Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné

, , aktualita
Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné
Systém "autopilota" vozů Tesla nedávno zdražil, a tak se logicky naskýtá otázka, zde bude možné ho mít i cenově příznivěji. Pokud někdo preferuje možnost předplatného, bude mít od příštího roku šanci.
Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné
I když se to mnohým lidem nezdá a nemohou předplatným přijít na jméno, v mnoha případech se to stalo oblíbenější možností než jednorázový nákup. To platí zejména o streamovacích službách, ale jsou i jiné případy, kdy se cenová politika předplatného nastavila rozumně a výrobci s tím slaví úspěchy (v automobilové branži je to např. případ předplatného Care by Volvo). Rozšířit služby s předplatným chce i Tesla. Ta prozatím takto nabízí internetové připojení, ale brzy by se mělo dostat i na funkci autopilota.
 
Autopilot Tesly
 
Ta dosud stála 8000 USD, ale před dvěma měsíci byla nejen kvůli nákladnému vývoji SW zdražena na 10000 USD. To je dosti vysoká částka a mnoho lidí raději oželí nadstandardní funkce a spokojí se jen se základními jízdními asistenty. Na Twitteru se nicméně objevil dotaz na Elona Muska, za by nechtěl autopilota cenově zpřístupnit a nabízet za předplatné. To by se hodilo zejména těm, kteří vozy mění po krátké době. Elon Musk odpověděl, že rozhodně se něčeho takového dočkáme a možnost placení za autopilota pomocí předplatného přijde už počátkem příštího roku. Bohužel zatím nevíme, kolik by něco takového mohlo stát.
 
 


reklama