www.svetmobilne.cz
>
>
>

HTC představilo novou verzi amerického webu

HTC představilo novou verzi amerického webu
, , aktualita

HTC dnes představilo novou verzi amerického webu. Ten má již delší dobu trochu odlišnou strukturu, protože velký vliv na dělení stránek má pět hlavním amerických operátorů, kteří prodávají zařízení od HTC pod svými vlastními značkami, nezřídka s vlastním designem či lehce upravenými parametry.

Významnou změnou je změna sloganu, který nyní zní "quietly brilliant", což je v češtině něco jako "tiše brilantní". A hlavním mottem webu je nyní zájmeno "you", tedy "ty", protože dle HTC by si měl člověk vybrat zařízení podle toho, jaký je a co potřebuje (což sice není příliš originální, ale rozhodně je to pravdivé).Ostatní jazykové mutace jsou zatím beze změny, včetně té naší, která na home page propaguje "žhavou novinku" HTC Touch Diamond2 a například skutečně nový HTC Touch2 ignoruje úplně. Ehm.
Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
OPPO R7 Plus: první dojmy OPPO R7 Plus: první dojmy
Éra velkých telefonů ještě zdaleka nekončí a důkazem budiž čerstvě představený OPPO R7 Plus. Kovový obr přichází s 6“ obrazovkou, masivním akumulátorem a mixem technologií, které ostatní konkurenti příliš často nenabízí.
Dnes,  preview,  Jakub Doležal
Android Wear si konečně rozumí také s iOS Android Wear si konečně rozumí také s iOS
Google dnes vydal aplikaci Android Wear pro iOS. Majitelům iPhonů se tak otevírá cesta k chytrým hodinkám na platformě od Googlu. Nutno ovšem dodat, že možnosti jsou zatím omezené, a to především co se týče podporovaných modelů.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Moto X Style nestačí. Motorola pracuje na další vlajkové lodi Moto X Style nestačí. Motorola pracuje na další vlajkové lodi
Motorola Bounce, tak údajně zní interní označení nové vlajkové lodi, u které je kromě špičkové výbavy v čele s Quad HD displejem nebo Snapdragonem 810 očekávána také zvýšená odolnost. Smartphone by měl dorazit do letošních Vánoc.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Hodinky Moto 360 2 přijdou ve dvou velikostech i sportovní verzi Hodinky Moto 360 2 přijdou ve dvou velikostech i sportovní verzi
Na internet unikají další střípky informací o dlouho očekávané druhé generaci chytrých hodinek Moto 360. K jejich představení nejspíš dojde už za pár dnů a my víme, že bude nejspíš na výběr ze dvou velikostí. Doplněno o informace týkající se údajné sportovní verze hodinek.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Meizu má nové logo a novou high-endovou řadu telefonů Meizu má nové logo a novou high-endovou řadu telefonů
Čínská společnost Meizu, která je poměrně dobře známá i u nás, představila nové logo, a to i ve dvou variantách. Zároveň unikají první informace o nové špičkové řadě telefonů, na co se můžeme těšit?
Včera,  aktualita,  Jan Pánek