reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Acer chystá alternativu k Surface Pro 4

, , aktualita
Acer chystá alternativu k Surface Pro 4
Konvertibilní zařízení, které se svým designem i výbavou bude podobat Microsoftu Surface Pro 4, už údajně chystá i Acer. Jeho Aspire Switch Alpha 12 S by měl být představen ještě tento měsíc, některé informace ovšem unikly už nyní.
Acer chystá alternativu k Surface Pro 4
Acer Aspire Switch Alpha 12 S bude podle uniklých obrázku využívat konstrukci velmi podobnou Microsoftu Surface Pro 4 nebo HP Elite x2 1012 – tablet s integrovaným stojánkem a samostatnou klávesnicí. Toto řešení nabízí poměrně velkou variabilitu použití od tabletu až po náhradu notebooku. Konstrukce je tedy odlišná od předchozích modelů této řady, jako je například nedávno oznámený Aspire Switch 12 S Pro.

Novinka od Aceru by měla nabídnout hliníkové šasi, ve kterém bude údajně uložen některý z procesorů Intel Core i šesté generace na architektuře Skylake. Jedna z konfigurací nejspíš nabídne kombinaci procesoru Intel Core i5-6200U, 4GB RAM a 128GB SSD. Zdroj se rovněž zmiňuje o jakémsi chlazení pomocí kapaliny, podrobnosti se ale asi dozvíme až při samotném představení produktu.

Dvanáctipalcový displej podle všeho nabídne podporu aktivního stylusu a poměr stran 3:2. Neznámé zatím zůstává rozlišení, nejpravděpodobnější možností je ale Full HD. Zařízení by mělo dále nabídnout přední i zadní fotoaparát, volitelně bude údajně k dispozici také 3D kamera Intel RealSense. Nabídka portů by měla zahrnovat tradiční USB 3.0 i nové USB Type-C. Tablet bude dodáván s operačním systémem Windows 10.

Cenu ani další podrobnosti o Aceru Aspire Switch Alpha 12 S neznáme, vše bychom se ale mohli dozvědět už 21. dubna, na kdy má Acer naplánovanou tiskovou konferenci.

Zdroj: Liliputing.com