www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

BlackBerry Motion (Krypton) bude první voděodolná ostružina

BlackBerry Motion (Krypton) bude první voděodolná ostružina
, , aktualita
Celodotykový smartphone BlackBerry Krypton o sobě dává znovu vědět, tentokrát snad už pod finálním názvem Motion. @Evleaks nám ukázal podobu nového modelu, tentokrát jeho přední stranu bez QWERTY klávesnice.reklama
Minulý měsíc jsme psali o smartphonu BlackBerry Krypton, který se objevil na dvou fotografiích. A nyní o tomto modelu slyšíme znovu, tentokrát však pod názvem BlackBerry Motion. Zatímco Krypton bylo jen interní označení, na trhu by se měl telefon objevit právě jako Motion. Novinku bude mít na svědomí čínská společnost TCL, která stojí za naprostou většinou posledních modelů se značkou BlackBerry. Novinář Evan Blass, známý také jako @Evleaks, zveřejnil počítačový render připravovaného smartphonu, který (na rozdíl od předchozích uniklých fotografií) ukazuje přední stranu zařízení.
 
 
Můžeme se tedy přesvědčit o tom, že novinka postrádá fyzickou QWERTY klávesnici, jakou disponuje BlackBerry KeyOne. Místo toho si model Motion vystačí s dotykovým displejem, který zabírá většinu čelní plochy, rámečky okolo něj by však mohly být o něco tenčí. Na druhou stranu však před sebou nemáme vlajkovou loď, ale spíše zástupce vyšší střední třídy, takže širší okraje okolo displeje nejsou zase takový problém. Pod displejem můžeme vidět logo BlackBerry, které snad bude sloužit jako domovské tlačítko, ale možná zároveň jako čtečka otisků prstů, neboť ani předchozí fotografie zadní strany neodhalily samostatný snímač. Obrázek nám také dokazuje, že smartphone by měl mít kovový rám, předchozí fotografie nám potom naznačily, že zadní strana by se mohla vrátit k imitaci kevlaru, která byla u starších ostružinových telefonů velmi oblíbená.
 
Také si můžeme všimnout 3,5mm audio jacku a portu USB Type-C, které jsou spolu s hlasitým reproduktorem umístěny na spodní straně. Možná ještě zajímavější je informace, že BlackBerry Motion má být prvním voděodolným smartphonem této značky. A novinka by mohla udělat radost také zájemcům o telefon s dlouhou výdrží, měla by totiž disponovat 4000mAh baterií. K další očekávané výbavě patří displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů (Full HD), procesor Qualcomm Snapdragon 625 a 4GB RAM. Operační systém Google Android bude jistě doplněný o aplikace BlackBerry ke zvýšení produktivity a bezpečnosti.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
WhatsApp Business: nová aplikace pro firmy WhatsApp Business: nová aplikace pro firmy
WhatsApp vydal na vybraných trzích svou novou aplikaci zaměřenou na menší firmy a podnikatele, kteří jejím prostřednictvím mohou snáze komunikovat se svými zákazníky. V čem se WhatsApp Business liší?
20.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
MWC 2018: Místo LG G7 vylepšené LG V30 s umělou inteligencí? MWC 2018: Místo LG G7 vylepšené LG V30 s umělou inteligencí?
Okolo nové vlajkové lodi LG se stále něco děje. Výrobce měl vývoj vrátit na začátek, navíc podle nové strategie má být nový model představen až ve chvíli, kdy bude potřeba. Na MWC 2018 bychom se místo toho měli dočkat vylepšeného LG V30.
20.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Tesla a Apple mají nejhorší koncepci autopilotů, vede GM Tesla a Apple mají nejhorší koncepci autopilotů, vede GM
Navigant srovnal technologie autonomních vozidel od 19 různých výrobců. Fanoušky společností Tesla a Apple jistě nepotěší, že řešení těchto dvou firem byla nejhorší. Naopak ti nejlepší předbíhají dobu.
19.1.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung Galaxy A8 (2018) přicestoval na český trh. Jaká je cena? Samsung Galaxy A8 (2018) přicestoval na český trh. Jaká je cena?
Samsung přináší na český trh před měsícem představený model střední třídy Galaxy A8. Mezi jeho přednosti patří voděodolnost, displej 18,5:9 s tenkými rámečky a duální přední fotoaparát. Zrovna levný však smartphone není.
19.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Fuchsia OS: podívejte se, jak vypadá nový systém od Googlu Fuchsia OS: podívejte se, jak vypadá nový systém od Googlu
Už delší dobu se mluví o třetím operačním systému od Googlu s názvem Fuchsia. Dosud nebyl oficiálně oznámen ani není jasné jeho určení, redaktor webu Ars Technica však systém spustil na svém Pixelbooku a podělil se s námi o své dojmy.
19.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik