www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nové iPhony by v roce 2020 měly dostat 120Hz OLED

Nové iPhony by v roce 2020 měly dostat 120Hz OLED
, , aktualita
Uniklé informace na internet naznačují, že by se v příštím roce 2020 mohly objevit nové iPhony, které budou mít rychlejší OLED displeje. Hovoří se totiž o obnovovací frekvenci zvýšené na 120 Hz.
K oblíbeným
reklama
Ice Universe, který se obvykle věnuje spíše únikům ohledně Samsungu, zveřejnil i zajímavé informace o připravovaných iPhonech. Ty by totiž v příštím roce měly přejít na rychlejší OLED displeje. OLED už dnes najdeme např. v iPhonech XS, nicméně takový iPhone XR má nadále LCD panel. Hlavní je ale to, že by měla jejich obnovovací frekvence stoupnout na 120 Hz. Přesněji řečeno, měly by podporovat přepínání mezi 60 a 120 Hz.
 
Apple iPhone XS Max
 
Připomeňme, že v těchto dnech byl představen herní telefon Asus ROG Phone II, který má rovněž 60/120Hz OLED displej. Navíc taková frekvence by u Applu nebyla až takovou novinkou, mají ji totiž už i iPady Pro od roku 2017. Podle zdrojů už Apple jedná se Samsungem i společností LG, které jsou tradičními dodavateli displejů. Otázkou tak nyní akorát zůstává, jaké významné novinky přinesou vlastně letošní iPhony, když rychlejší displeje nebo 5G připojení se má objevit až v příštím roce a nikoli v tom letošním.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elektro Volkswageny v Číně prodejně strádají, nejsou dostatečně "smart" Elektro Volkswageny v Číně prodejně strádají, nejsou dostatečně "smart"
Automobilce Volkswagen se po vleklých softwarových problémech konečně povedlo dostat své nové elektromobily řady ID na trh. Zatímco na starém kontinentě se jim daří, v Číně čelí značnému nezájmu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Takata falšovala údaje o bezpečnostních pásech Takata falšovala údaje o bezpečnostních pásech
Dnes už bývalá společnost Takata má další obrovský problém. Po aféře s airbagy se zjistilo, že není vše v úplném pořádku ani s jejími bezpečnostními pásy. Firma totiž falšovala údaje o jejich vlastnostech.
21.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi
Žádný operační systém není bezchybný a platí to i pro Apple iOS. Bezpečnostní výzkumník Carl Schou přišel na to, že připojením k bezdrátové sítě se specifickým SSID se dá v iPhonu zrušit Wi-Fi konektivita.
20.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné
Pokud nepotřebujete smartphone, může vám posloužit i jednoduchý mobilní telefon. Nokia pro takové zákazníky připravila novinky v podobě modelů 105 4G a 110G. Ten první dokonce nemá ani fotoaparát.
19.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
18.6.2021, aktualita, Milan Šurkala