www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

BlackBerry Motion (Krypton) bude první voděodolná ostružina

BlackBerry Motion (Krypton) bude první voděodolná ostružina
, , aktualita
Celodotykový smartphone BlackBerry Krypton o sobě dává znovu vědět, tentokrát snad už pod finálním názvem Motion. @Evleaks nám ukázal podobu nového modelu, tentokrát jeho přední stranu bez QWERTY klávesnice.
reklama
Minulý měsíc jsme psali o smartphonu BlackBerry Krypton, který se objevil na dvou fotografiích. A nyní o tomto modelu slyšíme znovu, tentokrát však pod názvem BlackBerry Motion. Zatímco Krypton bylo jen interní označení, na trhu by se měl telefon objevit právě jako Motion. Novinku bude mít na svědomí čínská společnost TCL, která stojí za naprostou většinou posledních modelů se značkou BlackBerry. Novinář Evan Blass, známý také jako @Evleaks, zveřejnil počítačový render připravovaného smartphonu, který (na rozdíl od předchozích uniklých fotografií) ukazuje přední stranu zařízení.
 
 
Můžeme se tedy přesvědčit o tom, že novinka postrádá fyzickou QWERTY klávesnici, jakou disponuje BlackBerry KeyOne. Místo toho si model Motion vystačí s dotykovým displejem, který zabírá většinu čelní plochy, rámečky okolo něj by však mohly být o něco tenčí. Na druhou stranu však před sebou nemáme vlajkovou loď, ale spíše zástupce vyšší střední třídy, takže širší okraje okolo displeje nejsou zase takový problém. Pod displejem můžeme vidět logo BlackBerry, které snad bude sloužit jako domovské tlačítko, ale možná zároveň jako čtečka otisků prstů, neboť ani předchozí fotografie zadní strany neodhalily samostatný snímač. Obrázek nám také dokazuje, že smartphone by měl mít kovový rám, předchozí fotografie nám potom naznačily, že zadní strana by se mohla vrátit k imitaci kevlaru, která byla u starších ostružinových telefonů velmi oblíbená.
 
Také si můžeme všimnout 3,5mm audio jacku a portu USB Type-C, které jsou spolu s hlasitým reproduktorem umístěny na spodní straně. Možná ještě zajímavější je informace, že BlackBerry Motion má být prvním voděodolným smartphonem této značky. A novinka by mohla udělat radost také zájemcům o telefon s dlouhou výdrží, měla by totiž disponovat 4000mAh baterií. K další očekávané výbavě patří displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů (Full HD), procesor Qualcomm Snapdragon 625 a 4GB RAM. Operační systém Google Android bude jistě doplněný o aplikace BlackBerry ke zvýšení produktivity a bezpečnosti.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Peugeot představil plug-in hybridy 508 a 3008 Peugeot představil plug-in hybridy 508 a 3008
Peugeot to už v minulosti zkoušel s naftovými hybridy, ty se ale moc neujaly. Tentokrát to zkouší znovu a vypadá to, že i lépe. Peugeot 508 a 3008 dostanou benzinové hybridy s velkým akumulátorem, v druhém případě dokonce i s pohonem všech 4 kol.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cukrovou třtinu v Brazílii odváží autonomně řízené Mercedesy Axor Cukrovou třtinu v Brazílii odváží autonomně řízené Mercedesy Axor
Automobilka Mercedes-Benz dodá do Brazílie celkem 18 nákladních vozů Axor, které zde pomohou sbírat a odvážet cukrovou třtinu. Aby to měli řidiči jednodušší, vozy se po poli dokáží pohybovat autonomně.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fanoušci OnePlus blahořečí 3,5mm jack, budoucí model o něj přijde Fanoušci OnePlus blahořečí 3,5mm jack, budoucí model o něj přijde
OnePlus se fanoušků na Twitteru zeptalo, jakou funkci mají nejraději na svém OnePlus 6. Vzhledem k nedávnému prohlášení, že chystané OnePlus 6T nebude mít 3,5mm audio jack, si uživatelé nejvíce cení právě této funkce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Punkt MP02: drahý telefon, co toho moc neumí Punkt MP02: drahý telefon, co toho moc neumí
Za částku odpovídající 350 dolarům můžete mít už velmi solidně vybavený smartphone. A nebo jednoduchý mobil Punkt, který má malý černobílý displej a umí skoro jen volat a posílat SMS. V čem je tedy zvláštní?
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Volkswagen představil vodíkový Crafter HyMotion Volkswagen představil vodíkový Crafter HyMotion
Vedle spousty elektrických dodávek a jejich konceptů představila společnost Volkswagen ještě jednu pozoruhodnou dodávku. Crafter HyMotion je totiž poháněna vodíkem a vychází z elektrického e-Crafteru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala