Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 83

Téma: Neoficiální minisrazík, úterý 22.11.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak jestli jdeš ty Šebo, jdu taky, myslím že tam bude docela legrace.. :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Tak todle bude fakt zajímavý sraz, s mojíma financema, Dellem na prodej, plánovaným útěkem k jinému OS bude asi o čem mluvit.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

No hlavně ať nás tam vy pocketáři neumlátíte. Vypadá to, že se Vás tam sejde hafo. Tak mi tam držte místo,ju?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Jasně, u mě klidně Palm může být, kdo mě zná, ví že si to zaslouží . Neboj místo bude, budou i zásuvky, beru šestipsa + rozdvojku (2+1 bez uzemnění) takže snad se nějak dobijem.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Palmik
    Nikdo tě nenutí, tak tam chodit nemusíš.
    To máš pravdu, nemusím.
    Tak si to užijte.

Registrace
    Jun 2005

a jen dodatek - sirky a benzín jsem měla na mysli, že donesou palmisti na upalování pocketů,až se o účasti pocketářů dozví (a bylo to míněné jako vtip).
    To jen pro ujasnění.
    Za hvězdu se se svým, od přírody nízkým, sebevědomím považovat nemohu. Každopádně taky nehodlám nikoho svou přítomností obtěžovat, myslela jsem toto pozvání dobře, ale nakonec se to obrátilo proti mně

Tak nakonec asi budu raději doma a držím palce, abyste se tam nakonec neumlátili :?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Velvet
    ...Tak nakonec asi budu raději doma a držím palce, abyste se tam nakonec neumlátili :?..
    Já se Ti omlouvám za rozpoutání pekla svým prvním příspěvkem. Jen jsem chtěl úsměvně připomenout, že první sraz příznivců PDA z tohoto portálu jsem "asi" spáchal já vloni v květnu (šlo o to, že ten "minisrazík" prezentuješ tady, tak jsem myslel, že jde o další druh srazu přátel PDA na ce4you, který pořádáš protože jsi nestihla ani třídenní setkání v Malé Úpě, ani Pražský sraz). Bohužel se to zvrtlo ve válku systémů, takže doporučuji těm, co jsou ochotni přijít, jste očekáváni, kdo na minisrazík jít nechcete, zůstaňte doma ale hlavně chovejme se tolerantně, nejitřeme vášně a nerozpoutávejme dohady.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Velvet
    a jen dodatek - sirky a benzín jsem měla na mysli, že donesou palmisti na upalování pocketů,až se o účasti pocketářů dozví (a bylo to míněné jako vtip).
    To jen pro ujasnění.
    Za hvězdu se se svým, od přírody nízkým, sebevědomím považovat nemohu. Každopádně taky nehodlám nikoho svou přítomností obtěžovat, myslela jsem toto pozvání dobře, ale nakonec se to obrátilo proti mně

Tak nakonec asi budu raději doma a držím palce, abyste se tam nakonec neumlátili :?
    Nezlob se na mě, ale o tvým sebevědomí si myslím svoje, stačí si přečíst tvé příspěvky. Máš neustále pocit, že tě někdo musí přemlouvat a prosit.
    Minule na minisrazu byl tuším poměr palm x ppc 50:50, všichni se v pohodě bavili, jenom ty si tam seděla jak s prominutím "bluma" a s nikým se pořádně nebavila. Navíc jestli se nepletu tak s nápadem na dnešní sraz přišel palmista met, takže ty na tom nemáš pražádnou zásluhu.
    Skončeme tuhle diskuzi, nemá to cenu.

V7s V7s je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Hele brzdi trochu :!:
    Nekolik skutecnosti ti bud unika, nebos je nepochopil...

1) S napadem na dalsi srazik mozna prisel nekdo z PDAsoftu ( ja obstaraval jen rezervaci ) , ale s napadem poradani miniSraziku v Zalezitosti prisla Velvet :!:

2) Jak "bluma" tam sedela Velvet kvuli me, privedl jsem ji tam i pres jeji odpor... Navic prisla dost pozde, to uz se hrali multiplayerovky a debata probihala v uzavrenam "diskuznim krouzku" A aby toho nebylo malo, jeste resila nejaky pracovni zalezitosti...

3) Ad sebevedomi: Velvet je citliva zena a tyhle "utoky" si bere k srdci, takze mozna ani neprijde ( ( BTW: "diky" )

O velkem sebevedomi zel nemuze byt rec, zdani klame.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Všechno beru zpět, omlouvám se a sypu si na hlavu popel. Jinak ale nikdo z palmistů přece nemůže za to, že tam řešila pracovní věci, že přišla pozdě, že si jí musel přemlouvat...
    Velvet prosím přijď, koupím ti jednoho Velveta, chceš?

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim, bylo by misto jeste pro jednoho cloveka???

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Mimochodem ten prvni nebo druhy sraz PDAsoftu jsem usporadal ja Aby bylo jasno...

Jinak se to tu pekne rozjelo, daleko vic nez na konkurencnim serveru hlavne o Palm OS.

Btw nebojite se ze se tam jaksi nevlezete? -> To uz by chtelo savenout celou Zalezitos ) Vzdyt uz minule jsme se tam docela mackali a to nas tam bylo "par"..

Bohuzel na tenhle, ale neprijdu

Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Palmik
    Velvet prosím přijď, koupím ti jednoho Velveta, chceš?
    Dík za pozvání (a myslím to opravdu upřímně).

Zásadní problém, zdá se, je, že nejsem chlap :sarcastic: Alespoň to tak vypadá, podle rozboru situace na "spřáteleném" serveru. Tak aspoň, že to vim ops: Je to teda smůla, že jsem si vždycky víc rozuměla s chlapama a kamarádku mám jednu (z Brna). Tak když mezi chlapy nezapadám, mezi ženské taky ne...tak to už vážně nevim, kam patřím :?

Každopádně po tomto extempore a probdělé noci jsem se rozhodla, že raději půjdu do Záležitosti jen zkrátka s pár lidmi na pivo, pokecat. Budeme u jiného stolu. Nebudu tak v salonku zabírat flek někomu, kdo "lépe zapadne". A aspoň se tam lépe vejdete (pokud se tam i tak vůbec vejdete...)
    Asi to bude nejrozumnější řešení. No a pokud mi bude někdo chtít něco podstatného sdělit (případně hodit po mně jedovatou slinou, nebo půllitrem :dead: ), tak mě tam někde najde. :yes:

Doufám, že si to zas někdo nepřebere nějak po svém. Myslím to v dobrém.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Teda - jako způsob, jak svejm kamarádů ukázat "partičku postiženejch" to je docela dobrý ...

To se ti povedlo :yes:

Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Teda - jako způsob, jak svejm kamarádů ukázat "partičku postiženejch" to je docela dobrý ...

To se ti povedlo :yes:
    Mno já ale jdu na pivo s PDAčkaři

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 30-10-2010, 21:02
  2. Neoficiální WM6.1 pro ETEN M700
    Od endymion v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 140
    Poslední příspěvek: 11-03-2010, 22:58
  3. Neoficiální WM6.1 pro T750