www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Unikly hodnoty kapacity akumulátorů iPhonů 13, zvýší se o 8 až 18 %

Unikly hodnoty kapacity akumulátorů iPhonů 13, zvýší se o 8 až 18 %
, , aktualita
Ještě asi čtvrt roku si počkáme na novou generaci iPhonů 13. U všech modelů bychom se měli dočkat vyšších kapacit akumulátorů. Paradoxně se největšího zlepšení dočká model, který to potřebuje asi nejméně, iPhone 13 Pro Max.
K oblíbeným
reklama
Smartphony Apple iPhone mají vysoký výkon, ale také současně na dnešní poměry docela malé akumulátory (kapacitou). Díky většinou dobře optimalizovanému operačnímu systému iOS je sice výdrž docela dobrá, ale přeci jen by to mohlo být i o dost lepší. To platí zejména tehdy, kdy se nepovede nějaká aktualizace, což vypadá na právě aktuální iOS 14.6. S touto verzí si spousta lidí stěžuje na mnohem nižší výdrž. Podle posledních úniků bychom se ale u nové generace iPhonů 13 mohli dočkat vyšších kapacit akumulátorů a snad i o něco lepší výdrže.
 
Apple iPhone 12
 
Nejmenší 5,4" model iPhone 13 mini by větší akumulátor potřeboval více než dost, bohužel u něj dle úniků půjde jen o 8% navýšení z 2227 mAh na 2406 mAh. Stále tak platí, že Android s menším akumulátorem nenajdete jen tak snadno. V případě smartphonů iPhone 13 a iPhone 13 Pro s 6,1" displejem to bude o něco lepší, tam dojde k 10% nárůstu z 2815 mAh na 3095 mAh. Největší vzpruhy se má dočkat iPhone 13 Pro Max, v jehož případě se má kapacita zvednout dokonce o 18 % z nynějších 3687 mAh na 4352 mAh. A to už je solidní hodnota.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha
Designér Virgil Abroh vytvořil zajímavé 6metrové elektrické offroad kupé Project Maybach. To bylo nedávno ukázáno světu. Má pohon na elektřinu, solární panely i solidní schopnosti pro jízdu v terénu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí
Automobilka Tesla chce změnit svou strategii. Honění prodejních čísel ke konci čtvrtletí k ničemu nevede a jen zbytečně zvyšuje náklady. Elon Musk tak kdysi používané řešení začíná nyní zatracovat.
30.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu
Společnosti NIO a Shell uzavřely strategické partnerství. Díky němu budou k dispozici výměnné stanice NIO Power Swap i na vybraných čerpacích stanicích společnosti Shell. Půjde i o nabíječky akumulátorů.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR
Síť rychlonabíječek elektromobilů Ionity bude v budoucnu výrazně rozšířena. Společnost chce v Evropě investovat 700 milionů EUR do výstavby dalších a počet nabíjecích stojanů do roku 2025 dostat na čtyřnásobek dnešního stavu.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu
Vědci hledají různé způsoby, jak udělat budoucí dopravu ekologičtější. Velkým otazníkem je letecká doprava, kde to vypadá na výrobu umělého paliva. Na univerzitě ETH v Curychu vyvinuli systém, který ho vytvoří ze vzduchu.
26.11.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů