Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Apple pracuje na opravě iPhonu 8, křupe mu v sluchátku

, , aktualita
Apple pracuje na opravě iPhonu 8, křupe mu v sluchátku
Jako skoro u všech iPhonů, ani modelům iPhone 8 a 8 Plus se nevyhnuly dětské nemoci. V tomto případě je to nepříjemný zvuk v sluchátku, na jehož odstranění už společnost Apple horečnatě pracuje.
Apple pracuje na opravě iPhonu 8, křupe mu v sluchátku
Mnoho nových produktů má nějaké konstrukční vady nebo dětské nemoci. V případě telefonů iPhone už tu bylo několik kauz, ať už šlo o slabé antény pro příjem signálu u iPhonu 4 nebo tzv. bendgate u iPhonu 6. Bohužel ani nejnovější iPhone 8 není úplně bez chybičky. Pomineme-li jeho slabší prodeje dané patrně čekáním na zahájení prodeje ještě vyspělejšího modelu iPhone X, pak tu máme kauzu se křupáním v sluchátku.
 
Apple iPhone 8
 
Netýká se to všech telefonů, ale jen malého vzorku a navíc to neplatí pro všechny hovory. Na druhou stranu chybu hlásí uživatelů různých operátorů. Apple již o chybě ví a pracuje na její nápravě. Mělo by tedy jít spíše o softwarovou chybu, ale těžko říci, zda se ji povede plně odstranit. Oprava by měla dorazit v některé z následujících verzí operačního systému iOS 11.
 
Připomeňme však, že to není jediný problém, který sužuje produkty Apple posledních týdnů. Máme zde i chytré hodiny Apple Watch 3, které ve vybraných zemích přináší podporu LTE, ale mnohdy se nejsou schopny připojit a jedna z hlavních výhod nových hodinek tak nefunguje. Rovněž upgrade starších telefonů na nový iOS 11má své mouchy a někteří uživatelé reportují znovu výrazně sníženou výdrž na baterii, která některým padla i na polovinu obvyklé doby.
 


reklama