www.svetmobilne.cz
>
>
>

Konec značkové Sony Ericsson prodejny v pražském Palladiu

Konec značkové Sony Ericsson prodejny v pražském Palladiu
, , aktualita

Značková prodejna Sony Ericssonu v pražském nákupním centru Palladium byla před několika lety první značkovou prodejnou této značky ve střední Evropě, kde si příznivci SE mohli bez problémů prohlédnout, osahat a případně zakoupit velkou část dostupných mobilních zařízení či příslušenství.

Podle serveru SEmania se však její čas pomalu nachýlil a během několika dní bude zrušena. Důvodů je několik, kromě vysokých nákladů je to prý i horší spolupráce mezi provozovatelem prodejny, společností Setos, a oficiálním zastoupením společnosti Sony Ericsson v České republice.V každém případě je to pro uživatele škoda a bezesporu dobrá konkurenční výhoda pro značky Samsung, Nokia a dalších, které značkové prodejny budou mít i nadále.
Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
Nejtenčí smartphone s optickým zoomem zamíří do Evropy Nejtenčí smartphone s optickým zoomem zamíří do Evropy
Začátkem letošního roku představený Asus ZenFone Zoom se nakonec dostane i na evropské trhy. Výrobce to oznámil na právě probíhajícím veletrhu IFA 2015 v Berlíně. Novinka zaujme nejen fotoaparátem s trojnásobným optickým zoomem, ale třeba také 4GB RAM.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Acer inovoval své notebooky, představil i nové herní modely Acer inovoval své notebooky, představil i nové herní modely
Acer na veletrhu IFA 2015 oznámil vylepšené verze notebooků Aspire R 13, Aspire V Nitro a Aspire V 13 přinášející procesory Intel Skylake či USB Type-C. Úplnou novinkou v nabídce výrobce jsou herní notebooky Predator 15 a Predator 17 s extrémním výkonem.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Rodiče neřeší online hrozby pro děti Rodiče neřeší online hrozby pro děti
Průzkum společnosti ESET ukázal, že devět z deseti rodičů má obavy, co všechno se jejich dítěti může přihodit při využívání internetu. Jen třetina dětí však má na smartphonu nebo tabletu aplikaci pro rodičovskou kontrolu.
Dnes,  inzerce,  PR článek
Známe české ceny hodinek Huawei Watch Známe české ceny hodinek Huawei Watch
Chytré hodinky od Huawei byly představeny už v březnu, dosud se ale nedostaly na pulty obchodů. Nyní se zdá, že se uvedení hodinek na trh blíží, výrobce totiž zveřejnil předpokládané evropské, respektive české ceny.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Google bude penalizovat mobilní weby s celoplošnými reklamami Google bude penalizovat mobilní weby s celoplošnými reklamami
Celoplošné "intersticiální" reklamy na mobilních stránkách nejsou vůbec nic výjimečným. Google se nicméně nově rozhodl penalizovat weby, které je používají. Chce tím zlepšit komfort prohlížení webových stránek.
Včera,  aktualita,  Milan Šurkala