www.svetmobilne.cz
>
>
>

Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek

Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek
, , aktualita
Kontroverzní Tesla Cybertruck Elona Muska se opět objevila v reálném provozu. Tentokrát vůz řídil sám Musk na večeři v Malibu. Vyvolal velký zájem veřejnosti, nicméně ještě více zaujal tím, že se mu při výjezdu z parkoviště povedlo převrhnout patník.
K oblíbeným
reklama
Elon Musk, to je jeden kontroverzní čin za druhým. Velký zájem vyvolal jeho nový Cybertruck, který má opravdu velmi netradiční tvary a zároveň je nabitý moderními technologiemi. Vůz se už několikrát objevil v ulicích měst a nedávno byl za jeho volantem přistižen i sám Musk. Ten s ním dojel na večeři v Malibu u Los Angeles.
 
 
Jde o opravdu velké auto, které nemá zrcátka, ale kamery, podobně tak jsme na prototypu mohli marně hledat i stěrače. Velké rozměry a široké blatníky kol s jejich velkým rozchodem mohou patrně i za to, že Musk při odjíždění z parkoviště přehlédl sloupek u cesty a srazil jej zadním kolem. Podobný problém nicméně hrozí v podstatě každému velkému pickupu s rozšířením zadní části. Na sociální síti si už lidé dělají i legraci z toho, zda opravdu řídil Musk nebo autopilot, který měl v posledních dnech pár incidentů, jež se také dostaly na stránky médií.
 
 
Nový pickup ale zdaleka nebyl vidět jen při této příležitosti, sociální sítě se postupně plní snímky, které jej zachycují na různých místech. Objevují se také nová videa.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně
Z bran nově otevřené čínské továrny Tesly začaly před pár týdny sjíždět první vozy a nyní zde chce automobilka otevřít i designérské centrum. Alespoň tak napovídá jeden z příspěvků na sociální síti WeChat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Bentley Mulsanne 6.75 Edition posílá ikonickou V8 po 60 letech do důchodu Bentley Mulsanne 6.75 Edition posílá ikonickou V8 po 60 letech do důchodu
Automobilka Bentley dá sbohem více než 60 let starému motoru V8 z konce 50. let, který dodnes používá. Využije ho limitovaná edice luxusního sedanu Mulsanne 6.75 Edition, který bude posledním vozem s tímto motorem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nottingham vyzkouší bezdrátové nabíjení elektrických taxíků Nottingham vyzkouší bezdrátové nabíjení elektrických taxíků
Elektromobily jsou pro některá použití velmi vhodným dopravním prostředkem, pro jiná naopak. Výborné mohou být pro vozy taxislužby a město Nottingham v Británii tak nyní díky grantu vyzkouší elektrické taxíky s bezdrátovým nabíjením.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Britové vyzkoušeli reálný dojezd elektromobilů, vyhrála Kia a Tesla Britové vyzkoušeli reálný dojezd elektromobilů, vyhrála Kia a Tesla
Na britském YouTube kanálu carwow vyzkoušeli reálný dojezd šesti různých elektromobilů a jak moc se liší od udávaných hodnot. Výsledky dosahovaly 75 až 90 % a tvůrci i sledovali, co dělají jednotlivá auta při vybití jejich akumulátoru.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple iPhone 12 má mít sub-6Ghz i mmWave 5G, ale jen někde Apple iPhone 12 má mít sub-6Ghz i mmWave 5G, ale jen někde
Na podzim bychom se měli dočkat další generace smartphonů Apple iPhone 12. Ačkoli to vypadalo, že Apple bude s 5G několik let pozadu, nakonec to nebude tak špatné a 5G by měly dostat už letošní modely.
15.1.2020, aktualita, Milan Šurkala