Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek

10.12.2019, Milan Šurkala, aktualita
Kontroverzní Tesla Cybertruck Elona Muska se opět objevila v reálném provozu. Tentokrát vůz řídil sám Musk na večeři v Malibu. Vyvolal velký zájem veřejnosti, nicméně ještě více zaujal tím, že se mu při výjezdu z parkoviště povedlo převrhnout patník.
Elon Musk, to je jeden kontroverzní čin za druhým. Velký zájem vyvolal jeho nový Cybertruck, který má opravdu velmi netradiční tvary a zároveň je nabitý moderními technologiemi. Vůz se už několikrát objevil v ulicích měst a nedávno byl za jeho volantem přistižen i sám Musk. Ten s ním dojel na večeři v Malibu u Los Angeles.
 
 
Jde o opravdu velké auto, které nemá zrcátka, ale kamery, podobně tak jsme na prototypu mohli marně hledat i stěrače. Velké rozměry a široké blatníky kol s jejich velkým rozchodem mohou patrně i za to, že Musk při odjíždění z parkoviště přehlédl sloupek u cesty a srazil jej zadním kolem. Podobný problém nicméně hrozí v podstatě každému velkému pickupu s rozšířením zadní části. Na sociální síti si už lidé dělají i legraci z toho, zda opravdu řídil Musk nebo autopilot, který měl v posledních dnech pár incidentů, jež se také dostaly na stránky médií.
 
 
Nový pickup ale zdaleka nebyl vidět jen při této příležitosti, sociální sítě se postupně plní snímky, které jej zachycují na různých místech. Objevují se také nová videa.
 
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama