www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple chce navýšit úvodní výrobu iPhonů 13 o 20 %, očekává velký úspěch

Apple chce navýšit úvodní výrobu iPhonů 13 o 20 %, očekává velký úspěch
, , aktualita
Společnost Apple hodně věří svým připravovaným smartphonům iPhone 13, a proto žádá své výrobní partnery navýšit výrobu novinek o 20 % proti běžné velikosti zahajovací série. Očekává větší zájem než obvykle.
K oblíbeným
reklama
Apple není přímo výrobcem telefonů iPhone, ten pro něj dle jeho specifikací a návrhu vyrábí společnosti jako Pegatron, Foxconn nebo Luxshare. Pro připravovanou řadu iPhone 13, která se s největší pravděpodobností představí v polovině září, chce po těchto výrobních partnerech navýšit výrobu. Obvykle jde o 75 milionů kusů nové generace do konce roku, tentokrát chce ale o 20 % více kusů, tedy 90 milionů, přestože se nepředpokládá, že by iPhony 13 měly být zásadně revoluční.
 
Apple iPhone 12 Pro
 
Patrně budou mít zase o něco výkonnější procesor, hovoří se ale také o podpoře rychlejšího 5G. Úprav se mají dočkat fotoaparáty (všechny modely by měly dostat větší senzor pro hlavní fotoaparát z verze Pro Max), Pro má dostat také větší zoom (opět z Pro Max). Hovoří se o vylepšení videa a akumulátorech s vyšší kapacitou. Minimálně jeden model (pravděpodobně 13 Pro Max) má dostat displej s technologií IGZO, všechny mají mít menší výřez. Zvýšení zájmu se očekává také díky uvolnění restrikcí po pandemii a zvyšující se proočkovanosti. Foxconn by měl být výhradním výrobcem iPhonu 13 Pro Max, měl by vyrobit také 60 % kusů iPhonu 13 Pro a 68 % iPhonu 13. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář