Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neoficiální minisrazík, úterý 22.11.

Velvet (353)|22.11.2005 04:57
a jen dodatek - sirky a benzín jsem měla na mysli, že donesou palmisti na upalování pocketů,až se o účasti pocketářů dozví (a bylo to míněné jako vtip).
To jen pro ujasnění.
Za hvězdu se se svým, od přírody nízkým, sebevědomím považovat nemohu. Každopádně taky nehodlám nikoho svou přítomností obtěžovat, myslela jsem toto pozvání dobře, ale nakonec se to obrátilo proti mně :(

Tak nakonec asi budu raději doma a držím palce, abyste se tam nakonec neumlátili :?
ipf (2136)|22.11.2005 08:49
[QUOTE="Velvet"]...Tak nakonec asi budu raději doma a držím palce, abyste se tam nakonec neumlátili :?.. [/QUOTE]

Já se Ti omlouvám za rozpoutání pekla svým prvním příspěvkem. Jen jsem chtěl úsměvně připomenout, že první sraz příznivců PDA z tohoto portálu jsem "asi" spáchal já vloni v květnu (šlo o to, že ten "minisrazík" prezentuješ tady, tak jsem myslel, že jde o další druh srazu přátel PDA na ce4you, který pořádáš protože jsi nestihla ani třídenní setkání v Malé Úpě, ani Pražský sraz). Bohužel se to zvrtlo ve válku systémů, takže doporučuji těm, co jsou ochotni přijít, jste očekáváni, kdo na minisrazík jít nechcete, zůstaňte doma ale hlavně chovejme se tolerantně, nejitřeme vášně a nerozpoutávejme dohady.
Palmik (0)|22.11.2005 08:54
[QUOTE="Velvet"]a jen dodatek - sirky a benzín jsem měla na mysli, že donesou palmisti na upalování pocketů,až se o účasti pocketářů dozví (a bylo to míněné jako vtip).
To jen pro ujasnění.
Za hvězdu se se svým, od přírody nízkým, sebevědomím považovat nemohu. Každopádně taky nehodlám nikoho svou přítomností obtěžovat, myslela jsem toto pozvání dobře, ale nakonec se to obrátilo proti mně :(

Tak nakonec asi budu raději doma a držím palce, abyste se tam nakonec neumlátili :? [/QUOTE]
Nezlob se na mě, ale o tvým sebevědomí si myslím svoje, stačí si přečíst tvé příspěvky.;) Máš neustále pocit, že tě někdo musí přemlouvat a prosit.
Minule na minisrazu byl tuším poměr palm x ppc 50:50, všichni se v pohodě bavili, jenom ty si tam seděla jak s prominutím "bluma" a s nikým se pořádně nebavila. Navíc jestli se nepletu tak s nápadem na dnešní sraz přišel palmista met, takže ty na tom nemáš pražádnou zásluhu.
Skončeme tuhle diskuzi, nemá to cenu.
V7s (7)|22.11.2005 09:21
Hele brzdi trochu :!:
Nekolik skutecnosti ti bud unika, nebos je nepochopil...

1) S napadem na dalsi srazik mozna prisel nekdo z PDAsoftu ( ja obstaraval jen rezervaci ) , ale s napadem poradani miniSraziku v Zalezitosti prisla Velvet :!:

2) Jak "bluma" tam sedela Velvet kvuli me, privedl jsem ji tam i pres jeji odpor... Navic prisla dost pozde, to uz se hrali multiplayerovky a debata probihala v uzavrenam "diskuznim krouzku" A aby toho nebylo malo, jeste resila nejaky pracovni zalezitosti...

3) Ad sebevedomi: Velvet je citliva zena a tyhle "utoky" si bere k srdci, takze mozna ani neprijde :(( ( BTW: "diky" )

O velkem sebevedomi zel nemuze byt rec, zdani klame.
Palmik (0)|22.11.2005 09:29
Všechno beru zpět, omlouvám se a sypu si na hlavu popel. Jinak ale nikdo z palmistů přece nemůže za to, že tam řešila pracovní věci, že přišla pozdě, že si jí musel přemlouvat...
Velvet prosím přijď, koupím ti jednoho Velveta, chceš?:)
Michall_ce4you (10)|22.11.2005 09:41
Zdravim, bylo by misto jeste pro jednoho cloveka??? :)
sotik (4)|22.11.2005 10:11
Mimochodem ten prvni nebo druhy sraz PDAsoftu jsem usporadal ja ;) Aby bylo jasno... :D

Jinak se to tu pekne rozjelo, daleko vic nez na konkurencnim serveru hlavne o Palm OS.

Btw nebojite se ze se tam jaksi nevlezete? -> To uz by chtelo savenout celou Zalezitos :)) Vzdyt uz minule jsme se tam docela mackali a to nas tam bylo "par"..


Bohuzel na tenhle, ale neprijdu :(
Velvet (353)|22.11.2005 11:08
[QUOTE="Palmik"] Velvet prosím přijď, koupím ti jednoho Velveta, chceš?:) [/QUOTE]
Dík za pozvání (a myslím to opravdu upřímně).

Zásadní problém, zdá se, je, že nejsem chlap :sarcastic: Alespoň to tak vypadá, podle rozboru situace na "spřáteleném" serveru. Tak aspoň, že to vim :oops: Je to teda smůla, že jsem si vždycky víc rozuměla s chlapama a kamarádku mám jednu (z Brna). Tak když mezi chlapy nezapadám, mezi ženské taky ne...tak to už vážně nevim, kam patřím :?

Každopádně po tomto extempore a probdělé noci jsem se rozhodla, že raději půjdu do Záležitosti jen zkrátka s pár lidmi na pivo, pokecat. Budeme u jiného stolu. Nebudu tak v salonku zabírat flek někomu, kdo "lépe zapadne". A aspoň se tam lépe vejdete (pokud se tam i tak vůbec vejdete...)
Asi to bude nejrozumnější řešení. No a pokud mi bude někdo chtít něco podstatného sdělit (případně hodit po mně jedovatou slinou, nebo půllitrem :dead: ), tak mě tam někde najde. :yes:

Doufám, že si to zas někdo nepřebere nějak po svém. Myslím to v dobrém.
Pavlucha (1496)|22.11.2005 11:11
Teda - jako způsob, jak svejm kamarádů ukázat "partičku postiženejch" to je docela dobrý ... :D :D :D

To se ti povedlo :D :yes:
Velvet (353)|22.11.2005 11:16
[QUOTE="Pavlucha"]Teda - jako způsob, jak svejm kamarádů ukázat "partičku postiženejch" to je docela dobrý ... :D :D :D

To se ti povedlo :D :yes: [/QUOTE] Mno já ale jdu na pivo s PDAčkaři ;)
Res (18)|22.11.2005 11:37
[QUOTE="Velvet"][QUOTE="Pavlucha"]Teda - jako způsob, jak svejm kamarádů ukázat "partičku postiženejch" to je docela dobrý ... :D :D :D

To se ti povedlo :D :yes: [/QUOTE] Mno já ale jdu na pivo s PDAčkaři ;)[/QUOTE]
No tak co zakopat válečnou sekeru,minule nás palmisti taky nechali přežít;)
Velvet (353)|22.11.2005 11:50
[QUOTE="Res"]
No tak co zakopat válečnou sekeru,minule nás palmisti taky nechali přežít;) [/QUOTE] Pokud jde o mě, jsem pacifista,heh. A jestli něco nesnáším, tak hádky, spory atd., zpravidla to obrečím a je mi z toho zle... :(
Myslela jsem to dobře a chtěla jen pomoct, sehnat pár dalších lidí, i s tou nadějí,že tentokrát nebudu tak mimo jako posledně, kdy i pokusy o zavedení hovoru skončily neúspěšně...ale po tom, co se tu semlelo, se raději budu od "bitevního pole" držet dál :oops:
Beztak bychom se všichni do salonku nevešli ani náhodou. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2005 12:17
Přesunuto do off-topic.
Res (18)|22.11.2005 12:27
[QUOTE="Velvet"][QUOTE="Res"]
No tak co zakopat válečnou sekeru,minule nás palmisti taky nechali přežít;) [/QUOTE] Pokud jde o mě, jsem pacifista,heh. A jestli něco nesnáším, tak hádky, spory atd., zpravidla to obrečím a je mi z toho zle... :(
Myslela jsem to dobře a chtěla jen pomoct, sehnat pár dalších lidí, i s tou nadějí,že tentokrát nebudu tak mimo jako posledně, kdy i pokusy o zavedení hovoru skončily neúspěšně...ale po tom, co se tu semlelo, se raději budu od "bitevního pole" držet dál :oops:
Beztak bychom se všichni do salonku nevešli ani náhodou. ;) [/QUOTE]
No jestli jsi pacifista tak dobře ti tak :D
Velvet (353)|22.11.2005 12:55
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Přesunuto do off-topic. [/QUOTE] No ta reklama na homepage snad nebyla nutná, už takhle se tam budou slušně mačkat ;)
Velvet (353)|22.11.2005 12:56
[QUOTE="Res"]
No jestli jsi pacifista tak dobře ti tak :D [/QUOTE] Kdyby šlo do tuhého, zařídím se dle hesla: kdo uteče, vyhraje :))
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2005 13:19
[QUOTE="Velvet"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Přesunuto do off-topic. [/QUOTE] No ta reklama na homepage snad nebyla nutná, už takhle se tam budou slušně mačkat ;) [/QUOTE]Ty se mačkat nebudeš? :O Že bych také příjel.;) :D

Do OT jsem přesunul a vytvořil novou pozvánku, protože to bylo jednodušší a hlavně rychlejší, než celou diskuzi promazávat. Je zajímavé, že většina flame po přesunu do OT nepokračuje. Taky mě psalo několik lidí: cituji: " Když čtu ty jejich tupý příspěvky...", takže i proto.
Velvet (353)|22.11.2005 15:20
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Ty se mačkat nebudeš? :O Že bych také příjel.;) :D. [/QUOTE]
Nebudu se mačkat, přijeď. :D
Miloš Strouhal (3997)|22.11.2005 19:33
Tak jak, ma cenu tam jezdit, mate tam jeste misto na sezeni, nebo uz je plno? :)
Palmik (0)|22.11.2005 22:54
skoda ze sem se tam nedostal, mohl jsem vas trochu poskadlit :) Tak priste.
Velvet (353)|23.11.2005 00:06
Tak my od našeho "separátního" stolu jsme to až před chvilkou zabalili, zatímco "salonní" společnost se vytrousila už dávno. :D

Díky té skupince za fajn večer, bylo to prima posezení, pokec, očumování jiných zařízení atd...a hlavně žádná pruda :)
Palmik (0)|23.11.2005 08:31
[QUOTE="Velvet"]Tak my od našeho "separátního" stolu jsme to až před chvilkou zabalili, zatímco "salonní" společnost se vytrousila už dávno. :D

Díky té skupince za fajn večer, bylo to prima posezení, pokec, očumování jiných zařízení atd...a hlavně žádná pruda :) [/QUOTE]
:!: :!: :!: sorry ale mam pocit, ze jedinej kdo porad prudi ses ty :!: :!: :!:
:!: :!: :!: mel jsem tam bejt:!: :!: :!:
Velvet (353)|23.11.2005 08:43
[QUOTE="Palmik"]
:!: :!: :!: sorry ale mam pocit, ze jedinej kdo porad prudi ses ty :!: :!: :!:
:!: :!: :!: mel jsem tam bejt:!: :!: :!: [/QUOTE] Všem jsi tam opravdu chyběl, pořád se po tobě sháněli :D
Palmik (0)|23.11.2005 12:59
[QUOTE="Velvet"][QUOTE="Palmik"]
:!: :!: :!: sorry ale mam pocit, ze jedinej kdo porad prudi ses ty :!: :!: :!:
:!: :!: :!: mel jsem tam bejt:!: :!: :!: [/QUOTE] Všem jsi tam opravdu chyběl, pořád se po tobě sháněli :D [/QUOTE]
hlavně tobě, viď?
Neboj, příště si to nenechám ujít :yes:
Velvet (353)|23.11.2005 14:33
[QUOTE="Palmik"]
Neboj, příště si to nenechám ujít :yes: [/QUOTE]

