www.svetmobilne.cz
>
>
>

HTC představilo novou verzi amerického webu

HTC představilo novou verzi amerického webu
, , aktualita

HTC dnes představilo novou verzi amerického webu. Ten má již delší dobu trochu odlišnou strukturu, protože velký vliv na dělení stránek má pět hlavním amerických operátorů, kteří prodávají zařízení od HTC pod svými vlastními značkami, nezřídka s vlastním designem či lehce upravenými parametry.
reklama
Významnou změnou je změna sloganu, který nyní zní "quietly brilliant", což je v češtině něco jako "tiše brilantní". A hlavním mottem webu je nyní zájmeno "you", tedy "ty", protože dle HTC by si měl člověk vybrat zařízení podle toho, jaký je a co potřebuje (což sice není příliš originální, ale rozhodně je to pravdivé).Ostatní jazykové mutace jsou zatím beze změny, včetně té naší, která na home page propaguje "žhavou novinku" HTC Touch Diamond2 a například skutečně nový HTC Touch2 ignoruje úplně. Ehm.
Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
Lenovo Miix 700 přichází do České republiky Lenovo Miix 700 přichází do České republiky
Lenovo ještě minulý rok na podzim představilo svůj Lenovo Miix 700 - 2v1 zařízení, ze kterého je možné udělat tablet i notebook. Nyní však Miix 700 přichází i na pulty obchodů v České republice.
Včera,  aktualita,  Jan Pánek
Microsoft koupil SwiftKey za 250 milionů dolarů Microsoft koupil SwiftKey za 250 milionů dolarů
Společnost Microsoft pokračuje v nákupech a další převzatou společností je SwiftKey. Jde o firmu, která je známá především svou softwarovou klávesnicí pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo Apple iOS.
3.2.2016,  aktualita,  Milan Šurkala
Coolpad Porto S a Torino S: chytré telefony s LTE pro nenáročné Coolpad Porto S a Torino S: chytré telefony s LTE pro nenáročné
Čínský výrobce Coolpad představil své dva nové chytré telefony. Oba modely spadají do nižší střední třídy, potěší například přítomnost LTE a 8megapixelový fotoaparát. Celkově jsou to telefony pro nenáročné.
2.2.2016,  aktualita,  Jan Pánek
Samsung Galaxy S7: velký souhrn spekulací Samsung Galaxy S7: velký souhrn spekulací
S koncem roku se blíží i datum představení. S tím se pojí i obrovské množství spekulací, které se nahromadily během posledních měsíců. Jaké jsou předpokládané specifikace nebo datum představení? Aktualizováno.
2.2.2016,  aktualita,  Jan Pánek,  4 komentáře
Asus zahajuje prodej tří ROG notebooků v ČR Asus zahajuje prodej tří ROG notebooků v ČR
Společnost Asus zahajuje prodej tří notebooků G752VT z řady Republic of Gamers v České republice. Jak již název napovídá, jedná se o herní notebooky, které mají procesory Skylake a displej s Full HD rozlišením.
1.2.2016,  aktualita,  Jan Pánek