www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Blíží se iPhony 11, mají mít větší paměť

Blíží se iPhony 11, mají mít větší paměť
, , aktualita
Už za necelý měsíc by měly být představeny nové iPhony pro letošní rok. Podle uniklých informací by mělo jít o tři modely, které dostanou dvojnásobně větší paměť vůči dnešku. Dostaneme ale i další vylepšení.
K oblíbeným
reklama
Podle všeho by se měla další keynote společnosti Apple konat v úterý 10. září. Předpokládá se, že se zde představí např. trojice nových iPhonů, které nahradí loňské modely XR a XS. Jména zatím nejsou jasná, hovoří se však o tom, že iPhone XR bude nahrazen novým iPhonem 11 (nově bez přídomku nebo jako iPhone (2019)) a ponechá si 6,1" LCD. OLED displej by nejlevnější nový iPhone měl dostat až v roce 2020.
 
Apple iPhone XS Max
 
Na místo iPhonu XS poputuje iPhone 11 Pro (5,8" OLED) a XS Max má pak být nahrazen variantou iPhone 11 Pro Max (6,5" OLED). Objevit by se měl nový procesor A13 Bionic, až 4 GB RAM u prémiovějších modelů a všechny verze by měly dostat větší vnitřní paměť. U základních modelů by se tak mělo nově začínat na 128 GB, k dispoici pak budou i 256GB a 512GB verze. Vypadá to však, že na 1TB modely si budeme muset nechat zajít chuť.
 
Dále se hovoří o tom, že by se design telefonů neměl nijak zásadně měnit s výjimkou zadního čtvercového fotomodulu, který dostane třetí fotoaparát. Mělo by jít o širokoúhlý fotoaparát se 120° úhlem záběru a i ten se může podílet na výsledné tvorbě portrétů s rozmazaným pozadím. Také by se měla dále vylepšit funkce Face ID, která už dnes patří ke špičce. Kvalitnější má být i zvuk díky dvojici mikrofonů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala