Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 66

Téma: Servisni centrum Acer - tipy, triky, zkusenosti

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Pri treri nebo potreti reklamaci ( nevim presne ) mate pravo zadat penize zpet v plne vysi. Nebo muzete odstoupit od kupni smlouvy. O statne ja se jiz take od nakupu znacky Acer jiz distancuji ... Nyni doporucuju k me plne spokojenosti HP, koupil jsem od nich NB za 20tis a nakope zadnicku acerum za 30 a vejs.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

3x myslím že platí pokud se jedná o jednu a tu samou závadu....

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Miloši, proč to neřešís přes právníka? Tohle už je snad horší než za hluboké komunistické totality. : Jdi na to, jako předloni na GSMobil :yes:
    Teď už chápu, proč jsi pořád na MDA, když máš notebook a chápu nákup Universala.

A mě někdo může říkat, že jsem proti Acerům zaujatý. :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, trosku jsem vychladl, a davam jim nejaky cas na nalezeni notebooku. Je pravda ze bez Universala bych byl asi nahranej, nejaka ta prace a psani delsich textu se na nem po vecerech resit da.. :yes: Nevim jeste jak budu postupovat, musim si to rozmyslet, kazdopadne slibili ze mi zavolaji hned jak notebook naleznou, tak cekam.. :?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Teda, ja uplne trnu, abych ja se svym Acerem nic nemusel se servisem resit, to je sila, co se tady docitam, nicmene uplne chapu, jak to musi dotycnyho iritovat, sam jsem podobný případ už musel řešit i když s jinou značkou.Bohuzel jak pisete, narok na vraceni penez nebo odstoupeni od smlouvy je mozny po treti reklamaci,avsak na stejny typ zavady.
    Nejhorsi na tom podle myho je jednani kompetentnich lidi v tech servisech,ja dokazu pochopit,ze se nekde muze naskytnout komplikace,ale pak je nutny, aby s vama komunikovali a snazili se hledat nejlepsi a nejrychlejsi reseni jak z toho ven.Bohuzel jsme do jiste miry v jejich moci, ale ja uz bych sebou po svých zkusenostech sebou vorat nenechal a pouzil bych vsechny zakonny paky, jak jim zneprijemnit zivot, smejdum:-)

PS: Ja si onehda koupil notebook Fujitsu Siemens a hned jak jsem ho donesl domu, zjistil jsem, ze v nem mam mensi HD nez mel byt a nejaky kopanec ve Windows, tak sem jim ho tam za 4 hodiny odvezl zpatky, ale uz sem musel cekat dva tydny, nez mi ho vratili v poradku.....to byl muj nejhorsi zazitek se servisama....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem neodolal, a opet si tam zavolal.. Zatim zadna zmena, pry mi zavola kolem druhe nejaka "manazerka". Tak cekam dal, pokud mi "manazerka" nezavola, budu jim tam volat cele odpoledne s intervalem 60 minut s dotazem jak to s mym notebookem tedy vypada. Pokud to do zitrka nejak nezmeni situaci a nezacnou volat oni me misto toho abych volal stale ja jim, necham to pro tento tyden byt (mam dost jinych starosti v zamestnani), v pondeli si beru dovolenou a jedu do Brna. :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Miloši, nezapomeň si sebou vzít kamarády Sergeje a Voloďu. Ať tou basebolkou nemusíš máchat sám. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ukrajinske kamarady jiz netreba, ale diky za radu. Prave jsem se po deseti minutach hovoru s operatorem dozvedel, ze ACER servis poslal objednavku na novy notebook, jez mi udajne bude dorucen v prubehu pristiho tydne. :yes: Tem silencum ten muj notebook ze servisu skutecne nekdo ukradnul! : Ty tam museji mit sakra velky bordel, kdyz se jim tam takhle kradou notebooky.. A asi si mysleli, ze kdyz budou hrat mrtveho brouka, ze na nej treba zapomenu..? :? No nic, uz se tedy tesim na fungl novy notebook, doufam ale ze na mne nechystaji zadne dalsi neprijemne prekvapeni. Sam sobe gratuluji ze jsem si pred predanim notebooku do opravy zalohoval vsechna data... Protoze jinak bych to asi takhle snadno nezkousnul.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Jen aby to nebyla pohádka na utišení veeelmi na*aného zákazníka jak tomu bývá...ale držím pěsti!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jo, toho se taky obavam. Ale snad nelzou, a novy notebook dostanu. Jinak bude vylet do Brna, ale ne s ukarajinskyma kamosema, ale s kamosem pravnikem..

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Vymě děsíte. To že má ACER NB na dvě věci vím ale že ještě takhl ezacházejí z lidma. No tak to je děs. A pokud vás bude více tak hromadnou žalobu a taky jsou tu pořady na TV které tyhle věci řeší. Není nad to jim udělat takovou reklamu že ne ní dosmrti nezapomenou.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

podle mě je jim fuk co si budou lidé myslet,pro většinu lidí kupujících bude rozhodující cena....
    Téměř nepochybuju že notebook dostaneš,jde o to za jak dlouho.......

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Sam sobe gratuluji ze jsem si pred predanim notebooku do opravy zalohoval vsechna data...
    :yes: :yes: :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od osch
    Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Sam sobe gratuluji ze jsem si pred predanim notebooku do opravy zalohoval vsechna data...
    :yes: :yes: :yes:
    zalohovat data, to je naprosta nutnost, na to vas upozorni kazdy servis ... my mame firemni IBM a nastesti jejich servisni partner umoznuje vytahnout si HDD pri predani do opravy. Ale zkuste si zavolat na jakoukoliv znacku, vsude vam reknou, ze za zachovani dat neruci, ono se totiz muze stat, ze tam daji uplne novy HDD nebo vymeni notebook kus za kus, stejne tak s PDA.

Tim ale nezpochybnuji tvrzeni, ze servisy se chovaji jako hovada. Dokud se nejedna o firemniho zakaznika, ktery vzapeti po oprave objedna dalsich 5 kousku, jednaji s clovekem jako s kusem hadru. Vyjimky jen potvrzuji pravidlo ( v mem pripade napriklad byvaly servis compaq)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak, po tech vsech telefonátech a urgencích mi přišlo od Acer servisu do mejlu upozornění, že můj servisní případ byl uzavřen a "něco" mi posílají PPLkem. Záměrně píší slovo "něco", jelikož si vůbec nejsem jist tím co vlastně nakonec dorazí. Dle telefonátů má přijít nový, o dost lepší notebook než jsem měl, jelikož ten starý už se nějaký čas nevyrábí. :yes: Ale dle emailů mi má přijít starý ukradený notebook, jelikož mi dnes do mejlu přišlo upozornění:" Vaše zařízení xxxxxxxx bylo opraveno a bude Vám zasláno prostřednictvím přepravní společnosti PPL". No, a teď aby se v tom člověk vyznal..
    A při mém štěstí, tušim že mi chystají ještě nějaké další překvapení.. A pokud ne, a přijde opravdu nový notebook, tak mne překvapí alespon společnost PPL tím, že mi přivezou silně poškozenou krabici jež byla alespoň 2x přejeta dodávkou a neco v ni tedy lita a chrasti..

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 83
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 17:29
  2. Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 08:13
  3. HTC Advantage - Tipy,Triky,Zkusenosti
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-06-2007, 23:32
  4. POCKET OUTLOOK - tipy, triky, zkusenosti