www.svetmobilne.cz
>
>
>

Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné

Autopilot Tesly bude nově nabízen i přes předplatné
, , aktualita
Systém "autopilota" vozů Tesla nedávno zdražil, a tak se logicky naskýtá otázka, zde bude možné ho mít i cenově příznivěji. Pokud někdo preferuje možnost předplatného, bude mít od příštího roku šanci.
K oblíbeným
reklama
I když se to mnohým lidem nezdá a nemohou předplatným přijít na jméno, v mnoha případech se to stalo oblíbenější možností než jednorázový nákup. To platí zejména o streamovacích službách, ale jsou i jiné případy, kdy se cenová politika předplatného nastavila rozumně a výrobci s tím slaví úspěchy (v automobilové branži je to např. případ předplatného Care by Volvo). Rozšířit služby s předplatným chce i Tesla. Ta prozatím takto nabízí internetové připojení, ale brzy by se mělo dostat i na funkci autopilota.
 
Autopilot Tesly
 
Ta dosud stála 8000 USD, ale před dvěma měsíci byla nejen kvůli nákladnému vývoji SW zdražena na 10000 USD. To je dosti vysoká částka a mnoho lidí raději oželí nadstandardní funkce a spokojí se jen se základními jízdními asistenty. Na Twitteru se nicméně objevil dotaz na Elona Muska, za by nechtěl autopilota cenově zpřístupnit a nabízet za předplatné. To by se hodilo zejména těm, kteří vozy mění po krátké době. Elon Musk odpověděl, že rozhodně se něčeho takového dočkáme a možnost placení za autopilota pomocí předplatného přijde už počátkem příštího roku. Bohužel zatím nevíme, kolik by něco takového mohlo stát.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED
Apple představil novou generaci tabletů iPad Pro. Z již tak hodně svižných tabletů se staly ještě větší rychlíci díky procesoru Apple M1. Máme zde minimálně 8 GB RAM, USB 4 s podporou Thunderboltu a větší verze má i displej s mini-LED.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
19.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře