www.svetmobilne.cz
>
>
>

Česká spořitelna vydala aplikaci Saifu pro platby mobilem

Česká spořitelna vydala aplikaci Saifu pro platby mobilem
, , aktualita
Česká spořitelna se stala další tuzemskou banku, která svým zákazníkům umožnila v obchodech platit mobilním telefonem. Prozatím je nutné využít aplikaci Saifu, která je k dispozici pro Android.
reklama
Možnost využít bezkontaktní platby pomocí smartphonu dostali také klienti největší tuzemské banky. Česká spořitelna spustila svou novou aplikaci s názvem Saifu tento týden, a to zatím pouze pro Android. Zapomeňte ovšem na Google Pay (dříve Android Pay), i když připojení k této službě Česká spořitelna údajně chystá. V tuto chvíli je tedy nutné si stáhnout samostatnou, což možná některé uživatele odradí. Požadavky jsou operační systém minimálně ve verzi Android 4.4 a samozřejmě bezdrátová technologie NFC.
 
 
Samotná aplikace Saifu nabízí moderní design a zobrazuje aktuální zůstatek na účtu stylově prostřednictvím akvária s rybičkou. Pro využívání plateb potřebujete kromě účtu v České spořitelně také debetní kartu Visa, podpora dalších typů karet bude přidána v budoucnu. Potom už se svým smartphonem můžete platit stejně snadno jako s platební kartou, stačí zařízení přiblížit k bezkontaktnímu terminálu a počkat na známé pípnutí. Své finance můžete kromě kódu PIN chránit otiskem prstu, pokud je váš telefon vybaven čtečkou.
 
Saifu ovšem nabízí také několik vychytávek, které konkurence postrádá. Zaprvé je to možnost vytvoření jednorázové platební karty, která se po provedené platbě smaže. Taková karta poskytuje maximální ochranu bankovního účtu, a to třeba při platbě u nedůvěryhodných obchodníků. Další zajímavostí je slevový program, který je podle České spořitelny dostupný u „desítek obchodníků“. Pro využití slevy ovšem nemusíte řešit žádné slevové ani čárové kódy, stačí slevu aktivovat v aplikaci a při platbě mobilem se daná částka automaticky odečte.
 
Aplikaci Saifu od České spořitelny si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store.
 
Zdroj: Csas.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google sleduje polohu, i když nechcete. Má více funkcí sledování Google sleduje polohu, i když nechcete. Má více funkcí sledování
I když vypnete ukládání historie navštívených míst, Google vaši polohu stále sleduje. Zjistilo se totiž, že spousta dalších aplikací s těmito údaji dále pracuje. Nejde však o nějaký prohřešek, problém je jen v tom, že musíte zakázat více služeb.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Honor 9 Lite zlevnil pod hranici 5 000 Kč Honor 9 Lite zlevnil pod hranici 5 000 Kč
Oblíbený smartphone střední třídy Honor 9 Lite dočasně zlevnil o tisícikorunu. Pokud jste si na tento model dělali zálusk, můžete jej do konce srpna pořídit za 4 990 Kč. A za tuto cenu nabídne docela dost muziky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
YouTube doporučuje nejlepší smartphony ke sledování videí YouTube doporučuje nejlepší smartphony ke sledování videí
V rámci nového programu YouTube Signature Devices jsou certifikovány smartphony, které Google doporučuje pro sledování videí. V současná době obsahuje bezmála 20 modelů, ale jakýkoliv iPhone byste hledali marně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk zveřejní kódy autopilota Tesly jako open-source Elon Musk zveřejní kódy autopilota Tesly jako open-source
Twitter Elona Muska je plný mnoha zajímavých informací. Jeden z posledních tweetů např. prozradil, že Tesla plánuje zveřejnit zdrojové kódy autopilota jako open source. Využít jej tak mohou i další automobilky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Xiaomi Mi Pad 4 Plus: v čem je lepší než Mi Pad 4? Xiaomi Mi Pad 4 Plus: v čem je lepší než Mi Pad 4?
Xiaomi představilo větší variantu svého tabletu Mi Pad 4, která zvětšila úhlopříčku displeje z osmi na deset palců. Baterie modelu Mi Pad 4 Plus nabízí velkorysou kapacitu i na poměry velkých tabletů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik