www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nové iPhony by v roce 2020 měly dostat 120Hz OLED

Nové iPhony by v roce 2020 měly dostat 120Hz OLED
, , aktualita
Uniklé informace na internet naznačují, že by se v příštím roce 2020 mohly objevit nové iPhony, které budou mít rychlejší OLED displeje. Hovoří se totiž o obnovovací frekvenci zvýšené na 120 Hz.
K oblíbeným
reklama
Ice Universe, který se obvykle věnuje spíše únikům ohledně Samsungu, zveřejnil i zajímavé informace o připravovaných iPhonech. Ty by totiž v příštím roce měly přejít na rychlejší OLED displeje. OLED už dnes najdeme např. v iPhonech XS, nicméně takový iPhone XR má nadále LCD panel. Hlavní je ale to, že by měla jejich obnovovací frekvence stoupnout na 120 Hz. Přesněji řečeno, měly by podporovat přepínání mezi 60 a 120 Hz.
 
Apple iPhone XS Max
 
Připomeňme, že v těchto dnech byl představen herní telefon Asus ROG Phone II, který má rovněž 60/120Hz OLED displej. Navíc taková frekvence by u Applu nebyla až takovou novinkou, mají ji totiž už i iPady Pro od roku 2017. Podle zdrojů už Apple jedná se Samsungem i společností LG, které jsou tradičními dodavateli displejů. Otázkou tak nyní akorát zůstává, jaké významné novinky přinesou vlastně letošní iPhony, když rychlejší displeje nebo 5G připojení se má objevit až v příštím roce a nikoli v tom letošním.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG představuje vyšší low-end K40S a K50S LG představuje vyšší low-end K40S a K50S
Společnost LG představuje dvě novinky do vyššího low-endu, resp. nižšího mainstreamu. Jde o modely K40S a K50S s velkým 6,1”, resp. 6,5” FullVision HD+ displejem a nově i širokoúhlým fotoaparátem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil
Uvedení nových iPhonů se blíží a s tím se začíná i objevovat více a více informací o nich. Např. to vypadá, že by nové telefony mohly přijít s podporou Apple Pencil, patrně ale v nějaké menší variantě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 % Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 %
Vývoj lithiových akumulátorů jde pořád kupředu a hustota energie se sice pomalu, ale stále zvyšuje. Ukazuje to i Chevrolet, kterému se díky novým poznatkům podařilo zvýšit dojezd elektromobilu Bolt o 9 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti
Většina testování autonomních vozidel probíhá v Arizoně, kde je skoro pořád slunečno. Waymo chce ale posunout laťku trochu výš a chce zjistit, co se stane, když začne pořádně pršet. Míří tedy na Floridu za hurikány.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dell XPS 13 dostává procesory Comet Lake Dell XPS 13 dostává procesory Comet Lake
Společnost Dell aktualizovala svůj populární výkonný notebook XPS 13. Ten dostává nové procesory Intel Comet Lake včetně možnosti si objednat model s procesorem Core i7-10710U, který má 6 jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala