www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nové iPhony by v roce 2020 měly dostat 120Hz OLED

Nové iPhony by v roce 2020 měly dostat 120Hz OLED
, , aktualita
Uniklé informace na internet naznačují, že by se v příštím roce 2020 mohly objevit nové iPhony, které budou mít rychlejší OLED displeje. Hovoří se totiž o obnovovací frekvenci zvýšené na 120 Hz.
K oblíbeným
reklama
Ice Universe, který se obvykle věnuje spíše únikům ohledně Samsungu, zveřejnil i zajímavé informace o připravovaných iPhonech. Ty by totiž v příštím roce měly přejít na rychlejší OLED displeje. OLED už dnes najdeme např. v iPhonech XS, nicméně takový iPhone XR má nadále LCD panel. Hlavní je ale to, že by měla jejich obnovovací frekvence stoupnout na 120 Hz. Přesněji řečeno, měly by podporovat přepínání mezi 60 a 120 Hz.
 
Apple iPhone XS Max
 
Připomeňme, že v těchto dnech byl představen herní telefon Asus ROG Phone II, který má rovněž 60/120Hz OLED displej. Navíc taková frekvence by u Applu nebyla až takovou novinkou, mají ji totiž už i iPady Pro od roku 2017. Podle zdrojů už Apple jedná se Samsungem i společností LG, které jsou tradičními dodavateli displejů. Otázkou tak nyní akorát zůstává, jaké významné novinky přinesou vlastně letošní iPhony, když rychlejší displeje nebo 5G připojení se má objevit až v příštím roce a nikoli v tom letošním.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13 CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13
Už za pár týdnů by se měly představit nové telefony Apple iPhone 12 a s nimi i nové procesory Apple A14 Bionic. Podle nových úniků by tyto 5nm procesory měly nabídnout výrazně vyšší výkon, hovoří se až o 40 %.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení
Pomalu se nám blíží doba masivního nástupu technologie 5G. Český telekomunikační úřad tak nyní vyhlásil výběrové řízení, které má přidělit rádiové frekvence pro 5G sítě a počítá i s novými operátory, což se těm starým ani trochu nelíbí.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny
Huawei má čím dál tím těžší pozici. I když je největším producentem telefonů na světě, brzy nebude mít k dispozici nové procesory. Zásoby se tenčí a TSMC pro něj ani nebude vyrábět nové, takže hrozí konec i jeho vlastním procesorům Kirin.
9.8.2020, aktualita, Milan Šurkala