Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
Komentáře od Aros
To s tím rozhodně nesouvisí. Za prvé to bylo u Titana, který v tom autě rozhodně nebyl a za druhé, ta správa říkala něco o tom, že dané karty v 10% případů skončily jiným výsledkem než měly. To znamená, že v 90% to bylo správně. Nebylo tam sice napsáno, jak dlouho měl onen výpočet trvat, ale i tak jde statisticky odhadnout, že v oněch 10% došlo k právě jedné chybě ve výpočtu, protože víme, že v 90% to bylo 0 chyb. To znamená, že chyby nastávají velmi zřídka a pokud například zpracováváme obraz ­(což je tento případ­), znamená to, že máme jednou za určitou dobu ­(nevíme jakou, ale na tom zase tak nesejde­) spatně jeden pixel. No tohle prostě nemá šanci ten algoritmus rozhodit. Také to odpovídá tomu, že v oné původní novince se píše, že u her se to neprojevuje. Tedy podle mě možná ano, ale například jednoho vadného pixelu na 4K při 60 Hz jednou za nevím jak dlouho si prostě nevšimnete.
Odpovědět1  0
"V našem českém případě se ale oblibě Uberu není vůbec proč divit, neboť pražští taxikáři mají příšernou pověst a oni sami by se měli zamyslet, co dělají špatně a proč lidi tak moc a rádi preferují Uber před jejich službami.­"

Měl jsem o víkendu příležitost ověřit...
Odpovědět0  0
Nemá to smysl počítat už jen z toho důvodu, že problém je v tom, že se elektřina vyrábí neekologicky, jak je tu několikrát uvedeno, ačkoliv by to šlo. Stačí ale, aby u nás místo pár tepelných elektráren postavili jednu jadernou a číslo se posune úplně někam jinam. Přitom to bude pořád ta stejná Tesla. Elektromobili prostě jsou ekologičtější a hlavně ta jejich ­"ekologičnost­" se bude i po jejich zakoupení v době kdy jezdí postupně zlepšovat. To se třeba spalovacím motorům nikdy nestane. Jakmile jej jednou koupíte, bude to číslo pořád stejné ­(+­- nic­).
Odpovědět0  0