www.svetmobilne.cz
>
>
>

Acer Chromebook 514 dostává USB-C porty

Acer Chromebook 514 dostává USB-C porty
, , aktualita
Mezi mnoha novinkami společnosti Acer byl také nový Chromebook 514 se 14" Full HD displejem. Ten potěší dlouhou výdrží a mimo jiné dvojicí USB-C portů, nezapomnělo se ale ani na standardní USB-A.
reklama
V nabídce notebooků se vedle nových zástupců řady Swift a Aspire objevuje také nový levný Chromebook 514. Oproti mnoha levným chromebookům hraje novinka i na trochu luxusnější notu. Přináší více stylový design a hliníkové tělo. Je vybavena 14" displejem s IPS panelem a solidním Full HD rozlišením (1920×1080 pixelů), jehož postranní rámečky mají jen 6 milimetrů. Nejde o konvertibl, takže displej nelze překlápět na druhou stranu.
 
Acer Chromebook 514
 
U Aceru se nezapomnělo ani na podsvícenou klávesnici a touchpad krytí sklem Gorilla Glass. Jde zároveň o moderní přístroj, takže ke dvojici standardních USB-A portů tu Acer přidal i dva typu USB-C. Jeden z nich (na levé straně) lze používat jako nabíjecí port.
 
Acer Chromebook 514
 
O dalších specifikacích Acer mlčí, takže neznáme použitý procesor, paměť ani velikost úložiště. Víme akorát to, že by baterie měla vydržet na 12 hodin provozu a bude zde čtečka microSD karet. V Evropě bude cena nového notebooku 349 EUR (9000 Kč).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala