tam tedy mohou přijít?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

(A přišla tam sice menší, zato ale lepší společnost...)
    ... no teď sis tedy naběhla

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od 8daniela
    Co je to lepší společnost? Kteří vyvolení tam tedy mohou přijít?
    Jsem Tě zval na pražský sraz do LaPalmy a mohla jsi se přihlásit a jet i na 6.oficiální (tento víkend v Malé Úpě).

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Jsem Tě zval na pražský sraz do LaPalmy a mohla jsi se přihlásit a jet i na 6.oficiální (tento víkend v Malé Úpě).
    Mohla a díky za pozvání.Protože jsem však nemocná a nikdy nevím, jak mi zrovna bude, nejsem schopná plánovat.Nicméně to neodpovídá na mé otázky, a skutečně mě zajímá, kdo mezi nadšenci pro PDA tvoří tu lepší a tu horší společnost, a jestli, pokud mi bude dobře, svými parametry budu splňovat požadavky na ty vyvolené a případně přijít, nebo o tom nemám vůbec uvažovat. Zdravím.

Registrace
    Feb 2007

Jsem pro každou špatnost Takže pokud budeš dělat docházku, tak si mě zapiš a editni do prvního příspěvku prosímtě seznam přihlášených. Rád bych pokecal jak bylo v Malé Úpě - přijďte někdo kdo tam byl.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Jo 1. minisraz byl super. Ostatne byl tam i nekdo z CE4YOU ne? O jinych srazech nemohu nic soudit, neb jsem se jich nezucastnil. Kazdopadne jsem pro aby tam prislo vic lidi s PPC.

Registrace
    Jun 2005

Kristovy banány...já snad budu fakt předkládat všechny svoje příspěvky napřed k přečtení několika dalším lidem, abych si byla jistá, že nikdo vztahovačný nebude moct vzít něco osobně :sarcastic:
    Tou lepší společností jsem mínila NEFANATICKÉ uživatele PDA. Kdo s PPC zažil oficiální sraz PalmaSoftu, nebo jinou zvýšenou koncentraci fanatických palmistů, ví, co mám na mysli. Nemám zájem, aby se kdekdo do mě navážel, protože podle něj nemám tu "jedinou správnou" platformu. Myslím, že Kasei mi rozumí, na to téma jsme vedli dlouhý rozhovor )
    Na prvním minisrazu byli asi 3 (?) lidi ze ce4you a snad se jim tam líbilo...aspoň si teda nestěžovali

Sečteno a podtrženo - vítán je kdokoli, kdo chce v pohodě pokecat, pojíst, popít...poradit se ohledně aplikací a nemá potřebu se vymezovat vůči ostatním platformám/uživatelům/čemukoliv

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Jen bych si s dovolenim rejpnul - neni to PalmaSoft ale PDASoft :dead:
    No jo fanatiku je okolo PalmOS v posledni dobe nejak moc - nechapu je jsem dlouholety Palmista ale ted prechazim na PPC protoze a dobre mi nabizi vic - aj sorry za OT.

Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Kasei
    Jen bych si s dovolenim rejpnul - neni to PalmaSoft ale PDASoft :dead:
    Rejpnout si můžeš...ode mě je to ostatně taky rejpnutí... Ačkoliv vzhledem k "orientaci" celého toho serveru, jeho vedení a aktivních čtenářů/členů by ten název stejně byl přesnější :sarcastic:
    Ono když i v článcích označených jako pro/o PPC se objevují výpady proti této platformě...tak proč by jim tam taky pocketáři chodili? :?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Jsem jedním z těch PocketPC uživatelů co byli kdysi odsuzování k vyhnanství za příslušnost k Windows Mobile, tehdy verzi 2002. Dnes již jím nejsem a uvažuji o přechodu k PalmOS.
    Na srazík bych rád dorazil, ale nevyjde mi to. Do kdy tam plánujete zůstat? Přijel bych tak kolem sedmý.

Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Pinochio
    Do kdy tam plánujete zůstat? Přijel bych tak kolem sedmý.
    Kolem sedmé je to naprosto OK, v tu dobu plánují dorazit i další lidi Zatím se to vždy protáhlo do pozdních hodin

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Dobře, budu se těšit. Doufám že dorazí někdo s Palm Z22 .

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 30-10-2010, 20:02
  2. Neoficiální WM6.1 pro ETEN M700
    Od endymion v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 140
    Poslední příspěvek: 11-03-2010, 21:58
  3. Neoficiální WM6.1 pro T750
    Od eLzyx v sekci Palm
    Reakcí: 8