www.svetmobilne.cz
>
>
>

Resco Explorer 2010 pro Pocket PC ke stažení

Resco Explorer 2010 pro Pocket PC ke stažení
, , aktualita

Jedna z nejlepších a dost možná úplně nejlepší aplikace pro správu souborů na mobilním zařízení s Windows Mobile se jmenuje Resco Explorer a pochází z dílny stejnojmenné slovenské vývojářské firmy.
reklama
V nejnovější verzi Resco Explorer 2010 k mnoha již existujícím vlastnostem jako je plnohodnotné ovládání prsty, virtuální složky pro všechny dokumenty, koše s možností obnovy smazaných aplikací, editoru registru či přímé podpory pro ZIP kompresi přibyla i možnost nahrát obrázky přímo ze zařízení na jeden ze známých společenských a obrázkových serverů (Facebook, Flickr, Twitter, Picasa, MySpace a Photobucket), schopnost procházet fotky v malých náhledech, zcela uživatelsky přizpůsobitelný modul pro obrazovku Dnes a praktický správce běžících programů.Aplikaci si můžete sami vyzkoušet v plně funkční sedmidenní demoverzi jak pro Pocket PC, tak i chytré telefony bez dotykové obrazovky. V případě zájmu je pak možné aplikaci zakoupit za $29.95 používat ji neomezeně.
Nejpopulárnější mobilní telefony
Nejnovější články
Herní notebooky Razer Blade se začnou prodávat v Evropě Herní notebooky Razer Blade se začnou prodávat v Evropě
Značku Razer asi není potřeba dlouze představovat, především mezi hráči je velmi oblíbená díky kvalitním myším, klávesnicím, sluchátkům a dalšímu příslušenství. Ještě letos ovšem Razer začne na evropském trhu prodávat i své notebooky.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Elegantní smartphone LG Zero zamířil na český trh Elegantní smartphone LG Zero zamířil na český trh
LG nabízí v tuzemských obchodech svůj první celokovový smartphone LG Zero, který je na mimoevropských trzích nabízen pod označením LG Class. Jedná se o model střední třídy, který si své zákazníky jistě najde především díky zajímavému designu.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
NVIDIA testuje tablet s procesorem Tegra X1 NVIDIA testuje tablet s procesorem Tegra X1
NVIDIA nejspíš brzy představí Shield Tablet X1, který se zároveň stane prvním zařízením na světě s novým procesorem Tegra X1. Informace o výbavě chystaného herního tabletu se objevily v jednom z benchmarků.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Toshiba Satellite Pro C70-C: sedmnáct palců na doma i do firmy Toshiba Satellite Pro C70-C: sedmnáct palců na doma i do firmy
Toshiba nabízí na českém trhu cenově dostupné notebooky Satellite Pro C70-C, které jsou vhodné pro každého, kdo vyžaduje velký displej. K dispozici jsou hned dvě konfigurace – pro kancelářské použití a na multimédia.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
HP Elite x2 1012: snadno opravitelný tablet s klávesnicí HP Elite x2 1012: snadno opravitelný tablet s klávesnicí
HP odhalilo nový konvertibilní tablet z řady Elite x2, který je určen nejen pro podnikovou sféru, ale i další uživatele požadující solidní zařízení připomínající Surface. Doplněno o dostupnost na českém trhu.
28.11.2015,  aktualita,  Jáchym Šlik