Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Den velkých představení: Samsung ukáže Galaxy S7 ve VR, LG představí G5 přes stream

21.2.2016, Jan Pánek, aktualita
Už dnes se dočkáme možná největších lákadel veletrhu MWC v Barceloně. Těmi jsou Samsung Galaxy S7, jenž bude představen pomocí virtuální reality, a LG G5, které má přinést velmi zajímavé novinky jako kombinaci unibody a vyměnitelné baterie.
reklama
O Samsungu Galaxy S7 bylo napsáno snad i více stran, než má běžný román, a to ještě před tím, než byl vůbec představen. Již několik měsíců se o něm objevují střípky informací, které jsme shrnuli v našem velkém shrnutí spekulací. Pokud se potvrdí, největší inovací na telefonu bude nový čip fotoaparátu, který nabídne vcelku odlišnou technologii, a funkce Force Touch.

Samozřejmě je změn hodně a každý se těší na něco jiného. Samsung zapracoval i na představení, to budeme moci sledovat přímo ve virtuální realitě. Tato myšlenka není nová, jelikož první takto představený telefon byl OnePlus Two, ale u Samsungu, který má vlastní VR headset, to dává o něco větší smysl.

Samsung bude mít svou tiskovou konferenci dnes v 19:00. Tu můžete sledovat jednak přes mobilní aplikaci Unpacked 360 View, kde bude přenos ve VR, nebo klasicky přes počítač, a to na stránkách Samsungu.





Další velkou novinkou dnes bude LG G5, to bude představeno v 14:00 na live streamu LG. Měli bychom se dočkat zase velmi zajímavých vychytávek, které jsme si opět shrnuli v našem velkém souhrnu spekulací a informací o LG G5.

Mimo jiné již byl Qualcommem potvrzen procesor Snapdragon 820, který bude tikat i v Samsungu Galaxy S7. Dále byl poodhalen dvojitý fotoaparát s laserovým ostřením a stejně jako u LG V10 se má nad hlavním displejem objevit ještě jeden menší s důležitými informacemi. Mluví se i o vyměnitelné baterii v kombinaci s unibody konstrukcí. To bude nejspíše fungovat tak, že bude oddělitelná spodní hrana telefonu.

Neměli bychom zapomenout ani na Huawei, i tato společnost má na 14:00 naplánovanou tiskovou konferenci, kde bychom se mohli dočkat zajímavých telefonů nebo aspoň nových funkcí. Už od CESu čekáme na představení řady P9, v které se má objevit hned trojice telefonů.

Je tedy možné, že telefony budou odhaleny již dnes, i když se zde objevuje i varianta představení později na jaře. Huawei si na tuto událost často vyhradí vlastní termín. Těšíte se na dnešní novinky?

Zdroj: PhoneArena
reklama