www.svetmobilne.cz
>
>
>

Energizer P18K s 18000mAh baterií chtějí jen 3 zájemci

Energizer P18K s 18000mAh baterií chtějí jen 3 zájemci
, , aktualita
Na trhu by se měl objevit nový smartphone Energizer P18K, který se má pochlubit extrémně velkým 18000mAh akumulátorem. Jenže, velká baterka není všechno. Zájem o něj mají na serveru Indiegogo pouze 3 lidé.
K oblíbeným
reklama
Nedávno byl představen nový smartphone Energizer P18K, který měl nalákat zákazníky na obří 18000mAh akumulátor, což je mnohonásobně více, než je dnes zvykem. Poněvadž jde ale vlastně o dost velkou powerbanku s přilepeným telefonem, není divu, že jde také o pořádnou cihlu. Telefon má totiž tloušťku 18 milimetrů a i když neznáme přesnou hmotnost, powerbanky s podobnou kapacitou se obvykle pohybují někde kolem 400 gramů, takže bychom mohli předpokládat hmotnost telefonu někde kolem půl kila. 
 
Energizer P18K
 
Výrobce tvrdí, že akumulátor je pomocí rychlého nabíjení nabit za 8,5 hodiny a takto pak vydrží na 90 hodin volání, 100 hodin poslechu hudby, 2 dny sledování videa nebo 50 dní ve standby režimu. I když se snaží zaujmout i 5 fotoaparáty (3 vzadu a 2 vepředu), velkou 6GB RAM pamětí a 128GB úložištěm, zákazníci o novinku projevili takový extrémní nezájem, až je to překvapivé. I když asi jen málokdo předpokládal, že se autorům podaří vybrat 1,2 milionu dolarů v kampani na serveru Indiegogo, v podstatě nulový zájem je hodně studenou sprchou.
 
K tomuto okamžiku se totiž z cílové částky podařilo vybrat $2725, což je pouhých 0,23 %. Celkem projevili zájem po celém světě pouze 3 lidé! Celkově je objednáno 5 kusů, jeden zájemce si totiž zamluvil tři kusy. Pro zajímavost, cena telefonu má činit $699, nicméně v rámci kampaně je k dispozici za zvýhodněných $549.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech
Lenovo dnes představilo novou vlajkovou loď Z6 Pro, která je určena pro čínský trh. Jedná se o model, který nijak neztrácí na konkurenci. Do vínku dostal procesor Snapdragon 855, displej Super AMOLED s tenkými rámečky nebo velký počet fotoaparátů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům
Samsung musel odsunout prodej dlouho očekávaného ohebného smartphonu Galaxy Fold. Někteří recenzenti se totiž setkali s problémy, které se nejčastěji týkají hlavního displeje. Před uvedením na trh tedy bude muset výrobce ještě vychytat mouchy.
22.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Jedete Vlakem na výlet? Stáhněte si aplikaci od ČD Jedete Vlakem na výlet? Stáhněte si aplikaci od ČD
České dráhy spustily nový portál Vlakem na výlet, který zahrnuje i mobilní aplikaci pro Android a iOS. Obsahuje bohatou databázi výletů po ČR, které lze filtrovat podle regionu nebo cílové skupiny. Zajímavostí jsou interaktivní výlety nejen pro děti.
22.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář