www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Aktualizace LG V30 přidává vychytávky z V30s ThinQ

Aktualizace LG V30 přidává vychytávky z V30s ThinQ
, , aktualita
LG začalo na domácím trhu distribuovat aktualizaci pro svůj vlajkový model V30, která přináší hlavně nové funkce fotoaparátu založené na umělé inteligenci známé z vylepšeného telefonu V30s ThinQ.
reklama
Na veletrhu MWC 2018 v Barceloně sice LG nepřestavilo zbrusu novou vlajkovou loď, ale aspoň vylepšilo tu stávající. Výsledkem bylo LG V30s ThinQ, které nejen zvyšuje velikost operační paměti a interního úložiště, ale rovněž přidává nové funkce založené na umělé inteligenci. Zákazníky, kteří si pořídili ještě model V30 nebo (jen na vybraných trzích dostupné) V30+, však potěšil především slib, že výrobce co nejvíce těchto vychytávek přidá také na stávající vlajkové lodě. A v těchto dnech začal slib plnit, když vydal novou softwarovou aktualizaci pro telefon LG V30 na domácím jihokorejském trhu. Avšak předpokládáme, že bude jen otázkou několika týdnů, než se update rozšíří do dalších zemí. Balíček má velikost 821,02 MB, patří tedy k těm větším, což je první předpoklad k tomu, že obsahuje dostatek větších novinek.
 
 
Seznam změn byl sice zveřejněn jen v korejštině, ale díky poměrně kvalitnímu automatickému překladu do angličtiny si jednotlivé novinky můžeme projít. Nejvíce nás samozřejmě zajímají ty novinky, které se do telefonu dostaly z V30s ThinQ:
  • AI CAM analyzuje objekty v rámečku, aby mohla doporučit nejvhodnější režim z osmi připravených kategorií (portrét, jídlo, zvíře, krajina, město, květina, východ slunce či západ slunce).
  • QLens automaticky skenuje QR kódy a rozpozná produkty na obrázku, pomůže přitom vyhledat nejlepší cenu nebo najít alternativu.
  • Bright Mode pomáhá při focení za nedostatečného osvětlení. K přisvětlení snímku je využívána umělá inteligence, takže výsledkem by měly být jasnější snímky bez šumu.
  • Voice AI rozšiřuje počet exkluzivních hlasových povelů v Google Assistant určených k ovládání fotoaparátu z 23 na 32.
Aktualizace ovšem přinese také několik dalších vylepšení, přičemž poslední z nich je určena jen pro jihokorejské uživatele:
  • Vylepšené restartování během nabíjení nebo bootování.
  • Google Drive (Disk Google) nyní podporuje stahování souborů větších než 4 GB.
  • Opravená chyba způsobující nefungující vibrace při přijaté SMS.
  • Vylepšená kvalita hovorů.
  • Zdokonalená kompatibilita se čtečkou otisků prstů pro Cocoa Bank.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Peugeot představil plug-in hybridy 508 a 3008 Peugeot představil plug-in hybridy 508 a 3008
Peugeot to už v minulosti zkoušel s naftovými hybridy, ty se ale moc neujaly. Tentokrát to zkouší znovu a vypadá to, že i lépe. Peugeot 508 a 3008 dostanou benzinové hybridy s velkým akumulátorem, v druhém případě dokonce i s pohonem všech 4 kol.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cukrovou třtinu v Brazílii odváží autonomně řízené Mercedesy Axor Cukrovou třtinu v Brazílii odváží autonomně řízené Mercedesy Axor
Automobilka Mercedes-Benz dodá do Brazílie celkem 18 nákladních vozů Axor, které zde pomohou sbírat a odvážet cukrovou třtinu. Aby to měli řidiči jednodušší, vozy se po poli dokáží pohybovat autonomně.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fanoušci OnePlus blahořečí 3,5mm jack, budoucí model o něj přijde Fanoušci OnePlus blahořečí 3,5mm jack, budoucí model o něj přijde
OnePlus se fanoušků na Twitteru zeptalo, jakou funkci mají nejraději na svém OnePlus 6. Vzhledem k nedávnému prohlášení, že chystané OnePlus 6T nebude mít 3,5mm audio jack, si uživatelé nejvíce cení právě této funkce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Punkt MP02: drahý telefon, co toho moc neumí Punkt MP02: drahý telefon, co toho moc neumí
Za částku odpovídající 350 dolarům můžete mít už velmi solidně vybavený smartphone. A nebo jednoduchý mobil Punkt, který má malý černobílý displej a umí skoro jen volat a posílat SMS. V čem je tedy zvláštní?
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Volkswagen představil vodíkový Crafter HyMotion Volkswagen představil vodíkový Crafter HyMotion
Vedle spousty elektrických dodávek a jejich konceptů představila společnost Volkswagen ještě jednu pozoruhodnou dodávku. Crafter HyMotion je totiž poháněna vodíkem a vychází z elektrického e-Crafteru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala