www.svetmobilne.cz
>
>
>

Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné

Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné
, , aktualita
Systém "autopilota" vozů Tesla nedávno zdražil, a tak se logicky naskýtá otázka, zde bude možné ho mít i cenově příznivěji. Pokud někdo preferuje možnost předplatného, bude mít od příštího roku šanci.
K oblíbeným
reklama
I když se to mnohým lidem nezdá a nemohou předplatným přijít na jméno, v mnoha případech se to stalo oblíbenější možností než jednorázový nákup. To platí zejména o streamovacích službách, ale jsou i jiné případy, kdy se cenová politika předplatného nastavila rozumně a výrobci s tím slaví úspěchy (v automobilové branži je to např. případ předplatného Care by Volvo). Rozšířit služby s předplatným chce i Tesla. Ta prozatím takto nabízí internetové připojení, ale brzy by se mělo dostat i na funkci autopilota.
 
Autopilot Tesly
 
Ta dosud stála 8000 USD, ale před dvěma měsíci byla nejen kvůli nákladnému vývoji SW zdražena na 10000 USD. To je dosti vysoká částka a mnoho lidí raději oželí nadstandardní funkce a spokojí se jen se základními jízdními asistenty. Na Twitteru se nicméně objevil dotaz na Elona Muska, za by nechtěl autopilota cenově zpřístupnit a nabízet za předplatné. To by se hodilo zejména těm, kteří vozy mění po krátké době. Elon Musk odpověděl, že rozhodně se něčeho takového dočkáme a možnost placení za autopilota pomocí předplatného přijde už počátkem příštího roku. Bohužel zatím nevíme, kolik by něco takového mohlo stát.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
J.D. Power: většina majitelů elektromobilů už chce zůstat u EV J.D. Power: většina majitelů elektromobilů už chce zůstat u EV
J.D. Power provedl studii pod názvem U.S. Electric Vehicle Experience (EVX) Ownership Study, která zjišťovala, jak jsou majitelé elektromobilů spokojeni se svými vozy. Většina chce už u elektromobility zůstat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čína ukázala maglev, který pojede 620 km/h Čína ukázala maglev, který pojede 620 km/h
Čína je jednou z mála zemí, která provozuje vlaky typu maglev. Ty dosud jezdí rychlostí maximálně 430 km/h. Ve vývoji jsou ale ještě rychlejší verze a byl představen prototyp, který by měl vyvinout až 620 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LG zvažuje odchod z trhu se smartphony, divizi se dlouhodobě nedaří LG zvažuje odchod z trhu se smartphony, divizi se dlouhodobě nedaří
Společnosti LG se na trhu se smartphony dlouhodobě nedaří. Ztráty dosáhly za posledních pár let miliard dolarů a tržní podíl je dost nízký. Firma tak zvažuje, že se smartphony skončí a nebude se dál trápit.
24.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Porsche uvádí základní model elektromobilu Taycan Porsche uvádí základní model elektromobilu Taycan
Elektromobil Porsche Taycan půjde sehnat ještě levněji než doposud. Německá automobilka totiž představila základní model s pohonem zadních kol, jehož cena se totiž dostane na pouhých 80 tisíc USD.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQA: nový kompaktní crossover čistě na elektřinu Mercedes-Benz EQA: nový kompaktní crossover čistě na elektřinu
Mercedes-Benz pokračuje v elektromobilové ofenzivě a představuje nový kompaktní crossover EQA. Ten se bude nejprve nabízet ve verzi s dojezdem 426 km, ale chystají se i další s větším akumulátorem nebo dvojicí elektromotorů.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala