www.svetmobilne.cz
>
>
>

Acer Chromebook 514 dostává USB-C porty

Acer Chromebook 514 dostává USB-C porty
, , aktualita
Mezi mnoha novinkami společnosti Acer byl také nový Chromebook 514 se 14" Full HD displejem. Ten potěší dlouhou výdrží a mimo jiné dvojicí USB-C portů, nezapomnělo se ale ani na standardní USB-A.
K oblíbeným
reklama
V nabídce notebooků se vedle nových zástupců řady Swift a Aspire objevuje také nový levný Chromebook 514. Oproti mnoha levným chromebookům hraje novinka i na trochu luxusnější notu. Přináší více stylový design a hliníkové tělo. Je vybavena 14" displejem s IPS panelem a solidním Full HD rozlišením (1920×1080 pixelů), jehož postranní rámečky mají jen 6 milimetrů. Nejde o konvertibl, takže displej nelze překlápět na druhou stranu.
 
Acer Chromebook 514
 
U Aceru se nezapomnělo ani na podsvícenou klávesnici a touchpad krytí sklem Gorilla Glass. Jde zároveň o moderní přístroj, takže ke dvojici standardních USB-A portů tu Acer přidal i dva typu USB-C. Jeden z nich (na levé straně) lze používat jako nabíjecí port.
 
Acer Chromebook 514
 
O dalších specifikacích Acer mlčí, takže neznáme použitý procesor, paměť ani velikost úložiště. Víme akorát to, že by baterie měla vydržet na 12 hodin provozu a bude zde čtečka microSD karet. V Evropě bude cena nového notebooku 349 EUR (9000 Kč).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč
Google se pod tlakem EU rozhodl k dalšímu kroku, kterým by měl zabránit monopolnímu chování. Brzy se začne ptát nových i stávajících uživatelů Androidu, jaký internetový prohlížeče a vyhledávač chtějí ve svém telefonu používat.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nejlevnější Kindle dostal displej s přisvícením Nejlevnější Kindle dostal displej s přisvícením
Amazon uvedl novou generaci své legendární čtečky e-knih Kindle. Základní model sice podražil, ale zato dostal displej s přisvícením, který usnadní čtení v noci. Vyplatí se tedy ještě vůbec vyšší model Paperwhite?
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Apple AirPods 2 podporují Siri a mají i bezdrátové pouzdro Apple AirPods 2 podporují Siri a mají i bezdrátové pouzdro
Apple představil také novou generaci bezdrátových slucháte AirPods 2. Ta přináší několik příjemných vylepšení, jako je např. podpora Siri. Novinkou je také možnost si zakoupit pouzdro s podporou bezdrátového nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami
Automobilka Volvo oznámila, že od roku 2020 bude do vozů instalovat systémy, které budou rozpoznávat chování řidiče. Kamery budou snímat, zda se nedívá např. na mobil a systém bude i vyhodnocovat, zda není opilý.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Některé smartphony Nokia posílaly data do Číny Některé smartphony Nokia posílaly data do Číny
Finské orgány vyšetřují případ možného porušení GDPR společností HDM Global, některé telefony Nokia totiž měly odesílat uživatelská data na čínské servery. Údajně se jednalo chybu, která měla být opravena začátkem roku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik