www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Aktualizace LG V30 přidává vychytávky z V30s ThinQ

Aktualizace LG V30 přidává vychytávky z V30s ThinQ
, , aktualita
LG začalo na domácím trhu distribuovat aktualizaci pro svůj vlajkový model V30, která přináší hlavně nové funkce fotoaparátu založené na umělé inteligenci známé z vylepšeného telefonu V30s ThinQ.
reklama
Na veletrhu MWC 2018 v Barceloně sice LG nepřestavilo zbrusu novou vlajkovou loď, ale aspoň vylepšilo tu stávající. Výsledkem bylo LG V30s ThinQ, které nejen zvyšuje velikost operační paměti a interního úložiště, ale rovněž přidává nové funkce založené na umělé inteligenci. Zákazníky, kteří si pořídili ještě model V30 nebo (jen na vybraných trzích dostupné) V30+, však potěšil především slib, že výrobce co nejvíce těchto vychytávek přidá také na stávající vlajkové lodě. A v těchto dnech začal slib plnit, když vydal novou softwarovou aktualizaci pro telefon LG V30 na domácím jihokorejském trhu. Avšak předpokládáme, že bude jen otázkou několika týdnů, než se update rozšíří do dalších zemí. Balíček má velikost 821,02 MB, patří tedy k těm větším, což je první předpoklad k tomu, že obsahuje dostatek větších novinek.
 
 
Seznam změn byl sice zveřejněn jen v korejštině, ale díky poměrně kvalitnímu automatickému překladu do angličtiny si jednotlivé novinky můžeme projít. Nejvíce nás samozřejmě zajímají ty novinky, které se do telefonu dostaly z V30s ThinQ:
  • AI CAM analyzuje objekty v rámečku, aby mohla doporučit nejvhodnější režim z osmi připravených kategorií (portrét, jídlo, zvíře, krajina, město, květina, východ slunce či západ slunce).
  • QLens automaticky skenuje QR kódy a rozpozná produkty na obrázku, pomůže přitom vyhledat nejlepší cenu nebo najít alternativu.
  • Bright Mode pomáhá při focení za nedostatečného osvětlení. K přisvětlení snímku je využívána umělá inteligence, takže výsledkem by měly být jasnější snímky bez šumu.
  • Voice AI rozšiřuje počet exkluzivních hlasových povelů v Google Assistant určených k ovládání fotoaparátu z 23 na 32.
Aktualizace ovšem přinese také několik dalších vylepšení, přičemž poslední z nich je určena jen pro jihokorejské uživatele:
  • Vylepšené restartování během nabíjení nebo bootování.
  • Google Drive (Disk Google) nyní podporuje stahování souborů větších než 4 GB.
  • Opravená chyba způsobující nefungující vibrace při přijaté SMS.
  • Vylepšená kvalita hovorů.
  • Zdokonalená kompatibilita se čtečkou otisků prstů pro Cocoa Bank.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dívka zemřela po explozi staršího telefonu Nokia Dívka zemřela po explozi staršího telefonu Nokia
Indická média informovala o incidentu, při kterém přišla o život osmnáctiletá dívka. Příčinou má být výbuch telefonu Nokia 5233, ke kterému došlo po jeho připojení do nabíječky. Společnost HMD Global se od problému distancovala.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
MIUI 9.5 se řítí na více než 30 smartphonů od Xiaomi MIUI 9.5 se řítí na více než 30 smartphonů od Xiaomi
Xiaomi začalo vydávat další aktualizaci své uživatelské nadstavby MIUI, která přináší na telefony Xiaomi nové funkce notifikací dostupné na jiných Androidech už dávno. Podívejte se na kompletní seznam aktualizovatelných modelů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HTC Desire 12 a Desire 12+ oficiálně: stylovky za přijatelné ceny HTC Desire 12 a Desire 12+ oficiálně: stylovky za přijatelné ceny
HTC představilo dvojici cenově dostupných smartphonů z řady Desire. Překvapí nepřehlédnutelným designem inspirovaným vlajkovými loděmi, ale o výbavě to samé říct nemůžeme, neboť výrobce šetřil, kde se dalo.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Oppo R15 a Vivo X21: elegantní smartphony s výřezem displeje Oppo R15 a Vivo X21: elegantní smartphony s výřezem displeje
Oppo R15, Oppo R15 Dream Mirror Edition a Vivo X21 je trojice novinek, která byla představena na čínském trhu. Společným znakem všech telefonů je 6,3" OLED displej s výřezem pro umístění předního fotoaparátu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Autonomní vůz Uberu při nehodě zabil prvního chodce Autonomní vůz Uberu při nehodě zabil prvního chodce
Autonomní vozidlo už v minulosti zabilo svou chybou řidiče, nyní došlo k prvnímu usmrcení chodce. Stalo se tak vozidlu společnosti Uber, které v Arizoně najelo do chodkyně, která svým zraněním podlehla.
19.3.2018, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře