www.svetmobilne.cz
>
>
>

Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné

Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné
, , aktualita
Systém "autopilota" vozů Tesla nedávno zdražil, a tak se logicky naskýtá otázka, zde bude možné ho mít i cenově příznivěji. Pokud někdo preferuje možnost předplatného, bude mít od příštího roku šanci.
K oblíbeným
reklama
I když se to mnohým lidem nezdá a nemohou předplatným přijít na jméno, v mnoha případech se to stalo oblíbenější možností než jednorázový nákup. To platí zejména o streamovacích službách, ale jsou i jiné případy, kdy se cenová politika předplatného nastavila rozumně a výrobci s tím slaví úspěchy (v automobilové branži je to např. případ předplatného Care by Volvo). Rozšířit služby s předplatným chce i Tesla. Ta prozatím takto nabízí internetové připojení, ale brzy by se mělo dostat i na funkci autopilota.
 
Autopilot Tesly
 
Ta dosud stála 8000 USD, ale před dvěma měsíci byla nejen kvůli nákladnému vývoji SW zdražena na 10000 USD. To je dosti vysoká částka a mnoho lidí raději oželí nadstandardní funkce a spokojí se jen se základními jízdními asistenty. Na Twitteru se nicméně objevil dotaz na Elona Muska, za by nechtěl autopilota cenově zpřístupnit a nabízet za předplatné. To by se hodilo zejména těm, kteří vozy mění po krátké době. Elon Musk odpověděl, že rozhodně se něčeho takového dočkáme a možnost placení za autopilota pomocí předplatného přijde už počátkem příštího roku. Bohužel zatím nevíme, kolik by něco takového mohlo stát.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha
Designér Virgil Abroh vytvořil zajímavé 6metrové elektrické offroad kupé Project Maybach. To bylo nedávno ukázáno světu. Má pohon na elektřinu, solární panely i solidní schopnosti pro jízdu v terénu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí
Automobilka Tesla chce změnit svou strategii. Honění prodejních čísel ke konci čtvrtletí k ničemu nevede a jen zbytečně zvyšuje náklady. Elon Musk tak kdysi používané řešení začíná nyní zatracovat.
30.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu
Společnosti NIO a Shell uzavřely strategické partnerství. Díky němu budou k dispozici výměnné stanice NIO Power Swap i na vybraných čerpacích stanicích společnosti Shell. Půjde i o nabíječky akumulátorů.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR
Síť rychlonabíječek elektromobilů Ionity bude v budoucnu výrazně rozšířena. Společnost chce v Evropě investovat 700 milionů EUR do výstavby dalších a počet nabíjecích stojanů do roku 2025 dostat na čtyřnásobek dnešního stavu.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu
Vědci hledají různé způsoby, jak udělat budoucí dopravu ekologičtější. Velkým otazníkem je letecká doprava, kde to vypadá na výrobu umělého paliva. Na univerzitě ETH v Curychu vyvinuli systém, který ho vytvoří ze vzduchu.
26.11.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů