www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Blíží se iPhony 11, mají mít větší paměť

Blíží se iPhony 11, mají mít větší paměť
, , aktualita
Už za necelý měsíc by měly být představeny nové iPhony pro letošní rok. Podle uniklých informací by mělo jít o tři modely, které dostanou dvojnásobně větší paměť vůči dnešku. Dostaneme ale i další vylepšení.
K oblíbeným
reklama
Podle všeho by se měla další keynote společnosti Apple konat v úterý 10. září. Předpokládá se, že se zde představí např. trojice nových iPhonů, které nahradí loňské modely XR a XS. Jména zatím nejsou jasná, hovoří se však o tom, že iPhone XR bude nahrazen novým iPhonem 11 (nově bez přídomku nebo jako iPhone (2019)) a ponechá si 6,1" LCD. OLED displej by nejlevnější nový iPhone měl dostat až v roce 2020.
 
Apple iPhone XS Max
 
Na místo iPhonu XS poputuje iPhone 11 Pro (5,8" OLED) a XS Max má pak být nahrazen variantou iPhone 11 Pro Max (6,5" OLED). Objevit by se měl nový procesor A13 Bionic, až 4 GB RAM u prémiovějších modelů a všechny verze by měly dostat větší vnitřní paměť. U základních modelů by se tak mělo nově začínat na 128 GB, k dispoici pak budou i 256GB a 512GB verze. Vypadá to však, že na 1TB modely si budeme muset nechat zajít chuť.
 
Dále se hovoří o tom, že by se design telefonů neměl nijak zásadně měnit s výjimkou zadního čtvercového fotomodulu, který dostane třetí fotoaparát. Mělo by jít o širokoúhlý fotoaparát se 120° úhlem záběru a i ten se může podílet na výsledné tvorbě portrétů s rozmazaným pozadím. Také by se měla dále vylepšit funkce Face ID, která už dnes patří ke špičce. Kvalitnější má být i zvuk díky dvojici mikrofonů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Surface Duo jde do předprodeje za nemalých $1399 Microsoft Surface Duo jde do předprodeje za nemalých $1399
Microsoft Surface Duo bylo představeno koncem loňského roku a čekalo se na něj až do dneška. Nyní je ale konečně možné si nové zařízení objednat. Mezitím však stačilo trochu zastarat a nebude moc levné.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom
Oslavy 10letého výročí Xiaomi se nesou ve znamení nových produktů. Jedním z nich je i smartphone Mi 10 Ultra, který přináší tři "120". Má 120Hz displej, fotoaparáty se 120× zoomem a ultra rychlé 120W nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou
Elektromobily jsou mnohými považovány za velmi nebezpečné zejména kvůli akumulátoru, jehož případný požár je v podstatě neuhasitelný. Jeden z řidičů Tesly Model S ale naopak byl rád, že při nehodě seděl v Tesle Model S s vysokým pětihvězdičkovým hodnocením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala