www.svetmobilne.cz
>
>
>

Konec značkové Sony Ericsson prodejny v pražském Palladiu

Konec značkové Sony Ericsson prodejny v pražském Palladiu
, , aktualita

Značková prodejna Sony Ericssonu v pražském nákupním centru Palladium byla před několika lety první značkovou prodejnou této značky ve střední Evropě, kde si příznivci SE mohli bez problémů prohlédnout, osahat a případně zakoupit velkou část dostupných mobilních zařízení či příslušenství.
reklama
Podle serveru SEmania se však její čas pomalu nachýlil a během několika dní bude zrušena. Důvodů je několik, kromě vysokých nákladů je to prý i horší spolupráce mezi provozovatelem prodejny, společností Setos, a oficiálním zastoupením společnosti Sony Ericsson v České republice.V každém případě je to pro uživatele škoda a bezesporu dobrá konkurenční výhoda pro značky Samsung, Nokia a dalších, které značkové prodejny budou mít i nadále.
Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
Nový projekt Googlu chce zrychlit mobilní weby Nový projekt Googlu chce zrychlit mobilní weby
Google oznámil open source projekt Accelerated Mobile Pages a jak už jeho název napovídá, jeho cílem je nabídnout webové stránky, které se budou velmi rychle načítat a naopak nebudou obsahovat zbytečný balast.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Beats v rukách Applu: bezdrátový reproduktor s Lightning portem Beats v rukách Applu: bezdrátový reproduktor s Lightning portem
Společnost Beats představila svůj první produkt po akvizici Applem, kterým je designový Bluetooth reproduktor Pill+. A vliv nového majitele je znát, ze zařízení totiž zmizel micro USB port pro nabíjení a byl nahrazen řešením od Applu.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Xiaomi Mi5 by mělo stát stejně jako předchůdce Xiaomi Mi5 by mělo stát stejně jako předchůdce
Těšíte se na připravovanou vlajkovou loď Xiaomi Mi5? Máme pro vás dobrou zprávu, podle nejnovějších uniklých informací nechystá čínský výrobce zdražení, nový smartphone by se tak měl prodávat za stejnou cenu, jako vloni model Xiaomi Mi4.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Samsung chystá smartphone nižší třídy Galaxy J3 Samsung chystá smartphone nižší třídy Galaxy J3
Řada cenově dostupných smartphonů Galaxy J se nejspíš brzy dočká dalšího zástupce, tentokrát s označením J3. V oblasti výbavy nepůjde o žádný trhák, mohlo by jít ovšem o typický telefon pro masy.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
HP představilo tenký notebook Envy 13 a herní edici Pavilionu 15 HP představilo tenký notebook Envy 13 a herní edici Pavilionu 15
HP neopomnělo ani klasické notebooky. Kromě aktualizace extrémně levných modelů HP Stream jsme se dočkali také nových zástupců - Envy 13, nejtenčího notebooku od HP, a nové varianty Pavilionu 15, která je určena pro hráče.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik