www.svetmobilne.cz
>
>
>

Resco Explorer 2010 pro Pocket PC ke stažení

, , aktualita

Jedna z nejlepších a dost možná úplně nejlepší aplikace pro správu souborů na mobilním zařízení s Windows Mobile se jmenuje Resco Explorer a pochází z dílny stejnojmenné slovenské vývojářské firmy.
reklama
V nejnovější verzi Resco Explorer 2010 k mnoha již existujícím vlastnostem jako je plnohodnotné ovládání prsty, virtuální složky pro všechny dokumenty, koše s možností obnovy smazaných aplikací, editoru registru či přímé podpory pro ZIP kompresi přibyla i možnost nahrát obrázky přímo ze zařízení na jeden ze známých společenských a obrázkových serverů (Facebook, Flickr, Twitter, Picasa, MySpace a Photobucket), schopnost procházet fotky v malých náhledech, zcela uživatelsky přizpůsobitelný modul pro obrazovku Dnes a praktický správce běžících programů.Aplikaci si můžete sami vyzkoušet v plně funkční sedmidenní demoverzi jak pro Pocket PC, tak i chytré telefony bez dotykové obrazovky. V případě zájmu je pak možné aplikaci zakoupit za $29.95 používat ji neomezeně.
Nejpopulárnější mobilní telefony
reklama
Nejnovější články
HP přináší nové herní notebooky Omen s GTX 965M
HP se v poslední době zaměřovalo především na herní notebooky Pavilion 15 Gaming Edition, teď ovšem přichází s vylepšenou řadou Omen. Novinkou je třeba displej s až Ultra HD rozlišením, změnil se i design. V nabídce bude také stolní počítač Omen s GTX 1080.
Dnes,  aktualita,  , Jáchym Šlik
ZTE Axon 7: nadupaná výbava a značkový design
ZTE představila novou vlajkovou loď cílící především na americký trh. Smartphone nabídne nejlepší možnou výbavu v dnešní době včetně podpory projektu virtuální reality Daydream, který Google oznámil teprve minulý týden.
Dnes,  aktualita,  , Jáchym Šlik
Tenký a lehký konvertibl Lenovo Yoga 900S je na českém trhu
Začátkem roku představená Yoga 900S už se konečně prodává v českých obchodech. Novinka zaujme velmi nízkou tloušťkou i hmotností, prémiovým zpracováním a v neposlední řadě všestranností použití.
Dnes,  aktualita,  , Jáchym Šlik
Samsung Galaxy C7 oficiálně: větší a o chlup výkonnější
Samsung záhy oznámil druhý telefon z nové „céčkové“ řady. Nese název Galaxy C7 a nabídne stejně jako Galaxy C5 tenké kovové tělo a velmi zajímavou výbavu. Hlavním rozdílem je větší displej a jiný procesor.
Dnes,  aktualita,  , Jáchym Šlik
Samsung Galaxy C5 oficiálně: v prémiovém těle nadprůměrná výbava
Po mnoha spekulacích a uniklých informacích dnes Samsung představil smartphone Galaxy C5, který nabízí kombinaci zajímavé výbavy a zpracování, za které by se nemusela stydět ani vlajková loď. Dostupnost byla zatím potvrzena jen pro Čínu.
Včera,  aktualita,  , Jáchym Šlik