www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Notebook HP Slatebook 14 s Androidem oficiálně představen

Notebook HP Slatebook 14 s Androidem oficiálně představen
, , aktualita
Koncem dubna 2014 HP uvolnilo informace o připravovaném notebooku HP Slatebook 14 s Androidem. Nyní se oficiálně představuje a známe také cenu přístroje. Je postaven na čipu NVIDIA Tegra 4 a má Full HD displej.reklama
Na konci dubna 2014 ohlásila společnost HP nový notebook Slatebook 14. Nyní s nim oficiálně přichází. Je postaven na operačním systému Android 4.3 Jelly Bean stejně jako mnoho smartphonů a tabletů. Využívá čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 4 s taktem 1,8 GHz a čtyřmi jádry. Dále je k dispozici 2 GB DDR3-L-1600 paměti v dvoukanálové konfiguraci. LED displej se 14" úhlopříčkou disponuje Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů a svítivostí 270 nitů. Pochopitelně je dotykový, nicméně díky klávesnici Slatebook 14 nabídne mnohem lepší komfort práce než běžné tablety s Androidem a pouze dotykovým ovládáním.


HP Slatebook 14 zepředu


Interní paměť může mít kapacitu 16 GB až 64 GB dle modelu. Najdete tu rozhraní HDMI 1.4b, USB 2.0 i USB 3.0, bezdrátové připojení Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n) i Bluetooth a čtečku SD karet. Samozřejmostí je i web kamera s HD rozlišením. Rozměry činí 344×240×16 mm a hmotnost je 1,7 kilogramu. Baterie má vydržet na 9 hodin provozu. Prodej začne v červnu 2014 za cenu od $429 (cca 10.500 Kč s DPH).


HP Slatebook 14


Zdroj: www.hp.com, www.pcworld.com
reklama
Nejnovější články
Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě
Výrobní vada týkající se parkovací brzdy donutila automobilku Tesla svolat do servisu desítky tisíc vozů Model S a Model X. Problém se nejspíš týká jen velmi malého počtu automobilů, přesto Tesla nechce podcenit bezpečnost.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů
MasterCard testuje další způsob, jak vylepšit placení v obchodech. Běžnou platební kartu společnost opatřila čtečkou otisků prstů, která bude sloužit k ověření identity namísto číselného kódu PIN.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem
Společnost TP-Link, známá především svými bezdrátovými síťovými produkty, představila na českém trhu řadu chytrých žárovek LB. Uživatel je může ovládat pomocí svého smartphonu, případně digitálního asistenta, jako je Amazon Echo.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Huawei Nova Smart míří na český trh, jde o přejmenovaný Honor 6C Huawei Nova Smart míří na český trh, jde o přejmenovaný Honor 6C
Huawei opět dokazuje, že značky a modelové řady pro něj nic neznamenají a obměňuje je podle poptávky na jednotlivých trzích. Nedávno představený Honor 6C se bude na v ČR prodávat jako Huawei Nova Smart, v Číně potom stejný model nese název Enjoy 6s.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Načervenalý displej Galaxy S8 opraví softwarová aktualizace Načervenalý displej Galaxy S8 opraví softwarová aktualizace
Problém s červeným nádechem displeje, který postihl některé první kusy Galaxy S8, nejspíš půjde odstranit pomocí aktualizace softwaru. Hlavní slabinou Galaxy S8 však není displej, nýbrž čtečka otisků prstů, shodují se recenzenti.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik