Neoficiální HTC TouchFLO 3D verze 2.6 je na světě, nyní i videopředstavení

Neoficiální HTC TouchFLO 3D verze 2.6 je na světě, nyní i videopředstavení
, , aktualita

Společnost HTC ve svém úsilí za dosažení co nejlepšího grafického rozhraní pro platformu Windows Mobile nikterak nepolevuje. Verze 2.5 ještě ani není oficiálně mezi námi a už se na serveru XDA Developers začínají objevovat první testovací ROMky s ještě novější verzí Manila 2.6, která opět přináší další více či méně viditelné novinky.
reklama
Mezi ty nejzajímavější se řadí nové uspořádání té nejhlavnější stránky, kde je u hodin i předpověď počasí, samotnou předpověď počasí je možné přesně lokalizovat podle vaší aktuální pozice (počasí v Úvalech, kdo by to byl řekl:), fotky i alba MP3 skladeb se dají prohlížet i v režimu na šířku, k dispozici je i nový panel pro posílání SMS a MMS zpráv a tak by se dalo pokračovat. Vzhledem k rannému stádiu ještě není všechno úplně ideální a stabilní, ale používat se to dá bez problémů.A ještě pěkné video, dokonce v HD.
Nejpopulárnější mobilní telefony
Nejnovější články
Dell oznámil mobilní pracovní stanice s procesory Xeon Dell oznámil mobilní pracovní stanice s procesory Xeon
Dell se stal jedním z prvních výrobců, kteří představili notebooky s mobilními procesory z rodiny Intel Xeon. Dosud byly tyto čipy vyhrazeny pro desktopy a servery, ale nově je třeba najdeme také v mobilních pracovních stanicích Dell Precision.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Samsung připravuje procesor Exynos M1 s brutálním výkonem Samsung připravuje procesor Exynos M1 s brutálním výkonem
Hádanka, zdali Samsung Galaxy S7 přijde s procesorem od Samsungu, má pokračování. Unikají výsledky procesoru Exynos, které válcují konkurenci téměř na všech frontách - kolik bodů má procesor v benchmarku Geekbench?
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Špičkové Meizu Pro 5 se nejspíš opozdí Špičkové Meizu Pro 5 se nejspíš opozdí
Minulý měsíc představený smartphone Meizu Pro 5 se na trh dost možná dostane později, než výrobce plánoval. Kvůli zdržení části výroby by se přístroj měl objevit na trhu přibližně o měsíc později.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Potvrzeno: dočkáme se OnePlus X, víme kdy Potvrzeno: dočkáme se OnePlus X, víme kdy
Dostali jsme potvrzení, že OnePlus představí nový model, pravděpodobně byl odhalen i název - samozřejmě se jedná o model, který doposud figuroval jako OnePlus Mini, tedy zmenšená verze OnePlus Two.
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Procesory nových iPhonů od dvou různých výrobců? Apple připouští rozdíl Procesory nových iPhonů od dvou různých výrobců? Apple připouští rozdíl
iPhonů 6s a 6s Plus se dotýká nová aféra chipgate. Někteří majitelé nových telefonů jsou nespokojeni s tím, že Apple nechává procesory A9 vyrábět u dvou různých společností, což má za následek drobné odlišnosti.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik,  1 komentář