www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Blíží se iPhony 11, mají mít větší paměť

Blíží se iPhony 11, mají mít větší paměť
, , aktualita
Už za necelý měsíc by měly být představeny nové iPhony pro letošní rok. Podle uniklých informací by mělo jít o tři modely, které dostanou dvojnásobně větší paměť vůči dnešku. Dostaneme ale i další vylepšení.
K oblíbeným
reklama
Podle všeho by se měla další keynote společnosti Apple konat v úterý 10. září. Předpokládá se, že se zde představí např. trojice nových iPhonů, které nahradí loňské modely XR a XS. Jména zatím nejsou jasná, hovoří se však o tom, že iPhone XR bude nahrazen novým iPhonem 11 (nově bez přídomku nebo jako iPhone (2019)) a ponechá si 6,1" LCD. OLED displej by nejlevnější nový iPhone měl dostat až v roce 2020.
 
Apple iPhone XS Max
 
Na místo iPhonu XS poputuje iPhone 11 Pro (5,8" OLED) a XS Max má pak být nahrazen variantou iPhone 11 Pro Max (6,5" OLED). Objevit by se měl nový procesor A13 Bionic, až 4 GB RAM u prémiovějších modelů a všechny verze by měly dostat větší vnitřní paměť. U základních modelů by se tak mělo nově začínat na 128 GB, k dispoici pak budou i 256GB a 512GB verze. Vypadá to však, že na 1TB modely si budeme muset nechat zajít chuť.
 
Dále se hovoří o tom, že by se design telefonů neměl nijak zásadně měnit s výjimkou zadního čtvercového fotomodulu, který dostane třetí fotoaparát. Mělo by jít o širokoúhlý fotoaparát se 120° úhlem záběru a i ten se může podílet na výsledné tvorbě portrétů s rozmazaným pozadím. Také by se měla dále vylepšit funkce Face ID, která už dnes patří ke špičce. Kvalitnější má být i zvuk díky dvojici mikrofonů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elektro Volkswageny v Číně prodejně strádají, nejsou dostatečně "smart" Elektro Volkswageny v Číně prodejně strádají, nejsou dostatečně "smart"
Automobilce Volkswagen se po vleklých softwarových problémech konečně povedlo dostat své nové elektromobily řady ID na trh. Zatímco na starém kontinentě se jim daří, v Číně čelí značnému nezájmu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Takata falšovala údaje o bezpečnostních pásech Takata falšovala údaje o bezpečnostních pásech
Dnes už bývalá společnost Takata má další obrovský problém. Po aféře s airbagy se zjistilo, že není vše v úplném pořádku ani s jejími bezpečnostními pásy. Firma totiž falšovala údaje o jejich vlastnostech.
21.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi
Žádný operační systém není bezchybný a platí to i pro Apple iOS. Bezpečnostní výzkumník Carl Schou přišel na to, že připojením k bezdrátové sítě se specifickým SSID se dá v iPhonu zrušit Wi-Fi konektivita.
20.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné
Pokud nepotřebujete smartphone, může vám posloužit i jednoduchý mobilní telefon. Nokia pro takové zákazníky připravila novinky v podobě modelů 105 4G a 110G. Ten první dokonce nemá ani fotoaparát.
19.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
18.6.2021, aktualita, Milan Šurkala