Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 26 PrvníPrvní ... 4121314151624 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 196 až 210 z 377

Téma: PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

to ZAKY and Malinsky
    Musím konstatovat, ze ZAKY je opravdu silně lamózní (jak se sam hodnoti) - evidentně neumí vypnout CapsLock
    Proč se obtěžovat pročítáním dlouhých textů a trápit hlavu, když se tady hned odpoví na každou hloupost. Že!?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

to Malinsky:

pročpak si myslíš, že je plugin Svátky zbytečný, tedy nevím co to umí, ale líbilo by se mi kdybych se stejně jako u narozenin dověděl, že za x dní má státek ( a konkrétní lidi z mého adresáře )

nebo jakpak to prosím řešíš

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Špatně jsi pochopil - myslel jsem, že je zbytečné mít plugin svátky v PB (datum a kdo má svátek) a zároveň úplně nahoře ještě defaultní datum.

Na svátky buď tento plugin, nebo NDays či SunnyDays, na narozeniny např, Birthdays od Davida Andrše (pda.jasnapaka.com).

Tímto jsme OT, tak popř. pokračuj v patřičné diskuzi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Omlouvám se, že prudím

odkud získám ten plugin pro PB "Svátky"

googluju, hledám pátrám a nic

prosíííím

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Někdy se stačí podívat třeba do freeware zde na webu a pak najdeš tohle.
    Stačí ti to?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A především Svatky není plugin do PB, ale zcela běžný today plugin.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Jen do mě ) )

Na začátku předcházejíci stránky je toto

"Nainstaloval jsem program "svátky" jako plugin do Pocket Breeze"

a všichni jsou v klidu, no a když se zeptám odkud ho získat, tak je oheň na střeše

a jak píšu potom níže, zajímalo mě zda to umí v PB oznámit, že do svátku "Zdenek" (třeba Malinský ) zbývá x-dní a já bych mu včas popřál k jeho svátku

Nechtěl jste tehdy prudit jestli to ten plugin opravdu umí i když jsem se na jeho funkci ptal a rovnou ho vyzkoušet.

to paveluh:
    a který z těch freewerových řeší ten můj dotaz, ta tvá rada mi opravdu nestačí

táááák že by teď děkuji děkuji

edit:
    možná zcela zcestná otázka, nedalo by se změnit Výročí v PI na "Svátek" páč výročí jsou mi na prd je to prosím obrovský problém změnit v překladu ??

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Co ti nestačí? Vždyt ten odkaz co tam máš jsou přímo ty svátky které se ti líbí.Po nainstalování je nenecháš aby se zobrazily na today a nastavíš je v PB. Toť vše. A pokud chceš upozornění ná svátek vědět s předstihem, vyzkoušej buď Pocket NDays, nebo od Sunnysoft SunnyDays.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Pročetl jsem diskuzi, ale nenašel jsem, co potřebuju. Jak jsou v PB záložky, pokud vytvořím novou záložku a chci změnit ikonu, mám na výběr jen z 5 ikon + default. Dají se záložkám přiřadit i jiné ikony? A jak?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Dovoluji si vás upozornit na novou testovaci verzi pocket Breeze 5.2 :yes:

Vice zde

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jeste bych chtel dodat, ze problemy s cestinou v nove verzi piste do teto diskuze. Prekladatelem je Beecher a pokud se to neco objevi budu ho informovat.
    Takze ja bych zacal:
    V zalozce kontakty v nastaveni neni vse doprelozeno.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Na doporučení Amita z SBSH jsem odinstaloval ContactBreeze a PocketBreeze betu jsem instaloval v anglině, nicméně jsem zkusil i češtinu. Mé prvé postřehy:

- V kontaktech nefunguje CZ sekvenční vyhledávání a nikde jsem nenašel soubor *.txt soubor pro doplnění českých znaků.

- Na základě informace TheMelina předpokládám, že Richard pracuje na překladu do další bety … mimo již uvedeného nekompletního překladu Kontaktů jsem našel nepřeložené Obecné nastavení poznámek (žádné položky v rozbalení), ve Speciálních událostech je prázdná spodní rozbalovací nabídka, není přeloženo Disabled v Událostech, v Kategoriích jsou zatím prázdné záložky a některá další tlačítka v nich. To jsou ale věci, o kterých Richard určitě ví, neb na nich pracuje.

- Jediné chyby, které jsem našel, jsou tyto: ve všech nastaveních, kde je možné zvolit "Použít zvýraznění" je uklepnutí Pooužít a na záložce Obecně>D-Pad po rozbalení Kompletní akce je malé "o" na začátku textu "otevřít položku" … všude jinak začíná Richard nastavení velkým písmenem … prostě drobnosti a blbosti

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

To vypadá velmi slibně, počkám asi ale na oficiální verzi, neboť mám pracně vyladěný systém.
    Co mě však zaráží, že jsem asi před měsícem vyhodil peníze za ContactBreeze, který je podle všeho nyní už pevnou součástí PocketBreeze.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nevim jestli jsemo na jejich strankach spravne pochopil, ale Contact Breeze by melo byt take nove. Neco jako profi verze oproti vestavenemu v PB.

Strana 14 z 26 PrvníPrvní ... 4121314151624 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 07:17
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 22:45
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 11:11