Nebojím, příště tam nebudu ;)
Odteď se budu držet čistě ce4you a ty buď té dobroty a drž se svých palmistů, PDAsoftu etc.

Ostatně nebýt tebe a tvých výstupů zde, sešli by se všichni v naprosté pohodě, jak bylo plánováno.

Jen by mě (a nejen mě) zajímalo, co z toho máš. Když ti to stojí i za tu námahu se zde registrovat, abys mohl začít napadat a rozeštvávat...to musí být velmi silný motiv
:O

A taky se většina zúčastněných vyptávala, nejen kde je ten prudič, ale taky KDO to je, to máš takový strach se podepsat jménem, nebo "vlastním nickem", že se schováváš za nick anonymní?

Já to přestávám řešit, včera to byl fajn večer a obě skupiny se aspoň v pohodě vešly, lidi beztak "kolovali" od jednoho stolu ke druhému :)

Na tvé příspěvky tímto přestávám reagovat, příští sraz si užij. Ahoj. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|23.11.2005 15:07
Jasně - v LaPalma je mnohem lepší kuchyně, pivo i ostatní pitiva, hezčí servírky a hlavně Wi-Fi free :!:
Taky se tam schází lepší společnost (nejen o PPS).

EDIT:
Lepší společnost je míněna jednak "lepší společnost" (dle Ringu, Blesku apod.) neboť asi 50 m od LaPalmy je TV Prima, takže tam můžete potkat na obědě nebo večeři hérečky, manažery... A za druhé lepší společnost je ta, ve které mě je dobře, nikdo mě nenapadá, nenadává, nehádá se, nepere se.
Palmik (0)|23.11.2005 16:11
[QUOTE="Velvet"][QUOTE="Palmik"]
Neboj, příště si to nenechám ujít :yes: [/QUOTE]

Nebojím, příště tam nebudu ;)
Odteď se budu držet čistě ce4you a ty buď té dobroty a drž se svých palmistů, PDAsoftu etc.

Ostatně nebýt tebe a tvých výstupů zde, sešli by se všichni v naprosté pohodě, jak bylo plánováno.

Jen by mě (a nejen mě) zajímalo, co z toho máš. Když ti to stojí i za tu námahu se zde registrovat, abys mohl začít napadat a rozeštvávat...to musí být velmi silný motiv
:O

A taky se většina zúčastněných vyptávala, nejen kde je ten prudič, ale taky KDO to je, to máš takový strach se podepsat jménem, nebo "vlastním nickem", že se schováváš za nick anonymní?

Já to přestávám řešit, včera to byl fajn večer a obě skupiny se aspoň v pohodě vešly, lidi beztak "kolovali" od jednoho stolu ke druhému :)

Na tvé příspěvky tímto přestávám reagovat, příští sraz si užij. Ahoj. ;) [/QUOTE]
Za nic se neschovávám, tak mě nenapadej. Nepotřebuju se za nic schovávat. Zatím sem se nikde neregistroval a nikam nepřispíval,protože jsem neměl potřebu. A do Prahy jezdím několikrát měsíčně. Minule mi to vyšlo, tak jsem se tam objevil. Tady na moravě moc srazů není, takže jsem byl rád, že jsem mohl být na pražským.
Nerozumím tvým slovům o napadání a rozeštvávání, jediný kdo tady neustále napadal palmisty jsi byla ty, já jsem se nikoho nedotkl jediným slovem. Nikdy bych si nedovolil někoho napadat jen pro to, že má jiný pda než já. Taky jsem to psal v minulých příspěvcích. Tak buď tak hodná a ovládej se.
Mimo to jsem se byl dnes podívat u T-mobilu na MDA Compact a vypadá celkem podařeně, možná že do něj pujdu. Snad se nestanu takovým zaslepeným uživatelem, jako ty.:D
Velvet (353)|23.11.2005 17:50
[QUOTE="Palmik"]
Za nic se neschovávám, tak mě nenapadej. Nepotřebuju se za nic schovávat. Zatím sem se nikde neregistroval a nikam nepřispíval,protože jsem neměl potřebu. A do Prahy jezdím několikrát měsíčně. Minule mi to vyšlo, tak jsem se tam objevil. Tady na moravě moc srazů není, takže jsem byl rád, že jsem mohl být na pražským.
Nerozumím tvým slovům o napadání a rozeštvávání, jediný kdo tady neustále napadal palmisty jsi byla ty, já jsem se nikoho nedotkl jediným slovem. Nikdy bych si nedovolil někoho napadat jen pro to, že má jiný pda než já. Taky jsem to psal v minulých příspěvcích. Tak buď tak hodná a ovládej se.
Mimo to jsem se byl dnes podívat u T-mobilu na MDA Compact a vypadá celkem podařeně, možná že do něj pujdu. Snad se nestanu takovým zaslepeným uživatelem, jako ty.:D [/QUOTE]

Hm, tak teda ještě naposled...
Ok, beru zpět a omlouvám se za tu narážku ohledně nicku, vyznělo to totiž tak, že jsi z PDAsoftu a pravidelný účastník všech srazů. Dokonce se objevily i konkrétní dohady, kdo z pdasoftu jsi (ne moje dohady)...
Nicméně to není odpověď na to, proč najednou ta potřeba se registrovat a začít...co? Poučovat? Mentorovat?
Nechápu...
Akorát jsi udělal dusno a pokazil sraz i jiným, nejen mně. I když to nakonec nedopadlo zas tak tragicky...
Pak taky cituji větu: "Každý koho jsem viděl s tebou mluvit, to myslel ve srandě..." - na kterém srazu? Kolika takových situací jsi byl svědkem? Asi ne všech, o tom pochybuji...
A další "detail" - že na pdasoftu převažují palmisti je fakt. A že je mezi palmisty víc fanatiků je taky fakt. A pokud si přečteš moje dovysvětlení, je tam cosi o nefanatických uživatelích, kteří jsou zváni.
Nikde nevidím nic o globálním odsuzování VŠECH palmistů a pokud to tak někde vyznělo, pak neúmyslně.

Soudíš mě, aniž bys mě znal a to se mi nezdá fair.
Už mě to vážně nebaví, mysli si co je ti libo, lidé, na kterých mi záleží, mě znají a to mi stačí. Tečka.

Měj se hezky. ;)
Palmik (0)|23.11.2005 18:17
[QUOTE="Velvet"][QUOTE="Palmik"]
Za nic se neschovávám, tak mě nenapadej. Nepotřebuju se za nic schovávat. Zatím sem se nikde neregistroval a nikam nepřispíval,protože jsem neměl potřebu. A do Prahy jezdím několikrát měsíčně. Minule mi to vyšlo, tak jsem se tam objevil. Tady na moravě moc srazů není, takže jsem byl rád, že jsem mohl být na pražským.
Nerozumím tvým slovům o napadání a rozeštvávání, jediný kdo tady neustále napadal palmisty jsi byla ty, já jsem se nikoho nedotkl jediným slovem. Nikdy bych si nedovolil někoho napadat jen pro to, že má jiný pda než já. Taky jsem to psal v minulých příspěvcích. Tak buď tak hodná a ovládej se.
Mimo to jsem se byl dnes podívat u T-mobilu na MDA Compact a vypadá celkem podařeně, možná že do něj pujdu. Snad se nestanu takovým zaslepeným uživatelem, jako ty.:D [/QUOTE]

Hm, tak teda ještě naposled...
Ok, beru zpět a omlouvám se za tu narážku ohledně nicku, vyznělo to totiž tak, že jsi z PDAsoftu a pravidelný účastník všech srazů. Dokonce se objevily i konkrétní dohady, kdo z pdasoftu jsi (ne moje dohady)...
Nicméně to není odpověď na to, proč najednou ta potřeba se registrovat a začít...co? Poučovat? Mentorovat?
Nechápu...
Akorát jsi udělal dusno a pokazil sraz i jiným, nejen mně. I když to nakonec nedopadlo zas tak tragicky...
Pak taky cituji větu: "Každý koho jsem viděl s tebou mluvit, to myslel ve srandě..." - na kterém srazu? Kolika takových situací jsi byl svědkem? Asi ne všech, o tom pochybuji...
A další "detail" - že na pdasoftu převažují palmisti je fakt. A že je mezi palmisty víc fanatiků je taky fakt. A pokud si přečteš moje dovysvětlení, je tam cosi o nefanatických uživatelích, kteří jsou zváni.
Nikde nevidím nic o globálním odsuzování VŠECH palmistů a pokud to tak někde vyznělo, pak neúmyslně.

Soudíš mě, aniž bys mě znal a to se mi nezdá fair.
Už mě to vážně nebaví, mysli si co je ti libo, lidé, na kterých mi záleží, mě znají a to mi stačí. Tečka.

Měj se hezky. ;) [/QUOTE]
To bych tedy chtěl vědět, kdo jsem na PDASOFTU,když tam nejsem.Občas tam kouknu, asi stejně jako sem nebo kamkoliv jinam. Nemám potřebu někam neustále přispívat. Tady jsem se přihlásil jen proto, že jsem chtěl sdělit svůj názor a jiná možnost než registrace nebyla, alespoň jsem na ní nepřišel. Toť vše. Do žádných dalších diskuzí se nezapojuju, ani tady, ani jinde. Nejsem pda nijak posedlý, takže mě srazy ani nijak neberou, když ho mít nebudu nijak mi to neublíží na duši.
Na srazu jsem byl dvakrát, jednou někde na Žižkově a jednou na tom mini srazu.
Do Práglu teda už radši na sraz nepojedu a ty se měj hezky a všichni ostatní taky.
Miloš Strouhal (3997)|23.11.2005 18:29
Ale no tak decka, ze Vas to bavi takhle si navzajem ublizovat.. :) A vubec, co se skadliva, rado se miva.. :D A taky na kazdem sprochu, pravdy trochu, takze se oba dva uz uklidnete. ;) Dle meho nazoru mate pravdu castecne oba, zalezi jen na uhlu pohledu kterym se na to clovek diva.. Proto by to vase dohadovaní mohlo trvat klidne jestě pul roku, tak toho proste nechte už ted, alespon si usetrite spoustu zbytecnych emoci. :yes:
Velvet (353)|23.11.2005 19:38
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Ale no tak děcka, že Vás to baví takhle si navzájem ubližovat.. :) [/QUOTE]
Nebaví, proto už taky na to nehodlám dál reagovat ;)
Navíc moje dosavadní zkušenost je, že na netové diskusi se něco vyřeší/ujasní jen vyjimečně :no:

BTW pošleš mi pls ten slíbený odkaz? ;) (Teda pokud v tom nemám "hokej" a byls to opravdu včera ty, kdo mi ho slíbil :)) )
Miloš Strouhal (3997)|23.11.2005 19:50
Jo, jo, poslu, jen co jej najdu..
Velvet (353)|23.11.2005 22:38
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Jo, jo, poslu, jen co jej najdu..[/QUOTE]

Dík moc ;)