Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 81 z 81

Téma: Funkční ICQ klient na WM5

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

zdravim.

Uz dlhsiu dobu pozorujem problem s Agile Messengerom(pocas pripojenia sa samovolne odpoji a "panak" sa len donekonecna toci) a to iste IMplus. Javi sa, ako ze som pripojeny, ale ked sa prepnem napr. do stavu away dojde k odpojeniu a znova pripojeniu, tj. cely cas ako keby bol odpojeny lebo uz parkrat sa mi stalo, ze mi hned po znovupripojeni prisla zmeskana sprava(aj ked by som mal byt pripojeny). Ani po instalacii novej verzie, 4.0.5 sa problem nevyriesil.

Mate niekto podobny problem?
    dik

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od valdo
    zdravim.

Uz dlhsiu dobu pozorujem problem s Agile Messengerom(pocas pripojenia sa samovolne odpoji a "panak" sa len donekonecna toci) a to iste IMplus.
    agile je pro wm beta, takze muze delat v podstate jakoukoliv neplechu a nemuzes se tomu divit. ja tvuj problem nemel, mne agile naopak proste nahodile tuhnul s celymi wm. s im+ zkusenosti nemam, hned jsem to dal pryc. tak nevim.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ahojdy a dobre ranko vsem. Pokud vam nevyhovuje mChat, mate nyni moznost vyzkouset novou verzi Agile Messenger Alpha, ktery se pysni podporou WM5.Download zde

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

..hmno já tam teda tu verzi Alfa ke stažení nikde nenašel..:? v sekci Downloads na ofic. stránkách je navíc napsáno tohle:
    News: Windows Mobile 5.0 Pocket PC and Smartphone versions coming soon!
    ..tzn, pokud dobře rozumim, že to bude teprv brzy ke stažení.. nebo se pletu..? ops:

PS: o tomhle píšu i tady: Agile Messenger pro WM5..

EDIT: TheMelin to mezitím, co jsem tohle psal, našel.. tak se vomlouvám a DÍKES MOC TheMelinovi za link..!!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

ja jsem asi slepej, ale pri prolizni stranek jsem na tu alphu nenarazil, takze jsem si ji musel vyguglit .. cili pro ty, co jsou nahodou stejne slepi jako ja:

http://www.agilemobile.com/alpha/AgileMessengerWM5-alpha.zip

edit: koukam, ze beecher byl v druhym foru o pet minut rychlejsi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Myslim tedy ze toto tema muzeme uzavrit. Pro jednotlive klienty existuji zvlast thready, tak aby se nam to tu neduplovalo.
    Proto tedy vice k novemu Agile pro WM 5 diskutujte zde.

Prosim moderatory o uzamceni.

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-07-2011, 19:47
  2. Funkční česká T9
    Od vacan v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 25-06-2010, 09:15
  3. Funkční T9 česká
    Od levap1_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 1