www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Unikly hodnoty kapacity akumulátorů iPhonů 13, zvýší se o 8 až 18 %

Unikly hodnoty kapacity akumulátorů iPhonů 13, zvýší se o 8 až 18 %
, , aktualita
Ještě asi čtvrt roku si počkáme na novou generaci iPhonů 13. U všech modelů bychom se měli dočkat vyšších kapacit akumulátorů. Paradoxně se největšího zlepšení dočká model, který to potřebuje asi nejméně, iPhone 13 Pro Max.
K oblíbeným
reklama
Smartphony Apple iPhone mají vysoký výkon, ale také současně na dnešní poměry docela malé akumulátory (kapacitou). Díky většinou dobře optimalizovanému operačnímu systému iOS je sice výdrž docela dobrá, ale přeci jen by to mohlo být i o dost lepší. To platí zejména tehdy, kdy se nepovede nějaká aktualizace, což vypadá na právě aktuální iOS 14.6. S touto verzí si spousta lidí stěžuje na mnohem nižší výdrž. Podle posledních úniků bychom se ale u nové generace iPhonů 13 mohli dočkat vyšších kapacit akumulátorů a snad i o něco lepší výdrže.
 
Apple iPhone 12
 
Nejmenší 5,4" model iPhone 13 mini by větší akumulátor potřeboval více než dost, bohužel u něj dle úniků půjde jen o 8% navýšení z 2227 mAh na 2406 mAh. Stále tak platí, že Android s menším akumulátorem nenajdete jen tak snadno. V případě smartphonů iPhone 13 a iPhone 13 Pro s 6,1" displejem to bude o něco lepší, tam dojde k 10% nárůstu z 2815 mAh na 3095 mAh. Největší vzpruhy se má dočkat iPhone 13 Pro Max, v jehož případě se má kapacita zvednout dokonce o 18 % z nynějších 3687 mAh na 4352 mAh. A to už je solidní hodnota.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro
Xiaomi představilo nové telefony 11T a 11T Pro. Oba mají velký 6,67" displej AMOLED a fotoaparát s rozlišením 108 MPx. V případě verze Pro se můžete těšit až na 120W nabíjení, ale ani 11T v tomto rozhodně není žádný lenoch.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini: moderní design, vysoký výkon a 8,3" displej Apple iPad mini: moderní design, vysoký výkon a 8,3" displej
Malý tablet Apple iPad mini se dočkal výrazné inovace. Získal modernější design s tenčími rámečky známými z modelů iPad Air a iPad Pro, lehce se zvětšil displej, má také nový výkonnější procesor A15 Bionic.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 13 začíná na 128 GB a je levnější Apple iPhone 13 začíná na 128 GB a je levnější
Další novinkou z dílen Applu představenou na včerejší keynote jsou telefony iPhone 13 a iPhone 13 mini. Ty mají dva fotoaparáty, hlavní byl znatelně vylepšen. Základní verze nyní začíná na 128GB kapacitě.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Apple Watch 7: menší rámečky, vyšší odolnost i nové režimy cvičení Apple Watch 7: menší rámečky, vyšší odolnost i nové režimy cvičení
Apple uvádí nové chytré hodinky Watch 7. Ty dostávají menší rámečky a díky tomu i větší plochu displeje. Zlepšila se také míra odolnosti, některé režimy cvičení byly vylepšeny a také se i rychleji nabíjí.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Porsche začne vyrábět syntetické palivo eFuel v Chile Porsche začne vyrábět syntetické palivo eFuel v Chile
Přestože Porsche plánuje značnou elektrifikaci svého výrobního portfolia, pracuje také na technologii syntetických paliv. Ta by chtěla už brzy začít vyrábět v Chile a emisně má jít o překvapivě dobrou metodu.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář