www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Aktualizace LG V30 přidává vychytávky z V30s ThinQ

Aktualizace LG V30 přidává vychytávky z V30s ThinQ
, , aktualita
LG začalo na domácím trhu distribuovat aktualizaci pro svůj vlajkový model V30, která přináší hlavně nové funkce fotoaparátu založené na umělé inteligenci známé z vylepšeného telefonu V30s ThinQ.
reklama
Na veletrhu MWC 2018 v Barceloně sice LG nepřestavilo zbrusu novou vlajkovou loď, ale aspoň vylepšilo tu stávající. Výsledkem bylo LG V30s ThinQ, které nejen zvyšuje velikost operační paměti a interního úložiště, ale rovněž přidává nové funkce založené na umělé inteligenci. Zákazníky, kteří si pořídili ještě model V30 nebo (jen na vybraných trzích dostupné) V30+, však potěšil především slib, že výrobce co nejvíce těchto vychytávek přidá také na stávající vlajkové lodě. A v těchto dnech začal slib plnit, když vydal novou softwarovou aktualizaci pro telefon LG V30 na domácím jihokorejském trhu. Avšak předpokládáme, že bude jen otázkou několika týdnů, než se update rozšíří do dalších zemí. Balíček má velikost 821,02 MB, patří tedy k těm větším, což je první předpoklad k tomu, že obsahuje dostatek větších novinek.
 
 
Seznam změn byl sice zveřejněn jen v korejštině, ale díky poměrně kvalitnímu automatickému překladu do angličtiny si jednotlivé novinky můžeme projít. Nejvíce nás samozřejmě zajímají ty novinky, které se do telefonu dostaly z V30s ThinQ:
  • AI CAM analyzuje objekty v rámečku, aby mohla doporučit nejvhodnější režim z osmi připravených kategorií (portrét, jídlo, zvíře, krajina, město, květina, východ slunce či západ slunce).
  • QLens automaticky skenuje QR kódy a rozpozná produkty na obrázku, pomůže přitom vyhledat nejlepší cenu nebo najít alternativu.
  • Bright Mode pomáhá při focení za nedostatečného osvětlení. K přisvětlení snímku je využívána umělá inteligence, takže výsledkem by měly být jasnější snímky bez šumu.
  • Voice AI rozšiřuje počet exkluzivních hlasových povelů v Google Assistant určených k ovládání fotoaparátu z 23 na 32.
Aktualizace ovšem přinese také několik dalších vylepšení, přičemž poslední z nich je určena jen pro jihokorejské uživatele:
  • Vylepšené restartování během nabíjení nebo bootování.
  • Google Drive (Disk Google) nyní podporuje stahování souborů větších než 4 GB.
  • Opravená chyba způsobující nefungující vibrace při přijaté SMS.
  • Vylepšená kvalita hovorů.
  • Zdokonalená kompatibilita se čtečkou otisků prstů pro Cocoa Bank.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla začala vyrábět Model 3 i ve "stanu" Tesla začala vyrábět Model 3 i ve "stanu"
Elon Musk slíbil, že do konce června chce vyrábět 5000 vozů Model 3 týdně. Po několika odkladech to chce už konečně splnit, a tak nechal postavit jakýsi "stan". Tvrdí dokonce, že toto provizorní řešení je lepší než klasická továrna.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
ZTE to má zase nahnuté, Senát ruší Trumpovu dohodu ZTE to má zase nahnuté, Senát ruší Trumpovu dohodu
ZTE a Trumpovy zákazy a dohody jsou docela pěkná komedie. Poslední Trumpova dohoda s Čínou se totiž z bezpečnostního hlediska nelíbí Senátu, a tak to vypadá, že naděje pro ZTE opět pohasíná.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy Note 9 asi získá 4000mAh baterii a až 512GB paměť Samsung Galaxy Note 9 asi získá 4000mAh baterii a až 512GB paměť
Uvedení nového telefonu Samsung Galaxy Note 9 se pomalu blíží a s tím se objevuje i více a více uniklých informací. Ty poslední hovoří např. o 4000 mAh baterii a možnosti jej sehnat i s obrovskou 512GB vnitřní pamětí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Audi A1 představeno v nové generaci, nyní už bez dieselu Audi A1 představeno v nové generaci, nyní už bez dieselu
Automobilka Audi dnes představila svůj nový malý hatchback A1. Dostal agresivnější design, naopak nedostal do nabídky žádný naftový motor. K dispozici budou jen tři přeplňované benzinové motory ve čtyřech verzích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk objevil špionáž v Tesle, rozsah se vyšetřuje Elon Musk objevil špionáž v Tesle, rozsah se vyšetřuje
Elon Musk v neděli večer rozeslal všem zaměstnancům Tesly e-mail o tom, že ve společnosti byl nalezen sabotér. Ten dělal změny v operačním systému firmy a také kradl interní data pro třetí strany.
Včera, aktualita, Milan Šurkala