Kdo? HTC. Kdy? 24.6. Kde? V Londýně. Co?

Kdo? HTC. Kdy? 24.6. Kde? V Londýně. Co?
, , aktualita

Někteří angličtí novináři dostali od HTC tajuplnou pozvánku na událost plánovanou do Londýna (Velká Británie) na 24. června tohoto roku. Jakékoliv detaily jsou ale neznámé, takže fantazie začíná pracovat na plné obrátky. Co na nás v HTC chystají? Čím nás překvapí?

Bude to další mobilní zařízení s Windows Mobile? Nebo Androidem? Kolekce slunečních brýlí HTC? Nebo něco úplně jiného? Popusťte uzdu své fantazii a pište své tipy.První správný tip bude odměněn tričkem ce4you, pokud bude novinek představeno více, bude pro první správně tipující více i triček :-)
Nejpopulárnější mobilní telefony
Nejnovější články
Jakých notebooků s Intel Skylake se dočkáme v nejbližší době? Jakých notebooků s Intel Skylake se dočkáme v nejbližší době?
Zbytek roku 2015 bude patřit procesorům na architektuře Intel Skylake. Například společnosti HP, Asus a Dell už chystají několik nových konfigurací nebo aktualizovaných verzí svých stávajících mobilních zařízení. Z velké části se jedná o konvertibilní notebooky.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Asus uvedl na český trh tři levné notebooky z řady EeeBook Asus uvedl na český trh tři levné notebooky z řady EeeBook
Nejnovější zástupci z řady Asus EeeBook mají displeje o úhlopříčkách 14“ až 15,6“, pasivně chlazené procesory, nízkou hmotnost a elegantní design. Prodávají se přitom za docela sympatické ceny začínající na 9 999 Kč.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Archos rozšiřuje svou nabídku zařízení s Androidem i Windows Archos rozšiřuje svou nabídku zařízení s Androidem i Windows
Francouzská společnost Archos na veletrh IFA 2015 přiveze hned několik novinek, mimo jiné cenově dostupný smartphone se Super AMOLED displejem, zajímavý tablet podporující LTE nebo konvertibilní notebook připomínající řadu Lenovo Yoga.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Toshiba Satellite Pro R50-C: dostupný firemní notebook Toshiba Satellite Pro R50-C: dostupný firemní notebook
Toshiba přináší na evropský trh nový notebook Satellite Pro R50-C, který je určen především pro podnikovou sféru. Cenu zatím výrobce neoznámil, už nyní je ale jasné, že půjde o jeden z cenově dostupnějších byznysových notebooků.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Lenovo Vibe P1 překvapí opravdu velkou baterií Lenovo Vibe P1 překvapí opravdu velkou baterií
Veletrh IFA 2015 se blíží nezadržitelným tempem. Své novinky v Berlíně představí i Lenovo a my už v předstihu známe jednu z nich. Je jí smartphone Lenovo Vibe P1, který zaujme kovovým tělem a především baterií o kapacitě 5 000 mAh.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik