Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus MyPal 636 (632) - PDA s GPS, Bluetooth a WiFi (a nebo taky ne ;o)

Grrty_ce4you (1)|23.1.2006 11:07
[QUOTE="Bobek"]Prosim o pomoc se tremi problemy u A636.
1.Mam nekolik GPS soft.(Tomtom,Ozi, atd) ,prestoze mam zapnuto sdileni portu GPS tak druhy program jiz zahlasi ze nemuze otevrit port s GPS.GPS mam nastaveno na com5, a com4 9600b.
2.Dalsi problem mam pri spousteni jakehokoli programu ktery vyzaduje GPS.Po jeho skonceni jiz GPSka nefunguje v programu druhem, prestoze se kontrolka GPS rozblika a predchozi program jiz neni v pameti.Musim zase vzdy udelat soft reset a potom zase vse bezi jak ma.
3.Jak se da udelat hard reset?Pokousel jsem se o podrzeni vypinaceON a reset.Dale podrzeni vypinaceON a kalendare atd.Stale to dela podle me jen soft reset.[/QUOTE]

Ten samy problém mám i s hard resetem já. Dám jej přesně podle návodu tedy zmáčkněte tlačítko pro ZAP/VYP a stylusem stiskněte soft reset. Toto by mělo provest znovunastavení přístroje. Ovšem mě to nefunguje. Resne se mi čas, datum, Outlook se vymaže. Jenže kontakty a úkoly jsou netknuté.Ten reset potrebuju vzhledem k tomu že jsem si smázl zástupce ze startu a start je ted k nepouzití.Uz jsem psal do firmy a napsali ze jakmile jim ASUS odpoví dají vědět.Nevíte někdo vy jak ten přístroj vrátit do původního stavu jako bych si jej právě koupil?
Pavel Koza (4761)|26.1.2006 16:09
To, co delate, neni hard reset. Hard reset udelate tak, ze stisknete na prostrednim ovladaci LEVE tlacitko, na pravem ovladaci PRAVE tlacitko a jeste k tomu RESET. Drzte par vterin a pak stisknete na prostrednim ovladaci tlacitko NAHORU (vyzve vas to na obrazovce).
vagon (5)|27.1.2006 16:30
to George 106 - proc si neporidis ASUS 632, ktery je skladem skoro vsude? Oproti 636 nema jen wifi, ktere v UK stejne asi moc nevyuzijes, jinak je 100% shodny
Bobek_ce4you (27)|27.1.2006 16:43
Funguje vam nekomu to sdileni GPSky?Mam jej zatrzeno, ale kazda druha spustena aplikace me pise ze nemuze najit port s duvodu obsazeni tohoto portu jinym programem.Nastaveno mam port pro sdileni COM2,port pro GPS Com5 9600b.
George106 (111)|27.1.2006 17:35
[QUOTE="vagon"]to George 106 - proc si neporidis ASUS 632, ktery je skladem skoro vsude? Oproti 636 nema jen wifi, ktere v UK stejne asi moc nevyuzijes, jinak je 100% shodny [/QUOTE]

To je sice pravda, ale mam doma wifi sit........ NB na bezdratu je neocenitelny.... Jak se rika, kdo si pocka, ten se docka. A kdyz ne, nebylo mi prano.:mad:

Asi mam neprijemnou vlastnost po rodicich chtit vzdy to lepsi... Tezko se s tim zije:(

Ale dik za postreh
vagon (5)|27.1.2006 19:11
to George 106: tak to je samozrejme jina. Ja na nej cekam taky, sice se da uz sehnat venku, ale predpokladam, ze pristi tyden se dockame vsichni i v CR.
Vlastnost mit to nejlepsi a nejnovejsi naprosto chapu, taky si rad udelam radost.....Jen doufam, ze bude slouzit a bez chyb, kdyz uz jsme mu dali tolik casu, aby k nam dorazil........
bigboban_ce4you (47)|30.1.2006 15:27
[QUOTE="vagon"]to George 106: tak to je samozrejme jina. Ja na nej cekam taky, sice se da uz sehnat venku, ale predpokladam, ze pristi tyden se dockame vsichni i v CR.
Vlastnost mit to nejlepsi a nejnovejsi naprosto chapu, taky si rad udelam radost.....Jen doufam, ze bude slouzit a bez chyb, kdyz uz jsme mu dali tolik casu, aby k nam dorazil........[/QUOTE]

Já jsem to nevydržel a pořídil jsem si A632. Wifi mi nechybí a nakonec jsem ušetřil ještě skoro litr - původní cena kdy byla 636 levnější byl totiž omyl a obchodníci to stihli otočit ještě než 636 přišla. Já měl 632 za 10600 což je podle mě skvělá cena. :cool:
vagon (5)|31.1.2006 14:25
to George 106: a jak to slape? Vse ok, taky o nem uvazuji protoze za rozdil poridis 1G kartu. Napis nejaky postrehy, co mapy? TOMTOM? Diky
George106 (111)|31.1.2006 14:32
[QUOTE="vagon"]to George 106: a jak to slape? Vse ok, taky o nem uvazuji protoze za rozdil poridis 1G kartu. Napis nejaky postrehy, co mapy? TOMTOM? Diky[/QUOTE]

Bohuzel jeste nemam, ale snad bude v patek ci sobotu...... uz se na ni tesim..... trochu me znepokojili problemy s nicenim karet. Sam mam ted nachystanou 2GB Sandisk Ultra II a doufam, ze me vydrzi dele nez 4 dny :(

A k te cene, mam to stale ze Sunnysoftu objednane za puvodni cenu, takze to potesi.

Urcite ihned dam vedet, protoze to je jak droga a mensi nedostatky urcite budou pri nastavovani Tomtoma ci jineho SW.

Vydrzte....
Martsal (14)|31.1.2006 17:30
Jak jste spokojeni s držákem do auta který je součástí balení u A632.Drží a dá se používat,nebo je lepší koupit nějaký jiný.Díky
bigboban_ce4you (47)|31.1.2006 17:33
[QUOTE="Martsal"]Jak jste spokojeni s držákem do auta který je součástí balení u A632.Drží a dá se používat,nebo je lepší koupit nějaký jiný.Díky[/QUOTE]

Je perfektní, drží super. Je naprosto stabilní a menší vibrace jsem zaznamenal až tak ve 140 na tankodromu-Strakonická. :D
George106 (111)|31.1.2006 17:37
Jen tak mimo, mohli by jste si do podpisu dat info, co vlastnite za zarizeni? Nekdy nevim, zda dotycny nejake PDA ma a popr, jakou konfiguraci. Bylo by to fajn.....

Diky za pochopeni....
Martsal (14)|31.1.2006 18:31
Rád bych tam napsal specifikaci,ale zatím nemám žádné,ale doufám že nejpozději příští týden se to změní.Nejpozději zítra se musím rozhodnout.Pořád váhám mezi FSN520 a ASUS A632...Vypadá to spíš na ten ASUS...Nebo né....?
Martsal (14)|31.1.2006 18:34
Díky za info,budu ho potřebovat.Snad budu mít stejné zkušenosti..
Martsal (14)|1.2.2006 17:14
Jak je to s InterWriter Recognizerem v Asus A632.Jde tam psát pomocí částí symbolů které se přepíšou v normální abecedu,nebo se musí dokoupit lokalizace.
beecher (9270)|1.2.2006 17:25
Interwrite Recognizer je soucasti lokalizace Interwrite, takze v Asusech, ktere jsou dodany primo z CZ ROMkami to nebude...[QUOTE="Recenze"]v Microsoftí verzi systému v čestině není jiná možnost vkládání znaků než pouze SW klávesnice.[/QUOTE]
Martsal (14)|1.2.2006 17:30
Takže by bylo potřeba koupit Sunnysoft InterWrite 9.0 a pak by to mělo být v pohodě?
beecher (9270)|1.2.2006 17:42
No, zkuste si stahnout Lite verzi IW a uvidite... Mozna to pujde...
Ale spise bych rekl, ze ne.
Martsal (14)|1.2.2006 21:37
Takže s plnou verzí IW to ale půjde určitě,nebo ne?
Twister_ce4you (107)|1.2.2006 21:53
Pokud to nepude s "demem" (30ti denni verze) nepude to ani s plnou...
Tofik_ce4you (43)|3.2.2006 16:44
Zdravím, zajímalo by mě jak je možné se s PDA Asus A636 připojit na internet, jestli to jde přes Wifi a a jaké s tím má kdo zkušenosti (rychlost atd.) A ještě jaký navigační sowt s mapami byste doporučili (chci aby šlo zadat třeba jméno ulice v jednom městě a cíl jiná ulice v jiném městě (Pocket Kim to prý nedokáže)) Pomohlo by mě to k rozhodování zda pořídit či ne. Díky
George106 (111)|3.2.2006 17:55
[QUOTE="Tofik"]Zdravím, zajímalo by mě jak je možné se s PDA Asus A636 připojit na internet, jestli to jde přes Wifi a a jaké s tím má kdo zkušenosti (rychlost atd.) A ještě jaký navigační sowt s mapami byste doporučili (chci aby šlo zadat třeba jméno ulice v jednom městě a cíl jiná ulice v jiném městě (Pocket Kim to prý nedokáže)) Pomohlo by mě to k rozhodování zda pořídit či ne. Díky[/QUOTE]

Asi bych hledal odpovedi v recenzi . Jak je znamo, nepodporuje konfiguraci ověření WPA-PSK a šifrování TKIP a rychlosy je teoreticky 11Mbit.

Z duvodu, ze k tomuto PDA jeste neni (zda-li vubec bude) zadna mapa, nema smysl resit, zda toto PDA poridit ci ne pro tu ci onu mapu...

Vseobecne navigace z bodu A do bodu B umi napriklad Tomtom...

Jinak mimo misu: dnes by mel ke mne dorazit konecne jeden z kousku zakoupenych dnes v PDA centru v Brne ( a ze byla o ne tlacenice) takze se uz i ja brzo ozvu s prvnimi postrehy :D
Endrju (37)|4.2.2006 09:33
Začátkem týdne mi dorazil Asus 632, vyměnil jsem jej za Acer N50 PREMIUM + i-TEC 308? (Sirf II) jsem u Acera vyuzil Wi-Fi snad jen jednou za celou doby, co jsem ho mel, tak byla pro me vymena vyhodna.

Par poznatku v bodech:
- baterie je o poznani vykonejsi
- za hodne muze optimalizace vykonu procesoru podle zatizeni
- display je jasnejsi s jemnou regulaci jasu
- drzak do auta narozdil od Dicota Keeper je bitelnejsi, husi krk je kratsi a houzevnatejsi, prisavka je minimalne 2x silnejsi
- jak psal Satan GPS antena ma trochu vuli
- pouzdro je kvalitni, ochrani PDA i pri nejakem tom padu, pri praci s PDA je treba jej z pouzdra vytahnout, ovsem do drzaku auta jej stejne nestrcite s obalem, takze se na to da zvyknout
- ryclhost procesoru je o trochu pomalejsi nez u N50P hlavne to jde pocitit pri vypoctu trasy u TomToma tam vypocet trva treba napric republikou az 2x dele
- zpracovani materialu a celeho obalu PDA je uplne nekde jinde, nez u Acera, ten se od zacatku viklalo a vrzalo, dokoce mel clovek pocit ze Acera zlomi pri praci, to Asus je oproti tomu jako obrneny vuz.
- prace s GPS je absolutne pohodlna, signal je jasny a vsude tam kde uz Sirf II nemohl, tak si Asus jede dal.

Co mi vadi je absence nejakeho integrovaneho Backup manageru, vim ze lze pouzit tzv. flashdisk cast ktera se pri Hard Resetu nezmaze, ale i tak, kontakty a vsechno by se museli nahodit az pri synchronizaci s PC, coz treba v terenu se blbe dela.

Druha vec ktera mi vadi je ze je diky integrovane ceske lokalizaci mozno pouzit jen ceskou klavesnici, takze lidi zvykli na anglickou maji trochu smulu.

Treti vec je detail a to ze nektere aliplace jako je treba WisBar nejedou korektne pod WM5, zatim

takze mimo PDA musim jit jeste do InterWrite lokalizace a nejakeho Backup Manageru.

Jinak se prechod konkretne z Acera N50P vyplati
George106 (111)|4.2.2006 21:28
Tak mam prvni postreh co se tyce problemu, nainstaloval jsem si Tomtoma 5.21, pak SPB plus a po restartu se mi PDA zaseklo na uvodni obrazovce Microsoft Mobile a ani tuk dal. Zkousel jsem restart, ale nic, porad to zatuhavalo pouze tam. Pak se spoustel do nouzoveho rezimu, ale taky to po te uvodni obrazovce probliklo a zhaslo. Nakonec mi pomohlo vysunout SD kartu a restartovat a PDA nabehlo. Tak nevim, co je problemem, ale pokud kartu po startu zasunu, je to v poradku.

Budu zkouset dal....

Jinak zpracovani se mi zda az na tu GPS antenu dobre, vzhledove se mi WM5 libi vic jako WM2003 SE.

Ta ceska klavesnice QWERTZ mi vadi, ale zase na nem tak casto neco nepisu...

Citlivost GPS je dobra, asi stejna, co jsem tehdy mel u Yakumo deltaX.
bigboban_ce4you (47)|4.2.2006 21:51
[QUOTE="George106"]Tak mam prvni postreh co se tyce problemu, nainstaloval jsem si Tomtoma 5.21, pak SPB plus a po restartu se mi PDA zaseklo na uvodni obrazovce Microsoft Mobile a ani tuk dal. Zkousel jsem restart, ale nic, porad to zatuhavalo pouze tam. Pak se spoustel do nouzoveho rezimu, ale taky to po te uvodni obrazovce probliklo a zhaslo. Nakonec mi pomohlo vysunout SD kartu a restartovat a PDA nabehlo. Tak nevim, co je problemem, ale pokud kartu po startu zasunu, je to v poradku.

Budu zkouset dal....

Jinak zpracovani se mi zda az na tu GPS antenu dobre, vzhledove se mi WM5 libi vic jako WM2003 SE.

Ta ceska klavesnice QWERTZ mi vadi, ale zase na nem tak casto neco nepisu...

Citlivost GPS je dobra, asi stejna, co jsem tehdy mel u Yakumo deltaX.
[/QUOTE]

To se zasekáváním se mi stávalo také. Instaloval jsem mraky aplikací a najednou se to při restartu kousalo. Zjistil jsem, že po vytažení karty to najede. Nakonec jsem odmazal pár posledních aplikací a už to zase šlo. Prostě to při startu sahá na kartu a pokud je něco špatně tak se kousne.

Mě bohužel karta odešla za 4 dny úplně.. :?

QWERTZ mě taky dost deptá a taky mi jako bývalému Palmistovi chybí nějaké rozpoznávání písma. :(
Surgical (2364)|4.2.2006 21:58
Eh tedy, v Asusu jsou do cestiny lokalizovane WM5? Primo nativne MUI nebo aplikaci 3. strany/Sunnnysoftu?

Jinak ad querty/quertz Resco Keyboard je QUERTY
George106 (111)|4.2.2006 22:06
[QUOTE="Surgical"]Eh tedy, v Asusu jsou do cestiny lokalizovane WM5? Primo nativne MUI nebo aplikaci 3. strany/Sunnnysoftu?

Jinak ad querty/quertz Resco Keyboard je QUERTY[/QUOTE]

WM5 jsou doopravdy MUI - ikdyz asi mit si moznost vybrat, sel bych do angl. verze..... ten preklad fakt semtam stoji za to...
Surgical (2364)|4.2.2006 22:53
Tak snad vyrobce da upgrady ROMek i v jinych jazycich...
I kdyz download page na asus.com je momentalne nejaka v pytli....
Edit:
Tak Asus download page uz facha...namatkou
http://dlsvr03.asus.com/pub/ASUS/IA/Mypal%20A63x/A63X_V30548_WWE.zip
pasmal_ce4you (0)|5.2.2006 15:01
Mám A636 cca 1 mesic, zde moje poznatky - nedostatky:
Konstrukce OK, az na GPS antenu - da se to prezit.
Zlobi mi SD karta - zatim si nejsem uplne jist, jestli je to pristrojem nebo kartou.


Jinak se vsim ostatnim jsem zatim spokojen.
George106 (111)|6.2.2006 11:25
[QUOTE="pasmal"]Mám A636 cca 1 mesic, zde moje poznatky - nedostatky:
Konstrukce OK, az na GPS antenu - da se to prezit.
Zlobi mi SD karta - zatim si nejsem uplne jist, jestli je to pristrojem nebo kartou.

Jinak se vsim ostatnim jsem zatim spokojen.[/QUOTE]


Mam dalsi postreh, po noci, kdy bylo PDA vypnute, se mi rano neobjevila karta, musel jsem ji vysunout a zasunout.

Dale, nevim, jak mam zpristupnit GPS pro dalsi program, abych poskytoval data simultalne pro oba. (Ted mam nastaveny: port pro programy GPS COM3 a hardwarovy port COM2 a prenos. rychlost 4800......)

Dnes jsem zjistil, ze nejak nefunguje IrD kdyz jsem se to snazil propojit s mobilem ci NB, ani jednou to nic neudelalo. A to mam zaskrtnutou volbu - prijmout vsechny prichozi........ Ted jsem zkusil povolit IrDA v Activesync a uz se to s NB propojilo..... ale porad to nereaguje na muj Samsunng S300m...

Zkousel jste to uz nekdo? Neni pro me infra zase tak dulezite, ale fungovat by to melo.

Dale jsme zkousel spustit Wifi a zda se mi, ze se ji taky moc nechce. To nastaveni je krapet spartanske, temer nic tam nelze udelat, nevim jak tam nastavit sifrovani apod...

bigboban_ce4you (47)|6.2.2006 11:33
Skoro se mi zdá, že snad každý kdo má A63x má problém s kartou a (sdílením) GPS. Už tu hodně lidí psalo o problémech s kartou (i já). Dál se mi zdá že hodně lidem nefunguje sdílení GPS (funguje vůbec někomu?).

Mě například GPS běhala na SW portu jen ze začátku. Od určité doby mi už běhá jen na HW portu COM5, tedy mám vyloučené sdílení.
Twister_ce4you (107)|6.2.2006 14:25
Mno ja mam par obdobnejch problemu s ASUS A730 taky se obcas tvari ze tam neni karta a musim PDA restartovat. A IrDA taky docela zlobi.. s mym SonyEriccsonem T630 se mu taky nejak nechce moc bavit tak 1 z 10 prenosu se povede, je to zvlastni protoze jako dalkovej ovladac funguje vytecne... :?:
pasmal_ce4you (0)|6.2.2006 15:11
[QUOTE="George106"]
Mam dalsi postreh, po noci, kdy bylo PDA vypnute, se mi rano neobjevila karta, musel jsem ji vysunout a zasunout. [/QUOTE]

Ano presne tento problem mam tez (viz diskuze pod recenzi A636).
Bobek_ce4you (27)|6.2.2006 15:22
Take jiz od zacatku nefunguje sdileni GPS ani po HR.
bigboban_ce4you (47)|6.2.2006 15:23
[QUOTE="Bobek"]Take jiz od zacatku nefunguje sdileni GPS ani po HR.[/QUOTE]

Po HR co píšou v manuálu? To ale není HR!

HR je pokud se nepletu DOPRAVA+DOLEVA+reset. Někde jsem to četl..
Bobek_ce4you (27)|6.2.2006 15:55
Kdyz pisu po HR tak tim myslim HR !!!!!
beecher (9270)|6.2.2006 16:01
Jestli se nepletu, tak ma i Asus 3 druhy resetu, soft-reset, hard-reset a clean-reset. Hard-reset nemaze kompletne cele zarizeni, ale az clean-reset...
Bobek_ce4you (27)|6.2.2006 16:19
Me smaze HR komplet vse.
vagon (5)|6.2.2006 17:37
Kolegové, máte někdo zkušenosti s používáním PDA ASUS jako hand-free? Existuje nějaká aplikace? Myslel jsem, že když má bluetooth bude to hračka a ono ouvej.

TO GEORGE 106: pečlivě čtu tvé příspěvky. Si můj jazýček na vahách zda do něj jít či ne, proto prosím piš dále..........dík
beecher (9270)|6.2.2006 17:42
Zadne PDA neumi byt hands-free...
Endrju (37)|8.2.2006 07:10
po tydnu uzivani se uz i mi 2x prihodila vec s SD kartou (ze se po zapnuti neobjevila)
George106 (111)|8.2.2006 08:58
[QUOTE="Endrju"]po tydnu uzivani se uz i mi 2x prihodila vec s SD kartou (ze se po zapnuti neobjevila)[/QUOTE]

Ja uz ani nepocitam, kolikrat se to stalo. Vypozoroval jsem, ze se to stava hlavne pokud se necha vypnute po delsi dobu....

Taky jsem musel resit problem ztraty vsech oblibenych v TT5.21 po vypnuti do standby.

Uz jsem rezignoval na nemoznost restartu se zasunutou kartou, taky mam vyzkousene, ze ne zcela optimalne funguje Sprite Backup - nemuzu tam nic nastavit, jen provest zalohovani ci obnovu......

Vyresil jsem sdileni HW portu GPS pomoci GPSGate, protoze ten ve WM5 asi nikdy chodit nebude.

Drzak do auta je vyborny, v porovnani s Yakumo drzakem je to pevny a netresouci se drzak, co se nema za co stydet. Jen samotne zasouvani PDA jde ztuha......

A taky jsem zjistil, ze v TT5.21 funguji podivne tlacitka na zesilovani hlasu a zoom, funguji u me presne opacne, nez jsou naznacene - netusim, zda je to mozne nekde nastavit.

To je zatim vse.....
jaro_ce4you (5)|8.2.2006 12:26
aka je vlastne velkost displeja s*v u 636 chcem si objednat foliu a vsade v recenziach sa uvadza len 3,5 pricom v obchodoch vacsinou s*v diky
bigboban_ce4you (47)|8.2.2006 12:34
[QUOTE="jaro"]aka je vlastne velkost displeja s*v u 636 chcem si objednat foliu a vsade v recenziach sa uvadza len 3,5 pricom v obchodoch vacsinou s*v diky [/QUOTE]

No asi to chce kupovat přesnou fólii. Já na eBay koupil 6 fólií přímo určených na 63x, vyšlo mě to s poštou z německa asi na 6 EUR. Došlo to za několik dní.
jaro_ce4you (5)|8.2.2006 12:45
no ja by som si chcel objednat foliu na slovensku v obchode kde som si objednal pda zial na 636 nemaju tak som chcel vediet rozmery displeja aby som nahodou nekupil mensiu obrezat vacsiu neni problem
bigboban_ce4you (47)|8.2.2006 12:52
[QUOTE="jaro"]no ja by som si chcel objednat foliu na slovensku v obchode kde som si objednal pda zial na 636 nemaju tak som chcel vediet rozmery displeja aby som nahodou nekupil mensiu obrezat vacsiu neni problem[/QUOTE]

Možná trochu OT dotaz - ale je nějaký (rozumný) důvod proč tu fólii nekoupit přes eBay ale snažit se jí kupovat/objednávat na Slovensku??
Cena? Asi ne, vždyť mě jedna vyšla na euro. Rychlost? Možná větší než když to objednám někde tady..
George106 (111)|8.2.2006 12:55
[QUOTE="jaro"]no ja by som si chcel objednat foliu na slovensku v obchode kde som si objednal pda zial na 636 nemaju tak som chcel vediet rozmery displeja aby som nahodou nekupil mensiu obrezat vacsiu neni problem[/QUOTE]

Tez jsem si koupil 6 folii z Nemecka pres Ebay a maji tyto rozmery 72 x 54,5 mm a celkem kryje po cele delce, mozna by mela byt 72 x 55 mm.....

Jednu jsem zmrsil ( nalepil se na ni zespodu prach a tak jsme ji vyhodil - nechtelo se mi s ni uz otravovat), druha se uz povedla a male bublinky se vstrebali za asi 2 dny. Moc se neskrabe, je tuzsi, proste dobra kvalita.

Mam to z www.schutzfolien.de asi za 5.98 eur.
jaro_ce4you (5)|8.2.2006 12:59
[QUOTE="bigboban"][QUOTE="jaro"]no ja by som si chcel objednat foliu na slovensku v obchode kde som si objednal pda zial na 636 nemaju tak som chcel vediet rozmery displeja aby som nahodou nekupil mensiu obrezat vacsiu neni problem[/QUOTE]

Možná trochu OT dotaz - ale je nějaký (rozumný) důvod proč tu fólii nekoupit přes eBay ale snažit se jí kupovat/objednávat na Slovensku??
Cena? Asi ne, vždyť mě jedna vyšla na euro. Rychlost? Možná větší než když to objednám někde tady..[/QUOTE]

asi ze nemam nijaky ucet alebo kartu s ktorou by som mohol uskutocnit platbu z hladiska bankovnictva vlastne neexistujem:D a na dobierku mi to odtial asi neposlu
George106 (111)|10.2.2006 13:22
Uz jste nekdo resil prohlizeni internetovych stranek na PDA pri pripojeni pres synchronizacni kabel? U meho predchoziho Yakuma to fungovalo hned bez nejakeho nastavovani a tady nic....

Dnes jsem zkousel synchronizaci pres modrej zub a nejak jsem to teda zvladl, ale jednodusi je zasunout kabel... Pouzivam SW Bluesoleil a nejak to je dohromady s Activesync dozmatkovane..... co kde pripojit, odpojit, nastavit port apod.

Edit: tak jsem uz prisel jak na to..... ono stacilo ve spravci Bluetooth nastavit pripojeni pres Activesync a uz to funguje v pohode, jen me zdrzuje, ze musim zapnout BT, pak jit do spravce a tam se pripojit, potom se to zesynchronizuje.... Nelze jen kliknout na tu zelenou ikonu Activesync ani nevim, jak udelat zastupce ze spravce BT... je to takove krkolomne, porad to vse proklikavat. A jedinou nevyhodou teto synchronizace je, ze nedobiji...... Ale jinak je to velka pohoda.

Wifi mi stale odporuje, pri vyhledavani siti mi tam problikne cosi na kanalu 0 a hned se to ztrati, ani mi to moji domaci Wifi sit nedetekuje..... Nevim, zda je to zpusobene sidrovanim WPA ci proc to funguje tak podivne.....

GPS prijimac je citlivy dostatecne i na to, aby jsem mel v byte okolo 6 satelitu s neprilis dobrou viditelnosti oblohy.

Nekdy se chova nepredvidatelne, karta SD se odpoji, nekdy se mi neco na karte ztrati, no proste je to porad same prekvapeni.



bigboban_ce4you (47)|14.2.2006 08:15
Dneska jsem si přinesl z reklamace novou SD kartu. Původní se v systému jmenovala Karta SD. Pak jsem tam dal MMC a ta se pojmenovala Karta MMC. Ta nová karta se k mému překvapení pojmenovala Karta SD2!! Tedy systém v tomto Asusu pojmenuje každou fyzickou kartu jiným názvem. U většiny aplikací mi stačilo poeditovat shortcuty na spuštění aplikací. Jen jedinou, která běžela jako Today plugin jsem musel přeinstalovat. Ono je stejně nejlepší tyto "systémové" aplikace raději instalovat do flashky nebo přímo do RAM.