www.svetmobilne.cz
>
>
>

Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek

Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek
, , aktualita
Kontroverzní Tesla Cybertruck Elona Muska se opět objevila v reálném provozu. Tentokrát vůz řídil sám Musk na večeři v Malibu. Vyvolal velký zájem veřejnosti, nicméně ještě více zaujal tím, že se mu při výjezdu z parkoviště povedlo převrhnout patník.
K oblíbeným
reklama
Elon Musk, to je jeden kontroverzní čin za druhým. Velký zájem vyvolal jeho nový Cybertruck, který má opravdu velmi netradiční tvary a zároveň je nabitý moderními technologiemi. Vůz se už několikrát objevil v ulicích měst a nedávno byl za jeho volantem přistižen i sám Musk. Ten s ním dojel na večeři v Malibu u Los Angeles.
 
 
Jde o opravdu velké auto, které nemá zrcátka, ale kamery, podobně tak jsme na prototypu mohli marně hledat i stěrače. Velké rozměry a široké blatníky kol s jejich velkým rozchodem mohou patrně i za to, že Musk při odjíždění z parkoviště přehlédl sloupek u cesty a srazil jej zadním kolem. Podobný problém nicméně hrozí v podstatě každému velkému pickupu s rozšířením zadní části. Na sociální síti si už lidé dělají i legraci z toho, zda opravdu řídil Musk nebo autopilot, který měl v posledních dnech pár incidentů, jež se také dostaly na stránky médií.
 
 
Nový pickup ale zdaleka nebyl vidět jen při této příležitosti, sociální sítě se postupně plní snímky, které jej zachycují na různých místech. Objevují se také nová videa.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala