www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

BlackBerry Motion (Krypton) bude první voděodolná ostružina

BlackBerry Motion (Krypton) bude první voděodolná ostružina
, , aktualita
Celodotykový smartphone BlackBerry Krypton o sobě dává znovu vědět, tentokrát snad už pod finálním názvem Motion. @Evleaks nám ukázal podobu nového modelu, tentokrát jeho přední stranu bez QWERTY klávesnice.reklama
Minulý měsíc jsme psali o smartphonu BlackBerry Krypton, který se objevil na dvou fotografiích. A nyní o tomto modelu slyšíme znovu, tentokrát však pod názvem BlackBerry Motion. Zatímco Krypton bylo jen interní označení, na trhu by se měl telefon objevit právě jako Motion. Novinku bude mít na svědomí čínská společnost TCL, která stojí za naprostou většinou posledních modelů se značkou BlackBerry. Novinář Evan Blass, známý také jako @Evleaks, zveřejnil počítačový render připravovaného smartphonu, který (na rozdíl od předchozích uniklých fotografií) ukazuje přední stranu zařízení.
 
 
Můžeme se tedy přesvědčit o tom, že novinka postrádá fyzickou QWERTY klávesnici, jakou disponuje BlackBerry KeyOne. Místo toho si model Motion vystačí s dotykovým displejem, který zabírá většinu čelní plochy, rámečky okolo něj by však mohly být o něco tenčí. Na druhou stranu však před sebou nemáme vlajkovou loď, ale spíše zástupce vyšší střední třídy, takže širší okraje okolo displeje nejsou zase takový problém. Pod displejem můžeme vidět logo BlackBerry, které snad bude sloužit jako domovské tlačítko, ale možná zároveň jako čtečka otisků prstů, neboť ani předchozí fotografie zadní strany neodhalily samostatný snímač. Obrázek nám také dokazuje, že smartphone by měl mít kovový rám, předchozí fotografie nám potom naznačily, že zadní strana by se mohla vrátit k imitaci kevlaru, která byla u starších ostružinových telefonů velmi oblíbená.
 
Také si můžeme všimnout 3,5mm audio jacku a portu USB Type-C, které jsou spolu s hlasitým reproduktorem umístěny na spodní straně. Možná ještě zajímavější je informace, že BlackBerry Motion má být prvním voděodolným smartphonem této značky. A novinka by mohla udělat radost také zájemcům o telefon s dlouhou výdrží, měla by totiž disponovat 4000mAh baterií. K další očekávané výbavě patří displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů (Full HD), procesor Qualcomm Snapdragon 625 a 4GB RAM. Operační systém Google Android bude jistě doplněný o aplikace BlackBerry ke zvýšení produktivity a bezpečnosti.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skládacího smartphone od Huawei? Už existuje funkční prototyp Skládacího smartphone od Huawei? Už existuje funkční prototyp
Huawei je dalším výrobcem, který chce v blízké budoucnosti přinést na trh skládací smartphone. Šéf společnosti Richard Yu dokonce potvrdil, že takové zařízení už existuje, ale před uvedením na trh potřebuje vylepšit.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nejekologičtější telefony dělá Apple, čínští výrobci propadli Nejekologičtější telefony dělá Apple, čínští výrobci propadli
Nejšetrnější k životnímu prostředí jsou při výrobě spotřební elektroniky společnosti Fairphone a Apple, naopak příliš dobře nedopadl Google, Samsung ani Huawei. Vůbec nejhorší známku potom získalo několik čínských výrobců včetně Xiaomi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HTC U11 Plus bude mít větší displej, tenčí rámečky a IP67 HTC U11 Plus bude mít větší displej, tenčí rámečky a IP67
HTC letos příliš mnoho nových modelů nepředstavilo, ale vše se bude společnost snažit dohnat koncem roku. Jednou z z očekávaných novinek je HTC U11 Plus, o kterém toho víme už dost a znovu se objevují také spekulace o HTC U11 Life.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG postaví ve Vratislavi největší evropskou továrnu na baterie pro elektromobily LG postaví ve Vratislavi největší evropskou továrnu na baterie pro elektromobily
Jen pár desítek kilometrů od českých hranic vyroste v příštím největší továrna na lithium-iontové články v Evropě. Postará se o ni divize LG Chem a vyrobené baterie zamíří do elektromobilů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google spouští bug bounty, za nalezení chyby až $1000 Google spouští bug bounty, za nalezení chyby až $1000
Mnoho společností má své bug bounty programy, kdy hackeři, kteří naleznou závažnou bezpečnostní chybu v jejich produktech, dostanou peněžitou odměnu. Google Play nyní spouští pro vybrané aplikace program, kdy můžete dostat až $1000.
Včera, aktualita, Milan Šurkala