www.svetmobilne.cz
>
>
>

Resco Explorer 2010 pro Pocket PC ke stažení

Resco Explorer 2010 pro Pocket PC ke stažení
, , aktualita

Jedna z nejlepších a dost možná úplně nejlepší aplikace pro správu souborů na mobilním zařízení s Windows Mobile se jmenuje Resco Explorer a pochází z dílny stejnojmenné slovenské vývojářské firmy.

V nejnovější verzi Resco Explorer 2010 k mnoha již existujícím vlastnostem jako je plnohodnotné ovládání prsty, virtuální složky pro všechny dokumenty, koše s možností obnovy smazaných aplikací, editoru registru či přímé podpory pro ZIP kompresi přibyla i možnost nahrát obrázky přímo ze zařízení na jeden ze známých společenských a obrázkových serverů (Facebook, Flickr, Twitter, Picasa, MySpace a Photobucket), schopnost procházet fotky v malých náhledech, zcela uživatelsky přizpůsobitelný modul pro obrazovku Dnes a praktický správce běžících programů.Aplikaci si můžete sami vyzkoušet v plně funkční sedmidenní demoverzi jak pro Pocket PC, tak i chytré telefony bez dotykové obrazovky. V případě zájmu je pak možné aplikaci zakoupit za $29.95 používat ji neomezeně.
Nejpopulárnější mobilní telefony
Nejnovější články
Rodiče neřeší online hrozby pro děti Rodiče neřeší online hrozby pro děti
Průzkum společnosti ESET ukázal, že devět z deseti rodičů má obavy, co všechno se jejich dítěti může přihodit při využívání internetu. Jen třetina dětí však má na smartphonu nebo tabletu aplikaci pro rodičovskou kontrolu.
Dnes,  inzerce,  PR článek
Známe české ceny hodinek Huawei Watch Známe české ceny hodinek Huawei Watch
Chytré hodinky od Huawei byly představeny už v březnu, dosud se ale nedostaly na pulty obchodů. Nyní se zdá, že se uvedení hodinek na trh blíží, výrobce totiž zveřejnil předpokládané evropské, respektive české ceny.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Google bude penalizovat mobilní weby s celoplošnými reklamami Google bude penalizovat mobilní weby s celoplošnými reklamami
Celoplošné "intersticiální" reklamy na mobilních stránkách nejsou vůbec nic výjimečným. Google se nicméně nově rozhodl penalizovat weby, které je používají. Chce tím zlepšit komfort prohlížení webových stránek.
Včera,  aktualita,  Milan Šurkala
Toshiba Satellite Radius 12: konvertibilní notebook se 4K displejem Toshiba Satellite Radius 12: konvertibilní notebook se 4K displejem
Toshiba představila špičkový konvertibilní notebook Satellite Radius 12, který jako vůbec první na světě přichází s 12,5“ Ultra HD 4K displejem. Kromě něj se novinka může pochlubit třeba také procesory Intel Core šesté generace na architektuře Skylake.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Jaké skóre v AnTuTu má nový Snapdragon 820? Jaké skóre v AnTuTu má nový Snapdragon 820?
Nejvýkonnější procesor od Qualcommu, Snapdragon 820, se dostal do AnTuTu. V telefonech ho sice uvidíme až na začátku příštího roku, ale už teď se můžeme podívat na to, s jakým přijde výkonem. Bude tento model pohánět i Galaxy S7?
Včera,  aktualita,  Jan Pánek