www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple chce navýšit úvodní výrobu iPhonů 13 o 20 %, očekává velký úspěch

Apple chce navýšit úvodní výrobu iPhonů 13 o 20 %, očekává velký úspěch
, , aktualita
Společnost Apple hodně věří svým připravovaným smartphonům iPhone 13, a proto žádá své výrobní partnery navýšit výrobu novinek o 20 % proti běžné velikosti zahajovací série. Očekává větší zájem než obvykle.
K oblíbeným
reklama
Apple není přímo výrobcem telefonů iPhone, ten pro něj dle jeho specifikací a návrhu vyrábí společnosti jako Pegatron, Foxconn nebo Luxshare. Pro připravovanou řadu iPhone 13, která se s největší pravděpodobností představí v polovině září, chce po těchto výrobních partnerech navýšit výrobu. Obvykle jde o 75 milionů kusů nové generace do konce roku, tentokrát chce ale o 20 % více kusů, tedy 90 milionů, přestože se nepředpokládá, že by iPhony 13 měly být zásadně revoluční.
 
Apple iPhone 12 Pro
 
Patrně budou mít zase o něco výkonnější procesor, hovoří se ale také o podpoře rychlejšího 5G. Úprav se mají dočkat fotoaparáty (všechny modely by měly dostat větší senzor pro hlavní fotoaparát z verze Pro Max), Pro má dostat také větší zoom (opět z Pro Max). Hovoří se o vylepšení videa a akumulátorech s vyšší kapacitou. Minimálně jeden model (pravděpodobně 13 Pro Max) má dostat displej s technologií IGZO, všechny mají mít menší výřez. Zvýšení zájmu se očekává také díky uvolnění restrikcí po pandemii a zvyšující se proočkovanosti. Foxconn by měl být výhradním výrobcem iPhonu 13 Pro Max, měl by vyrobit také 60 % kusů iPhonu 13 Pro a 68 % iPhonu 13. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Hyundai USA i CA svolává Tucson a Sonatu, zaznamenal už 45 požárů motoru Hyundai USA i CA svolává Tucson a Sonatu, zaznamenal už 45 požárů motoru
Automobilka Hyundai spouští další svolávací akci. Tentokrát je to v USA i Kanadě, kde má problém s vozy Sonata Hybrid a Tucson. Jejich dvoulitrové GDI může vykazovat předčasné opotřebení ložisek ojnice a zanedbání může vést až k požáru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple údajně prodal už 2 miliardy iPhonů Apple údajně prodal už 2 miliardy iPhonů
Podle poslední analytické zprávy už měl Apple prodat přes 2 miliardy telefonů iPhone. Tvrdí tak Horace Deidu ze serveru Asymco, který považuje iPhone 13 za nejdůležitější upgrade, s čímž by ale spousta jiných nesouhlasila.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů
Nizozemští studenti z Eindhoven University of Technology vyvinuli karavan, který má být poháněn výhradně solární energií. Plocha solárních panelů totiž může dosahovat až 17,5 čtverečních metrů.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy
Motorola uvedla nový mobilní telefon Moto G60 i pro evropský trh. Novinka se může chlubit obří kapacitou akumulátoru 6000 mAh. Má také nadprůměrně velký 6,8" displej LCD se 120Hz obnovovací frekvencí.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních
Elektromobil Chevrolet Bolt automobilce General Motors opravdu nedělá radost. Shořel další kus a firma nyní radí majitelům parkovat hodně daleko od dalších aut, doporučuje vzdálenost alespoň 15 metrů a nejen to.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů