www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Xiaomi Redmi Note 4 dostává „české“ LTE, prohlédnete si jej v novém showroomu

Xiaomi Redmi Note 4 dostává „české“ LTE, prohlédnete si jej v novém showroomu
, , aktualita
V Česku se otevřel první showroom, kde si mohou zájemci prohlédnout produkty čínské značky Xiaomi. A nejedná se jen o telefony, jako je např. Redmi Note 4 Global podporující všechna LTE pásma, ale rovněž třeba chytré domácí spotřebiče.reklama
Společnost Lion Mobile, která provozuje internetový obchod Xiaomimobile.cz, otevřela první Xiaomi Concept Space v České republice. Jedná se o showroom, kde si mohou zájemci na jednom místě prohlédnout nejrůznější produkty čínské značky Xiaomi. K vidění jsou zde samozřejmě oblíbené smartphony, které prosluly především atraktivním poměrem ceny a výkonu. Showroom se zaměřuje na méně známé produkty, především chytré domácí spotřebiče, jako jsou čistička vzduchu, varná konvice, robotický vysavač nebo rýžovar. Vše může uživatel ovládat pomocí smartphonu s příslušnou aplikací.

E-shop Xiaomimobile.cz se tedy v blízké době rozšíří i o nabídku těchto produktů, které byly dosud na tuzemském trhu jen obtížně sehnatelné. A v Xiaomi Concept Space si zákazník produkt může před nákupem prohlédnout a vyzkoušet. Showroom se nachází v sídle společnosti (Plánická 443/5, Praha), podrobnosti o otevření pro veřejnost budou zveřejněny později. Pokud vás přece jen více zajímají smartphony, máme pro vás další dobrou zprávu. Pomalu totiž mizí jedna z největších nevýhod této značky, a to absence podpory některých LTE pásem používaných v České republice a dalších zemích. Až během loňského léta se objevily první modely, které jsou připraveny na frekvence 800 MHz a 900 MHz. V loňském roce se jednalo o telefony Redmi Note 3, Redmi 3s, Mi Note 2 a Redmi 4A.

A nabídka se má dále rozrůstat, naposledy do ní přibylo Xiaomi Redmi Note 4 LTE Global. Od běžné varianty Redmi Note 4, která už je v prodeji delší dobu, se odlišuje nejen podporou „českého“ LTE, ale také použitím osmijádrového procesoru Snapdragon 625 namísto desetijádra MediaTek Helio X20. Zůstalo ovšem kovové tělo, jehož přední stranu zdobí 5,5“ Full HD displej nebo čtečka otisků prstů. Potěší rovněž infraport či baterie o kapacitě 4 100 mAh. Smartphone se na trh dostane v nejbližších dnech s cenou 6 499 Kč v případě varianty se 3GB RAM a 32GB úložištěm. Na výběr bude ze šedého a zlatého barevného provedení.


Zdroj: Tisková zpráva
reklama
Nejnovější články
Facebook Messenger Lite oficiálně zamířil do ČR. Proč je lepší než běžný Messenger? Facebook Messenger Lite oficiálně zamířil do ČR. Proč je lepší než běžný Messenger?
Před půl rokem vydal Facebook „odlehčenou“ verzi své chatovací aplikace, která sice postrádá některé pokročilejší funkce, ale zato je méně náročná na výkon, úložiště i spotřebu dat. Nově je navíc možné Messenger Lite stáhnout oficiálně z Google Play.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Acer uvedl konvertibly Switch 5 a Switch 3 spolu s tenkými notebooky Swift 3 a Swift 1 Acer uvedl konvertibly Switch 5 a Switch 3 spolu s tenkými notebooky Swift 3 a Swift 1
Acer Switch 5 a Switch 3 je dvojice aktualizovaných konvertibilních notebooků, Swift 1 a 3 zase potěší zájemce o tenký, lehký notebook klasické konstrukce, který není příliš drahý. Všechny novinky se začnou prodávat v průběhu června.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Notebookové novinky z řady Acer Aspire: pro šetřivé studenty i hráče Notebookové novinky z řady Acer Aspire: pro šetřivé studenty i hráče
Acer na tiskové konferenci v New Yorku prezentoval obměněnou řadu svých notebooků Aspire, která zahrnuje velmi různorodé modely a poznáte ji podle nového značení. Na své si přijdou jak zájemci o cenově dostupný, tak výkonný multimediální stroj.
27.4.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Acer Leap Ware: chytré hodinky pro aktivnější povahy Acer Leap Ware: chytré hodinky pro aktivnější povahy
Acer představil svůj další pokus na poli nositelných zařízení. Leap Ware jsou fitness hodinky, které nabízejí barevný dotykový displej, velké množství senzorů, mžnost spárování se smartphonem, relativně dlouhou výdrž a přijatelnou cenu.
27.4.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
O2 Spolu: výhodnější balíček služeb nejen pro rodiny O2 Spolu: výhodnější balíček služeb nejen pro rodiny
O2 představilo konkurenci pro rodinný tarif RED+40 GB od Vodafonu. Nové balíčky O2 Spolu nabízejí neomezené volání a SMS spolu s 9 GB nebo 15 GB dat, které jsou rozděleny mezi tři SIM karty. Bonusem navíc je potom O2 TV.
27.4.2017,  aktualita, Jáchym Šlik